Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MONIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TWOJA CÓRCIA JEST PRZEPIEKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAKIE CUDNE WLOSY! JEJ! SLICZNOSCI! no i Ciebie b. milo zobaczyc 😉

my z mezem jak zawsze seans usta usta wiec ja spadam

dobrej nocki wszystkim
Pinacolada - powoedzenia w krk - uwazajcie bo maja byc mega upaly

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
[URL=http://img716.imageshack.us/i/minkaa.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9443/minkaa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Juleczka jest prześliczna-te włosy 🤪 🤪 🤪i oczka cudne 😘 😘 😘
oklask za fotki 🙂
moniss no w końcu Cię ujrzałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w koncu sie pokazalam, bo ja taka wstydliwa ☺️ 😉
a tak powaznie to nie mam fotek ostatnio za duzo, bo jak zombie czlowiek wyglada, na tych tez taki czlowiek z buszu 😉 wlosy po myciu w kucyk a ze upal to busz na glowie. No ale to sem ja 😉 Buziaki dziewczatka idem lulac tyz bo cala noc przed nami 🙂 Do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny piekne zdjecia, filmik Kingi, ja pokrutce wam napisze(w sumie skopiuje bo nie chce mi sie pisac drugi raz 😜 ) nie przeprowadzam się bo ta babka chyba sprawiała wrazenie normalnej. po pierwsze wchodzac tam była mowa tylko że bojler jest zepsuty, ktory powiedziala ze naparwi wiec spoko. Ale pozniej powiedziala ze nie zdarzy zanim sie wprowadzimy, no huj:/ po drugie wyszło że pralka jest zesputa nie kreci bebnem i jest zagrzybiała a powiedziala ze jak co to kupi nowa... ale za wszelka cene starali sie ja naprawic a tego grzyba nie szlo zszorowac... a ja mam male dziecko nie bede ryzykowac, potem wyszlo ze grzejnik jest zepsuty w duzym pokoju , kupili nowy ale znowu trzeba elektryka sciagac. Potem wyszlo ze zamrazarka nie działa.. no to juz w ogole jaja.. kazała mojemu M zmienic nazwisko na rachunkach za prad, dała nr on tam zadzwonił a oni mu powiedzieli ze dwa rachunki sa nie zapłacone.. zaległe, a jak poszedł jej to powiedziec a własnie gdzies jechali to ona ze zapłaciła i ona nie ma czasu ma swoje życie...! to huj jej w dupee starej rurze.. pomalowalismy jej przedpokoj , stracilismy ale moglismy wiecej stracic ! w pore sie ewakuowalismy, naprawde!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze wkurwilam sie na maxa, bo wzielismy dupe w troki i bylismy w kazdej agencji, w jednej pokazala nam chate od razu była wyjebana w kosmos i wszystko rewelacja!!!! a gdy sie zdecydowalismy to ona miala jakies umowione irlandki na 17 i one sprzatnely nam ta chate z przed nosa!! myslalam ze je zagryze 😞 😞 😞 😞 wyłam jak bóbr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
dziewczyny czy Wy sie zalogowalyscie na tej stronie imageshack i usuwacie fotki ? czy one tam zostaja i jak na nk ktos moze robic z nich uzytek ? 🙂
w sumie to nie, ale ja nk tez nie kasuje. Zmienilam glowne zdjecie i dane osobowe 😉 a znajomych nadal mam , wiec kontak z ludzmi jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze dzis bylismy i kupilismy farbe orange do salonu, ale nie malowalismy bo takie berety wyszły. I kumpel wchodzac do mieszkania powiedział że nas wypizga przez te okna w zimę........ bo stare a kumpela powiedziała że te okna zaraz same zaczną chodzić.. bo tam miedzy szybami gdzie powinna być próżnia robił się grzyb... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
dzieki kochane 🙂 jeszcze jedno bo w tym colage cos kiepsko iwdac wiec pojedynczo :0)
[URL=http://img693.imageshack.us/i/miiima.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/7493/miiima.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dzień doberek 🙂 Moniss cudo z Juleńki piękna czarnulka 🙂 no i oklask za to że się nareszcie wzięłaś za wklejenie zdjęć
Dusia i Pinacolada życzę powodzenia na dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Vasesska dziś kończy 6 miesięcy 🙂 🤪[color=orange][/color]

czas szybciutko leci ale to i może i dobrze bo z każdym dniem córeczka mnie zaskakuje i więcej potrafi...
i z każdym dniem kocham ją coraz bardziej, choć chyba już bardziej się nie da 😘

Wszystkiego najlepszego dla Nesi z okazji tych pięknych 6 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Vasesska dziś kończy 6 miesięcy 🙂 🤪[color=orange][/color]

czas szybciutko leci ale to i może i dobrze bo z każdym dniem córeczka mnie zaskakuje i więcej potrafi...
i z każdym dniem kocham ją coraz bardziej, choć chyba już bardziej się nie da 😘



KOCHANEJ NESI OD KSAWCIA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Vasesska dziś kończy 6 miesięcy 🙂 🤪[color=orange][/color]

czas szybciutko leci ale to i może i dobrze bo z każdym dniem córeczka mnie zaskakuje i więcej potrafi...
i z każdym dniem kocham ją coraz bardziej, choć chyba już bardziej się nie da 😘


BASIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA VANESSKI:kiss: 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
młoda wstała o 7 i jęczy mi od 2h 😞 😞 😞szału zaraz dostanę,dobrze że chociaż nas spakowałam ale Ja w dalszym ciągu nie ogarnięta-ona zresztą też bo nie mam siły 😞ryczeć mi się chce-a Ona się śmieje tylko jak na nią spojrzę-ręce opadają-próbowałam ją położyć ale dupa-oczy jej się zamykają ale NIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki

nadrobiłam zaległosci ale juz nie pamietam kto co pisał 🤢 wiec napisze tyle ile spamietałam 🙂

Dusia - trzymam kciuki za szczepienie, Ty dzielna mama jestes więc i dzis dasz rade

Moniss - piekna z Ciebie kobieta !!! W koncu sie nam pokazałaś 🙂 Ciekawa jestem czy ta przesyłka juz do Ciebie dotarła ??

Jagoda - Krakowskie upały do Hiszpanskich to podobno pikus więc nie mogę sie ich wystraszyc. Obawiam sie tylko że zanim dojedziemy do Krakowa i przesiadziemy sie na wozek to bedziemy obie z Lenką mokre bo jednak nosidełko w taki upał to chyba nienajlepsze rozwiazanie. No ale nie mam innego wyjścia.- przebierzemy sie u taty w biurze 😉 😜

Własnie dostałam karte z USA - limit mi kumpel zrobił na 5,800$ 🤪 No ale szalenstwo zakupowe rozpoczne dopiero po powrocie z wakacji

bede za chwile bo młoda cos maruda dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Jagodka oklask poleciał zaległy 🙂
Basiunia wzystkiego dobrego dla Ciebie i Vanesski. Oklask poleci później albo tez jutro.
Dusia dla Ciebie tez bo nie ma 31, i dla Pinacolady bo jej nie będzie. Oczywiscie Syla tez dostanie za to mieszkanie. Syluś nie martw sie moze i dobrze bo pewnie by Wam grzyb gigant wyszedł w zimie. Załoze się o wszystko!
A u nas nocka taka sobie. Piotrek wstał o 6 i zaczął koncert krzyku. Boziu jak on krzyczy. Nie wiem skąd się nauczył, ehhh. A pozatym maz stwierdził że po nocy wygląda jak Rambo, bo cały podrapany na główce, a jak sie pytam czym, skoro mu wczoraj pazurki obciełam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
MONIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TWOJA CÓRCIA JEST PRZEPIEKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAKIE CUDNE WLOSY! JEJ! SLICZNOSCI! no i Ciebie b. milo zobaczyc 😉

my z mezem jak zawsze seans usta usta wiec ja spadam

dobrej nocki wszystkim
Pinacolada - powoedzenia w krk - uwazajcie bo maja byc mega upaly

papa


jagodka dzieki jeszcze raz a widze ze Wy z mezem zescie sie rozbrykali na maxa 😘 😘 😘
i dobrze. rak trzymac 🙂 pewnie juz niebawem napiszesz ze Kswaxiu bedzie mial siostrzyczke 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...