Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał(a):
moniss77 napisał(a):
katpio nie wiem czy nie pamietam czy umknal mi post. Na jaka nianie sie zdecydowalas? i wozisz Malutka do niej czy ona od Ciebie?


niania to ciocia mojej koleżanki, (pracowała w żłobku i bawiła tam mojego męża i jego siostrę 🤪,) potem żłobek zamknięto i straciła pracę, opiekowała się dziećmi. potem miała kilka lat przerwy bo chorowała. rok temu zakończyła opiekę nad 1,5 rocznym chłopcem a pilnowała go kiedy skończył 6 miesięcy.
jak pisałam wcześniej nie było opcji bym woziła małą do innego domu także niania przychodzi do nas, mam mieszane uczucia bo jest dzień kiedy Weronika jest zachwycona a jest dzień miałczenia jak dziś jak tyko pojawiłam się na horyzoncie od razu spokuj 😞 poza tym teraz mam dodatkowy problem z karmieniem, nic nie chce jeść nawet ode mnie a co dopiero od niani 😞
mówię wam żyć mi się przez to odechciewa i zamiast czerpać przez macierzyństwo same przyjemności to mi się problem za problemem na głowę rzuca.



ano najwyrazniej albo ta 30 o ktorj Syla niepmieskzla mi przypominec :P hihi albo umknal mi post. Kochana ja Ci sie wcale nie dziwie, po tym wszytskim co sie widzi i slyszy, ciezko ludziom zaufac. Moze nie chce jesc bo teskni, niekoniecznie musi byc cos zlego... Ja np zauwazylam jak dzieci reaguja bardzo na zmainy, jak np przyjechali rodzice meza i moi do nas na tydzien i w domu duzy ruch caly czas i ciagle nowe inne glosy i Julcia poplakiwala czesciej niz normalnie ( Ona wcale w zaszadzie nie placze) w restauracji byla niespokojna jak sie wybieralismy a zawsze grzecznie siedziala. Tak wiec moze ta zmniana na Nia tak wplywa, te zmienay ludzi w ciagu dnia. No ale jak mus to mus, Trzeba czasu moze...
A macie kamery w domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagodka nie martw sie, bywaja i takie dni. Przejdzie. I tak jajk katpio wspomniala pisalas dzis ze mamy dzczescie ze wszytsko OK i ze zdrowe maluchy wiec prosze mi sie natychmiast szeroko usmiechac 🙂
A wizyta dzisiejsza... rozumiem ale pocuesze Cie wypbraz sobie jak u ans bylo tescie to moj M do pracy musial chodzic, wracal czasem wczesniej albo zrobil wolne ale w zaszadzie ja musialam zabawiac 🙂)
i faktycznie moze ta wiyta Cie rozkreci bo bedziesz musiala sie ybrac jakos i wziac w garsc., Czasem taki streesik pomaga. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
katpio napisał(a):
moniss77 napisał(a):
katpio nie wiem czy nie pamietam czy umknal mi post. Na jaka nianie sie zdecydowalas? i wozisz Malutka do niej czy ona od Ciebie?


niania to ciocia mojej koleżanki, (pracowała w żłobku i bawiła tam mojego męża i jego siostrę 🤪,) potem żłobek zamknięto i straciła pracę, opiekowała się dziećmi. potem miała kilka lat przerwy bo chorowała. rok temu zakończyła opiekę nad 1,5 rocznym chłopcem a pilnowała go kiedy skończył 6 miesięcy.
jak pisałam wcześniej nie było opcji bym woziła małą do innego domu także niania przychodzi do nas, mam mieszane uczucia bo jest dzień kiedy Weronika jest zachwycona a jest dzień miałczenia jak dziś jak tyko pojawiłam się na horyzoncie od razu spokuj 😞 poza tym teraz mam dodatkowy problem z karmieniem, nic nie chce jeść nawet ode mnie a co dopiero od niani 😞
mówię wam żyć mi się przez to odechciewa i zamiast czerpać przez macierzyństwo same przyjemności to mi się problem za problemem na głowę rzuca.



ano najwyrazniej albo ta 30 o ktorj Syla niepmieskzla mi przypominec :P hihi albo umknal mi post. Kochana ja Ci sie wcale nie dziwie, po tym wszytskim co sie widzi i slyszy, ciezko ludziom zaufac. Moze nie chce jesc bo teskni, niekoniecznie musi byc cos zlego... Ja np zauwazylam jak dzieci reaguja bardzo na zmainy, jak np przyjechali rodzice meza i moi do nas na tydzien i w domu duzy ruch caly czas i ciagle nowe inne glosy i Julcia poplakiwala czesciej niz normalnie ( Ona wcale w zaszadzie nie placze) w restauracji byla niespokojna jak sie wybieralismy a zawsze grzecznie siedziala. Tak wiec moze ta zmniana na Nia tak wplywa, te zmienay ludzi w ciagu dnia. No ale jak mus to mus, Trzeba czasu moze...
A macie kamery w domu?


ni nie namy, ale sądzę że nie dajmy sie zwariować, u mojej siostry na górze przez okres wakacji będzie ciocia która zajmuje się siostry dziećmi, więc jak coś to będzie wszystko słyszeć, i ma juz zapowiedziane że jak będzie głośny ryk to ma zejść sprawdzić, ael ja zaufałam tej pani, i obym sie nie zawiodła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej 🙂
Jagoda musisz starać się o pozytywne nastawienie nawet kiedy nie masz na to ochoty 🙂 będzie dobrze na pewno 🙂
Katpio muszę przyznać że pracę masz faktycznie ciężką ale ja bym taką chciała tylko jeszcze moje dziewczyny do tego (z mojej pracy)
wszędzie wyprzedaże a ja nie mam pieniędzy jakbym miała to nie wylazłabym ze sklepów przez tydzień 😮 😜 i tak ciągle coś kupuję a juz na prawdę kasy nie mamy 😜 dzisiaj była kiecko-bluzka buty i dwie pary body dla Majulki 😁 😁 😁 😁 a Małż krzyczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio- powiem Ci że bardzo odpowiedzialna masz prace, i pomysl ilu ludziom pomogłaś, a nie ilu nie zdołałaś 😘 napewno nie jedna rodzina Ci jest wdzieczna.. i powiem szczerze że jednak te warunki jako praca panstwowa bardzo by mi pasowała.. kurde moze tutaj mam inne panie? 🤪 ja zawsze byłam mocna.. i sama nalezałam do takich co im trzeba pomagac 😉 teraz mogłabym ja komus pomoż. ale Zobaczymy to powaznie decyzja i jeszcze troszke d niej.A powiedz mi masz jakas szkole w tym kierunku skonczona??

A co do pilnowania, to kamery to juz za duzo.Jednak masz kontrole na górze 😉 babka napewno jak co bedzie sie pilnowac.Bo ciocia bedzie widziec wszystko i chccac nie chcac słyszec 🙂

Katpio jestes wielka 😉 i jestem z Ciebie dumna 😉 w ogole napisałas to wszystko takim dyplomatycznym językiem że jeszcze bardziej Cie podziwiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIE

DZIEKUJĘ ZA POCIESZENIE - mialyscie wszystkie racje 🙂 Bylo bardzo milo i dopiero pojechali. Jeszcze wyciagnelam ich na dluuugi spacerek i lody i chyba wszyscy odpoczelismy 🙂
Ja pogadalam w koncu z mama, moj maz z bratem i gitarra 🙂

wiecie co - ta laska - bratowa mojego M. ktora teraz mieszka u tesciow w tym samym pokoju co my - juz jestem pewna ze jest chora.
To, jak wparowala do mnie jak bylam w 6 czy 5 mies ciazy i wygadywala te wszystkie okrpne bzdury o moim mezu itd to juz wiecie...ale ona teraz ma ciagle pretensje do mamy! tzn do tesciowej - dręczy ja o wszystko [U NIEJ W DOMU! POD JEJ DACHEM!] malo tego - najmlodszy brat meza - chrzestny Ksawcia - opowiadal dzis ze z nim tez sie poklocila i go ignoruje iz babcia staruszka ktora dala im dom [wlasnie remontuja] rowniez i w ogole podobno juz wszyscy twierdza ze ona ma jakis problem z glowa...calymi dniami nic nie robi tylko łazi po wsi i patrzy czy ktos jej nie obgaduje i wszystkich oskarza o nieszczerosc.
Malo tego - chodzac po tej wsi - napierd...na mojego m.!rozumiecie to!? co za idiotka!A kilka dni temu powiedziala chrzestnemu Ksawcia ze szkoda ze moj M. rzucil jej kolezanke - ze ta to byla fajna...nosz kurwa jego mac! strzelic tylko w papę.
[Wojtek mowil ze ugryzl sie w jezyk bo mial jej przypomniec ze ona tez przypadkiem zostala zona brata bo on wtedy byl z inna dziewczyna...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam!

Ja znowu zrąbana 🤨, nogi mnie bolą, chyba odzwyczaiłam się od pracy 🤢.

KATPIO - Buziaczki 😘 😘 😘 (tak za całokształt).
SYLA - Buziaki dla Nelci za skończony 6m. 😘.
KATPIO - co do miesięcznych wydatków, to szkoda gadać 😠. Samych opłat miesięcznie mam ok.3 tyś. 😠 i te opłaty najbardziej mnie dobijają, jak robię co miesiąc przelewy to żal mi dupę ściska 😞.
Ja obojętnie ile mam - tyle wydam 🤢, nie wiem jak Wy ale ja nigdy nic nie potrafię odłożyć 🤨.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
SYLA - buziaki dla Nelusi, jak sie dopcham - oklask 😉
KATPIO - ja rowniez nie zdawalam sobie z sprawy z tego jak to chlernie niewdzieczna praca i nie dziwie sie ze nie chcesz wracac...

u mnie kryzysu cd. dzien w ktorych otwieraja sie wszystkie stare rany a Mlody jeszcze doklada swoje bo nie chce ani jesc, ani spac, ani sie bawic - NIC tylko jojczy i jojczy. Przed chwila walnal 3 kupe i znowu mycie go calego, przebieranie, mycie raczek, nozek, buzi...
A jeszcze akurat dzis zadzwonila tesciowa ze wpadnie z chrzestnym [od 4 meisiecy jakos nie mogli sie wybrac]. akurat w dzien kiedy ostatnia rzecz na jaka mam ochote to wizyty...i jeszcze meza nie bedzie i ja bede musiala zabawiac jego rodzine z dzieckiem na reku, kurde jaka jestem zla.


Jagódka współczuję na maxa,ale dasz radę a może ta wizyta jakoś Ci pomoże-i Ksawciu też się uspokoi,tego Ci życzę 😘


no dam dam ale juz mezowi napisalam zeby szybko wracal 😉

Dziecko mi pospalo 20 min i jojczenia cd... 😮 🤢 🤢


JAGÓDKA - jutro będzie lepszy dzień! 😘
Głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
MAMUSIE

DZIEKUJĘ ZA POCIESZENIE - mialyscie wszystkie racje 🙂 Bylo bardzo milo i dopiero pojechali. Jeszcze wyciagnelam ich na dluuugi spacerek i lody i chyba wszyscy odpoczelismy 🙂
Ja pogadalam w koncu z mama, moj maz z bratem i gitarra 🙂

wiecie co - ta laska - bratowa mojego M. ktora teraz mieszka u tesciow w tym samym pokoju co my - juz jestem pewna ze jest chora.
To, jak wparowala do mnie jak bylam w 6 czy 5 mies ciazy i wygadywala te wszystkie okrpne bzdury o moim mezu itd to juz wiecie...ale ona teraz ma ciagle pretensje do mamy! tzn do tesciowej - dręczy ja o wszystko [U NIEJ W DOMU! POD JEJ DACHEM!] malo tego - najmlodszy brat meza - chrzestny Ksawcia - opowiadal dzis ze z nim tez sie poklocila i go ignoruje iz babcia staruszka ktora dala im dom [wlasnie remontuja] rowniez i w ogole podobno juz wszyscy twierdza ze ona ma jakis problem z glowa...calymi dniami nic nie robi tylko łazi po wsi i patrzy czy ktos jej nie obgaduje i wszystkich oskarza o nieszczerosc.
Malo tego - chodzac po tej wsi - napierd...na mojego m.!rozumiecie to!? co za idiotka!A kilka dni temu powiedziala chrzestnemu Ksawcia ze szkoda ze moj M. rzucil jej kolezanke - ze ta to byla fajna...nosz kurwa jego mac! strzelic tylko w papę.
[Wojtek mowil ze ugryzl sie w jezyk bo mial jej przypomniec ze ona tez przypadkiem zostala zona brata bo on wtedy byl z inna dziewczyna...]

Jagódka super że wizyta była udana 🙂 i że humor już masz lepszy 🙂
a może powinniście jej załatwić wizytę u psychiatry? faktycznie powalona kobieta...a powiedz jak Twoja teściowa pozwala sobie na takie traktowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
jezdem wykonczona, moja torpeda pluje cały dzień. Najadła się jakiegoś szaleju i wariuje, nie je, niespi... ale nawet grzeczna- ostatkiem sił przy usypianiu ze smoczkiem jeszcze pluła 😁 daje czadu dopuki nie wyładują jej się baterie 😉

Basia chyba duraella baterie jej dajesz co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekalam w kolejce i ktos mnie ubiegl..gryyy
ja na chwilke bo padaaam
bylismy dzis na sniezce 😁 od strony czech ale tez sie liczy -dziewczyny szczyt zaliczyly 🙂 nie osmiotysiecznik ale widoki przepiekne!!!! 😎
odezwe sie jak naladuje akumulatorki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!
My już z niuńką na działeczce 🙂

Jagódka widzisz jednak przetrwałaś ten dzisiejszy dzień i niechcianą sympatyczną wizytę 😉
a ta bratowa to chyba zazdrosna jest na maxa o Twojego męża dlatego takie głupoty wygaduje 😞
Dusieńko ale Wam zazdroszczę tej Śnieżki-ja byłam ale pod 😁 😁 😁bo miałam wówczas jakieś 7lat-rodzice Mi nie pozwolili iść bo za daleko a wcześniej już trochę maszerowaliśmy.Inna sprawa,że twarda z Was rodzinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
posadziłam wczoraj Nesie na nocniku na chwilkę by sprawdzić czy jej dupka nie wpadnie do środka 🙂 miała zabawe- oczywiście osikała mnie jak ją ściągałam 😁 przy okazdji dopadła pilota 😜

[URL=http://img823.imageshack.us/i/nocnik.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4686/nocnik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
eeeh idę 🤢 nigdy wieczorem nie posiedzę 🤨 jutro zajrzę miłego wieczoru Mamusie 😘 😘 😘


to zamiast rano to posiedź z Nami wieczorkiem-jeszcze jesteś słabo uzależniona 😜jutro wieczorkiem koniecznie bo jak Pani Kolada wparuje na brzuszek to będzie aż się kurzyć od przerzucania stronic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
posadziłam wczoraj Nesie na nocniku na chwilkę by sprawdzić czy jej dupka nie wpadnie do środka 🙂 miała zabawe- oczywiście osikała mnie jak ją ściągałam 😁 przy okazdji dopadła pilota 😜

[URL=http://img823.imageshack.us/i/nocnik.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4686/nocnik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


o rany,wielki mały człowiek na kibelku 😎
śliczności 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusiki! Wysłałam zaproszenia tym mamuśka co mają nk, bo nie wytrzymałam i mam nowe konto hehe. Dziewuszki nie wiecie co tam u Allicee? Pisała któraś jej smska?


kurde miałam pisać ale zapomniałam 😞ta cudowna 30 na karku 😜
jak nie zapomnę to jutro napiszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLA - bo moja tesciowa wlasnie taka jest...cichutka, grzeczniutka i pozwala sobie wejsc na glowe. Ja jak mieszkalam z nimi calusienki rok to NIGDY nawet nie bylo dnia zebysmy sobie razem kawki nie wypily, na spacer nie poszly itd. a ta mieszka tam 3 tyg i juz ze wszystkimi w konflikcie:/ a z moja tesciowa naprawde ciezko o konflikt bo ona zlota babka jest!

DUSIA - sniezka!!?? o matko! ja wlazilam tam z karpacza z tego co pamietam ale myslalam ze ducha wyzione - straszne podejscie mimo ze pod koniec niby gladkie gospodarcze podejscie pod schronisko. GRATULUJE! 🙂

BASIA - napisze na gg :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...