Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
a jeszcze się chciałam zapytać czy któraś z Was sprzedawała może na allegro wózek? jeśli tak to ile kosztuje przesyłka za taki wózek?


ja kupowałam wózek i przesyłka 45 zł- kurierska pobraniowa

Basia dzięki a jak ciężki był Twój wózek i jakim kurierem?


ja zamawiałam wózek: gondola ze spacerówką- do 20 kg wszystko, O ile pamietam to DHL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
a jeszcze się chciałam zapytać czy któraś z Was sprzedawała może na allegro wózek? jeśli tak to ile kosztuje przesyłka za taki wózek?


ja kupowałam wózek i przesyłka 45 zł- kurierska pobraniowa

Basia dzięki a jak ciężki był Twój wózek i jakim kurierem?


ja zamawiałam wózek: gondola ze spacerówką- do 20 kg wszystko, O ile pamietam to DHL


super dzięki myślałam że drożej to wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
jej duchota..
laseczki dzieciatka piekne. Karolinka masz oklaska za ten kapelusik piekny 🙂

ależ dziękuję 🙂 odwdzięczam się 🙂
moniss jak to się stało że tak jak piszesz 1 dziecko karmiłaś do 11 miesięcy tylko piersią to nie jest tak że tylko do 6 miesiąca a potem już trzeba wprowadzać inne pokarmy?? ja np. mam Majuni dać łyżeczkę kaszki dziennie od 5 lipca żeby miała wprowadzony gluten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie!
U nas dzis cieplutko, wiec wybralismy sie do koleżanki. Piotrus był bardzo grzeczniutki i dostał od mamusi prezent, bo dzis ma imieninki 😉 Moje słoneczko kochane 🙂

w takim razie Justynka wszystkiego najlepszego dla Piotrusia i oklask ode mnie w prezencie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie, ja wprowadzalam wszystko co trzeba bylo co mi pediatra mowila zeby wprowadzac obiadki deserki soczki, tylko mleka innego niz piers nie dawalam tylko z piersi plus przez ten caly okres 11 mcy oddwalam jeszcze do laktarium hehe.
teraz probuje fotki wstawic jakies, jak mi sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
no nie, ja wprowadzalam wszystko co trzeba bylo co mi pediatra mowila zeby wprowadzac obiadki deserki soczki, tylko mleka innego niz piers nie dawalam tylko z piersi plus przez ten caly okres 11 mcy oddwalam jeszcze do laktarium hehe.
teraz probuje fotki wstawic jakies, jak mi sie uda 🙂

a ja ciołek zrozumiałam że tylko piersią w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
hej dziewczyny... wpadłam powiedziec ze sie jednak nie przeprowadzamy.. to jakis nie wypał 😞 😞 pozniej opowiem czemu teraz nie mam humoru... jeszcze nam zajebiste mieszkanie przeszlo koło nosa 😞 😞 😞 isc sie zajebac tylko.......

współczuję Syla ale nie załamuj się na pewno jeszcze znajdziecie jakieś fajne mieszkanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff...mozna usiasc...

SYLA - JAK TO???????????? CO SIE STALO 😞??? nie smuć się, widocznie znajdziecie lepsze - zawsze coś się dzieje po to by coś innego lepszego mogło sie wydarzyć 😉 zobaczysz 😘

MONIS - DZIEKUJE 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kochane

Jestem PRAWIE spakowana 😉, no tak na 90 % 😜
W domu mały sajgonik, wszędzie walaja się bagaże 🤢

Lenka z Wami już się dzis żegna bo jutro wroci zmęczona od p.doktor wiec szybciutko pojdzie spać.
http://www.youtube.com/watch?v=NkbBftHEPK8

Ja jestem uzależniona więc zaglądnę i jeszcze pewnie dziś i jutro też 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam dziś u tego lekarza i bardzo się ucieszył z prezeentu. Wspomial że może wyslac Jarka do seatorium. I wiecie co J wpadl a pomysl że opłacimy jakiś pensjonat dla mnie i Nesi blisko tego ośrodka albo i w tym ośrodku wynajmie sie pokój i i takim sposobem młoda pojedzie gdzies w góry albo nad morze a i ja sie wyrwe z domu 🤪-
pomysł moze i fajny tylko czy ja chce go oglądac przez 2 tygodie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu KSAWCIU WĘDROWNICZEK PEŁZAK - poznaj swiat i chcial zjesc stolik 😉

[URL=http://img706.imageshack.us/i/kolazstolwedrowniczekbr.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/549/kolazstolwedrowniczekbr.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Pinacolada - pytalam skad lecicie 🙂? Lenca cudna - i jak tak patrze na nia to robi takie same minki jak Ksawciu 🙂


sorry, ale jakaś zakręcona jestem 😉 Z Krakowa oczywiście , innej opcji nie było 😜
P dzwonił dzis do wujka, wszystko przygotowane na nasz przyjazd, odbiorą nas 2 samochodami 🤢 żeby nie trzeba było 2 razy kursować z lotniska (choc to podobno tylko 10min ). Przed chwilą dzwonił tez kuzyn, ktory nas zawozi na lotnisko, żeby nasze autko nie musiało 2 tyg czekac na parkingu 😉 Wydaje sie byc wszystko załatwione ale na pewno jakies niespodzianki beda 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pożeracz pietek 🙂

[URL=http://img10.imageshack.us/i/kolazpietkabrz.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7919/kolazpietkabrz.jpg[/IMG][/URL]



Piękności 🙂
Jagoda, nie boisz sie ze sie zakrztusi ? Pisałam juz ale wspomne jeszcze raz ze dałam Lence dzis 1 raz piętkę ale umamlała ja i odgryzła spory kawałek i sie ciut zakrztusiła 🤢 Nie bede ryzykowac poki co

Ps. Chciałam jeszcze zapytac co to za chleb w Olkuszu macie z czterema piętkami ? 😜 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...