Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzien dobry wszytskim

nienawidze poniedzialkow...
mlody zachowuje sie zupelnie inaczej niz w weekendy 😞 Od pn do pt nie chce spac, jesc, sra za przeproszeniem zqwsze do swiezej pieluszki i jojcy... 🤢 a jak M. ma sie nim zajmowac to dziecko caly dzien spi i przez caly weekend zrobil 2 kupy a ja juz od 8mej mialam dzis dwie 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka- ja codziennie grzesze od 6 miesiecy 😆 uwielbiam spac z Vanesska 😜

Jagódka-moja przy ojcu tez jest aniołkiem i ciągle słyszałam że przesadzam bo mamy złote dziecko, aż pewnego nia pokazała mu ze ma byc jak ona chce 🤪 a nie chciała siedziec w foteliku i dała czadu, później było plucie jedzeniem, marudzenie, paw na tatusia itp teraz to ja słysze ; jak Ty dajesz rade? ona tak całymi dniami moze mialczeć? czemu znów płacze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałyście o fotelikach - ja kupiłam właśnie wczoraj na Allegro używany, od9 do 18kg. Nie patrzałam czy ładny czy nie kupiłam poprostu bezpieczny i tani. Sprawdzałam każdy tańszy z Allegro ile ma punktów w testach. Kupiłam Britax Roemer King - tylko nie wiem czy powinnam wozić już nim lalę, bo jest od 9kg 🤢 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć.

U nas znowu od rana upał.
Spałyśmy z Lenką do 11.20 😮.
Idę robić kawkę.


dostajesz oklask śpioszku za pojawienie się na forum zaraz po pobudce 😜 😉

no macie niezłe spanie 😜 moja spała do 8.15 i o 10 zasneła na 1.5 godzinki. Codziennie zasypia mi tak po kaszce a ja mam czas na neta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć.

U nas znowu od rana upał.
Spałyśmy z Lenką do 11.20 😮.
Idę robić kawkę.


dostajesz oklask śpioszku za pojawienie się na forum zaraz po pobudce 😜 😉

no macie niezłe spanie 😜 moja spała do 8.15 i o 10 zasneła na 1.5 godzinki. Codziennie zasypia mi tak po kaszce a ja mam czas na neta 😉


Lenka ostatnio przechodzi samą siebie - wczoraj obudziła się o 10.00 na pierwsze karmienie 🤪, a normalnie je zawsze ok. 6.00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Pisałyście o fotelikach - ja kupiłam właśnie wczoraj na Allegro używany, od9 do 18kg. Nie patrzałam czy ładny czy nie kupiłam poprostu bezpieczny i tani. Sprawdzałam każdy tańszy z Allegro ile ma punktów w testach. Kupiłam Britax Roemer King - tylko nie wiem czy powinnam wozić już nim lalę, bo jest od 9kg 🤢 🤔.


a to powiem Ci ze odwazna jestes - ja akurat fotelik to bałabym sie kupowac uzywany bo nigdy nie ma sie pewnosci czy nie brał udziału w jakims wypadku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem ale zaraz spadam po Julke

Zakrecony dzien od rana. Byłam z niunia w przychodni ale full ludzi i zrezygnowałam - nie chce zeby mi sie czyms zaraziła wiec pojade o 17 do pani doktor do domu - oczka niby lepsze ale wole zeby to zobaczył lekarz.

Przyjechała kuzynka i prasuje moją fure prania , bo Basia mnie zrobiła w konia a z Justynka nie mogłam sie dogadac odnosnie kosztów przelotu 😉 😜 🤪

U nas dzis pochmurno i chłodno - i w sumie dobrze - pogoda akurat na prasowanie 😉

To chyba tyle - lece 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Pisałyście o fotelikach - ja kupiłam właśnie wczoraj na Allegro używany, od9 do 18kg. Nie patrzałam czy ładny czy nie kupiłam poprostu bezpieczny i tani. Sprawdzałam każdy tańszy z Allegro ile ma punktów w testach. Kupiłam Britax Roemer King - tylko nie wiem czy powinnam wozić już nim lalę, bo jest od 9kg 🤢 🤔.


a to powiem Ci ze odwazna jestes - ja akurat fotelik to bałabym sie kupowac uzywany bo nigdy nie ma sie pewnosci czy nie brał udziału w jakims wypadku 🤢


można przecież zdjąć tapicerkę i sprawdzić czy nie jest nigdzie popękany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Pisałyście o fotelikach - ja kupiłam właśnie wczoraj na Allegro używany, od9 do 18kg. Nie patrzałam czy ładny czy nie kupiłam poprostu bezpieczny i tani. Sprawdzałam każdy tańszy z Allegro ile ma punktów w testach. Kupiłam Britax Roemer King - tylko nie wiem czy powinnam wozić już nim lalę, bo jest od 9kg 🤢 🤔.


a to powiem Ci ze odwazna jestes - ja akurat fotelik to bałabym sie kupowac uzywany bo nigdy nie ma sie pewnosci czy nie brał udziału w jakims wypadku 🤢


można przecież zdjąć tapicerkę i sprawdzić czy nie jest nigdzie popękany.


nie jestem pewna czy to o pęknięcia chodzi - mnie osobiscie sie wydaje że o mechanizm pasów bezpieczenstwa (gdzies tak słyszałam ze pasy bezpieczenstwa które "brały" udział w wypadku powinny byc wymienione na nowe - nie wiem w prawdzie czy to sie równiez tyczy pasów w foteliku ale wrato by było to sprawdzic 🤢 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab najpierw pytanie do Ciebie-a o której zasypia Lenka,że Ci tak ładnie śpi???bo moja idzie spać między 20-21 i zawsze się budzi o tej samej porze czyli koło 6,dziś wyjątkowo wstała dopiero o 7 🙂

pinacolada najlepsze życzonka urodzinowe dla Twojej Julci-ucałuj Ją mocno 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam takie zaległości na brzuszku,że już nie pamiętam co pisałyście-bo od 2 dni tylko nadrabiam i stawiam znaczniki 😜

Nadal jestem na działce i wrócili teście więc nie wypadało,żebym na forum siedziała-a teraz teściowa siedzi w grządkach więc mogę 🙂i korzystam ile wlezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab najpierw pytanie do Ciebie-a o której zasypia Lenka,że Ci tak ładnie śpi???bo moja idzie spać między 20-21 i zawsze się budzi o tej samej porze czyli koło 6,dziś wyjątkowo wstała dopiero o 7 🙂

pinacolada najlepsze życzonka urodzinowe dla Twojej Julci-ucałuj Ją mocno 😘 😘 😘


ostatnio godziny jej się poprzestawiały i ze spaniem i z jedzeniem, zasypia ok. 21-22.00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agab - nie chodzi o to ze Cie chce straszyc - chodzi o bezpieczenstwo Lenki.
Wypowiedz eksperta : ~mayor: Czy lepiej zakupić fotelik z bardzo dobrym wynikiem a używany? czy raczej słabszy a nowy ?

Pawel_Kurpiewski: Używany tylko z pewnego źródła, np.: od rodziny. Dlatego że gołym okiem nie da się stwierdzić czy brał udział w wypadku czy stłuczce, a wtedy byłby skrajnie niebezpieczny.

Cały czat z ekspertem:
http://uwaga.onet.pl/32718,tresc,,niebezpieczne_foteliki_samochodowe,czat.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab najpierw pytanie do Ciebie-a o której zasypia Lenka,że Ci tak ładnie śpi???bo moja idzie spać między 20-21 i zawsze się budzi o tej samej porze czyli koło 6,dziś wyjątkowo wstała dopiero o 7 🙂

pinacolada najlepsze życzonka urodzinowe dla Twojej Julci-ucałuj Ją mocno 😘 😘 😘


ojej - jak miło 🙂 Ucałuje i dziękuję 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko gratulacje-Piterek śrubka 🙂ja już też Małgoni nie zostawiam samej na kanapie bo to istny cudak-a wczoraj to postawiłam ją przy sofie i skubana sama stała-tylko opierała się o Nią rączkami 🙃coś Mi się wydaje,że ona nie będzie raczkować tylko od razu wstawać 🤢

pinacolada Małgośka zasypia dokładnie tak samo jak Lenka na filmiku-dygu dygu bioderkami i podnosi się na łapkach jakby chciała robić pompki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Agab - nie chodzi o to ze Cie chce straszyc - chodzi o bezpieczenstwo Lenki.
Wypowiedz eksperta : ~mayor: Czy lepiej zakupić fotelik z bardzo dobrym wynikiem a używany? czy raczej słabszy a nowy ?

Pawel_Kurpiewski: Używany tylko z pewnego źródła, np.: od rodziny. Dlatego że gołym okiem nie da się stwierdzić czy brał udział w wypadku czy stłuczce, a wtedy byłby skrajnie niebezpieczny.

Cały czat z ekspertem:
http://uwaga.onet.pl/32718,tresc,,niebezpieczne_foteliki_samochodowe,czat.html


pamietam jak kiedyś Was o to właśnie pytałam i kupiłam tańszy 😞 ale nowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znów mi się coś przypomniało-a propos brzucha po ciąży-mi został flaczek-najbardziej widoczny jak ubiorę coś dopasowanego-reszta poza nim i cyckami 😞wróciła do normy-rozstępy po ciąży sztuk 1 🙂 🙂 🙂także nie jest tragicznie ale bikini ubieram tylko na działce 😉
Na plażę muszę sobie sprawić strój bardziej zabudowany choć Maćko mówi,że wyglądam dokładnie tak samo jak Mnie poznał i że brzuszek mam płaski- jak się położę na plecach to mam 😁
A waga dalej +3kg-ale wiem,że za miesiąc,dwa zleci bo Małgonia nie da mi usiedzieć w miejscu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Agab - nie chodzi o to ze Cie chce straszyc - chodzi o bezpieczenstwo Lenki.
Wypowiedz eksperta : ~mayor: Czy lepiej zakupić fotelik z bardzo dobrym wynikiem a używany? czy raczej słabszy a nowy ?

Pawel_Kurpiewski: Używany tylko z pewnego źródła, np.: od rodziny. Dlatego że gołym okiem nie da się stwierdzić czy brał udział w wypadku czy stłuczce, a wtedy byłby skrajnie niebezpieczny.

Cały czat z ekspertem:
http://uwaga.onet.pl/32718,tresc,,niebezpieczne_foteliki_samochodowe,czat.html


postraszyłaś 🤢
Spróbuję wycofać ofertę i znalazłam już nowy i nie za drogi, i sprawdziłam go po względem testów na ADAC.de - wychodzi, że ok.
Taki:
http://allegro.pl/item1128311113_foteliki_samochodowe_nania_cosmo_0_18_kg_eu_jakosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...