Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dusia_P napisał(a):
Pincolada u nas było ostatnio inaczej troszku 🙂
babcia (mama Andru) nauczyła ją mówić pipa no i dziecko zaczęło pokazywać gdzie ma pipę, kapie z nami Majkę więc widzi że siostra ma to samo, kilka razy kąpała się ze mną a ostatnio weszła do łazienki jak mąż wychodził spod prysznica i mówi : 'o tata pipa" a ja jej mówie ze tata nie pipa to ona - 'mama pipa, aga pipa, mai pipa , tatuś nie pipa' 😜 😎 😎 🙂


o szlag! hehehehe 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pincolada u nas było ostatnio inaczej troszku 🙂
babcia (mama Andru) nauczyła ją mówić pipa no i dziecko zaczęło pokazywać gdzie ma pipę, kapie z nami Majkę więc widzi że siostra ma to samo, kilka razy kąpała się ze mną a ostatnio weszła do łazienki jak mąż wychodził spod prysznica i mówi : 'o tata pipa" a ja jej mówie ze tata nie pipa to ona - 'mama pipa, aga pipa, mai pipa , tatuś nie pipa' 😜 😎 😎 🙂


niech ja jeszcze nauczy H.J mówic to będzie :'mama pipa, aga pipa, mai pipa , tatuś h.j 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):


spróbuj jej nie pozwolic to wrzas krzyk i bicie. U mnie córka rządzi 😉 ja jej oczywiście tak nie trzymam cały czas, wszystko w granicach rozsądku. Ostatnio jak rozmawialam z lekarką o tym że siedzi itp a ona mi powiedzila ze dziecka nie można ograniczać ani też na siłe czegoś próbować, jest wstaje ok jesli sama się do tego ciągnie a nie ze ja ja zmuszam. Jak od niech w środe wychodziłam to mi powiedziła ze lada dzień i młoda bedzie stala, myślalam że żartuje


hehe to pewnie tak jak w wiekszosci domow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATPIO - nadrobilam zaleglosci i czytam o Twoich nianiach - wspoczuje :/ ale czyta mtez o tym co Weroniczka potrafi 😉 i my mielismy to samo - doslownie to samiutenko - przez 2,5 tyg [m.in. dlatego nie bylo mnie na brzuszku) - u nas ząbkowanie moze i tez ale glownie chyba ten lek tak dzialal - nie dawalas nic nowego ostatnio córci? jakiegos leku 🤢? u nas dzis bylo juz duzo lepiej ale mlody nadal ma ogromne problemy z zasypianiem - darcie darcie, kilka podjesc az w koncu pada - czasem na 30 min czasem na godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa wlasnie - tak jeszcze wracajac do tematu PIP [nie chodzi mi o panstw. insp. pracy 🙃}] - jak mowicie na "pipe" ? jakich okreslen uzywanie w jezyku dzieciecym 😜? bo u chlopakow jest lepiej, latwiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basiu wybacz o Tobie zapomniałam-super,że w końcu jesteś z Nami codziennie-Vanesska ze zwierzątkami super 🙂a te rzęski-miód-malinka-jaka laseczka Ci rośnie 🤪no i na masce też rewelka 🙂


ona to chłopczyca, samochody uwielbia 🙂 a jak dopadnie kierownice to masakra- ale to geny po tatusiu rajdowcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aa wlasnie - tak jeszcze wracajac do tematu PIP [nie chodzi mi o panstw. insp. pracy 🙃}] - jak mowicie na "pipe" ? jakich okreslen uzywanie w jezyku dzieciecym 😜? bo u chlopakow jest lepiej, latwiej 😉


u nas jest PISIA, PISIUNIA
a w dzieciństwie miałam KUCIAPKĘ 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KATPIO - nadrobilam zaleglosci i czytam o Twoich nianiach - wspoczuje :/ ale czyta mtez o tym co Weroniczka potrafi 😉 i my mielismy to samo - doslownie to samiutenko - przez 2,5 tyg [m.in. dlatego nie bylo mnie na brzuszku) - u nas ząbkowanie moze i tez ale glownie chyba ten lek tak dzialal - nie dawalas nic nowego ostatnio córci? jakiegos leku 🤢? u nas dzis bylo juz duzo lepiej ale mlody nadal ma ogromne problemy z zasypianiem - darcie darcie, kilka podjesc az w koncu pada - czasem na 30 min czasem na godzine


My dzień w dzień walczymy z zasypianiem 😞-na spacerze już w ogóle nie sypia 😠cały czas musi siedzieć i podziwia co dookoła się dzieje-próba położenia kończy się wyciem-więc szybciutko ją znów sadzam-śpi tylko raz dziennie koło 14-15 tak na 1,5h więc wykorzystuję ten czas na delikatne porządki lub obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOŁKU - wrzucaj foty z weekendu 🙂
BASIK - Ksawciu tez staje na calych stopach - nawet dzis lekarka powiedziala zeto za wczesnie! bo widziala jak mlody sie wysztywnia jak maz go probuje posadzic na lozku 🙂 nie chcemy tego robic bo wiadomo - jego kosci sa jeszcze nie przygotowane ale tez skubany jest mega silny i trzymajac go delikatnie pod paszki - stoi! i tak samo sie wdrapuje po nas i "biega 🙂 i bardzo lubi jak go "stawiamy" na podlodze i oglada cale mieszkanie z nowej perspektywy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
aa wlasnie - tak jeszcze wracajac do tematu PIP [nie chodzi mi o panstw. insp. pracy 🙃}] - jak mowicie na "pipe" ? jakich okreslen uzywanie w jezyku dzieciecym 😜? bo u chlopakow jest lepiej, latwiej 😉


u nas jest PISIA, PISIUNIA
a w dzieciństwie miałam KUCIAPKĘ 🤢 🤢 🤢


a co to takiego??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
aa wlasnie - tak jeszcze wracajac do tematu PIP [nie chodzi mi o panstw. insp. pracy 🙃}] - jak mowicie na "pipe" ? jakich okreslen uzywanie w jezyku dzieciecym 😜? bo u chlopakow jest lepiej, latwiej 😉


u nas jest PISIA, PISIUNIA
a w dzieciństwie miałam KUCIAPKĘ 🤢 🤢 🤢


ooo, pisia ładnie 🙂 kuciapa - straszne!!!! 😁 ja mialam "kundzie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ANIOŁKU - wrzucaj foty z weekendu 🙂
BASIK - Ksawciu tez staje na calych stopach - nawet dzis lekarka powiedziala zeto za wczesnie! bo widziala jak mlody sie wysztywnia jak maz go probuje posadzic na lozku 🙂 nie chcemy tego robic bo wiadomo - jego kosci sa jeszcze nie przygotowane ale tez skubany jest mega silny i trzymajac go delikatnie pod paszki - stoi! i tak samo sie wdrapuje po nas i "biega 🙂 i bardzo lubi jak go "stawiamy" na podlodze i oglada cale mieszkanie z nowej perspektywy 🙂


mam tylko kilka i to zrobione tel.ale jutro wrzucę-obiecuję 🙂dziś już mi się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
ja zostawiłam męża w domku i poszłam odetchnąć od moich 'diablic' Maja włączyła czujnik nieobecności mamusi i dała troszkę popalić tatusiowi 😉 Agata zajęła się wujkiem który przyszedł oglądać mecz...zrobiła mu hektolitry wyimaginowanej herbatki 😁

heheheh dusia mega oklask dla Agatki. Wyobrazilam sobie wujka ktory chcial mecz ogladac a musial popijac z filizaneczki ktora ledwo w paluszkah dal arde utzryamac. Przeczytalam mezowi ismy sie posmaili. super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOLKU to czekam jutro na zdjątka 🙂

Ja juz spadam

na koniec jeszcze - po wielu przepychankach z pania sprzedajaca w koncu zamowilam ochraniacze 40 cm na 4 boki i posciel przy okazji 🙂 jutro powinno byc:
http://www.baby-baby.kqs.pl/index.php?p328,dlugi-i-wysoki-ochraniacz-na-cale-lozeczko-lozeczko-misie-na-deabinkach

buziaki i spokojnej nocy wszystkim PAPA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
nie wiem czy pamiętasz - już kiedyś pisałam, jak to Julka (3lata) weszła niespodziewanie P do łazienki jak brał prysznic. Nie zdążył się bidok zakryć i dziecko podpatzryło, a że widziało to coś pierwszy raz to z przerażeniem w głosie zaczęło wołać : MAMUSIU, MAMUSIU chodż szybko i zobacz co się tacie do pupy przykleiło !!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



hehhee PIEKNE hahhaa ja tego nie czytalam wczesniej. Oklask dla Julki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aa wlasnie - tak jeszcze wracajac do tematu PIP [nie chodzi mi o panstw. insp. pracy 🙃}] - jak mowicie na "pipe" ? jakich okreslen uzywanie w jezyku dzieciecym 😜? bo u chlopakow jest lepiej, latwiej 😉



psioszka, pipuszka, i uwaga teraz od dziada pradzida, moja mam mawiala i bacia "psiapsiorka" hehe niezle co?! jeszcze czasem cos innego ale nie pamietam.

a jagoda a kundzia to chyba zdrobnienie od imienia Kunegunda hehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zobaczcie co znalazlam na NK ... szok

ART. 6
PRAWA AUTORSKIE
Użytkownik poprzez umieszczenie Danych, w szczególności wizerunku, materiałów lub wypowiedzi na Koncie własnym lub innego Użytkownika udziela NK niewyłącznej licencji na wykorzystywanie, utrwalania w pamięci komputera, zmienianie, usuwanie, uzupełnianie, wykonywanie publiczne, wyświetlanie publiczne, zwielokrotnianie i rozpowszechnianie (w szczególności w Internecie) tych Danych.


skurw...yny !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ANIOLKU to czekam jutro na zdjątka 🙂

Ja juz spadam

na koniec jeszcze - po wielu przepychankach z pania sprzedajaca w koncu zamowilam ochraniacze 40 cm na 4 boki i posciel przy okazji 🙂 jutro powinno byc:
http://www.baby-baby.kqs.pl/index.php?p328,dlugi-i-wysoki-ochraniacz-na-cale-lozeczko-lozeczko-misie-na-deabinkach

buziaki i spokojnej nocy wszystkim PAPA 😘 😘 😘



biedny Ksawciu - od jutra swiata bożego nie zobaczy z łożeczka 😞 😉

Ps. pierwszy raz widzę taki wysoki ochraniacz !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...