Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAM WSZYSTKIE GORĄCO!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Aniolku -Małgonia śliczna - pozycja startowa 'jak uciec mamusi' 😉
Basiu Vanesska jakos musi sobie radzić skoro mamunia kisielki daje to w jakimś stopniu trzeba sobie pomóc 😜
Jagódka poleciał oklask dla Kswacia na dobry początek 7miesiąca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej - zasnełam podobnie jak Jagoda dzis ale na szczescie nie zapomniałam wylaczyc sosu 😜 😜

Mloda obudziła się taaaaaaka głodna że myslałam ze mnie pożre. Wtrabiła zupke i widziałam ze zjadłaby wiecej. Miałam juz Wam kiedys pisac ze moja na deser zjada zazwyczaj pół słoiczka deserku + 2 długie paluchy/chrupki kukurydziane . Maczam jej w deserku i wsadzam do buzi a ona sobie to ssie do rozpuszczenia. Tak sie przyzwyczaiłysmy do tego ze musze do Hiszpani zabrac paczke chrupków bo nie wiem czy tam maja takie rarytasy 😉 🤪

Mnie cos boli brzuch - przeczyściło mnie na maxa - dobrze ze Julka była pod ręką i przejęła młodą bo zebrało mnie w sekundę 🤢 Dalej mi jezdzi po kiszkach wiec cdn 🤢 Dobrze ze dzis nie musze do pracy

Pójdę dziś z młodą na drugi spacerek - tym razem do mojej mamy, która w dalszym ciagu porusza sie na wozku inwalidzkim 😞

Teraz ide przebrac kupsztala młodej bo własnie go walnęła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja dziś już drugi raz kupę wywaliła 😜

dziewczyny macie tak że jak jecie to maleństwa się domagają jeść razem z Wami?my ostatnio nie mamy spokoju i Maja musi coś memlac jak my jemy bo inaczej jest awantura!!!
te długie chrupki u nas robią furorę 😁 😁
ostatnio jak dawałam Agacie jogurt to Majka mnie prawie wzrokiem zjadła musiałam jej dać ociupinkę no i smakowało problemów później żadnych nie było wysypki też nie 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my po spacerku, Ksawciu po obiadku [dzis wegetarianski 😉] i pierwszym deserku 😜
Soczki na kisiel zakupione, jagnięcina zamowiona...
Mlody zasypia - ekstra 😆 😆 😆 😆

ANIOŁKU - Małgonia rulez! jej! ona strasznie pewnie uz siedzi!!! i jest boska!!!!!
PINACOLADA - skad lecicie? jezu...tak dzis myslalam o Was - spakowac mleka, żarełko, sliniaki, ubranka, wozek, masakra 🤢 ale wczasy pewnie wszystko wynagrodza.
Co do gotowania - nie, nie gotuje mu bo nie chce jesc - tylko krolika codziennie jedna porcyjke rozmrazam i gotuje i dorzucam do sloiczka, ale zakupilam blender i od jutra chce mu gotowac troszke i mieszac ze sloikiem zeby go przywzyczajac do normalnych smakow [bo zwykla marchewka z ziemniakiem smakuje duzo gorzej niz marchewka i ziemniak ze sloika]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIENKO - CAŁUSKI DLA WAS, DZIEKUJEMY :* 😘 😘 😘


My tez bedziemy robic probe z jogurtem. hmm moze i jak kupie jednak te chrupki kukurydziane i bedziemy moczyc... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, DUSIA - U NAS TO SAMO - dlatego teraz jak my jemy to mlody bedzie dostawal pietke bo jak go trzymalam na kolanach to mi wyrywal jedzenie i pysia otwieral a ja wyrodna matka sama jem a dziecku nie dam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taka refleksja na dzis - ciekawe ile nasze dzieci juz rozumieja 😉
Ja mam czasem wrazenie ze Ksawciu duuuuzo rozumie i tylko nie umie mowic - i ciagle robi "yyyyy" jakby chcial cos powiedziec ale nei wie jak i to go straszliwie zlosci.

Poza tym - skubany jest - np. wczoraj pokazalam mu ze sie wykreca 2 szczebelki - łooo matko, jaka radocha byla jak do niego do lozeczka wkadalismy glowy 😉 🤪 nakrecilismy filmik to potem wrzuce 🙂
I dzis ciagle te szczebelki obczajal 🙂 w ogole jak on coś "rozkminia" to ma usta otwarte "karpiK", zmarszczone brwi i skupiona mine i nie widzi wtedy nic poza ta jedna rzecza 🙂

W ogole to jak dzis z nim siedzialam na skwerku i potem na zakupy - ludzie sie usmiechaja do niego, zaczepiaja mnie, robia "tfu tfu na psa urok" 😮 itd. - a Mlody rozsyla usmiechy, gada, nogi wywala na paląk - jest tak słodki ze az mi brak slow 🙂 🙂
Strasznie go kocham 🙂 🙂 [szczegolnie jak nie pije KETOTIFENU ;p - ŻARCIK]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdrzemłam się 🙂jak miło było-a lalunia nadal śpi 🙂

Dusia,Jagódka dzięki za miłe słówka o Majdosi 😘 😘 😘

A propos chrupek młoda też już je dostała na weekendzie-pierwszy raz-przyszła kumpela obok z działki z synem 8,5 miesiąca i je mamlał a ona wpatrzona w niego i buźkę otwierała 😁więc dostała,a jaka upaprana była 🤪 🤪 🤪

a jutro znów jadę na działeczkę-nie będę siedzieć w taki upał w blokach-ale Playa biorę ze sobą także kontakt będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda80 napisał(a):
dostalam maila od NK - w sumie spoko, niczego nie beda wykorzystywac i mozna sie z regulaminem mimo akceptacji nie zgodzic 🙂

Ide gotowac obiad


skąd masz taką pewność? napisali Ci tak? nie rozumiem można się nie zgodzić z regulaminem a go zaakceptować? 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda daje czadu, rozrabia na maxa...
byłam z nia i spermodawca na zakupach i poszliśmy coś zjesc a Nesia na kolanach siedziala. Wywaliła podkładkę pod talerze, spinała się po mnie i uchachana tuliła się, śliila mnie i gryzła. Miala taki ubaw ze szok, na stole stala no cyrk. Ludzie tylko się śmiali i pytali ile oa ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
a jeszcze się chciałam zapytać czy któraś z Was sprzedawała może na allegro wózek? jeśli tak to ile kosztuje przesyłka za taki wózek?


ja kupowałam wózek i przesyłka 45 zł- kurierska pobraniowa

Basia dzięki a jak ciężki był Twój wózek i jakim kurierem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...