Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nasza córka robi kolejny krok w przód,dziś sobie wstawała opierając się o komodę i stała przy niej 🙂zrobiłam focie potem wrzucę
a i dziś tak walnęła głową o podłogę,że aż się biedulka popłakała i nie mogła się uspokoić-siedziała i nagle poleciała do tyłu 😞

a tak poza tym spędziliśmy dziś super dzionek,poszliśmy na Maltę(sztuczne jezoro bardzo znane w Poznaniu 🙂 🙂 🙂)były zawody skuterów wodnych,full ludzi ale było miło-siedzieliśmy sobie na kocyku-mała podjadała trawkę 😜-wróciliśmy wykończeni ale zadowoleni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane

my tez dzis na wycieczce- w PSZCZYNIE - padam na twarz.
Mlody jest stworzony do podrozowania i jaki jest zainteresowany wszystkim! szok! stalismy obok takiego helikopterka dla dzieci - on otwieral buzke ze zdziwienia i patrzyl na dzieci, krecil ta glowka na prawo i lewo 🙂
siedzial tez za kierownica i widac bardzo mu sie spodobalo bo od razu zlapal za kierownice i smial sie w glos 🙂 🤪

PINACOLADA - milion buziakow dla Lenki z okazji skonczonego 7 miesiaca!
AGAB - LENKA - PIEKNA CUDOWNA I SLICZNA! a kreacja - bomba!!!
SYLA - Gratuluje zabka!
ANIOLKU - dla Malgoni buziak na guza i brawa dla "kolejnego kroczku"

Nasz juz non stop stoi w lozeczku i malo tego - PUSZCZA 2 LAPKI i stoi! 😲 🤪 🤪
Dzis stal na lawce w parku 🙂 moj kochany stojak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku, Justynko - dziękuję w imieniu Leneczki za życzenia 😘 😘 😘

Aniołku - 2 lata temu byliśmy nad Maltą - Był koncert Nelly Furtado i zabraliśmy Julkę w ramach prezentu urodzinowego. Spaliśmy w hotelu nad samą Maltą - mimo OGROMNEJ burzy, która zreszta przerwała koncert, wspominam ten czas baaaaaaardezo miło. Musieliśmy przedłużyc pobyt o 1 dzien bo Nelly została i zaśpiewała na dzien nastepny 🙂

Popatrzcie dziewuszki jakie BUTY zrobił Carter's 🤪 Nie wiem jak Wam, ale mnie podobają się szalenie i oczywiście MUSZĘ je mieć 😉 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Kochane

my tez dzis na wycieczce- w PSZCZYNIE - padam na twarz.
Mlody jest stworzony do podrozowania i jaki jest zainteresowany wszystkim! szok! stalismy obok takiego helikopterka dla dzieci - on otwieral buzke ze zdziwienia i patrzyl na dzieci, krecil ta glowka na prawo i lewo 🙂
siedzial tez za kierownica i widac bardzo mu sie spodobalo bo od razu zlapal za kierownice i smial sie w glos 🙂 🤪

PINACOLADA - milion buziakow dla Lenki z okazji skonczonego 7 miesiaca!
AGAB - LENKA - PIEKNA CUDOWNA I SLICZNA! a kreacja - bomba!!!
SYLA - Gratuluje zabka!
ANIOLKU - dla Malgoni buziak na guza i brawa dla "kolejnego kroczku"

Nasz juz non stop stoi w lozeczku i malo tego - PUSZCZA 2 LAPKI i stoi! 😲 🤪 🤪
Dzis stal na lawce w parku 🙂 moj kochany stojak 😁



😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Aniołku, Justynko - dziękuję w imieniu Leneczki za życzenia 😘 😘 😘

Aniołku - 2 lata temu byliśmy nad Maltą - Był koncert Nelly Furtado i zabraliśmy Julkę w ramach prezentu urodzinowego. Spaliśmy w hotelu nad samą Maltą - mimo OGROMNEJ burzy, która zreszta przerwała koncert, wspominam ten czas baaaaaaardezo miło. Musieliśmy przedłużyc pobyt o 1 dzien bo Nelly została i zaśpiewała na dzien nastepny 🙂

Popatrzcie dziewuszki jakie BUTY zrobił Carter's 🤪 Nie wiem jak Wam, ale mnie podobają się szalenie i oczywiście MUSZĘ je mieć 😉 😜



jeny My też byliśmy na tym koncercie i na drugi dzień też 🤪szkoda,że się wtedy nie znałyśmy-uwielbiam Nelly 🙂

butki zajebioszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):


dla bystrzaków 😉proszę nie zwracać uwagi na kolorystykę ubrań Małgoni-rano po przebudzeniu 😜


nic nie widzę 😉 😜 A co Ty kochana myślisz, że moja Lenka śpi w Cartersie?? śpi w 11letnich śpiochach po siostrze - do tego akurat nie przywiązuję duzej wagi 😉
A co do Małgoni - to tempo "rozwoju" ma zaskakujące 🤪 Moja coś ostatnio wolniej kuma 😉 Ona predzej pa-pa i ostatnio moja-moja ("głaszcze" mnie po twarzy 😜) i pokazuje owieczke w książeczce - narazie całą dłonią ale dojdziemy do perfekcji i bedzie pokazywac 1 paluszkiem 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - odnośnie zupki na wycieczke - otóż podgrzewałam ja godzine przed wyjazdem w podgrzewaczu ustawionym na maxa , potem słoik włożyłam do termoopakowania i po 2 godz jej podawałam i była w sam raz. Tak wiec 2 godz spoko trzyma - a moje termoopakowanie podobno gorzej trzyma od tradycyjnego styropianowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!szkoda ze tego nie mozna pokazac!
Maz wykapal mlodego, nakremowal, nakarmil, polozyl, zgasil swiatlo...za kilka minut slyszymy pisku i gadanie - wchodzimy - a mlody stoi podskakuje i caly zadowolony i dumny z siebie. On jest ja kta najnowsza bateryjka duracell - dlugo trzyma energie - mlody tak zaczal sie popisywac, my oczywiscie boki zrywamy, mlody jeszcze do kompletu zrobil kupsztala, spocil sie, obslinil i tyle z kapieli 😉 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
a to już ostatnie-znów ćwiczymy tym razem pompki na jednej ręce 😉



jakie Małgonia ma ładne pampersy! Co to za firma??

huggiss 4 😎


NAPRAWDE??? "Moje" huggisy 4 (te po których miała "upławy" ) były gładkie białe z kolorowym rzepem .... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dziś do południa leniuchowaliśmy 🙃 potem zakupy w makro bo tylko w nd mozna wchodzić z dziećmi i rybka w Mielnie - nawet Maja jadła rybkę (gerbera:silly 🙂 Pani nam podgrzała w mikrofali i wszyscy byli zadowoleni 🙂
w domku zrobiłam atak na pawlacz i wytachałam torby z ubrankami po Agacie - już wielka sterta czeka w korytarzu na pranie 🙃 teraz tylko musze zrobić porządek z tymi za małymi,a to już gorsza sprawa bo trzeba będzie pofotografować i wreszcie wystawić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
a to już ostatnie-znów ćwiczymy tym razem pompki na jednej ręce 😉



jakie Małgonia ma ładne pampersy! Co to za firma??


huggiss 4 😎


NAPRAWDE??? "Moje" huggisy 4 (te po których miała "upławy" ) były gładkie białe z kolorowym rzepem .... 🤢


na milion procent bo na noc dziś takiego zakładałam Majce - wszystkie huggissy jakie miałam od ponad dwóch lat były zadrukowane w postacie z Kubusia Puchatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
a to już ostatnie-znów ćwiczymy tym razem pompki na jednej ręce 😉



jakie Małgonia ma ładne pampersy! Co to za firma??


huggiss 4 😎


NAPRAWDE??? "Moje" huggisy 4 (te po których miała "upławy" ) były gładkie białe z kolorowym rzepem .... 🤢


na milion procent bo na noc dziś takiego zakładałam Majce - wszystkie huggissy jakie miałam od ponad dwóch lat były zadrukowane w postacie z Kubusia Puchatka


no to cóż ja wykupiłam??? podróby jakieś czy co ?? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...