Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jagoda- tak moja malutka też tak buszuje i ja bym powiedziała ,że częściej niż kiedyś,mój brzuch też się bardzo napina,córcia się tak pręży wierci,że dosłownie czuć niektóre jej części ciała,nie wiem dlaczego ,ale najczęściej wypina dupkę;-)i bardzo często czuję jej stópkę pod swoimi żebrami.W nocy też buszuje.Nie wiem skąd te dzieci mają na to tyle siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- to chyba jakis taki czas.. 🤔 moja tez jest mega aktywna, tymbardziej to odczuwam bo ona przewaznie spokojna była 😉 teraz szaleju sie najadła hehe i buszuje prawie cały czas. A przewaznie jak chodze, a to niby wtedy ma spac hehe 🙂 ona spi wtedy kiedy i ja śpie 🙂 i jej rozciaganie jest mega boląco nie tak troszke tylko bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak, lenka daje czadu calusieńki dzień. Potrafi się tak wypiąć/ rozciągnąć ze z mojego okrągłego brzucha robi sie nagle nieokreslony wielokąt!! I boli jak cholera!! Ale co tam, niech daje znaki ze ma sie dobrze. A w nocy (tfu, tfu, przez lewe ramię) słodko śpi. Przebudzi sie razem ze mna na siku , powierci chwilke i zasypia słodko. Miejmy nadzieje ze jej to juz zostanie na zawsze 😉 😉

Wyszorowałam łożeczko - ale jestem wściekła na kuzyna - i okazuje sie ze lakier pozostawia wiele do życzenia ( 10 lat tez robi swoje a poza tym to moje szorowanie) i mój tata mi je polakieruje zeby odswiezyc. Mam nadzieje że bedzie jak nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada- kup sobie bejce, pomaluj na taki ciemny mahon ahh jak mi sie podobaja te takie ciemne drewniane meble 😉 pote lakierem na too 🙂 bo jak koloru nie narzucisz to bedzie wszystko widac 🙂 moja siostra dostala tez łózeczko niezbyt w stanie i tak zrobiłaA 🙂 to powiem Wam ze takie mi sie podobało,a bylo z tych najzwyklejszych 🙂 my po obiadku z mężem. Czekam az wezmie prysznic i idziemy na kolejny spacer. Bo to nie ma zartow żebyśmy byly niedotlenione. 🙂 całuje Was i papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to widzisz Dusia heh nawet nie widziałam 🙂

A nam sie udzielił dziś klimacik jakis milutki 😉 ahhh słuchamy sobie muzyki a małaa tanczy w brzuszku 🙂 jest suuper!:P

http://www.youtube.com/watch?v=cJFrgHFHLzU&feature=PlayList&p=0EB7F1149D6A5E51&index=4&playnext=2&playnext_from=PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie ja się kładę do łóżeczka bo coś nas zbiera spanie 🤨 chyba temu że rano tak wcześnie wstaliśmy 🙂
Buźki dla was i śpijcie spokojnie 😮 kolorowych snów i przespanej nocki 🙂)) 😁 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff... to mnie uspokoilyscie 🙂 🙂 🙂 Juz myslalam ze nasz synek jest inny :P
Pinacolada - w nocy u nas synek zachowuje sie jak Twoja Lenka - generalnie spi i budzi sie tylko nawet nie jak na siku idziemy tylko jak zmieniam bok.


My po obiedzie poszlismy do sklepu...jejku dziewczyny ja sie juz ruszac nie moge 😞 😞 co wiecej - tydzien temu zmienilam buty na jeszcze wieksze i dzis nawet te nie mogly mi oblac kostki i szlam z rozpietymi rzepami 😞 😞 sklep obok naszego bloku a ja myslalam ze nie dojde 😞

Co do obiadku mąż mnie wychwalil ze pasta/makaron jak w restauracji! i ze barszczyk super przyprawiony 🙂 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Kochane, czy Wasze Maleństwa nadal są bardzo aktywne czy już mniej?
pytam, bo Ksawery w zasadzie CALUSIEŃKI dzień buszuje 🙂 🙂 🙂 ja sie bardzo ciesze tylko mnie to az zastanawia, skad on ma sile na taka aktywnosc!!!
Jest juz naprawde duzy w zwiazku z czym caly brzuszek mi chodzi jak on sie pręży, przeciaga, czka, kopie, rusza nóżkami czy rączkami...czy gotuję czy lezę czy biorę prysznic ON CALY CZAS BUSZUJE 🤪 Chyba ma malo miejsca i naciaga mi ten brzuch i naciaga hehe - dosc mocno odczuwam te jego ruchy bo sa bardzo mocne!!!! 🙂
U was tez tak jest?


Mam identycznie to samo 🙂 To chyba jakoś tak jest w tym tygodniu :P A dziwiłam się, bo wszędzie piszą, że teraz dziecko stanie się spokojniejsze, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie 2 dni, a tu 30 stron...nie mam czasu czytać 😞
Ale prace oddałam, obronę będę miała chyba 14 grudnia...mam nadzieję, że synuś nie będzie miał zamiaru być z nami wcześniej :P I że adrenalina podczas obrony nie spowoduje szybszego porodu, hehehe
Idę się uczyć i spać, bo jutro na 8 do pracy...
Ale po obronie pójdę "już" a zwolneinie :P
Miłej nocki...
A jutro już zaczyna się 9 miesiąc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megi - my tez zaczynamy jutro 9 miesiac 🙂
A co do Twojej obrony i pracy...rany podziwiam. ja mam sile tylko przejsc do kuchni i na szczescie mamy male mieszkanie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - a propo barszczyku super przyprawionego : lat temu pewnie z 14, moi rodzice pojechali na wczasy, Paweł przyszedł mieszkac do mnie. Musiałam gotować a nie umiałam i nie lubiłam i on o tym wiedział. Wrócił z pracy, podaję mu gorący barszczyk (juz nie pamietam z czym), zjadł z apetytem no i chwali na koniec:" kochanie, barszczyk przepyszny! pewnie ze świeżych buraczków?" a ja na to " nie wiem, ale chyba Knorr ze świeżych robi?" 🤪 🤪 🤪 Nawet mi przez mysl nie przeszło ze on mógł podejrzewac ze ja sie wzniosłam na wyzyny kulinarne specjalnie dla niego i sama barszcz gotowałam :laugh: :laugh: :laugh: Teraz za każdym razem jak podaje barszcz to mi to przypomina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
megi - my tez zaczynamy jutro 9 miesiac 🙂
A co do Twojej obrony i pracy...rany podziwiam. ja mam sile tylko przejsc do kuchni i na szczescie mamy male mieszkanie 🙃



Ja zaczynam w niedzielę!!!
I też podziwiam megi bo czuje sie chyba dokładnie tak jak Ty, Jagoda. Byle co zrobie i mam zadyszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam grubaski 😉 :P byłam wczoraj u ginekologa !! i strasznie minie wkurzył 🤨 bo powiedział że urodzę dopiero 27.01 ! a mam termin na 20.01!! mały waży 1930 g i jest ułożony główką do dołu ale jeszcze nie do końca ! a ogólnie wszystko OK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula na jakiej podstawie Ci tak powiedział? sugerując się wagą dziecka? co za głupota!!!

Megi-podziwiam jak nie wiem co gdyż wiem co znaczy obrona pracy i wiem ,że ja bym nie była w stanie.

Martwię się też o ktoś wyjątkowy to do niej nie podobne ,żeby jej tyle czasu nie było.Nie podała swojego numeru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak mnie to wkurza jak lekarz ślepo patrzy na ten swój komputerek i jak waga dziecka nie odpowiada temu co tam ma w monitorku to już twierdzi,że dziecko jest młodsze o tydzień czy dwa.Przecież nie każe musi ważyć jednakowo.A że nie jest przekręcone....kurcze moja córka przekręciła się już miesiąc temu i co na tej podstawie miałby stwierdzić ,że urodzę np.w grudniu? dziecko może się przekręcić przed porodem albo i nie przekręci się,ale lepiej,żeby się przekręciło.Wiesz madziula niektóre słowa lekarza trzeba dzielić przez trzy.Jaką dają gwarancję,że ty urodzisz 27 a nie 10 albo innego dnia? żadną.Nie ma się co przejmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie wróciłam z pracy, po drodze jeszcze zrobiłam zakupki i nareszcie w domku 🙂 Teraz dwa dni wolnego, jupi!
Ja tez się zaczynam martwić o ktoś wyjatkowy, mam nadzieje że u niej wszystko dobrze i się pojawi wkrótce.
CO do aktywności to moje dzieciatko jest też mega aktywne. Na szczęście tylko w dzień a w nocy słodko śpi 🙂
Uciekam pod prysznic. Dobrej nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny byliśmy dziś w castorami pokupować parę rzeczy i przy okazji małą choinkę i ozdoby do Agaty no i nie zauważyliśmy, że jedna bombka nie ma zaczepu, więc ja do informacji czy mogę sobie sama wymienić??nie musi pan z obsługi, któremu się chyba nie spieszyło - więc wywaliłam brzuch oparłam się o stolik i zaczęłam dyszeć 🙃 Pani z info się chyba przestraszyła i zadzwoniła jeszcze raz podkreślając, że Pan ma szybko przyjść bo ona ma tu ciężarną 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...