Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja już nie mam siły dziś,dziecko mi się darło przez 3h non stop dałam jej czopek jeden potem paracetamol potem suszarka potem noszenie i w końcu zjadła po 2h od zupy mleko całe i dalej się darła.Dziewczyny na prawdę miałam ochotę ją wyrzucić nie wiem gdzie.Ryczałam razem z nią.W końcu padła i śpi przy suszarce mąz już jedzie.Ja ledwo stoję na nogach,jestem załamana po prostu załamana swoją słabą psychiką i tym jak bardzo nie sprawdzam się w roli matki 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
Ja już nie mam siły dziś,dziecko mi się darło przez 3h non stop dałam jej czopek jeden potem paracetamol potem suszarka potem noszenie i w końcu zjadła po 2h od zupy mleko całe i dalej się darła.Dziewczyny na prawdę miałam ochotę ją wyrzucić nie wiem gdzie.Ryczałam razem z nią.W końcu padła i śpi przy suszarce mąz już jedzie.Ja ledwo stoję na nogach,jestem załamana po prostu załamana swoją słabą psychiką i tym jak bardzo nie sprawdzam się w roli matki 😞 😞 😞 😞 😞 😞


mycloud - moglybysmy sobie rece podac, tylko ja czopkow nie daje bo sie boje ale mam takie same odczucia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
Justyś a co innego mu podajesz prócz cycusia?


Piotrek cycusia dostaje tylko w nocy i jak mi sie uda ściagnąć pokarm to dwa razy w dzień ale to z butelki. Dostaje mleczko modyfikowane z kaszą w butelce, zupki narazie bezmięsne, owocki, deserki i obiadki. Jakoś nie bardzo mu idzie to jedzenie bo wszystkim pluje ale moze w końcu dojdzie do wprawy.


moja też pluła zupkami i obiadkami dopóki nie spróbowała moich. teraz jest ok a korzystam z pomocnika:
http://przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm



ŚWIETNA TA STRONA JA TEŻ GOTUJE MAŁEJ SAMA BUŹKA DLA CIEBIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny, jest godz. 12.00 a ja już mam przygotowany obiad 🤪.
Nie często mi się to zdarza 🙂. I to na dodatek pieczona karkówka 🤪.

Ach! Ja to jednak jestem wspaniałą matką, żoną, gospodynią! 😉 😁 😁 😁



Jak sie ciesze ze przyjezdzasz !!! W sobote spie do południa a Ty gotujesz obiad 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
Justyś a co innego mu podajesz prócz cycusia?


Piotrek cycusia dostaje tylko w nocy i jak mi sie uda ściagnąć pokarm to dwa razy w dzień ale to z butelki. Dostaje mleczko modyfikowane z kaszą w butelce, zupki narazie bezmięsne, owocki, deserki i obiadki. Jakoś nie bardzo mu idzie to jedzenie bo wszystkim pluje ale moze w końcu dojdzie do wprawy.


moja też pluła zupkami i obiadkami dopóki nie spróbowała moich. teraz jest ok a korzystam z pomocnika:
http://przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm

ŚWIETNA TA STRONA JA TEŻ GOTUJE MAŁEJ SAMA BUŹKA DLA CIEBIE 😘


misiamamy gdzie byłaś wcześniej!!!! molestowałam dziewczyny jak i z czego gotować zupkę, niestety wychodzi na to że każda daje słoiczki i moje posty pozostawały bez odpowiedzi. jak masz jakieś inne pomysły to zapodaj koniecznie. a mrozisz zupki czy wekujesz? bo ja nie wiem co lepsze, czy gotujesz tak małe ilości że nic ci nie zostaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rety - wróciłysmy po prawie 2 godzinnym spacerze - ja jestem mokrusienka. Przed wyjsciem wysmarowałam młodej łapki filtrem 50. Po wyjsciu z domu postanowiłam ściągnąć jej skarpetki i pojawił sie problem bo kremu nie zabrałam a stópek nie posmarowałam. No wiec prosto do sklepu po kremik - kupiłam jakas zwykła Ziaję ale dla dzieci od 3 m ż. Faktor 6 - troche mało ale nałożyłam jej b.gruba warstwe i jezdziła z takimi białymi girkami 🤪 No i "śpiewała" całą drogę ,aż sie ludzie za nami oglądali 🤪
Teraz dałam młodą na balkon - lezy w gondolce wierzga nogami i sie cieszy ze sie jej gondola buja 🤪
Jagoda - nie wiem co mogłoby Cie pocieszyc - jedyne co moge to jeszcze raz polecam dr, Stawską - dermatolog pracujący w Prokocimiu - mysle że zna sie na rzeczy
Mycloud - głowa do góry , jutro bedzie lepiej

Ja nie chce zapeszac ale moja młoda jest jak anioł i teraz rozumiem dlaczego urlop macierzynski nazywa sie urlopem - kazdy dzien to dla mnie niesamowita frajda - całkiem inaczej niz 11 lat temu - nie wiem czy to kwestia dziecka czy mojej dojrzałości ale mnie sie to BARDZO PODOBA !!!!! Mogłabym non stop z nia przebywac a w nocy jak sie przebudze to juz bym chciała zeby było rano zeby sie obudziła i obdarzyła mnie swoim kolejnym usmiechem ! Boziu - niech to trwa jak najdłużej !!!!!!

Ja odwaliłam dzis dopołudnia całą sterte prasowania Leny, wieczorem odprasują nasze i bedzie git !!!

Lece na balkon do mojego śmieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
CO wY MÓWICIE DZIEWCZYNY jAGODA MYCLOUD JESTEŚCIE NAJWSPANIALSZYMI MAMAI NA ŚWIECIE NIKT BY NIE WYTRZYMAŁ TEGO TYLKO PRAWDZIWIE KOCHAJĄCA MAMA JESTEŚCIE NAJWSPANIALSZE PODZIWIAM WAS ZA SIŁĘ JAKA MACIE ZA MOCNE NERWY I OGROMNE SERCE !!!!!!!!!!


popieram powyższe. dziewczyny każda z nas bije się z takimi myślami, i wiedzcie że robicie wszystko najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
misiamamy napisał(a):
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
Justyś a co innego mu podajesz prócz cycusia?


Piotrek cycusia dostaje tylko w nocy i jak mi sie uda ściagnąć pokarm to dwa razy w dzień ale to z butelki. Dostaje mleczko modyfikowane z kaszą w butelce, zupki narazie bezmięsne, owocki, deserki i obiadki. Jakoś nie bardzo mu idzie to jedzenie bo wszystkim pluje ale moze w końcu dojdzie do wprawy.


dostałam kilka słoiczków z owocami pocztą takie ala ulotki darmówki młoda zjadła owocki a ja jak gotuje to dziele sobie do tych słoiczków i ponieważ zalewam na gorąco to wekuje ale w miare jak mała bedzie rosła to poprostu słoik zmienie na wiekszy 🙂 robie sobie tak kupuje na targu warzywka i robie sobie taką jakby mieszanke kroje wszystko i różnie mieszam i wkładam taką pokrojoną w kosteczke mieszanke do woreczków i do zamrażalki i poprostu potem tylko wyciągam już podzielone pomieszane warzywka do garnuszka i obiadek na dwa dni palce lizac

moja też pluła zupkami i obiadkami dopóki nie spróbowała moich. teraz jest ok a korzystam z pomocnika:
http://przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm

ŚWIETNA TA STRONA JA TEŻ GOTUJE MAŁEJ SAMA BUŹKA DLA CIEBIE 😘


misiamamy gdzie byłaś wcześniej!!!! molestowałam dziewczyny jak i z czego gotować zupkę, niestety wychodzi na to że każda daje słoiczki i moje posty pozostawały bez odpowiedzi. jak masz jakieś inne pomysły to zapodaj koniecznie. a mrozisz zupki czy wekujesz? bo ja nie wiem co lepsze, czy gotujesz tak małe ilości że nic ci nie zostaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Kochane dziekuje, gdyby nie to forum to pewnie bym do reszty zwariowala...
U nas dzis znowu darcie, od 6 rano zjadl na sile 80 mleka [na raty jadl przez godzine] potem zupki zjadl 2 lyzki i ryk, potem walnal kupe, przebralam wymylam i co, wyrzygal cala zupe-te 2 lyzki - na bodziaka i na mnie...
Od 4 dni nie jedlismy obiadu bo nie mam nawet sily myslec o jedzeniu...wczoraj zjedlismy tylko sniadanie o 10tej a potem kanapki o 22giej. Dzis bedzie to samo bo jedziemy do krakowa do alergologa zaraz jak tylko maz wroci.
PINACOLADA - pamietam o tej alergolog - ja narazie wybralam ta babeczke ze szpitala dzieciecego na strzeleckiej, moja mama juz z nia rozmawiala i dzis mama jedzie z nami - fajnie ze przyjmie nas od razu dzis. Wizyta 100 pln ale coz...jak nie pojdziesz prywatnie to nic nie zalatwisz albo dostaniesz termin na za pol roku... 😞
Ja Ci zazdroszcze ze wstajesz z taka ochotą - ja wstaje i zastanawiam sie czy starczy mi sil...

KATPIO -pisalam Ci o gotowaniu zupek, mimo ze sama jeszcze nigdy nie gotowalam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio ja narazie gotuje na wodzie wszystko wiesz ja bardzo późno zaczęłam wprowadzać inne produkty prócz mleka marchewka pietruszki troche ziemniak brokuła albo kalafior innym razem kalafior z marchewką innym ziemniak z marchewką , marchewka z kleikiem ryżowym , brokuła z kleikiem ryżowym a nawet dałam małej ostatnio marchewke pietruszke kalafior z kaszką smakową jabłkową bo innej nie miałam i smakowało jej że hej... 🙂 narazie takie proste rzeczy ale sie rozwijam mam zamiar wprowadzić powoli zielony groszek i buraczek i indyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
młoda wtrąbila 1/2 słoiczka gruszek wiliamsa z Gerbera, wsadziłam ja do łóżeczka, wyszłam z pokoju i chyba spi bo cisza jak makiem zasiał

Dziewczyny - czytałam na blogu Mamaliszki - wrócili juz z Włoch - Zuzia dzielnie zniosła całą podróz -jechali autem !) i pieknie im przesypiała całe noce. Dodała mi sił - skoro oni dali rade to i my damy 😉 Oj jak sie cieszę na te wakacje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
katpio ja narazie gotuje na wodzie wszystko wiesz ja bardzo późno zaczęłam wprowadzać inne produkty prócz mleka marchewka pietruszki troche ziemniak brokuła albo kalafior innym razem kalafior z marchewką innym ziemniak z marchewką , marchewka z kleikiem ryżowym , brokuła z kleikiem ryżowym a nawet dałam małej ostatnio marchewke pietruszke kalafior z kaszką smakową jabłkową bo innej nie miałam i smakowało jej że hej... 🙂 narazie takie proste rzeczy ale sie rozwijam mam zamiar wprowadzić powoli zielony groszek i buraczek i indyk


moja wczoraj dostała zupkę z zielonym groszkiem a dzis dostała z kurczakiem i kaszką manna więc GLUTEN WPROWADZONY !!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
pinacolada a ty też sama gotujesz czy słoiczki masz jak sama gotujesz to powiedz jak ten groszek robiłaś mrożony czy konserwowy ?chyba mrożony bo z puchy to ja bym sie bała a buraczka dodałaś a jak po kurczaczku ja sie cholera boje kury żeby mi sie młoda nie uczuliła


kochaniutka, ja za leniwa jestem na takie numery 😉 Kupuje słoiczki i wierze producentom na słowo 😉 I poki co dobrze na tym wychodzę , bo młodej nic nie jest a ja mam czas na "brzuszek" i allego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
katpio napisał(a):
misiamamy napisał(a):
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
Justyś a co innego mu podajesz prócz cycusia?


Piotrek cycusia dostaje tylko w nocy i jak mi sie uda ściagnąć pokarm to dwa razy w dzień ale to z butelki. Dostaje mleczko modyfikowane z kaszą w butelce, zupki narazie bezmięsne, owocki, deserki i obiadki. Jakoś nie bardzo mu idzie to jedzenie bo wszystkim pluje ale moze w końcu dojdzie do wprawy.


dostałam kilka słoiczków z owocami pocztą takie ala ulotki darmówki młoda zjadła owocki a ja jak gotuje to dziele sobie do tych słoiczków i ponieważ zalewam na gorąco to wekuje ale w miare jak mała bedzie rosła to poprostu słoik zmienie na wiekszy 🙂 robie sobie tak kupuje na targu warzywka i robie sobie taką jakby mieszanke kroje wszystko i różnie mieszam i wkładam taką pokrojoną w kosteczke mieszanke do woreczków i do zamrażalki i poprostu potem tylko wyciągam już podzielone pomieszane warzywka do garnuszka i obiadek na dwa dni palce lizac

moja też pluła zupkami i obiadkami dopóki nie spróbowała moich. teraz jest ok a korzystam z pomocnika:
http://przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm

ŚWIETNA TA STRONA JA TEŻ GOTUJE MAŁEJ SAMA BUŹKA DLA CIEBIE 😘


misiamamy gdzie byłaś wcześniej!!!! molestowałam dziewczyny jak i z czego gotować zupkę, niestety wychodzi na to że każda daje słoiczki i moje posty pozostawały bez odpowiedzi. jak masz jakieś inne pomysły to zapodaj koniecznie. a mrozisz zupki czy wekujesz? bo ja nie wiem co lepsze, czy gotujesz tak małe ilości że nic ci nie zostaje?


a na czym gotujesz i czymś doprawiasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
OJ Kochane dziekuje, gdyby nie to forum to pewnie bym do reszty zwariowala...
U nas dzis znowu darcie, od 6 rano zjadl na sile 80 mleka [na raty jadl przez godzine] potem zupki zjadl 2 lyzki i ryk, potem walnal kupe, przebralam wymylam i co, wyrzygal cala zupe-te 2 lyzki - na bodziaka i na mnie...
Od 4 dni nie jedlismy obiadu bo nie mam nawet sily myslec o jedzeniu...wczoraj zjedlismy tylko sniadanie o 10tej a potem kanapki o 22giej. Dzis bedzie to samo bo jedziemy do krakowa do alergologa zaraz jak tylko maz wroci.
PINACOLADA - pamietam o tej alergolog - ja narazie wybralam ta babeczke ze szpitala dzieciecego na strzeleckiej, moja mama juz z nia rozmawiala i dzis mama jedzie z nami - fajnie ze przyjmie nas od razu dzis. Wizyta 100 pln ale coz...jak nie pojdziesz prywatnie to nic nie zalatwisz albo dostaniesz termin na za pol roku... 😞
Ja Ci zazdroszcze ze wstajesz z taka ochotą - ja wstaje i zastanawiam sie czy starczy mi sil...

KATPIO -pisalam Ci o gotowaniu zupek, mimo ze sama jeszcze nigdy nie gotowalam 😜


yyyyyyy, przeoczyłam ??? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach no i ja dzis też mam nerwowy dzień. młoda budzi się ostatnio ok 5.30 i ni jak potem znów udusić do spania, zjadła flachę i fikałyśmy do 8.00 w łóżku. potem ok 9.00 daję butlę a ta głowa we wszystkie strony świata i krzyk że NIE! próbuję o 10.00 przed spaniem też NIE! o 10.00 poszłą spać i wstała o 12.00, wtrąbiła kaszę więc szykowałyśmy się na spacer bo była pora na drugą drzemkę. ledwo wyszłyśmy z domu zaraz deszcz, burza, grzmoty. mała pospała 15 min! krople wielkości gadu. biegłam z wózkiem do domu prawie się nie przewróciłam. ok 15.00 próbuje dać zupę ale sie krzywi i skwierczy, myślałam że do spania bo tak mało pospała, buch ją do łóżeczka a ta krzyk, wkońcu zasnęłą po 20 min! i taki dzień do dupy, pora karmienia przepadła, zupy nie tknęła a jak się obudzi to już na nią za późno, spacer też do dupy i taki dzień byle jaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
młoda wtrąbila 1/2 słoiczka gruszek wiliamsa z Gerbera, wsadziłam ja do łóżeczka, wyszłam z pokoju i chyba spi bo cisza jak makiem zasiał

Dziewczyny - czytałam na blogu Mamaliszki - wrócili juz z Włoch - Zuzia dzielnie zniosła całą podróz -jechali autem !) i pieknie im przesypiała całe noce. Dodała mi sił - skoro oni dali rade to i my damy 😉 Oj jak sie cieszę na te wakacje 🤪 🤪 🤪


wróciliśmy wróciliśmy 🙂))
wyprawa super, zuzia najdzielniejsza
zmiana klimatu zrobiła jej super ... pojawił się róż na policzkach 🙂))
mała znosiła 8 godzin w samochodzie ... oczywiście z przerwami na jedzenie i poleżenie na brzuszku
a na miejscu super, od razu się przyzwyczaiła do nowego miejsca zamieszkania 🙂))
rany, było super
więcej na blogu
już planujemy kolejny wypad
polecam wszystkim !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
a wczoraj bylismy u mojego kuzyna "złotej rączki" i naprawił mi ten samojezdzacy odkurzacz bo po tej 2,5 letniej przerwie zastrajkował i nie chciał sprzatac. Okazało sie ze był po prostu niezle zasyfiony 🤢 wystarczyło go przedmuchac kompresorkiem i działa ino buczy 🤪 Jutro go użyje 😉

Jedziemy jutro z niunia i Julką do Krakowa POCIĄGIEM !!! 🤪 🤪 🤪 Bo potrzebuje kupic niuni kapelusz, Julka ma do zrealizowania bon z DD w H&M a ja muszę kupić stroj kapielowy bo przeciez cycki mi sie nie mieszczą w zaden stary 😞 Chodziłam ostatnio no okrągło w 1 biustonoszu liczac na to ze mi biust "spadnie " do rozm C bo mam spora kolekcje bielizny w tym rozm. Ale kurwa NIE, tyle czasu juz mineło i nadal D - no i nie mam wyjscia musze zmieniac wszysko. Wczoraj juz kupiłam czarny biustonosz - otworzyli w Bochni mini outlet z Triumpha i udało sie kupic za 69zł sliczny. Wiec mam 2 🤪 A stroju kapielowego zadnego 🤢 W sumie to wystarczyłaby mi tylko góra bo mam 2 doły w kolorze czarnym wiec wszysko niby pasuje do czarnego - ale nie wiem w którym sklepie tak mozna kupic 🤢 Moze któras sie orientuje?
W buty tez wszystkie nie wchodzę wiec wszystko wskazuje na to ze stopa tez mi urosła 😠 Wszystkie buty pojdą w kosz 😠
OBYYYŁO SIĘ TERAZ BEZ NICZEGO! 🤪 żeby nic nie mogło peknąć 🙃 🙃 🙃 ale siostra mnie załamała bo mi mowiła że tak powstała jej córka(2gie dziecko) karmial piersią była na tabletkach anty i M jak sie to mówi ze nie został, więc ja nie wiem 🤪 🤪 mam nadzieje ze to nie rodzinne 😜

Co do butów!!!! Pinacolada 😉 nic straconego na allegro wszystkooo Ci pojdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamym ja caly czas nadrabiam, z nowosci! to kupilysmy krzeselko zdjeciaa jutro jak zrobieee 😉 🙂 🙂 suuper po prostu! i moja córka robi postepy z dnia na dzien! nauczyla sie wydawac nowe dziwiek iz siebie i non stop gada hehehe 😁 😁 kochany dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...