Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
PINACOLADA - butelki mam szerokie. W domu mam podgrzewacz, ale używam już sporadycznie, także nie będzie tak bardzo potrzebny.
Niunia zjada ostatni posiłek w nocy ok.24.00, to jeszcze pewnie będziemy na nagach 😉, a rano o 5.00-6.00 Sławek będzie musiał wstać i iść do kuchni robić mleczko 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
PINACOLADA - butelki mam szerokie. W domu mam podgrzewacz, ale używam już sporadycznie, także nie będzie tak bardzo potrzebny.
Niunia zjada ostatni posiłek w nocy ok.24.00, to jeszcze pewnie będziemy na nagach 😉, a rano o 5.00-6.00 Sławek będzie musiał wstać i iść do kuchni robić mleczko 🙂.


ok, jakos damy radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
laseczki pisze umowe najmu czy któras moze mi doradzić co warto wpisac?


Basia - wspólnik Pabla wynajmował ostatnio mieszkanie i ich prawnik pisał mu umowę - jestem w stanie Ci to jutro rano przesłać na maila jesli to nie będzie dla Ciebie za pózno


jesteś kochana 😘 😘 😘 umowe mam na wtorek przygotować


oki 😘

no to spoko - jutro bedziesz miec na maila - przypomnij sie sms-kiem dopołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie pisałam Wam wcześniej bo byłam w "strachu". Kilka dni temu zauwazyłam ze Lenie ciemnieją ząbki - ale nie na całej powierzchni tylko tak jakby cieniusienkim rysikiem od ołówka porobic drobne kreseczki. dzwoniłam do pediatry i kazała odstawic kolorowe deserki, herbatki, Dentinox i szczotkowac silikonowa szczoteczka. Po 3 dniach zeszło , ufff, juz sie bałam ze bedzie straszyc ciemnymi zebami (niektóre dzieci tak mają 😞 ). I teraz sobie myslę że mogła to byc "farba" z mojej komórki bo ja kiedys dorwała i lekko obsliniła 🤢 No nic, najwazniejsze ze zeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Nie pisałam Wam wcześniej bo byłam w "strachu". Kilka dni temu zauwazyłam ze Lenie ciemnieją ząbki - ale nie na całej powierzchni tylko tak jakby cieniusienkim rysikiem od ołówka porobic drobne kreseczki. dzwoniłam do pediatry i kazała odstawic kolorowe deserki, herbatki, Dentinox i szczotkowac silikonowa szczoteczka. Po 3 dniach zeszło , ufff, juz sie bałam ze bedzie straszyc ciemnymi zebami (niektóre dzieci tak mają 😞 ). I teraz sobie myslę że mogła to byc "farba" z mojej komórki bo ja kiedys dorwała i lekko obsliniła 🤢 No nic, najwazniejsze ze zeszło


czym Ty dziecko karmisz? farbą z komórki? 🤪 no tak lepsza niz zupki gerbera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć babki a wiecie skąd przed chwila wróciliśmy ?????? z Krakowa 🙂 wymysliliśmy sobie o 15 z męzem że jedziemy i już:.Podjechaliśmy po moich rodziców i za godz piliśmy kawkę na Grockiej 🙂 w jakiej knajpie tureckiej 🙂 a młodej odwróciliśmy gondolkę bo słonko jej świeciło i to było posuniecie roku dziecko ża piszczało z zachwytu że wszystko widzi jeśc nie chciała tylko sie chichrała teraz już spi jak zabita zjadła jak zwykle 200 kaszy i padła do 6 mam spokój oby 🙂 🤨 ale to był piękny dzien poszłyśmy dziś na sume do kościoła a u nas dziś odpust i mąż kupił Naduni balona no dzidzia w 7 niebie wzięliśmy go do Krakowa jechała dumna i trzymała go w rączce 🙂 a ja tak sobie chodziłam i myślałam że za tydzien tez tam bedę z Wami 🙂 🙂i tak sie na to spotkanie ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
cześć babki a wiecie skąd przed chwila wróciliśmy ?????? z Krakowa 🙂 wymysliliśmy sobie o 15 z męzem że jedziemy i już:.Podjechaliśmy po moich rodziców i za godz piliśmy kawkę na Grockiej 🙂 w jakiej knajpie tureckiej 🙂 a młodej odwróciliśmy gondolkę bo słonko jej świeciło i to było posuniecie roku dziecko ża piszczało z zachwytu że wszystko widzi jeśc nie chciała tylko sie chichrała teraz już spi jak zabita zjadła jak zwykle 200 kaszy i padła do 6 mam spokój oby 🙂 🤨 ale to był piękny dzien poszłyśmy dziś na sume do kościoła a u nas dziś odpust i mąż kupił Naduni balona no dzidzia w 7 niebie wzięliśmy go do Krakowa jechała dumna i trzymała go w rączce 🙂 a ja tak sobie chodziłam i myślałam że za tydzien tez tam bedę z Wami 🙂 🙂i tak sie na to spotkanie ciesze 🙂


coś mi się wydaję ,że obiecałaś mi kiedys ,że jak będziesz w Krakowie to dasz znac 😠 za tydzien dostaniesz klapsa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
reakcja córci na moje słowa że jest niegrzeczna i na żaden spacer nie idziemy 😆 bardzo sie tym przejeła 😉

[URL=http://img42.imageshack.us/i/draj.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4328/draj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

potrafi tak pluć i wystawiać języczek z 15 minut non stop- zbiera sline i daje czadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!

Lenka wraca chyba do siebie, bo dziś w nocy nie obudziła się ani razu 🙂.
Mam nadzieję, że wraca już na dobre do spania od 20.00 do 6.00, jak to było za starych czasów.

ANIOŁKU - oklask dla Was już poleciał 🙂 i wyściskać tam Małgonie proszę 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dzień doberek!

Lenka wraca chyba do siebie, bo dziś w nocy nie obudziła się ani razu 🙂.
Mam nadzieję, że wraca już na dobre do spania od 20.00 do 6.00, jak to było za starych czasów.

ANIOŁKU - oklask dla Was już poleciał 🙂 i wyściskać tam Małgonie proszę 🙂.


Zazdroszczę, Boziu ile bm dała żeby Piotrek nie obudził się ani razu w noc 🙂 Dzis wstał o 5.30 ale później zmusiłam go i pospaliśmy do 7;/teraz cos marudz wiec moze uda mi sie go położyc choc na godzinke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki my love właśnie powoli sie już przeciąga i zaraz dostanie kaszke i spacerek dzis zaplanowałam 4 godzinny
oklask dola jubilatki 🙂
pinacolada a moze ja to zrobiłam specjalnie że nie zadzwoniłam bo może ja lubie klapsy 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃*żart
no piękinie sie zrobiło nareszcie moja mała tez kocha nagośc cholera Basia ja też sie o jej przyszłośc boje ciekawe po kim taka ekshibicjonista no bo chyba nie po mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...