Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a co do tej piaskownicy to doczytalam - dla osób niepelnosprawnych 😲 pierwszy raz widze cos takiego! w ogole jakie kosmicze urzadzenia sa na tych placach! sa ogrodki naukowe gdzie mozna robic eksperymenty, sa takie siedziska na piasku - dziecko siada i steruje takimi mini dziubem koparki i przesypuje piasek - na prawde sie pozmienialo to wszystko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Pinacolada biedaku dobrze że idziesz do lekarza 🙂 nie zazdroszczę Ci takich dolegliwości ale za to doooomku jak najbardziej też chciałabym się wybudować... 🙂
jeśli chodzi o łąkę było cudnie 🙂 słoneczko drzewa ja Małż i Majulinda 🙂 super 🙂
Jagódka Ksawciu słodziak na śpiocha ja uwielbiam jak Majuli tak śpi u mnie 🙂 tylko że ona nie zaśnie u mnie na rękach tzn. zaśnie ale przy cycu i musi do łóżeczka wtedy 🤢
Basiu gratuluję rewolucji toaletowych 🙂

my już dzisiaj po zakupach 🙂 byłyśmy w lidlu kupiłyśmy kombinezon (29zł) może nie jest pierwszej jakości ale za 29zł żal było nie kupić do samochodu się przyda 🙂 4 pary rajstop (11,99zł - za dwie pary) i skarpetki (9,99zł - za dwie pary) no i byłyśmy tak rano bo jak u nas dziecięce w Lidlu wyrzucają to jak się nie pójdzie o 8 to potem już nie ma po co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już nadrobiłam zaległości bo mycha spała 2h 🙂
tak na szybko
Kinga współczuję i szybko do lekarza,bo to nie przelewki,dużo zdrówka 😘 😘 😘
karolinko oj dużo roboty jest przy grzybkach,pierwszy sort zrobiłam już na wyjeździe 🙂teraz zostal mi drugi-suszenie i do octu,wczoraj obgotowałam sobie grzybki a dziś jak młoda zaśnie to w słoje,radość wielka przy zbieraniu 🙂 🙂 🙂a potem charówka i brudne ręce 😜

Zmykam do miasta załatwić parę spraw i potem dopiszę co chciałam,teraz brak czasu 😞
Miłego dzionka dla Wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
u nas znów choróbsko - albo raczej przeziębienie bo dziewczyny mają katar 😞 mąż też tym razem ja się trzymam ktos musi 🙂
chciałam iść z dziewczynami na spacer żeby troszkę noski im wysuszyło ale pada deszcz 😞

Celka podziwiam za kanapki mój wstaje i robi zakupy rano a ja w domku z dziołchami 🙂
Pinacolada trzymaj się bidulko 😘
Aniołku super że grzybobranie się udało 😘
Jagódka u nas nie ma takich placów zabaw 😞 choc nie mogę narzekać bo się poprawiło i co krok miedzy blokami powstaje jakiś nowy ale taki ubogi-zjeżdżalnia, huśtawki, piaskownica i czasami bujaczki
Karolinka u nas też w lidlu trzeba być rano 🙂 ale tym razem babcie przyatakowały więc my nie musieliśmy 🙃 A Majusia jedząca obiadek - boska - jak to bywa z Majusiami 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe widzę że wszyscy atakują lidla z samego rana 🙂 u mnie w rodzinie zawsze wysyłamy mojego tate 🙂

u nas dzień jak co dzien 🙂 z tym że WIki wstała godzinę wcześniej....ku niezadowoleniu taty 😁 ja spałam do 9 😁 😁 😁 bo jak jesem niewyspana to nauka idzie mi słabo 😉 a zostały tylko 3 dni 🥴 🥴 🥴 najwyżej pójdę na poprawkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim

u nas fatalny poczatek dnia.
Za oknem leje i 9 stopni, mlody obudzil sie z zaogniona sacząca sie wysypka na buzi, naszej lekarki nie ma do 10 pazdziernika, ten lekarz co ostatnio bylismy tez ma ulop i bedzie w srode a ja nie wiem juz co robic i czym mu to smarowac 😞 trwa to juz 3 tygodnie 😞 😞 poza tym jakas maruda dzis jest ale w koncu zasnal.
jak ja nienawidze poniedzialkow 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja bidula zasypia, 3 godz sie darła non stop, oczy ma całe czerwone dostała juz plam 😞 siniała z darcia , zaszła sie pare razy, do wózka za cholere nie szło jej położyc, dopiero zmieniłam jej poduszke i dałam Jarka bluze- ostatnio zostawił i bidula wtulona w bluze zasneła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! My dzis nocka super. Poszliśmy wczoraj spac o 21 i wstałam o 8.30 🙂 Piotrus obudził sie o 5.20 na mleczko i wstał o 6.30. Oczywiscie oddałam go babci a sama poszłam spać. Niestety Babcia musiała mnie obudzić bo Piotrus zrobił kupke a ona nie przyzwyczajona do ekstremalnego przebierania hehe Dzwoniłam dzis do lekarza bo martwię sie tym siusiaczkiem. Co prawda opuchlizna troszke zeszła po rywanolu ale jak sie powtórzy to musze miec cos w domku. Zobaczymy. Do później mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze.. ja dzis cala sie trzese z nerwow tak mnie Mlody wyprowadza z rownowagi...no i jeszcze myslalam ze spacer zaliczymy to sie zwierzak uspokoi ale gdzie tam, leje jak z cebra !!!!
ugotowalam mu jarzynki zeby mu dac w wiekszych kawalkach do dania ze sloika - czy u Was jedzenie tez przypomina bitwe na jedzenie???? ja wspoczuje tym co robia jak zaleca w tej westii zawitkowski - zeby dzieci sie taplaly w jedzeniu, macaly, same probowaly - masakra! u nas karmienie to jest dla mnie horror! nie moge nadazyc za scieraniem jedzenia ze wszystkiego - z twarzy uszu glowy oczu, Mlody rozmazuje, wklada cale lapy do michy, szarpie mi nia, wyrywa mi lyzke a jak mu dam druga to karmi swoje oko i nos, wsadza do jedzenia zabawki, gryzie ksazeczki z pelna buzia jedzenia...ja pierdziele to nei na moje nerwy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś myślałam ze wyjde z siebie i ją rozszarpie, nerwy mi już puściły 😞

u nas oprócz paplania jest akcja złapać mnie za cokolwiek rekę, włosy i tak i ona jest upaplana i ja a te cholerne zupki w słoiku niczym się nie puszczaja. Vanessa obczaja czy zbliżam się z łyżeczą i nagle w nią uderza, łyżeczka ląduje hu... wie gdzie a zupka wszędzie 😠 młoda papla rece w niej i nim zdąze jej rękę złapać papla się po włosach , oczach...

Karmienie to też u nas horror! jam mam karmić ją zupką to zakładam specjalne dresy ( z milionem plam po zypce) i koszulkę. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...