Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wróciliśmy z miasta 🙂

Jagoda - Lenka nie ma zadnych potówek ani zaczerwienien w zgięciach, gromadzi jej sie tylko mnostwo "paproków" w szyi ale to przecieram kilka razy dziennie mokra chusteczka. Co do fotelikow to ja juz wspominałam - jestesmy zachwyceni Peg Perego dlatego nastepny tez bedzie z tej firmy ale to jeszcze chwila bo obecny jest chyba do 13kg. Co do pocenia sie w foteliku i mokrych pleckow to wracajac z lotniska jechalismy w nagrzanym na maxa samochodzie kuzyna , ktoremu siadła klima wiec zdychałysmy wszystkie z tyłu i byłam pewna że Lena tym razem bedzie mokra - była goraca na pleckach ale sucha !! To jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu zeby kupic PP mimo ze design nie bardzo mi sie podoba. Ale jeszcze trzeba bedzie wybrac sie do sklepu i pomacac czy jest wykonany z tego samego materiału

http://www.akord.poznan.pl/strona.php?page=oferta5&product=viaggio

A , no i zabek w koncu zastukał wiec uroczyscie ogłaszam, ze....
Lenka ma juz 4 ząbki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do diety - to moj sie napalił - on zawsze chetny na takie przeciewziecia 🤪 wiec musze tylko zagłebic sie w temat i moze wspolnie spróbujemy zrzucic troszke. Ale mam pytanie Justynka do Ciebie bo pewnie najlepiej sie orientujesz - ja potrzebuje tylko 3 kg 🤢 i założmy ze strace je w 1 tyg i co wtedy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Kinguś - Julka modelka! jest prze śliczna! oj myśle ze juz nie jeden kawaler ma serce złamane. buziaki dla Julki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Basiu - dziekuję kochana 😘
Co do powodzenia u chłopców to i owszem.... Ale kawaler jest jeden konkretny (jakby był przynajmniej pełnoletni to sama bym sie za niego wzięła 🤪 taki przystojny 😉 ) i "uczucie" odwzajemnione i przez to utracone kieszonkowe na sierpien - przyszedł własnie rach. tel - moje dziecko w ciagu miesiaca wysłało 500 sms-ów w tym prawie 300 do niego 😠 Oj, była aferka 🤢 A jeszcze czeka nas rachunek za sms-y wysłane z Hiszpani 😠 - przyznała sie ze tez było ich sporo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jestem!!!
Zaleglości nadrobione 🙂
agab-życzę Ci abyś jak najszybciej znalazła nową pracę i współpracowała z normalnymi ludźmi 😘
pinacolada kolaże cudne i muszę Ci powiedzieć że Julka wygląda bajecznie w tych trawach,Lenka oczywiście słodziak 😘gratulacje za 2 kolejne ząbki
jagódka Ksawciu gigant jak szoruje panele 😘no i organista pełną parą 😉
p.s.Małgonia ma mnóstwo potówek-cała szyjka,karczek i plecki obsypane-dobrze,że dupcia idealna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Już jestem!!!
Zaleglości nadrobione 🙂
agab-życzę Ci abyś jak najszybciej znalazła nową pracę i współpracowała z normalnymi ludźmi 😘
pinacolada kolaże cudne i muszę Ci powiedzieć że Julka wygląda bajecznie w tych trawach,Lenka oczywiście słodziak 😘gratulacje za 2 kolejne ząbki
jagódka Ksawciu gigant jak szoruje panele 😘no i organista pełną parą 😉
p.s.Małgonia ma mnóstwo potówek-cała szyjka,karczek i plecki obsypane-dobrze,że dupcia idealna 🙂


hej aniołku - dziekujemy za gratulacje a co do zdjęć Julki to mnie tez najbardziej sie podobaja te w trawach 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
postanowiłam zrobic dzis porzadki w piwnicy w zabawkach po Julce . Popakowane to mam w wory na śmieci i juz nie pamietam co tam w ogóle jest. Boje sie ze cos przegapimy albo kupimy cos niepotrzebnie. Pamietam że Julka miała taką matę z puzli na podłogę, taka z pianki - chyba Karolcia taka ma dla Mjuni - wiec ona juz by nam sie przydała pod dupsko i do raczkowania. Zatem czekamy na księżniczke az sie obudzi , pakujemy wory do bagaznika i jedziemy do moich rodziców coby przedstawienia pod blokiem nie robic 😉
Co do raczkowania to Lenka ma mały problem - otoż juz zabiera sie do przekładania rączek ale tak POTWORNIE pocą sie jej łapki (i stopki tez) że sie po prostu slizga i nie jest w stanie ruszyc bo sie rozjezdza na boki 🤢 A ja w całym mieszkaniu nie mam ani cm kwadratowego dywanu ani wykładziny (alergicy) wiec nie ma na czym ćwiczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Kinguś - Julka modelka! jest prze śliczna! oj myśle ze juz nie jeden kawaler ma serce złamane. buziaki dla Julki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Basiu - dziekuję kochana 😘
Co do powodzenia u chłopców to i owszem.... Ale kawaler jest jeden konkretny (jakby był przynajmniej pełnoletni to sama bym sie za niego wzięła 🤪 taki przystojny 😉 ) i "uczucie" odwzajemnione i przez to utracone kieszonkowe na sierpien - przyszedł własnie rach. tel - moje dziecko w ciagu miesiaca wysłało 500 sms-ów w tym prawie 300 do niego 😠 Oj, była aferka 🤢 A jeszcze czeka nas rachunek za sms-y wysłane z Hiszpani 😠 - przyznała sie ze tez było ich sporo 😠


kup jej dodatkowo karte z pleya- tam doładujesz nawet za 5 zł i masz smsy za darmo. Nie wiem ile dokładnie ale ja doładowuje raz w miesiacu za 30 zł i np za 5 zł i obecnie mam 4568 smsy darmowe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada również gratulujemy ząbków, my tak z utęsknieniem wyczekujemy tego pierwszego. a jak pisałaś o dzieciach torpedach czy rakietach z naszego forum czy jakoś tak do któych zaliczyłaś Nesie i Ksawcia to zapomniałaś doliczyć swojej Leneczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski 🙂
Pinacolada co do diety to jak chcesz zrzucić 3 kg to robisz tak, jeden dzień diety białkowej, samej ( faza I) później robisz na zmiane raz same białka, na drugi dzień białka z warzywami i tak dopóki nie schudniesz tych 3 kg, może to byc nawet po kilku dniach. Jak schudniesz robisz faze III czyli u Ciebie faza 3 trwałaby 30 dni bo jest 10 dni na każdy kg ( w faze 3 sie nie zagłebiałam bo mi jeszcze daleko i nie miałam czasu 😉) wiem ze się je prawie wszystko tylko w ograniczonych ilosciach. Po 30 dniach masz faze 4 gdzie jesz wszystko i raz w tygodniu jesz same białka i tyle.
Co do jajek bo któraś pisała. Niby jajka są ok dla tej diety ale ja ich nie lubie wiec ich nie jem, naprawde można bez nich sie obyc w tej diecie!
Jagódka powiem CI że gotowania w tej diecie jeszcze nie robiłam 🙂 Jadłam wczoraj pierś z piekarnika 🙂 a dzis rybka też z piekarnika, więc za duzo się nie narobie 🙂 A pozatym w książce pisze zeby lepiej jeść zimne rzeczy bo organizm żeby je przyswoić musi je ogrzać, a do ogrzania potrzebuje enegii co wiąże sie z tym że Ty tracisz kalorie 😉 Co prawda jest ich niedużo ale zawsze.
Chyba tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje

wrócilismy od dziadków - Lena wypluskała sie w baseniku a ja z Julką zrobiłysmy renament w zabawkach - znalazłam 4 zajefajne zabawki dla Lenki (na ten etap rozwoju ) i wspominaną wcześniej matę ! ! super zabawkę (pianinko z chicco ) dziadek naprawia bo sie wylały baterie i zardzewiało to miejsce do którego wkłada sie baterie. Znalazłam super "domek" chyba z fisher price, który przymocowuje sie do szczebelkow łózeczka (zaraz wkleje zdjecie) i jeszcze takie mini pianinko i mnóstwo zabawek do kąpieli . Sa też klocki takie duże ale jeszcze chwilę poczekają i kręcący się bączek no i mnóstwo maskotek, lalek, garnuszków, i innych przyborow kuchennych 😉

Po powrocie wsadziłam ja do łóżeczka a ja przygotowywałam kąpiel. Jak weszłam po nia do pokoju to oczom nie chciałam wierzyc 😮 niedużo jej brakowało żeby wypaść. Skurczybyk chwycił się poprzeczki i wyglądał na zewnątrz (zdjęcie zaraz) - Pablo ja wykąpał a ja obniżyłam łożeczko na sam dół 🤢 ( swoją drogą cóz za typowy dla płci podział obowiązków 🤪 )

Dziewczynki - dziękuję za komplementy w stronę Julki i gratulacje za ząbka 😘 😘 😘

Katpio - pisałam o forumowych "żyłach" - myślę ,że Lence jeszcze trochę brakuje do Ksawcia i Nesi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...