Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc kochane sorka za brak poprawnej pisowni ale dzis z dzieckiem na kolanie
obudzila sie przed 5 a potem o 7 i miauczy od rana-mnie głowa pęka od jej jojczenia i nie chce przestać,spała tylko 20min.jak szłyśmy do sklepu,nic nie mogę zrobić-cały czas musi mnie widzieć i czuć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AGAB - no to pieknie!!!! 😲
A dieta czyzby kopenhadzka 😉? fuuu ja bylam na niej tydzien albo nawet mniej, w pracy z kolezankami we 3 - jedna tylko wytrwala i schudla duuuzo ja schudlam chyba z 4 kilo ale zaraz poowrocila poprzednia waga bo jak pije sie tylko kawe przez caly dzien to po prostu schodzi woda z organizmu ktora tez wazy i to nie waga spada tylko woda :/
Chociaz moja druga przyjaciolka schudla na niej chyba z 15 kg
ale dla mnei - nie do przejscia - mnie sie krecilo w glowie i slabo mi bylo a poza tych kocham jesc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagódko to masz fajnie z Ksawciem-tak jak pisze agab teraz to dopiero musisz być cierpliwa,ale oczywiście wszelakie postępy naszych dzieciaczków cieszą na maksa,gratuluję Wam 😘 😘 😘
p.s.dzięki za odp.a propos spania na brzuszku


nie ma za co 😉 przepraszam ze tak pozno 😘 a to co Ksawciu wyprawia - wrzuce filmik wieczorkiem 🙂
Przed ok 30 min zrobil kilka pełnych kroczkow czworaczkow 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - no to pieknie!!!! 😲
A dieta czyzby kopenhadzka 😉? fuuu ja bylam na niej tydzien albo nawet mniej, w pracy z kolezankami we 3 - jedna tylko wytrwala i schudla duuuzo ja schudlam chyba z 4 kilo ale zaraz poowrocila poprzednia waga bo jak pije sie tylko kawe przez caly dzien to po prostu schodzi woda z organizmu ktora tez wazy i to nie waga spada tylko woda :/
Chociaz moja druga przyjaciolka schudla na niej chyba z 15 kg
ale dla mnei - nie do przejscia - mnie sie krecilo w glowie i slabo mi bylo a poza tych kocham jesc ☺️


ja też kocham jeść! Uwielbiam i nic na to nie poradzę ☺️.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawciu na przewijaku na czworakach tylem do mamy i do kamery - zazwyczaj wtedy puszcza glosne baki 🙃 - dzis probowal zaswiecic lampke i wskoczyc do lozeczka a pote mzjadl wacika i musialam mu wyciagac z gardla 🙂 🙂
Coraz czesciej tez jak placze to wola "mamamama" o co moj maz chyba jest troszke zazdrosny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - no to pieknie!!!! 😲
A dieta czyzby kopenhadzka 😉? fuuu ja bylam na niej tydzien albo nawet mniej, w pracy z kolezankami we 3 - jedna tylko wytrwala i schudla duuuzo ja schudlam chyba z 4 kilo ale zaraz poowrocila poprzednia waga bo jak pije sie tylko kawe przez caly dzien to po prostu schodzi woda z organizmu ktora tez wazy i to nie waga spada tylko woda :/
Chociaz moja druga przyjaciolka schudla na niej chyba z 15 kg
ale dla mnei - nie do przejscia - mnie sie krecilo w glowie i slabo mi bylo a poza tych kocham jesc ☺️


ja też kocham jeść! Uwielbiam i nic na to nie poradzę ☺️.

przyłączam się jakbym mogła to spałabym w lodówce żeby ciągle do niej nie chodzić 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, bylismy na spacerze, po zrobilam mu orzezwiajaca kapiel, dalam reszte obiadu myslalam ze mi da spokoj ale nie...caly czas jojczy...z dnia na dzien jest coraz gorzej. Ani na minute nie moge mu zniknac z oczu 🤢 nie wiem co to bedzie 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski!
Misiamamy trzymaj sie kochana, wiem co przeżywasz, będzie dobrze zobaczysz.
Jagódka ale ten Ksawcio zdolniacha. Mój Piotrek to widze że jest 100 lat za murzynami. NIe tylko sam nie usiadzie, ale jak siedzi bez podparcia to po chwili sie przewraca na jedna lub drugą stronę.
Co do diet, to ja ide od jutra na proteinową, zobaczymy co z niej będzie. Juz zrobiłam zapasy jedzenia, bo mozna jeść ile się chce ale tylko określone produkty!
Basiu Nesia to super laska, nio i mamusia też niczego sobie 😉 Boziu jak jak bym chciałam że Piotrek juz tak siedział jak ona.
Ide bo coś miałczy dzis znowu, jeszcze nie chce jeść. Ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie:unsure:
chcac nie chcac. Mamy załozona spacerówke, a Tylko dlatego ze gondole(zawartosc) pasowało w koncu wyprac, no i chyba spacerowka juz zostanie 😉 i u nas jest taki sam problem nie o wielkosc chodzi tylko ze mała zjezdza. Uwazam ze to zasliski materiał tego wozka.. to jedyny minus chyba jedo... i te materiały sa nieprzepuszczalne. Ja zrobiłam patent roku zawinełam pieluche (taki rulon) i wsadziłam tak w zdluz troszke za podnozkiem wiesz ze ma miedzy podnozkiem a dupcia 😉 i problem z zjezdzaniem zniknął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mojego chcialam wziac na przetrzymanie bo nawet nie moge makaronu na obiad dla nas wstawic bo drze sie jak poparzony.zostawilam go mimo to...spuchniety,czerwony,oblepiony klakami, i "mamamamama" 🤢 😮 😲 😞 tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie:unsure:
chcac nie chcac. Mamy załozona spacerówke, a Tylko dlatego ze gondole(zawartosc) pasowało w koncu wyprac, no i chyba spacerowka juz zostanie 😉 i u nas jest taki sam problem nie o wielkosc chodzi tylko ze mała zjezdza. Uwazam ze to zasliski materiał tego wozka.. to jedyny minus chyba jedo... i te materiały sa nieprzepuszczalne. Ja zrobiłam patent roku zawinełam pieluche (taki rulon) i wsadziłam tak w zdluz troszke za podnozkiem wiesz ze ma miedzy podnozkiem a dupcia 😉 i problem z zjezdzaniem zniknął 🙂

kurde musialabys mi to chyba narysowac bo nie kumam 😁 🤢 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja na chwile.. dzis konam... mam chyba jakiegos wirusa... od rana na kibelku zero jedzenia, idzie gora idzie dołeem.. wszystko mnie boli najbardziej plecy i nogi 😞 a najlepsze ze teraz wygladam jakby mnie wssyslo zero brzucha 🤪 no tak troszke bo nic nie jadłam 🤢 rano jak zobaczyłam sie w lustrze to chyba w zyciu nie widziałam jeszcze u siebie takiego koloru normalnie wygladałam gorzej niż trupoosz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie:unsure:
chcac nie chcac. Mamy załozona spacerówke, a Tylko dlatego ze gondole(zawartosc) pasowało w koncu wyprac, no i chyba spacerowka juz zostanie 😉 i u nas jest taki sam problem nie o wielkosc chodzi tylko ze mała zjezdza. Uwazam ze to zasliski materiał tego wozka.. to jedyny minus chyba jedo... i te materiały sa nieprzepuszczalne. Ja zrobiłam patent roku zawinełam pieluche (taki rulon) i wsadziłam tak w zdluz troszke za podnozkiem wiesz ze ma miedzy podnozkiem a dupcia 😉 i problem z zjezdzaniem zniknął 🙂

kurde musialabys mi to chyba narysowac bo nie kumam 😁 🤢 😎


robisz pasek z pieluchy np albo małego recznika, ze robisz taka górke, gdy wkładasz pod materiał wozka. Ze jego dupa sie zatrzymuje a nie zjezdza dalej.. 😜 wzdłuz pałaka? 😜 kumasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocillymsy i watwilam juz obiadek.
karolinka, nie sadze ze to moze byc gruczolek bo po pierwsze tylko pod jednym piersiatkiem a po drugie tylko jednym, no i powiedziano nam ze to hormony, ze jesli bedzie sie powiekszac to wedy wrocic a tak sie nei martwic.
Syla bidulo moze cos do buzi wzielas 😉) a powaznie to bidulka, odpoczywaj i uwzaj zebys malutkiiej nie przekazala tego czegos.
Aa no i zapisalysmy sie na BSG wiec spoxik. 🙂
Woeje dzis malo glowy nie urwie.. ale cieplo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...