Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej Laseczki, Ksawciu usnal przed 24ta i spal normalnie do 8mej :/ dziwne.
Oczywiscie nic nie udalo sie wcisnac do jedzenia - zamyka buzie robi dziubek i pozamiatane.
Ostatnio pil bardzo duzo sokow przecierowych moze to one go tak zapelniaja wiec od dzis przez 3 dni sama woda 😜

Justynka - no nasz kiedys zawsze zasypial po kapieli po butli a nwet czasem przed butla - teraz w te upaly nie moze zasnac a wczoraj - ewidentnie nie chcialo mi sie spac - swietnie sie bawil 😉

PINACOLADA!!! dawaj foty! 😜 a ten oklask zaraz sprawdze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hej laseczki!!!
karolinaka przykro Mi z powodu kotki 😞
justynka moja w nocy już nie chce mleka-dostaje tylko wodę do picia i potem musi sobie troszkę pogadać jak Twój Piterek.

agab bardzo fajny ten wózio-mogę zapytać ile kosztował?


dokładnie 801zł, bo dokupiliśmy od razu tackę - przyda się na puszkę piwa i fajki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam juz z domku 🙂
dziewczyny poszly spac bo ciocia z babcia rano zafundowaly plac zabaw wiec rodzice jeszcze chwilke odpoczna 🙂 jak ja za nimi teskniam!!!a one za nami - Agata jak uslyszala, ze otwieramy klamke to wybiegla z lazienki 🙂 Maja myslalam ze odleci z fotelkia - boziu jak ja kocham te przeslodkie szkraby!!!!

Karolnka collage super, i mocno ciskam po kotku
Jagoda z Maci cosi mura mamy spacerwke i gondole, one obie sie wyciaga gondola juz gleboko schowana bedzie czekac na sprzedaz 🙂
Agab wozio super widac ze Lenka zadowolona 🙂
Aniolku gratulujemy zabka Malgonia dostala za niego oklaska!!!
Pinacolada czekamy na fotki, Maja juz tez jadla arbuza-bo moj maz jest wielbicielem i zaraza corki - Agata wrecz uwielbia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZALEGLE ZDJECIE Z HUSIU HUSI 🙂

[URL=http://img401.imageshack.us/i/kolazhusiuhusiubrz.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7600/kolazhusiuhusiubrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - co do piersi hehe no nic dodac nic ujac z opisu 😜
Ale mam tutaj pytanie - czy po pierwszej ciazy tez tak bylo? i potem wrocilo do normy czy to juz tak zostanie 🤢?
DUSIA - super macie ze mozecie zostawic dzieci pod dobra opieka, nie martwic sie i wypoczac we dwoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - co do piersi hehe no nic dodac nic ujac z opisu 😜
Ale mam tutaj pytanie - czy po pierwszej ciazy tez tak bylo? i potem wrocilo do normy czy to juz tak zostanie 🤢?
DUSIA - super macie ze mozecie zostawic dzieci pod dobra opieka, nie martwic sie i wypoczac we dwoje




po pierwszej ciazy tez tak było i wrociło do normy jesli to w ogóle norma można było nazwać 😜 Tzn samo nie wrociło - sporo robiłam w tym kierunku a najbardziej pomogły mi tabletki Nivelazione Woman czy jakos tak na poprawe jedrnosci biustu - działaja cuda zaraz po powrocie jekupuje - sama nie wiem czemu nie zrobiłam tego przed urlopem 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku - GRATULACJE z powodu zabka. Ja czuje ze my z Hiszpani przywieziemy 3 i 4-go 😉

Agab - zdjec nie widze bo mi sie strasznie wolno fotki otwieraja na tym netbooku - obejrze w domciu ale z cala pewnoscia sa piekne - całuski dla Lenci

Zdjecia wkleje wieczorkiem -pewnie poznym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku gratulujemy ząbka! MAłgonia to jednak dzielka dziewczyna 🙂
Dusia zdjecia super 🙂 A ten wąż, bez komentarza 😉
Jagódka widzę że husiu, husiu sie udało 🙂 Super 🙂 JA tu nawet nie mam gdzie pójść plac zabaw jest tak daleko i to pod góre że odechciewa mi się tam iść 🙂
a co do arbuza Piotrek też by dostał ale tu jeszcze nie ma;/ Szkoda bo ja też uwielbiam arbuzy! A jakie owocki ( mówie o naturalnych a nie przerobionych) dajecie dzieciaczkom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniolku gratuljemy ząbka!!

Agab zajebisty wózek!!! ja sie zastanawiam nad zmiana bo mi sie spacerowka nie podoba za bardzo w moim 😜 hmm czy tylko ja nadal uzywam gondoli???? heh

Dusia- zdjecia suuper!!

Pinacolada zazdroszcze wam tej hiszpani 😉 ahhh a my dzis bylismy nad wodą pospacerowalismy na plazy ale wialo ze hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...