Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - a jak Ci sie podobał wierszyk wyborczy???? Bo ja tak z myślą o Tobie go wkleiłam 😉 😜 🤪


już mi wcześniej mąż go pokazał 😜



to mu powiedz na przyszłość żeby Ci co innego pokazywał bo od wierszyków ja tu jestem 😠 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał(a):
a ja z innej beczki: czy któraś z Was zbiera punkty na allegro PAYBACK? bo tyle rzeczy się kupuje i punkty się marnują, a ja zupełnie nie wiem od czego zacząc i jak je zbierać?


Ja też nie zbieram 🤢, a mam tą kartę, bo robię najczęściej zakupy w Realu i zawsze mi się tam coś uzbiera. Muszę o tym poczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):

no bo my "stare" mamuski 😘 😘 😘 a "młodzież" niech się uczy na swoich błędach 😉 😜 albo niech słucha rad starszych 😉


czasem można słuchać 'staruszki' 🙂 może i się przyda 😁


jakie może?! NA PEWNO! 😁 😁


no czasem na pewno 🙂 🙂 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej, ale piszecie nie nadazam 😉

i oczywiscie nie pamietam co mialam pisac

1] KATPIO - widze ze tak jak u nas - masz malego globtrotera 🙂 nasz jest najszczesliwszy jak go ggdzies targamy 😉 cudne zdjecia i zazdroszcze morza
A dlaczego podgrzewacie wode? 🤢 taka z czajnika na mleko ??? ja nadal woze w termosie 😮

Co do wychowania dzieci - ja sie nie wypowiadam - bo nie wiem co bedzie 😜 poki co szlag mnei trafia jak gowniarz drze paszcze i rzuca sie a ja musze teog sluchac i np. budzi mi dziecko a ja wlasnych mysli nei slysze i pewnie bym na sztywnej rece wyniosla gowniarza 😉 ale...zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - a jak Ci sie podobał wierszyk wyborczy???? Bo ja tak z myślą o Tobie go wkleiłam 😉 😜 🤪


już mi wcześniej mąż go pokazał 😜



to mu powiedz na przyszłość żeby Ci co innego pokazywał bo od wierszyków ja tu jestem 😠 😉 😜


czasami pokazuje co innego 😜 🙃 🙃 ale nie często bo Agata się pyta 'cio to??'' 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
jej, ale piszecie nie nadazam 😉

i oczywiscie nie pamietam co mialam pisac

1] KATPIO - widze ze tak jak u nas - masz malego globtrotera 🙂 nasz jest najszczesliwszy jak go ggdzies targamy 😉 cudne zdjecia i zazdroszcze morza
A dlaczego podgrzewacie wode? 🤢 taka z czajnika na mleko ??? ja nadal woze w termosie 😮

Co do wychowania dzieci - ja sie nie wypowiadam - bo nie wiem co bedzie 😜 poki co szlag mnei trafia jak gowniarz drze paszcze i rzuca sie a ja musze teog sluchac i np. budzi mi dziecko a ja wlasnych mysli nei slysze i pewnie bym na sztywnej rece wyniosla gowniarza 😉 ale...zobaczymy.



ja zwykle wlewam wrzątek do butelki i wkładam do termoopakowania, ale po długim pobycie na plaży woda wystygła więc trza było ja podgrzać, na. włożyć butelkę do garnuszka z wodą i podgrzac, a czemu sie tłumaczyli że nie mają czajnika, mąż nie wypytywał i nie udzielał instrukcji. wolał pobiegać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - a jak Ci sie podobał wierszyk wyborczy???? Bo ja tak z myślą o Tobie go wkleiłam 😉 😜 🤪


już mi wcześniej mąż go pokazał 😜



to mu powiedz na przyszłość żeby Ci co innego pokazywał bo od wierszyków ja tu jestem 😠 😉 😜


czasami pokazuje co innego 😜 🙃 🙃 ale nie często bo Agata się pyta 'cio to??'' 😜 😜 😜


no, te z dwa razy to napewno ci pokazał 😉 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - a jak Ci sie podobał wierszyk wyborczy???? Bo ja tak z myślą o Tobie go wkleiłam 😉 😜 🤪


już mi wcześniej mąż go pokazał 😜


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

to mu powiedz na przyszłość żeby Ci co innego pokazywał bo od wierszyków ja tu jestem 😠 😉 😜


czasami pokazuje co innego 😜 🙃 🙃 ale nie często bo Agata się pyta 'cio to??'' 😜 😜 😜


no, te z dwa razy to napewno ci pokazał 😉 😜 😁 😁 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - a jak Ci sie podobał wierszyk wyborczy???? Bo ja tak z myślą o Tobie go wkleiłam 😉 😜 🤪


już mi wcześniej mąż go pokazał 😜



to mu powiedz na przyszłość żeby Ci co innego pokazywał bo od wierszyków ja tu jestem 😠 😉 😜


czasami pokazuje co innego 😜 🙃 🙃 ale nie często bo Agata się pyta 'cio to??'' 😜 😜 😜


no, te z dwa razy to napewno ci pokazał 😉 😜 😁 😁 😁


raz tak 🙂 bo drugim razem to cimno było a dziecko obok spało 😜 😁 😜 🤪 a ja krótkowidz to światła potrzebuje 😜 😁 😜 bo inaczej ślepa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
widzę, że Jagoda powróciła, ale czy Aniołek do nas zagląda??


jestem Kasiu 😘właśnie nadrobiłam zaległości i już jestem z Wami,rzucam w kąt prasowanie z 4 prań i już do Was dołączam 😜
przez ten weekend na działce mam straszne zaległości forumowe a tu się tyle dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
katpio napisał(a):
widzę, że Jagoda powróciła, ale czy Aniołek do nas zagląda??


jestem Kasiu 😘właśnie nadrobiłam zaległości i już jestem z Wami,rzucam w kąt prasowanie z 4 prań i już do Was dołączam 😜
przez ten weekend na działce mam straszne zaległości forumowe a tu się tyle dzieje 🙂


a nie mówiłam 🙂
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha ale ze mnie ciołek chciałam Małża uderzyć w brzuch bo coś tam się wygłupialiśmy i uderzyłam go czubkiem kciuka a on spiął brzuch a ja miałam zawsze powybijane albo połamane paluchy więc już mi napuchł super 🙂 hahaha tak to tylko ja potrafię...
Dobra dziewczynki idę spać...Dobrej nocy Wam życzę szczególnie dla Katpio coby z Niunią się polepszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od początku choć i tak pewnie większość zapomniałam 😞
ktoś wyjątkowy-witaj po długiej nieobecności 🙂Lenka już duża dziewczyna skoro ma 78cm,moja ma 70 🙂
dusia,jagoda,pinacolada,katpiozdjęcia dzieciaczków urocze jak zawsze a Ksawciu ino patrzeć jak wyjdzie z łóżeczka-tak fika 😜
justynkamarchewkowy Piterek super 🙂Małgosia też dostała ostatnio marchewkę do łapki i była bardzo zdziwiona co to 🤪pomemlała z 10min.i rzuciła w kąt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - co do pani alergolog - no nic dodac nic ujac - babeczka rewelacyjna
Nie chce tu sie wdawac w szczegoly ale duzo mozna z nia zalatwic 😉
No i nasz pobyt w szpitalu bedzie taki jak chcialam 😜 wszystkie badania za free ale nie musimy zostawac na noc
KETOTIFEN odsawiamy na zawsze bo na 100% Mlody tak sie zachowywal po tym.
W zamian mamy fenistil, tylko musimy odczekac jeszcze 4 dni chyba na pozbycie sie ketotifenu z organizmu.
Od jutra mlody ma dostawac tyle pietek chleba ile bedzie chcial - bo po pierwsze przez to ze sie tak slini nie mozemy mu wyleczyc wysypki z buzi - enzymy ze sliny pogarszaja bardzo jej stan a pietka chleba pomoze mu masowac dziasla i wchlania sline 🙂 a mlody bedzie zadowolony z nowego smaku.
Poza tym Ksawciu juz w zasadzie zupelnie odrzucil mleko wiec pogadalysmy szczegolowo o nowej diecie jak mu przemycac mleko - mam sie za bardzo nie przejmowac stanem skory bo on musi jesc a z wysypkami po prostu bedziemy walczyc dopoki nie wyrosnie z alergii.
Jak mu zpodleczymy te najgorsze ranki na buzi to..mam mu dac troszke jogurtu naturalnego! 🤪 a potem jogurtu z owocami - takiego normalnego 🤪
Po badaniach w szpitalu zmienimy mu mleko i w koncu bedzie jadl jak czlowiek.
Mozemy tez robic kisiel - tak jak Basia Vanesce no i ogolnie super 🙂 🙂 🙂 🙂
Mam kombinowac tak zeby zjadl. Moge mu dawac do mleka wszystko a jak odmowi i tego to zrobic mu na slodko sinlac [dzis tak zrobilam - zamiast mleka] 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
katpio napisał(a):
a ja z innej beczki: czy któraś z Was zbiera punkty na allegro PAYBACK? bo tyle rzeczy się kupuje i punkty się marnują, a ja zupełnie nie wiem od czego zacząc i jak je zbierać?


Ja też nie zbieram 🤢, a mam tą kartę, bo robię najczęściej zakupy w Realu i zawsze mi się tam coś uzbiera. Muszę o tym poczytać.


ja zbieram-
w allegro wpisuje się numer karty w zakładce PAYBACK i po zakupach na allegro po chyba 60 dniach punkty sie same dopisują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
c.d.
katpiowierzę,że znajdziesz nianię i tak jak pisała Pani Kolada będziesz wracać z pracy "podładowana"i w pełni gotowa dla Weronisi-a małej ten stan przejdzie,my już to przerabialiśmy-uwierz na słowo-
aniugratulacje za kolejne zdane egzaminy 🙂
Pani Kolado miejsce urlopowania fantastyczne-już Wam zazdroszczę pobytu-ale pakowania nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - a jak Ci sie podobał wierszyk wyborczy???? Bo ja tak z myślą o Tobie go wkleiłam 😉 😜 🤪


już mi wcześniej mąż go pokazał 😜



to mu powiedz na przyszłość żeby Ci co innego pokazywał bo od wierszyków ja tu jestem 😠 😉 😜


czasami pokazuje co innego 😜 🙃 🙃 ale nie często bo Agata się pyta 'cio to??'' 😜 😜 😜



nie wiem czy pamiętasz - już kiedyś pisałam, jak to Julka (3lata) weszła niespodziewanie P do łazienki jak brał prysznic. Nie zdążył się bidok zakryć i dziecko podpatzryło, a że widziało to coś pierwszy raz to z przerażeniem w głosie zaczęło wołać : MAMUSIU, MAMUSIU chodż szybko i zobacz co się tacie do pupy przykleiło !!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
c.d.
katpiowierzę,że znajdziesz nianię i tak jak pisała Pani Kolada będziesz wracać z pracy "podładowana"i w pełni gotowa dla Weronisi-a małej ten stan przejdzie,my już to przerabialiśmy-uwierz na słowo-
aniugratulacje za kolejne zdane egzaminy 🙂
Pani Kolado miejsce urlopowania fantastyczne-już Wam zazdroszczę pobytu-ale pakowania nie 😜


🙂 ja, Julka i Lenka w zasadzie już spakowane. P poinformowałam tylko że jutro o 22 plombuję walizki 😉 i jak chce do nich coś włożyć to musi sie pospieszyć 😜 Nie przejął się - nadal siedzi przed tv 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
c.d.
katpiowierzę,że znajdziesz nianię i tak jak pisała Pani Kolada będziesz wracać z pracy "podładowana"i w pełni gotowa dla Weronisi-a małej ten stan przejdzie,my już to przerabialiśmy-uwierz na słowo-
aniugratulacje za kolejne zdane egzaminy 🙂
Pani Kolado miejsce urlopowania fantastyczne-już Wam zazdroszczę pobytu-ale pakowania nie 😜


🙂 ja, Julka i Lenka w zasadzie już spakowane. P poinformowałam tylko że jutro o 22 plombuję walizki 😉 i jak chce do nich coś włożyć to musi sie pospieszyć 😜 Nie przejął się - nadal siedzi przed tv 🤢


masz dar przekonywania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś Wam opiszę choć wiem ,że i tak opis nie odda w całości tej komediii ale....

....jechałam dziś wózkiem do miasta z Lenką. Młoda w spacerówce, przodem do kierunku jazdy. Jedziemy alejką, młoda trzyma się pałąka i "śpiewa" . Z naprzeciwka idzie jakaś pani, juz z daleka śmieje się ze "śpiewów" Lenki , nie spuszczając z niej wzroku zrównuje się z nami i w tym właśnie momencie moje dziecko obraca głowę w jej stronę i zaczyna pluć (tak jak na słynnym filmiku) 🤪 🤪 🤪 Myślałam że padnę !!! Scena jak z filmu "mama i huligan na spacerze" . Szłam i się śmiałam jak głupia. Tak czułam że z niej huligan rośnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pincolada u nas było ostatnio inaczej troszku 🙂
babcia (mama Andru) nauczyła ją mówić pipa no i dziecko zaczęło pokazywać gdzie ma pipę, kapie z nami Majkę więc widzi że siostra ma to samo, kilka razy kąpała się ze mną a ostatnio weszła do łazienki jak mąż wychodził spod prysznica i mówi : 'o tata pipa" a ja jej mówie ze tata nie pipa to ona - 'mama pipa, aga pipa, mai pipa , tatuś nie pipa' 😜 😎 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - a jak Ci sie podobał wierszyk wyborczy???? Bo ja tak z myślą o Tobie go wkleiłam 😉 😜 🤪


już mi wcześniej mąż go pokazał 😜



to mu powiedz na przyszłość żeby Ci co innego pokazywał bo od wierszyków ja tu jestem 😠 😉 😜


czasami pokazuje co innego 😜 🙃 🙃 ale nie często bo Agata się pyta 'cio to??'' 😜 😜 😜



nie wiem czy pamiętasz - już kiedyś pisałam, jak to Julka (3lata) weszła niespodziewanie P do łazienki jak brał prysznic. Nie zdążył się bidok zakryć i dziecko podpatzryło, a że widziało to coś pierwszy raz to z przerażeniem w głosie zaczęło wołać : MAMUSIU, MAMUSIU chodż szybko i zobacz co się tacie do pupy przykleiło !!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...