Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello. U nas dzis deszczyk z rana ale cieeplutko dalej jest. Karolinka to chyba tak ta topola kicham kicham i kreci w nosie i kreci... koszmar jakis...
karolina a TY karmisz tylko piersia? Pytam bo cora wstaje Ci tylko raz w nocy piszesz. Moja na piersi ale wstaje dwa albo 3 razy nawet 🙂
Jagoda wsyztskiego naj naj naj naj dla Was z okazji pol roczku. Oby wszytskie kolejne pol byly dla Was latwiejsze. Buziak i oklask ( jak sie dopcham )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny - jaka piekna pogoda 🙂 Niuńka śpi a ja już spakowałam wszystko na spacerek i jak sie tylko obudzi i zje flachę to wyruszamy 🙂 🙂 🙂
Aaaa, i kupiłam jej wczoraj pierwszy raz sok z Bobovity winogrona z koperkiem i rumiankiem - jejku jak jej to smakowało !!!! Dzis jej dałam z melisą i tez wciąga aż miło 😉

Dałam jej tez dzis pierwszy raz piętkę chleba ale w naszym przypadku to zbyt ryzykowne bo umamlała i odgryzła spory kawałek i zaczęła sie krztusić 🤢 wiec chyba odstapię od tego pomysłu. Chyba że jej będę ta piętkę wsadzać do tej siateczki???

Ksawciu - buziaczki od Lenki na te pół roczku 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONISS - tak od kunekundy 😁
PINACOLADA- no ja tez nigdzie takiego nie widzialam i dlatego klocilam sie z babsztylem bo musialam u niej to kupic a baba sobie w gumki leciala.
Co do swiata z lozeczka - 😆 i tak Mlody nic nie widzi z lozeczka bo z jednej strony ma komode, z drugiej sciane, trzecia no to tyl - a z przodu wisi "przybornik i non stop poduszki i koce zeby sie nie obijal 🙂
A zreszta - jak sie przestanei obijac to mozna sciagnac dowolną czesc przeciez 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał(a):
Hello. U nas dzis deszczyk z rana ale cieeplutko dalej jest. Karolinka to chyba tak ta topola kicham kicham i kreci w nosie i kreci... koszmar jakis...
karolina a TY karmisz tylko piersia? Pytam bo cora wstaje Ci tylko raz w nocy piszesz. Moja na piersi ale wstaje dwa albo 3 razy nawet 🙂
Jagoda wsyztskiego naj naj naj naj dla Was z okazji pol roczku. Oby wszytskie kolejne pol byly dla Was latwiejsze. Buziak i oklask ( jak sie dopcham )


DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 CMOK CMOK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Dziewczyny - jaka piekna pogoda 🙂 Niuńka śpi a ja już spakowałam wszystko na spacerek i jak sie tylko obudzi i zje flachę to wyruszamy 🙂 🙂 🙂
Aaaa, i kupiłam jej wczoraj pierwszy raz sok z Bobovity winogrona z koperkiem i rumiankiem - jejku jak jej to smakowało !!!! Dzis jej dałam z melisą i tez wciąga aż miło 😉

Dałam jej tez dzis pierwszy raz piętkę chleba ale w naszym przypadku to zbyt ryzykowne bo umamlała i odgryzła spory kawałek i zaczęła sie krztusić 🤢 wiec chyba odstapię od tego pomysłu. Chyba że jej będę ta piętkę wsadzać do tej siateczki???

Ksawciu - buziaczki od Lenki na te pół roczku 😘 😘 😘



[b]DZIĘKUJEMY!! :* :* 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Hello. U nas dzis deszczyk z rana ale cieeplutko dalej jest. Karolinka to chyba tak ta topola kicham kicham i kreci w nosie i kreci... koszmar jakis...
karolina a TY karmisz tylko piersia? Pytam bo cora wstaje Ci tylko raz w nocy piszesz. Moja na piersi ale wstaje dwa albo 3 razy nawet 🙂
[/color]

tak moniss ja tylko piersią i odpukać Majuchna pięknie śpi czasem wstaje po dwa trzy razy ale to baaaaaardzo rzadko generalnie 5 na 6 nocy wstaje raz jedną przesypia w całości a jedną właśnie po 2 nawet 3 razy wstaje to taka nasza statystyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
dziewczynki doradzcie mi jaki alkohol kupic lekarzowi w podziekowaniu?
bo ja sie nie znam ☺️ a musze temat dziś zalatwić- tesciowa prosiła



a od kiedy Ty spełniasz prosy teściowej??? Niech sama zapierdala do lekarza i sama kupuje co chce 😠 😠 😠


bo to mój znajomy lekarz a nie jej 😜 oona na to wykłada kase a ja musze go odwiedzic a powiem Ci że jest ciasteczko wiec chętnie pójde- juz nawet mini przygotowałam 😉
myslisz że gdybym nie miała w tym interesu to bym lazla bo mnie prosi? o nigdy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam.

DLA KSAWCIA - DUZIO, DUZIO SŁONECZKA, PYSZNEGO PAPU I MAMUSI ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ!!! - OD LENI I "CIOCI".

U nas pogoda też przepiękna! Ale na spacerek nie pójdziemy, bo mamusia do pracy 😞.
No, ale 3 dni siedziałam w domu to wypadałoby popracoawać troszkę 🙂, jutro przyjeżdza dyrektor i mam zamiar pogadać o podwyżce 🤪 (nie wiem tylko, czy nie za wcześnie? 🤢, tak zaraz po macierzyńskim wypada? 🤔 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE CHODZI MI O ILOŚĆ OKLASKÓW ALBO,ŻE KTOŚ MA ICH WIĘCEJ LUB MNIE MAM TO W DUPIE,ALE WKURWIA MNIE FAKT,ŻE OTRZYMUJE JE OD WAS Z JAKIEJŚ OKAZJI NP.WCZORAJ A KTOŚ BEZCZELNIE JE PODPIERDALA,ANI NIKOMU W DROGĘ NIE WESZŁAM ANI NIE SKŁÓCIŁAM WIĘC ALBO KOMUŚ NIE PODOBA SIĘ MOJE ZDJĘCIE W PROFILU,ALBO ,ŻE NIE WIEM CO.... WYŁĄCZYŁAM OPCJĘ OKLASKÓW.TYLE W TYM TEMACIE,PO PROSTU PRZYKRO BYŁOBY KAŻDEMU WIDZĄC,ŻE KAŻDA Z WAS DOSTAŁA A MI ZOSTAŁ ODEBRANY.TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO.KONIEC TEMATU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Jagódka wszystkiego dobrego dla Ksawcia z okazji 7miesiąca, rany boskie jak ten czas leci!! Oklask poleci jak sie dopcham 🙂
A tak pozatym to u nas nocka straszna. Ja już nie mam siły. Niby ze po mleku modyfikowanym dzieci lepiej sią a tu g... Piotrek śpi jak spał albo i gorzej bo budzi sie 3 razy w ciagu nocy. Ja już nie wiem co mam z nim zrobić. Próbowałam mu nawet w nocy dać butelke zamiast cyca a i tak mi wstał po 2,5 godzinie. Załamać się można. Ja padam na cyce a dopiero 10;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...