Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja do szpitala mam dwie uliczki dalej więc chyba najbliżej z Was 😉
a o znieczuleniu nic jeszcze nie rozmyślam, w ogóle jestem zaskoczona że za nie się płaci !
mi się wydaje, że u nas jest to bezpłatne, ostatnio w szkole rodzenia wstępnie mówiono o rodzajach znieczuleń ale nic nie wspomniano o kosztach, więc dlatego jestem zaskoczona, na następnych zajęciach dopytam
a w porównaniu z Warszawą u nas prywatna położna to koszt ok 400- 500 zł w zależności która jak się ceni 😉, więc różnica jest znaczna a ja się zastanawiam że to za drogo ;??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Boże rzeczywiście ceny ceną nie równe,ja na poród muszę wyłożyć 2500zł +600zł ewentualne znieczulenie.Ale czego się nie robi dla własnego i dziecka spokoju,komfortu i bardzo dobrej opieki.
Nic mi się dziś nie chce nawet garów załadować do zmywarki.

My się jeszcze póki co nie rozpakowujemy.Jednak w grudniu stawiam na Jagodę ,anioł i megi.Chociaż czasem bywa różnie,jednym dzieciom się wcale nie śpieszy na świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam wszystkiego dość wszyscy mnie denerwują i jeszcze do tego mam doła i rycze 😞
nie mam nic zrobione w domu pewnie jest i bałagan nie byłam w domu od prawie 3 tygodni okna nie umyte kącik dla dziecka nie zrobiony wszystko w kartonach na dworze nie byłm od 8 tygodni swieta za pasem a ja cholera leze i chodze tylko do kibla mam juz tego dosc robie to dla dziecka wiem i zrobie dla niej wszystko ale psychicznie juz wysiadam kregosłup tez mi wysiada i do tego mam takie cholerne bóle bioder.......... musiałam sie wyzalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiamamy ja Ci się naprawdę nie dziwię.Jak ja rozmawiałam z moją córcią jakiś czas temu to mówię jej,żeby się nie śpieszyła na świat aż tak bo jak będę musiała leżeć to prędzej się rozchoruję z faktu,że otacza mnie bałagan,fruwa kurz i takie tam.Chyba mnie posłuchała bo szyjka ok.

Gdybyś kochana mieszkała w Wawie to bym Cie odwiedziła;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - całuski na pocieszenie 😘 😘 😘 jesteś dzielna - dasz radę!!

Obiadek - my dzis z Julą naleśniki z serkiem mascarpone a mężuś "resztki z wczoraj" czyli szyneczka w sosie chrzanowym + ziemniaczki+surowka. Zupy dziś brak!!!

Fajny ten śpiworko-rożek co któras z Was link wkleiła - tylko nic nie piszą czy są otwory na pasy te od fotelika? Ale zaraz wystosuję maila do sprzedawcy i jak są to zamówię bo uważam że warto.

Przyszły mi własnie kosze wiklinowe z allegro - odpoczne po obiadku i zabieram sie za układanie w nich pierdółek 😉

katpio - jak bedziesz kupowac lakier do pomalowania łóżeczka to pamietaj zeby był nietoksyczny bo jak mała podrośnie to bedzie dziąsełka ćwiczyć obgryzając łóżeczko tu i ówdzie i żeby jej nie zaszkodziło.
Mój lakier bezbarwny już kupiony, mam nadzieje ze dziadziu szybko odświezy nasze łóżeczko bo juz sie nie moge doczekac jak sobie je zaczme ścielic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiamamy może są w twoich stronach jakieś nie drogie pomoce domowe?może gdyby Ci chociaż ktoś taki posprzątał to nastrój by się choć trochę poprawił.Gdybym musiała leżeć ja bym tak zrobiła,znam kilka uczciwych Ukrainek,które za mniej niż 10zł za 1h chętnie posprzątają,no ale to znowu w Warszawie lub pod Wawą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy trzymaj się kochana! nie mogę powiedzieć, że wiem co czujesz ale jak byłam 9dni w szpitalu przed urodzeniem Agaty też mnie szlag trafiał ale mąż stanął na wysokości zadania posprzątał kupił czego brakowało i po nas przyjechał...biedactwo taki był zdenerwowany, że pierwszy raz weźmie córcie na ręce(bo nie było mowy o odwiedzinach przez remont porodówki), że zapomniał o foteliku 🙂 zobaczysz kochana będzie dobrze. A może jakaś koleżanka podrzuci Ci te mega zamówienie? wykorzystaj to, że kobiecie w ciąży się nie odmawia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny ja nigdy sie tak nie zachowuje staram sie byc dzielna nie przejmować sie przeciez robie to dla Nadii ale dzis poprostu sie rozsypałam w telewwizji wszedzie świeta na necie świeta wszystko błyszzy kazdy chodzi po prezenty a ja .... bratankom poprosiłą żeby kupili słodycze i karmnik dla reszty na mkołaja nic nie mam nawet czekolady zeby im dac pod poduszke za oknem ludzie spacrują a ja ziemi nie czułam pod nogami od 2 miesiecy jestem uzalezniona od tego że inni znajda czas albo nie zeby mi posprzatać cos albo pomóc a jak na złośc pedant ze mnie i widze każdy szczegół teraz jestem u rodziców a wiem że dom lezy odłogiem no poprostu straszny dół mnie złapał przepraszam że tk sie żale ale wiecie jak to jest ni móc pojsc nawet do sklepu pierdołe nie siedzieć tylko leżeć stać na chwile kąpać sie zawsze jak ktoś jest w pobliżu bo od teo lezenia w głowie mi sie kreci i słabo mi ......może lepiej żebym sie już nie odzywała bo po co wam humor marnowac jeszcze raz przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje miłe życzę szybkiej utraty wszystkich bolączek. Ja mam dziś wolne....bo wywieźliśmy Agatę mam bałagan w domu ale dziś nic nie robię - te kilka chwil wolności muszę się tym napawać! dziś tylko tulenie męża, jutro posprzątam! buźki i dobrej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
A mnie złapał taki ból kręgosłupa ,że tylko płakać do tego jabłko mi na żołądek zaszkodziło i popijam miętę 😮
Dobrej nocy...



ja tez ostatnie wieczory wyje z bólu kregosłupa ipowiem Ci szczerze że przyjmuje pozycje na kleczki, podparta na lokciach, pod brzuchol wkładam jaska zeby bardzo mi nie ciazył i wykonuje ruchy raz koci grzbiet raz odwrotnie i troszke pomaga. Sprobuj, moze i Tobie przyniesie ulgę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...