Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ My znowu spalismy do 10tej ☺️ ☺️
KSAWCIU wpypil 20 ml mleka ok 22giej [pozno wrocilismy] i potem wypil 100 soku i spal do 5tej a potem do prawie 10tej 🙂 🙂 🙂
ANIOŁKU - dziekuje za przypomnienie o tym 7 mies! rzeczywiscie wg norm mleko jest juz tylko 3 razy - wiec z wielka ochota dzis rano zamiast przemycac mleko dalam mu slodki SINLAC dodalam gruszki i wcinal 🙂 🙂 🙂 potem walnal sok bobofruta i teraz sie grzeczniutko bawi... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

powiem Wam ze mnie tez wk... ta spacerowka z 3w1 - ciezka, nieporeczna i wielgasna...mam wrazenie ze zanim Ksawciu dorosnie to szelek zeby sie odpowiednio ukladaly to juz dawno ni bedzie jezdzil w wozku...bez sensu. no ale tak to jest jak sie ma 1wsze dziecko 🙂 teraz to wszystko kupowalabym inne 😜

AGAB - a ja Ci troche zazdroszcze pracy. mi brakuje kontaktu z ludzmi...kurcze i teraz wiem na pewno ze kochalam to co robie a nigdy tam nie wroce 😞
Basiula - ale Ci fajnie, ja tez chetnie poszlabym do ogrodka, WEZ NAS ZE SOBA!!! 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Jagódka dobrze Cię rozumiem, ja teraz też bym wszystko inne kupowała, nie tylko wózek ale i ciuszki 😉 Moze były ładne ale nieporęczne i w niektórych nie był ani razu, bo albo zapinane z tyłu, albo wkładane przez głowe, bez sensu 😉 A co do wózka to ja sie ciesze że sprzedałam mój głęboki wózek, bo chociaż nie bluźnię jak wchodzę do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
powiem Wam ze mnie tez wk... ta spacerowka z 3w1 - ciezka, nieporeczna i wielgasna...mam wrazenie ze zanim Ksawciu dorosnie to szelek zeby sie odpowiednio ukladaly to juz dawno ni bedzie jezdzil w wozku...bez sensu. no ale tak to jest jak sie ma 1wsze dziecko 🙂 teraz to wszystko kupowalabym inne 😜

AGAB - a ja Ci troche zazdroszcze pracy. mi brakuje kontaktu z ludzmi...kurcze i teraz wiem na pewno ze kochalam to co robie a nigdy tam nie wroce 😞
Basiula - ale Ci fajnie, ja tez chetnie poszlabym do ogrodka, WEZ NAS ZE SOBA!!! 😎 😎 😎


co do pracy - to jestem zadowolona bardzo, niunia jest z babcią tylko 3,4 h, a ja mam kontakt z ludzmi, mogę bez wyrzutów latać sobie po galerii 😉 i mi to widzę dobrze zrobiło, a niuni też chyba pasi, bo nie zmienia się i zachowuje się tak samo. Ostatnio były z babcią na spacerku i S. spotkał ich po drodze, niunia jak go zobaczyła - to w ryk 🤢 😮 😲.

co do wózka - to już wybrałam co chcę - peg perego pliko switch lub bebe confort loola, są to małe wózki, a nieta moja kolubryna 😠.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć Wam!

A ja mam problem żeby do Was napisać, bo moje starsze dziecko ciągle mnie wyrzuca z przed laptoka 😠, jemu padł zasilacz i siedzi ciągle u nas.
Zamówiłam na Allegro już nowy i mam nadzieję, że dziś przyjdzie.

Dziewczyny - dziękujemy z Lenką za oklaski 😘.
ŚLIczne Wasze dzieciątka!

KAROLINKA - ja mam też problem ze znalezieniem dobrej spacerówki, im więcej oglądam tym sama już nie wiem 🤢, też mam 3w1, ale spacerówka jest do kitu i chcę nową. Te co mi odpowiadają są bardzo drogie 🤨, np. bardzo podoba mi się Maksi Cosi Mura, ale cena jest że ho, ho 🤢.

JUSTYNKA - nie wiem czy mi się wydaje, ale na ostatnich zdjęciach piotrusia, które tu wrzuciłaś widzę wielkie podobieństwo Piotrusia do mojego Sławka 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮.
Justynka - czy ja o czymś nie wiem? 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁.

eeeeh ja to w ogóle sobie wymyśliłam że ma być lekki do 10kg ma mieć pompowane koła ma być dwukierunkowy rozkładany na płasko no i oczywiście ma być ładny i tani acha no i nowy... jednym słowem niemożliwe, faktycznie ten maxi cosi mura jest świetny też o nim myślałam ale nie stać mnie na niego musiałabym ostro zakombinować bo nawet gdybym miała na niego kasę to Małż nie zgodziłby się na taki drogi wózek i jestem w d... czy tak czy siak ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
powiem Wam ze mnie tez wk... ta spacerowka z 3w1 - ciezka, nieporeczna i wielgasna...mam wrazenie ze zanim Ksawciu dorosnie to szelek zeby sie odpowiednio ukladaly to juz dawno ni bedzie jezdzil w wozku...bez sensu. no ale tak to jest jak sie ma 1wsze dziecko 🙂 teraz to wszystko kupowalabym inne 😜

i tu zgadzam się z Tobą w stu procentach swoją drogą mój waży 17 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
powiem Wam ze mnie tez wk... ta spacerowka z 3w1 - ciezka, nieporeczna i wielgasna...mam wrazenie ze zanim Ksawciu dorosnie to szelek zeby sie odpowiednio ukladaly to juz dawno ni bedzie jezdzil w wozku...bez sensu. no ale tak to jest jak sie ma 1wsze dziecko 🙂 teraz to wszystko kupowalabym inne 😜

i tu zgadzam się z Tobą w stu procentach swoją drogą mój waży 17 kg


no moj tez mial byc najlzejszy - i niby jest bo naprawde w porownaniu z innymi byl duzo lzejszy..tak czy siak znoszenie go z dzieckiem z 3 pietra jest niemozliwe wiec kombinuje na maxa. Jeszcze jak znosilam mlodego z gondola to jakos sie organizowalo ale teraz musze go znosic na rekach, poza synkiem musze zniesc torbe,zabawki,kocyk,pieluchy,parasolke itd...wiec wychodzenie na spacer to dla mnie koszmar tymbardziej ze Ksawciu jest przyzwyczajony ze zasypia juz w domu i jak go znosze na teraz na rekach nie zasnie i sie zlosci :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
powiem Wam ze mnie tez wk... ta spacerowka z 3w1 - ciezka, nieporeczna i wielgasna...mam wrazenie ze zanim Ksawciu dorosnie to szelek zeby sie odpowiednio ukladaly to juz dawno ni bedzie jezdzil w wozku...bez sensu. no ale tak to jest jak sie ma 1wsze dziecko 🙂 teraz to wszystko kupowalabym inne 😜

i tu zgadzam się z Tobą w stu procentach swoją drogą mój waży 17 kg


no moj tez mial byc najlzejszy - i niby jest bo naprawde w porownaniu z innymi byl duzo lzejszy..tak czy siak znoszenie go z dzieckiem z 3 pietra jest niemozliwe wiec kombinuje na maxa. Jeszcze jak znosilam mlodego z gondola to jakos sie organizowalo ale teraz musze go znosic na rekach, poza synkiem musze zniesc torbe,zabawki,kocyk,pieluchy,parasolke itd...wiec wychodzenie na spacer to dla mnie koszmar tymbardziej ze Ksawciu jest przyzwyczajony ze zasypia juz w domu i jak go znosze na teraz na rekach nie zasnie i sie zlosci :/

wyobrażam sobie co przeżywasz bo ja swój znoszę z dokładnie 7 schodów i mam dosyć... mieszkamy na 10 piętrze i prawie codziennie zastanawiam się co bym zrobiła gdyby padła nam winda 😁 ale jeżdżąc do mojej mamy (raptem 2 piętro) wchodzimy tak że mama bierze nosidło z Majunią w środku a ja targam się z tym olbrzymem i dochodzę (nie przesadzając) mokra do góry eeeh nie wiem po co w ogóle takie wózki się produkuje 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
jeszcze na dobranoc 😜

Ksawciu czeka na mamusie - mamusia lata zeby sie ubrac w cokolwiek i leciec na spacerek 😉

[URL=http://img816.imageshack.us/i/dsc00671brz.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8664/dsc00671brz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



będzie serca łąmac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć Wam!

A ja mam problem żeby do Was napisać, bo moje starsze dziecko ciągle mnie wyrzuca z przed laptoka 😠, jemu padł zasilacz i siedzi ciągle u nas.
Zamówiłam na Allegro już nowy i mam nadzieję, że dziś przyjdzie.

Dziewczyny - dziękujemy z Lenką za oklaski 😘.
ŚLIczne Wasze dzieciątka!

KAROLINKA - ja mam też problem ze znalezieniem dobrej spacerówki, im więcej oglądam tym sama już nie wiem 🤢, też mam 3w1, ale spacerówka jest do kitu i chcę nową. Te co mi odpowiadają są bardzo drogie 🤨, np. bardzo podoba mi się Maksi Cosi Mura, ale cena jest że ho, ho 🤢.

JUSTYNKA - nie wiem czy mi się wydaje, ale na ostatnich zdjęciach piotrusia, które tu wrzuciłaś widzę wielkie podobieństwo Piotrusia do mojego Sławka 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮.
Justynka - czy ja o czymś nie wiem? 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁.

eeeeh ja to w ogóle sobie wymyśliłam że ma być lekki do 10kg ma mieć pompowane koła ma być dwukierunkowy rozkładany na płasko no i oczywiście ma być ładny i tani acha no i nowy... jednym słowem niemożliwe, faktycznie ten maxi cosi mura jest świetny też o nim myślałam ale nie stać mnie na niego musiałabym ostro zakombinować bo nawet gdybym miała na niego kasę to Małż nie zgodziłby się na taki drogi wózek i jestem w d... czy tak czy siak ;/


Karolinka a może poszukaj takiego używanego 🙂 ja mam co prawde nówkę i to mąż go wybierał i jestem zadowolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadalam moje dziecię i zjadl prawie cala zupke ugotowana przez mamusie 🤪 🤪 🤪 Dla polepszenia smaku dodalam cukru i szczypte soli - lekarka powiedziala zebym sie tego nie bala i troszke mozna - sprobowalam i o niebo lepsza niz te moje pierwsze papy 🙂
Poza tym blender sprawdza sie rezelacyjnie juz nie musze kroic godzine krolika na miazge i nie musze wyciagac robota kuchennego zeby to utrzec na pape 🙂

Popil soczkiem, zjadl chrupki i teraz sie bawi.

Moj synuś jest wszystkiego teraz BAAARDZO ciekawy - uwielbia jak mu myje raczki i nozki pod kranem w lazince - sam naciska, odkreca, wierzga nozkami jak woda sie leje, potem patrzy gdzie ta woda ucieka, wydaje dzwieki zachwytu... TO NIESAMOWITE pokazywac dzieciatku swiat - tak zupelnie od poczatku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA - a jaka Ty masz spacerowke? tez 3w1 czy tylko spacerowka? mi tak jak Karolinie zalezy na dobrej amortyzacji dlatego pompowane kola - my duzo jezdzimy po lesie itd. ale wiem ze pompowane to 2 x wieksza waga
a na tym zdj to pasuje do niego "havier" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj synuś dziś tak daje czadu ze hej, ma dzis dzien popisowek - generalnie umieram ze smiechu 🙂 🙂 🙂 cudak taki ze hej 🙂 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY -Ksawciu odrzucil totalnie mleko...pociagnie łyk i krzyk i odwraca glowe i tyle..nie wiem co z tym fantem zrobic czy pozwolic mu na jedzenie innych rzeczy bez mleka czy przeglodzic go tak zeby w koncu z glodu musial to zjesc.... 🤢
W piatek jedziemy na 1 wizyte do szpitala, potem na jednodniowy pobyt po 21 lipca i wtedy po wynikach zmienimy mu mleko ale poki co musi pic to co ma...

jezu jaki on jest slodki 🙃 🙃 🙃 🙃 przypelz do mnie i bawi sie moja noga hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz Mnie szlag trafi 😠 😠 😠jak będę miała chwilę czasu to Wam napiszę,bo póki co to nie mam możliwości 😉
a poza tym spada ciśnienie,czuję się jakbym co najmniej 2 nocki była w pracy,młoda spała dziś tylko raptem 1 GODZINĘ 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...