Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Jagoda ruchy prawą rączką jak u Majulki 😜 i chwytanie i walenie 😁 raczkowanie mi się nie otwiera ;/ ale na zdjęciach cudo 🙂 i miałam zapytać czy w rezultacie jesteś zadowolona z zakupu krzesełka do karmienia? (bo to Ty masz chicco poly tak?)
Pinacolada mundial super 🙂
Aallicee Niunia ślicznotka jakie ma ładne włoski 🙂
Basiu nie pamiętam czy pisałaś udało Ci się w końcu iść do tego fryzjera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien doberek,

standardowo w weekend Mlody po 6stej zakonczyl spanie. Oczywiscie maz wsciekly na sile probowal spac ale mlody mu nie pozwolil 😎 - jak go przewijalam - szok - mowie - ze od 20stej sucha pielucha! w tym momencie Ksawciu siurnal jak stary - na wszystko - lozeczko, przewijak, przybornik, sliniaki, siebie, mnie, wykladzine..a jeszcze od wczoraj dostaje znowu furagine wiec siki jaskrawo zolte 😁

KAROLA - z krzeselka jestem BARDZO zadowolona. Super sie sprawdza, jest solidne i ladne. Jedyny mankament - ale to chyba jak w wiekszosci krzeselek - przy upalach - dziecko jest mokre 🤨 no i u nas jeszcze jeden minusik - ta nakladka dla maluchow jakos tak sie uklada ze rysuje ostrym zakonczeniem raczki Ksawcia i musze mu podkladac pieluszki. no i kosz na "drobiazgi" oj przydalby sie wiekszy. ale tak ogolnie super. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
to super 🙂 bo to też chcę zgapić od Ciebie 🙂


😉 Allice tez ma POLLY tylko magic z kołyska - jak nizej na zdj 🙂
Podpowiem Ci tyle Karola ze jesli nie chcesz wydac 600 stowek to poszukaj na allegro - ja kupilam w sumie prawie nieuzywane za 260 pln 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...kupilam BOBOVITY nowosc KREMOWY BANAN - i kolejny sloiczke odlozony w kat pt."nie wiem co z tym zrobic bo moje dziecko tego nie moze!" 😠 - wyobrazcie sobie ze w skladzie jest ...SOK Z CYTRYNY!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
to super 🙂 bo to też chcę zgapić od Ciebie 🙂


😉 Allice tez ma POLLY tylko magic z kołyska - jak nizej na zdj 🙂
Podpowiem Ci tyle Karola ze jesli nie chcesz wydac 600 stowek to poszukaj na allegro - ja kupilam w sumie prawie nieuzywane za 260 pln 🙂

tzn. ja dostanę to krzesełko od chrzestnego Majulki jak na urlop pojedziemy dlatego się pytałam kiedyś (bez odzewu z resztą 😜) czy chicco to firma międzynarodowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co...kupilam BOBOVITY nowosc KREMOWY BANAN - i kolejny sloiczke odlozony w kat pt."nie wiem co z tym zrobic bo moje dziecko tego nie moze!" 😠 - wyobrazcie sobie ze w skladzie jest ...SOK Z CYTRYNY!!!! 😠

bzdura wszędzie tyle mówi się że cytrusy silnie uczulają więc nie powinny chyba być w składzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
to super 🙂 bo to też chcę zgapić od Ciebie 🙂


😉 Allice tez ma POLLY tylko magic z kołyska - jak nizej na zdj 🙂
Podpowiem Ci tyle Karola ze jesli nie chcesz wydac 600 stowek to poszukaj na allegro - ja kupilam w sumie prawie nieuzywane za 260 pln 🙂

tzn. ja dostanę to krzesełko od chrzestnego Majulki jak na urlop pojedziemy dlatego się pytałam kiedyś (bez odzewu z resztą 😜) czy chicco to firma międzynarodowa 🙂


ja nie pisalam bo nie wiem ale jak ogladalam testy fotelikow to wypowiadala sie przedstawicielka chicco na polske wiec na pewno ta firma ma jakies wiekszy zasieg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co...kupilam BOBOVITY nowosc KREMOWY BANAN - i kolejny sloiczke odlozony w kat pt."nie wiem co z tym zrobic bo moje dziecko tego nie moze!" 😠 - wyobrazcie sobie ze w skladzie jest ...SOK Z CYTRYNY!!!! 😠

bzdura wszędzie tyle mówi się że cytrusy silnie uczulają więc nie powinny chyba być w składzie


no wiec wlasnie! i jestem zla bo znowu nie przeczytalam skladu [bo jak widze KREMOWY BANAN to mysle - KREMOWY BANAN! 😠]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co...kupilam BOBOVITY nowosc KREMOWY BANAN - i kolejny sloiczke odlozony w kat pt."nie wiem co z tym zrobic bo moje dziecko tego nie moze!" 😠 - wyobrazcie sobie ze w skladzie jest ...SOK Z CYTRYNY!!!! 😠

bzdura wszędzie tyle mówi się że cytrusy silnie uczulają więc nie powinny chyba być w składzie


no wiec wlasnie! i jestem zla bo znowu nie przeczytalam skladu [bo jak widze KREMOWY BANAN to mysle - KREMOWY BANAN! 😠]


powiem Wam że ja to na skład nawet bardzo nie patrze, bo tutaj deserki większości są z pomarańczą, zupki z wołowiną, cebula i czymś tam jeszcze. Oczywiscie wszystko od 4 miesiaca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
chicco na pewno jest tu w Irlandii ale opinie ma kiepskie...

generalnie chicco na pewno nie kupiłabym fotelika samochodowego szczególnie po tamtym reportażu uwagi ale krzesełko 🙂 bardzo mi się podoba chociaż z drugiej strony może spodoba mi się jeszcze jakieś inne a że nie mam ograniczenia to mogę w tej kwestii szaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio ja ja znalazłam na necie, to dieta białkowa dr Dukana. Niby mam książke ale nie ma tam przepisów, na necie znalazłam wszystko 🙂 I wcale nie trzeba jeść samych jajek, białego sera i kurczaka 🙂 http://www.dietaproteinowa.eu/ to jeden link http://vitalia.pl/index.php/mid/25/fid/201/odchudzanie/diety/forum/17/topicid/33601/page/0 to drugi z przepisami jak znajde więcej to napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki.

Młoda spała pieknie. o 4 wtrabiła flache i o 8 tez i spała do 9:15 🤪 żyć nie umierać 😉 Teraz od poł godz siedzi w łozeczku i bawi sie zabawkami 🙂

Co do cytrusów - Lenka (alergik!) przez 2 tyg pobytu w hiszpani "jadła" pomarancze bo tam w KAŻDYM deserku i soczku powyzej 4 mż one były !!! Wiec musiała bo nie było bez pomaranczy. I nic jej nie było i nie jest ! Więc Jagoda mysle ze to znikome ilosci ale jak nie chcesz ryzykowac to odstaw na połke - deserek poczeka jak Ksawciu skonczy roczek - przeciez te produkty maja długa datę. No chyba ze juz otworzyłaś 🤢 to zjedz sama 😜

Karolinka - Majunia pieknie "ujeżdża" tatusia 🤪 Musiała gdzies to podpatrzec 😉 😜 🤪 A tak poważnie to sliczna z niej dziewczynka - taka do schrupania 🙂

Mój P zaproponował zebysmy dzis pojechali gdzies nad wode , ale szczerze mowiac to mam chyba przesyt 🤢 i mi sie nie chce ☺️

No i przez noc wylazł nam chyba 4 ząbek - piszę chyba bo jeszcze nie sprawdzałam łyżeczką wiec nie wiem czy juz stuka ale widac go wyrażnie 🤪

Ide robic jakies sniadanko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada może i podpatrzyła kto ją tam wie 😜 ostatnio się obudziła z płaczem bo mamusia nie umie gęby na kłódkę trzymać ☺️
u nas od nocy pada niby fajnie bo od gorąca odsapnąć można ale ja lubię upały... 🤢
Justynka a jak się trzymasz ze świadomością że nie można jeść owoców i warzyw bo mnie to najbardziej przeraża.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te diety to nie macie wrazenia ze chudnie sie tylko z powodu ubywania wody w organizmie? a jak sie skonczy diete wszystko wraca..? 🤢 trzeba byloby byc caly czas na diecie...ja tak nie umiem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIE - JAK W OGOLE WASZE MALUCHY ZNOSZA TE UPALY?? CZY W ZALAMANIACH SKORY MIEDZY ZWIJKAMI MAJA ZACZERWIENIANIA? my mamy mnostwo potowek wszedzie a dzis jeszcze jakies bable jak po pokrzywie 🤢

Dzis mu mam zamiar ugotowac kaszy manny i dodac do zupki ale jak mu to nie zniknie to zrezygnuje.
I dam mu dzis arbuza 🙂
Wczoraj dalam mu polizac kanapke z almette i potem ogorka kiszonego 🤪
Danonki czekaja w lodowce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...