Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał(a):
a to nowy smoczek mojej niuni - całą drogę z Krakowa do Bochni ssała łapkę misia - aż chlupało 🤪


MAMY TEN SAM BALONIK Z MISIEM ALE MLODY JAKOS NIE USTOSUNKOWAL SIE DO NIEGO 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - wypoczywajcie i uwazajcie na siebie!!!

DOBRANOC wszystkim mamusiom

ps. Basia - Nesia w tych okularach i u wodopoju - rozwalila mnie na lopatki 😉 jest boska!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak wróciłam 🙂 taka jestem uzależniona 😎
leżałam w wannie i tak sobie myślałam
Misiamamy u nas Majusia ma takiego jakby białego pryszcza na sutku, pytałam dziś pani doktor mówi że sam zniknie, a co do grudek to nie wyczułam. Ale wydaje mi się, że jeśli masz możliwość to zrób usg i będziesz wtedy spokojnie spałą- martwienie nie pomaga ani Tobie ani Naduni 😘 😘 😘
a tak w ogóle czekamy na fotki z wakacji 😘

Pinacolada uściski i buziaki dla Was na wczasy! trzama kciuki za niedzielę dam znać po pierwszych wynikach na tvn 🙂 no i wracaj do nas 😘 kurczę jak Ty wrócisz to ja wróce dopiero za 3-4dni więc pewnie będę mieć meeega dużo do nadrabiania 🙂 wyglądacie bosko z Lenką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂 kurde juz wiem co to uzaleznienie od Was 😘
dusia jejku mam nadzieje ze Majeczke juz nie bedzie bolalo i jutro wstanie usmiechnieta i bedzie ok. Okalsk dla Niej coby nie bolalo 🙂
syla trzymamkciuki za mieszkanko. Zobaczysz na pewno bedzie ok. No i oklask oczywiscie kochana 🙂
basia Niunka z wafelkiem przeslodka. widac ze Jej smakowal i ta fotka o ktorej pisal aniolek, dokladnie to samo pomyslalam, ze wyszla na niej jakby chciala powiedziec oj mamcia Ty wiesz co dobre 😉 brwko dla Vaneski 🙂
pinacolada kochana dla Ciebie tez oklask na dobra podroz no i wracaj do nas szybko bo juz tesknimyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂) a fotki cudne i faktycznie wugladasz na nich jak z liceum 🙂
jagodka do Ciebir to ja juz slow nie mam i do Ksawerego. No co ja mam napisac Ci, no co??? Przeciez On jest CUDNY, a fotki to ja nie wiem... Ty chyba chodzisz z jakims fotografem znanym pod pacha 🙂) Cudo i oklask 🙂
Jesli zapomnailam o kims to sie poprawie pozniej albo juz jutro. Wszystkie Was dziewczynki bez wyjatku sciskam i zycze milej nocki. 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja też już nie śpię oglądam spacerówki i już mam dosyć bo nic nie spełnia moich wygórowanych wymagań albo są drogie albo nie mają tego czego ja od nich oczekuję i jak tak dalej pójdzie to Majunia będzie do końca jeździć w głębokim wózku albo w te ch... spacerówce która jest w zestawie (bo mamy głęboko-spacerowy)... wrrr i znów jestem zła od rana 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ja od 6.30 na noagch wiec nie grzesze hehe 😜 Basiuuu spanieem 😉 🙂 🙂

Dusia- ten brazylijski chłopczyk tanczy super 😉 i powiem Ci ze mam tu kilku brazyli za kumpli, i widze ze oni wszyscy tancza tak samo 🤪 te takie ruchy! a jeszcze jedno oni tak potrafią sie ruszac że szczęka opada! powaznie kręca tymi swojimi dupami biodrami ze az mozna im tych ruchów zazdrościc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monis dziękuje za słowa otuchy 🙂 mam nadzieje ze bedzie dobrze, w koncu muuusi! 🙂 🙂

a ja juz rano byłam w miescie obok bo pojechałam wybrac kase z konta zeby czasem mi jej nie scigneli bo teraz za samochod za uberzpieczenie beda sciagac a chcemy sie wypreowadzic to musza poczekac hehe;D a coo 😜 lece do mojego babla od rana mamla grzechotke i juz ma cała buziunke czerwona jak ogień! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
witam 🙂 Ale tu pusto. Basia czy to tylko nasze Laski wstaja tak wczesnie 🙂
Dusia ten tancerz pierwsza kalsa 🙂
p.s dziewcyzny od wczoraj nie moge sie dopchac coby dac Wam oklaski 🙂
heeeh ja wchodze o 24 mojego czasu czyli 1 w Pl 😁 i nieee mama problemaa 😜 no wczoraj Basia chciala mi podebrac Pani Koladeee 😜 ale zlitowała się albo nie zdarzyłaaa 🤪 heeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki

jest 9.30 moje dziecko jak zasdnelo ok 22 wczoraj tak nadal spi!!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 🤪 myslalam ze dzis bede miala przerabane bo caly spacer praktycznie ok 18-19.30 spal a tu prosze 😜

Lece zrobic sobie snaidanko 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
witam 🙂 Ale tu pusto. Basia czy to tylko nasze Laski wstaja tak wczesnie 🙂
Dusia ten tancerz pierwsza kalsa 🙂
p.s dziewcyzny od wczoraj nie moge sie dopchac coby dac Wam oklaski 🙂
heeeh ja wchodze o 24 mojego czasu czyli 1 w Pl 😁 i nieee mama problemaa 😜 no wczoraj Basia chciala mi podebrac Pani Koladeee 😜 ale zlitowała się albo nie zdarzyłaaa 🤪 heeh


oj chciałam byś poznała moje dobre serce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Laseczki

jest 9.30 moje dziecko jak zasdnelo ok 22 wczoraj tak nadal spi!!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 🤪 myslalam ze dzis bede miala przerabane bo caly spacer praktycznie ok 18-19.30 spal a tu prosze 😜

Lece zrobic sobie snaidanko 😘 😘 😘


Jagódka co mu dałas ze on tyle śpi? zdradz ten sekret to podam Nesi to samo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...