Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA-ZDJ super, w ogole te zielska na plazy to jak u na wyglad 😉
a co do spacerow w taki upal-to nie kwestia odwagi-i ja sie mecze i on sie meczy,zero przyjemnosci.
a do lasu raz poszlam - nigdy wiecej - spieprzalam tak szybko jak tam polazlam - myslalam ze robactwo mnie zje,nie wspominajac o dziecku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my po spacerku biorę się za obiad i lecimy dalej 🙂
Jagódka chodzimy na spacer bo kochamy być na dworze i ja i Majulinka, ubieram jej same body cieniutkie i wio koło domu niedaleko mam park zagospodarowany z lasu, nie ma w nim robactwa więc jest super nie ma w nim upałów a jest zdrowo i przyjemnie mieszkam koło puszczy bukowej no ale w niej jest mnóstwo robactwa więc tam nie zachodzę szczerze to nie wyobrażam sobie być w domu cały dzień oszalałabym 🙂 co do zabawki inna perspektywa lepiej wygląda więc jest ciekawiej 🙂
Pinacolada śliczne zdjęcia zazdrość mnie wciąż zżera 🙂 piękne masz córki 🙂 Leneczka w chodziku też prezentuje się świetnie 🙂
Alicee Tobie też zazdroszczę 🙂 chciałabym znów poczuć maleństwo pod sercem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Hej my po spacerku biorę się za obiad i lecimy dalej 🙂
Jagódka chodzimy na spacer bo kochamy być na dworze i ja i Majulinka, ubieram jej same body cieniutkie i wio koło domu niedaleko mam park zagospodarowany z lasu, nie ma w nim robactwa więc jest super nie ma w nim upałów a jest zdrowo i przyjemnie mieszkam koło puszczy bukowej no ale w niej jest mnóstwo robactwa więc tam nie zachodzę szczerze to nie wyobrażam sobie być w domu cały dzień oszalałabym 🙂 co do zabawki inna perspektywa lepiej wygląda więc jest ciekawiej 🙂
Pinacolada śliczne zdjęcia zazdrość mnie wciąż zżera 🙂 piękne masz córki 🙂 Leneczka w chodziku też prezentuje się świetnie 🙂
Alicee Tobie też zazdroszczę 🙂 chciałabym znów poczuć maleństwo pod sercem 🙂


oj ja tez kocham byc na spacerze choc nienawidze samego wybierania sie na spacer b przy diecku ktore musi mnie caly czas widziec to musze sie uwijac jak w ukropie i znosic to wszystko razem z nim z 3 pietra wiec zanim sie wybiore to mija dobre pol godziny i zaznaczam ze ja nigdy nie pomalowana 🤢 ale u nas niestety najblizszy "park" - tzn taki malutki skwerek gdzie jest cień i ławki - jest ok 1 km od bloku i zazwyczaj te kilka ławek w cieniu zajete 😉 a jak wczoraj nam sie udalo to obok usiadl dziadek z dwoma jezdzacymi na hulanogach i piszczacymi wnuczkami a z drugiej laska z trojka dzieci i dala im gwizdek do zabawy...usieadlam w pelnym sloncu zatem ale Ksawciu od razu sie obudzil a ja myslalam ze udaru dostane i ucieklismy do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Hej my po spacerku biorę się za obiad i lecimy dalej 🙂
Jagódka chodzimy na spacer bo kochamy być na dworze i ja i Majulinka, ubieram jej same body cieniutkie i wio koło domu niedaleko mam park zagospodarowany z lasu, nie ma w nim robactwa więc jest super nie ma w nim upałów a jest zdrowo i przyjemnie mieszkam koło puszczy bukowej no ale w niej jest mnóstwo robactwa więc tam nie zachodzę szczerze to nie wyobrażam sobie być w domu cały dzień oszalałabym 🙂 co do zabawki inna perspektywa lepiej wygląda więc jest ciekawiej 🙂
Pinacolada śliczne zdjęcia zazdrość mnie wciąż zżera 🙂 piękne masz córki 🙂 Leneczka w chodziku też prezentuje się świetnie 🙂
Alicee Tobie też zazdroszczę 🙂 chciałabym znów poczuć maleństwo pod sercem 🙂


oj ja tez kocham byc na spacerze choc nienawidze samego wybierania sie na spacer b przy diecku ktore musi mnie caly czas widziec to musze sie uwijac jak w ukropie i znosic to wszystko razem z nim z 3 pietra wiec zanim sie wybiore to mija dobre pol godziny i zaznaczam ze ja nigdy nie pomalowana 🤢 ale u nas niestety najblizszy "park" - tzn taki malutki skwerek gdzie jest cień i ławki - jest ok 1 km od bloku i zazwyczaj te kilka ławek w cieniu zajete 😉 a jak wczoraj nam sie udalo to obok usiadl dziadek z dwoma jezdzacymi na hulanogach i piszczacymi wnuczkami a z drugiej laska z trojka dzieci i dala im gwizdek do zabawy...usieadlam w pelnym sloncu zatem ale Ksawciu od razu sie obudzil a ja myslalam ze udaru dostane i ucieklismy do domku

wcale Ci się nie dziwię bo też nie lubiłabym takiego wybierania się 🙂ja po prostu wsadzam Majulkę do wózka potem siebie i wózek z nią do windy i jestem na dole do wspomnianego parku też mam koło 1km ale tak jak mówiłam park jest zagospodarowany z lasu więc tam jest tylko cień i chłód 🙂 chociaż ja to i na miasto jeżdżę z Majulinką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLINKA - DZIEKI 😉

MOJ MALY ORGANISTA 🤪 😁

[URL=http://img12.imageshack.us/i/kolazorganistabrz.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5305/kolazorganistabrz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TUTAJ - jak siadam 🙂 troszke mi sie nogi wykrecaja ale co tam 😉
a w prawym dolnym - wloski mojego łysego -niełysego blondaska 😉
[URL=http://img694.imageshack.us/i/siadaniekolazbrz.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1673/siadaniekolazbrz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTYNKA, BASIA - dziękuje 😘

My mieliśmy gości - przyjechała moja siora z corkami i mezem i posiedzieli troche a my mielismy inne plany bo w lodówce tylko światło. I w koncu im powiedziałam ze musimy na zakupy i o dziwo zadeklarowali sie ze zostana z Lenka a my pojechalismy do marketu 😉

Młoda dzis pierwszy raz samodzielnie zrobiła PA-PA : 🤪 Moje kochane słoneczko 😘 🙂 😘

Jagoda - młody czyni niesamowite postępy.
My z Pablem przeanalizowaliśmy "rozwój" Julki i doszliśmy do wniosku że ona nie raczkowała. Ominęła ten etap moze dlatego ze wczesnie miała chodzik i w ten sposób sie przemieszczała . Zobaczymy jak będzie z Leną bo ona już cos zaczyna robić w tym temacie 😉

Malenka zasneła ok 21 i własnie sie obudziła - nie wiem czemu bo w sumie w sypialni nie jest az tak duszno. No nic, mam nadzieje ze zaraz zasnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Wybaczcie - jeszcze jedno - MUNDIALOWE 🤪
Moj m jak wroci to mmu to pokazee 😉 hehe On chyba uschnie z zazdrosci ze wy tam byliście 😁 hehe my mamy w Hiszpani ciotke i we Włoszech tez, mamy do nich zaproszenie a cholera nie ma jak sie wybrać 🤢 wiecznie coś 🤢 ale kurde fajnie musiało byc czuc ta adrenaline w powietrzu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
zdychom...
wyprasowałam pranie z 2 pralek i mam dośc.A jeszcze mnie boli głowa 😞



Basia - przyjedz do mnie kochana, Pabla po Ciebie nawet wyśle, Nesie przybawie tylko wyprasuj moje , błaaaagaaaam 😉 Tylko 8 praleczek 🤢


pomysł wysłania Pabla mi się spodobał, przybawienia Nesi też ale nie prasowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
zdychom...
wyprasowałam pranie z 2 pralek i mam dośc.A jeszcze mnie boli głowa 😞



Basia - przyjedz do mnie kochana, Pabla po Ciebie nawet wyśle, Nesie przybawie tylko wyprasuj moje , błaaaagaaaam 😉 Tylko 8 praleczek 🤢


pomysł wysłania Pabla mi się spodobał, przybawienia Nesi też ale nie prasowania 😁


🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...