Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pinacolada ta Twoja wczasowiczka cudoowna!!!minki słodziachne oj ciocia by wytuliła 😘
Jagoda Ksawciu sie pulpecik na buźce robi 🙂 mamusia pilnuje jedzonka i synek rośnie 🙂
moim znajomym córcia obgryzła stół na około jak zaczęła stawać 😁 więc wszystko przed Wami
Syla co się stało ? oj trzymaj się kobietko!!!
Karolina Maja cudnie obgryza butlę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
pożeracz pietek 🙂

[URL=http://img10.imageshack.us/i/kolazpietkabrz.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7919/kolazpietkabrz.jpg[/IMG][/URL]



Piękności 🙂
Jagoda, nie boisz sie ze sie zakrztusi ? Pisałam juz ale wspomne jeszcze raz ze dałam Lence dzis 1 raz piętkę ale umamlała ja i odgryzła spory kawałek i sie ciut zakrztusiła 🤢 Nie bede ryzykowac poki co

Ps. Chciałam jeszcze zapytac co to za chleb w Olkuszu macie z czterema piętkami ? 😜 🤪 🤪 🤪 🤪


Pani Kolada jak zwykle złośliwa 😜

Ksawciu jest mega super słodziak 😘 😘 😘nie mówię głośno ale to mój pupilek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dziś na dwóch super spacerkach 🙂
pierwszy troszkę w kijową porę ale moje panny mnie tak wqkrzaly w domu i na spacerku były kochane a później na rybkę do Mielna - łosoś z pieca opalanego drzewem - miam mniam i były lody 🙂 i Majka dostała pierwszy raz do spróbowania kawałek wafelka - ale było mlaskania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basiujuż dziś dostałaś oklaska za półrocze Vanesski-niech dalej się tak pięknie i zdrowo chowa 😘 😘 😘

Dusiai również dla Ciebie za 5 miesiąc Majeczki 😘 😘 😘

buziaki od Małgosi i ode Mnie

Jutro się pewnie nie dopcham 😞


dziękujemy,ano tak bo znów nie będzie 31 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu ktos mnie ubiegł z oklaskiem dla Jagódki i Ksawcia, grrrrrr 🙂
PInacolada wczasowiczke masz jak się patrzy 🙂
Karolinka, Aniołku Piotruś ma taką samą zabawke, a ja głupia tyle innych dziwnych rzeczy mu nakupiłam. Ehhhh i po co to wszystko jak on woli butelkę z pieniążkiem w srodku bo fasoli nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):śliczna 🙂widzę,że Majeczka tak jak Małgośka mają takie same zabawki 😜p.s.to jej ulubiona 😎

no i Majuni też ulubiona 🙂 oprócz stópek bo te woli bardziej 🙂
Dusia świetnie 🙂 myślałam że Maja już lody je 🙂 ale z wafelkiem też super 😁
Jagoda Ksawciu z tymi piętkami cudny widać że mu smakowały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
pożeracz pietek 🙂

[URL=http://img10.imageshack.us/i/kolazpietkabrz.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7919/kolazpietkabrz.jpg[/IMG][/URL]



Piękności 🙂
Jagoda, nie boisz sie ze sie zakrztusi ? Pisałam juz ale wspomne jeszcze raz ze dałam Lence dzis 1 raz piętkę ale umamlała ja i odgryzła spory kawałek i sie ciut zakrztusiła 🤢 Nie bede ryzykowac poki co

Ps. Chciałam jeszcze zapytac co to za chleb w Olkuszu macie z czterema piętkami ? 😜 🤪 🤪 🤪 🤪


Pani Kolada jak zwykle złośliwa 😜
Ksawciu jest mega super słodziak 😘 😘 😘nie mówię głośno ale to mój pupilek 😜



nie złośliwa "ino" dociekliwa , u nas w Bochni takich nie ma 😉 😜
Odpoczniecie - nie będzie mnie 2 tyg 🙂 Ale jak sie baaaardzo stesknie to zlapie gdzies neta i zaglądnę do Was 😜 Nie uwolnicie się ode mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - u nas w OLKUSZU chleby mają kilka piętek, u was w Bochni nie? 😜
a tak powaznie to dzis maz poszedl rano do piekarni i poprosil babe zeby odkroila z chleba grubsze pietki a srodek pokroila i stwierdzila sie nie da - hehe - maz jej wytlummaczyl te skomplikowana operacje i jednak sie dalo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOŁKU - bardzo mi milo 🙂 🙂 🙂 no i musze przyznac ze tez jest moim pupilkiem i kocham ten jego rozesmiany pysio i te usteczka - on wie jak je ulozyc zeby byly slodsze od miodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
a propos zabawek - może nie widać dokładnie na zdjęciu ale moje dziecko lezy na macie , nad nia wiszą zabawki, mnóstwo innych rozrzuconych jest wokół (Fischer price, Huje - muje, i inne) a ona bawi sie koszykiem wiklinowym



a moj teraz uwielbia te plactikowe kwiatuszki z cyferkami ktore wisza u Ciebie po lewej [mowilam ze mam te same gadzety na macie - i ta pilke bialoniebieska tez mamy 😉] i kosz wiklinowy tez i tez Ksawciu sie nim bawi tylko jest zbyt duzy zeby go wzial na siebie - on sie dzwiga trzymajac raczka za gore kosza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
a propos zabawek - może nie widać dokładnie na zdjęciu ale moje dziecko lezy na macie , nad nia wiszą zabawki, mnóstwo innych rozrzuconych jest wokół (Fischer price, Huje - muje, i inne) a ona bawi sie koszykiem wiklinowym



no, ale grzechotka od cioci Agi jest 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada - pewnie ze sie boje ale go pilnuje bardzo i jestem caly czas przy nim jak zjada pietke ale to jego jedyna atrakcja zywieniowa wiec nie chce mu jej odbierac. Jutro chce mu zrobic kisiel 🤪

Basiu - 😘 😘od Ksawcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...