Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
SMACZNE 😜 JEDNA TO MAŁO

[URL=http://img812.imageshack.us/i/20100628.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6987/20100628.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


NESIA JEST NIEMOŻLIWA 😁CAŁUSKI OD CIOCI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
SMACZNE 😜 JEDNA TO MAŁO

[URL=http://img812.imageshack.us/i/20100628.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6987/20100628.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


i kolejny aniiolek.Cudna. Nozki pyyszniutkie, Wszystkim malenstwom tak smakuja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Syluśbo bym o Tobie zapomniała-gratuluję mieszkanka-niech Wam się dobrze mieszka-zobaczysz jaki to komfort mieszkać osobno-bez teściowej 😜teraz się napracujecie ale jakie efekty będą później sama zobaczysz 🙂 🙂 🙂a jak teścik-zrobiłaś-?
no zrobiłam, nawet nie miałam czasu wam napisac 😜 wyszło że nie ale i tak jakies głupie mysli chodza po głowie no bo tego okresu nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wybaczccie ale nie mam sił nadrabiac tak co z grubsza.. padam na twarz i ide spac 😉 jeszcze tylllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee roboty przed nami.. ale zrobilam fotki salonu przed i pozniej zrobie po to wam pokaze. Bo z przedpokojem nie zdarzylam juz pomalowany 😜 heeh na bordowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
jest 7:40 wiec pobudka 😜

młoda wczoraj spała do 9 za to dizś do 5 🤪. śpię tyłem do gwiazdy i czuje jak mnie klepie, tak napierniczała raczka we mnie jak nakręcona 😜 odwracam sie a Nesia dorwała mnie za koszulke i drze do siebie, potuliłam ją i poszłam zrobić mleko. Zjadla i zasneła na 10 minut i bawi się do teraz 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki

Ja tez sie dzis pokłóciłam z rana z P. Poszło o kase 😠 Bo jego kumpel wisi nam 20tys zł i właśnie bedzie nam je oddawał (a zoobowiazany był aktem notarialnyjm do 15 lutego ! ) i wspomniałam o odsetkach !!! I awantura gotowa !!! Bo nie wypada sie upominac o odsetki !!! Noz kurwa- gosc pół roku bujał sie za naszą kase a mnie sie teraz nie wypada upomniec o odsetki ???? Z tego co wyliczylam to chodzi o jakies 1100zł - dla niego niewiele wiecej a dla mnie sporo .

Co Wy myslicie na ten temat i jakby ktoraś umiała obliczyc odsetki od 16 stycznia do 16 lipca od kwoty 20tys zł to byłabym wdzieczna bo ja liczyłam na jakims kalkulatorze z internetu i nie wiem na ile mozna mu ufac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hej laseczki

Ja tez sie dzis pokłóciłam z rana z P. Poszło o kase 😠 Bo jego kumpel wisi nam 20tys zł i właśnie bedzie nam je oddawał (a zoobowiazany był aktem notarialnyjm do 15 lutego ! ) i wspomniałam o odsetkach !!! I awantura gotowa !!! Bo nie wypada sie upominac o odsetki !!! Noz kurwa- gosc pół roku bujał sie za naszą kase a mnie sie teraz nie wypada upomniec o odsetki ???? Z tego co wyliczylam to chodzi o jakies 1100zł - dla niego niewiele wiecej a dla mnie sporo .

Co Wy myslicie na ten temat i jakby ktoraś umiała obliczyc odsetki od 16 stycznia do 16 lipca od kwoty 20tys zł to byłabym wdzieczna bo ja liczyłam na jakims kalkulatorze z internetu i nie wiem na ile mozna mu ufac 🤢

Pinacolada uważam że masz rację jeśli nie głupio było spisywać akt notarialny ze zobowiązaniem to tym bardziej nie głupio chcieć odsetki może gdyby sytuacja była odwrotna ale tak?.... niech się kolega cieszy że windykacja mu na głowie nie siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Pinacolada- o ile dobrze pamiętam to odsetki za nieterminowa spłate wynoszą 0,3% na dzien. Nistety nie mam kalkulatora bo został w pracy na dysku ale na necie dobrze licza te kalkulatory.
tyle Ci mogę pomóc jako bankowiec na macierzyńskim 🙂


Basia bankowiec??? No proszę !!! A w jakim banku pracujesz jesli można spytać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Pinacolada- o ile dobrze pamiętam to odsetki za nieterminowa spłate wynoszą 0,3% na dzien. Nistety nie mam kalkulatora bo został w pracy na dysku ale na necie dobrze licza te kalkulatory.
tyle Ci mogę pomóc jako bankowiec na macierzyńskim 🙂


Basia bankowiec??? No proszę !!! A w jakim banku pracujesz jesli można spytać??


Deutsche bank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
KSAWCIU- dziś Twoje święto więc razem z Vanesską życzymy wszystkiego naj naj, buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

dostałes ode mnie wczoraj oklask więc od Vanesski dziś dostajesz 🙂


ooojej jakie piekne zyczenia!!!!!!!!!!! dziekujemy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KATPIO - nadrobilam zaleglosci i czytam o Twoich nianiach - wspoczuje :/ ale czyta mtez o tym co Weroniczka potrafi 😉 i my mielismy to samo - doslownie to samiutenko - przez 2,5 tyg [m.in. dlatego nie bylo mnie na brzuszku) - u nas ząbkowanie moze i tez ale glownie chyba ten lek tak dzialal - nie dawalas nic nowego ostatnio córci? jakiegos leku 🤢? u nas dzis bylo juz duzo lepiej ale mlody nadal ma ogromne problemy z zasypianiem - darcie darcie, kilka podjesc az w koncu pada - czasem na 30 min czasem na godzine

dobrze czasem poczytać że nie tylko ja mam małego "potworka" piszecie że waszym pociechom te cyrki minęły więc zatem czekam aż u nas przejdzie. Jagódka żadnych leków Weronika nie przyjmuje, a od nowych zupek to raczej by tak nie miała??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...