Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamusie!
Jej u Was juz 12.30 a ja niedawno wstałam! Szok normalnie.
Misiamamy- nie zamartwiaj się tak, wszystkiego dopilnuje M zobaczysz. Najważniejsze byś Ty i Nadia były zdrowe. Reszta sie nie liczy.
Trzymajcie się mamusie. Ja uciekam robic obiadek, później moze jakies zakupki i na wieczór do pracki. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak to nie widziałysie brzuszka 🙂 to ja przeciez mam najmniejszy ze wszystkich 🤪 🙃 🙃 🙃 buźki rzeczywiście nie pokazałam jak troche dojde do siebie po szpitalu to wam sie pokrze narazie wyglądam fatalnie mam cienie pod oczami i zarosłam jak mamut ale jak sie ogarne to wam wysle zdjecie 🙂a propos brzuszka to jak chodziłam do wc w szpitalu z moja przyjaciółką kroplówką w ktoej był magnez i mijały mnie kobiety też podłączone do kroplówek tyletylko ze z oksytocyną to mnie zaczepiały i pytały dlaczego mi dają oksy jak ja widać po brzuchu na początku ciąży jestem 🙃 biedne nie przeczytały że to magnez na podtrzymanie a nie oksy na wywołanie a jak im mowiłąm że to 32 tydzień to takie oczy robiły i mowiły ze taki brzuch to ma sie w 4 5 miesiacu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach niepowiedziałam wam że przez ten fenoterol cholerny miałam nie tylko bardzo wysokie tetno ale (co było głównym powodem początku akcji porodowej) arytmia i to jaka....stad te problemy z oddychaniem lekarze powiedzieli że niestety tak bywa po tym leku ze on swietnie działa od pasa w dół a na serce niestety bardzo żle no ale co wybrac ..... pewnie też wybrałybyscie dobro dziecka łudząc sie że wam nic złego nie grozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane 🙂))))))
Ja jakaś taka za bardzo wesoła jestem to chyba temu że czas i termin się zbliża na misia 🙂)))
Byłam zanieść do pracy L4 i tak szczerze mówiąc to cieszę się że jestem na nim od powrotu z wczasów...
JAGODA wiesz dziecko zmienia i miejmy nadzieję że ich tez zmieni 🙂
wiecie co dziś tak chodziłam po sklepach porozglądać się za prezentami na gwiazdkę...i dosłownie nie wiem co w tym roku kupić...jest tyle tych rzeczy tyle osób do obdarowania 😮 a ceny są jeszcze lepsze 🤨
a za 3 tygodnie to już pichcić będziemy ale świątecznie.
Ja na obiadek mam knedle czeskie z sosem i mięskiem z kurczaka i rosołek z makaronem 🙂)))))Mniammmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy Witaj z powrotem!! nie zamartwiaj sie ja tez mam wszystko w rozsypce bo moj wiecznie nie ma czasu! wrr moze teraz w niedziele uda nam sie chociaz pokoj pomalowac i przemeblowanie zrobić. Na łożeczko nadal czekam(wqrzaja mnie 😠 ) co do leżenie też słyszałam o tej żyle głównej. Ale ja przez długoi czas czułam sir tylkow tej pozycji dobrze, teraz niestety juz niee. I dzis ide z "Nami" na długi spacer(nie chce mi sie, ale przymusowy musi być, trzeba sie dotlenic)

Fajnie że wróciłas 🙂 łapcie oklaska! bo przepiekne imię Wybraliście!! mam siostrzenice Nadie!! ma 2latka, to jest taki gargamel słodki!!!! żee szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje syla buziol dla ciebie to przez ciebie troche nie byłam przekonana do tej izy jak mi na poczatku naopowiadałaś ze tezmieli ci tak dać 🙂 i dziekuje ci za to bardzo 🙂 bo Nadia jest najpiekniejszym imieniem jakie moge dać córci i to imie bardzo czuje jakmozna tak napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienawidze obierania...moglabym gotowac caly dzien gdyby mi ktos stał na obieraku i na zmywaku :laugh:

A co do sasiadow jeszcze to w Krakowie do szalu doprowadzaly nas wieczne nocne imprezy studentow i dicho za sciana...juz myslalam ze tu sa wszyscy normalni, ale gdzie tam...codziennie miedzy 11-15 leci umc umc umc umc umc za sciana!!!!!!!grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr podobno jakies dwie laski - dyskotekówy 🙃 tylko ze ciekawe ze w dzien ani sie nie ucza ani nie pracuja...

wracam do kuchni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAgoda widocznie pracują w nocy 😁 😁 😁 😁

pod nami mieszka małżeństwo z dwójką małych szkrabów (chłopcy w wieku 1,5 i 3 lata) do zwariowania! W niedzielę pobudka o 5!!!hehehe wczoraj ich mama przepraszała za ich zachowanie(oni mają chyba Adhd) ale nie mają już sił do nich. Powiedziałam jej żeby nie przepraszała bo niedługo pojawi się nasz malec 🤪 i nie wiadomo jak będzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy - w końcu!! Witaj kochana!! Imię przepiękne, dużo ładniejsze od Izuni 🙂 U znajomych jest 4 letnia Nadia - przesliczna i fajna dziewczynka 🙂

Właśnie kuzyn oddał łóżeczko - na pierwszy rzut oka nie jest zdemolowane ale jest po prostu brudne, grr..... Jak można oddać brudne?? Nie rozumiem, wrrr.... Zaraz się zabieram za mycie.

A dziś już wiele zrobiłam: porządek w szafach i umyłam ściane w sypialni bo po przesunieciu komody (w celu zrobienia miejsca na łóżeczko) okazało się ze ściana jest brudna od książek które leżały na komodzie i były dosuniete do ściany. Nie chciałao niczym zejsc dziadostwo i w koncu zeszło cifem - na szczescie bez farby :P

Obiadek gotuje dzis moja Kasia takze mam wolne pzrzynajmniej od garów ale za to już 3 pralke nastawiam! Jakiegos dziwnego powera dostałam 😉

Aaaa, jesli chodzi o rozmiar brzucha to mi ostatnio strasznie szybko rośnie - dopiero miałam 100cm a juz mam 106! Kuzyn jak wszedł to tylko zapytał czy aby nie bliźniaki - no comment!!

Lece myć łóżeczko, zaglądnę potem, buźki dla wszystkich 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ucięłam sobie przyjemną drzemkę 🙂 oczywiście się przy tym spociłam 😁 😁 obudziła mnie dopiero telefon, dzoniła Pani która u nas sprzata żeby powiedzieć że nie przyjdzie w tym tygodniu 🥴 więc musze zagonic mojego M do odkurzania ech a ja od weekendu czekam aż mi pójdzie do piwnicy po słoiki ☺️ no ale dzisiaj nie odpuszę!! jak miał wczoraj iść po cole dla siebie to siły i czas znalazł a po słoiki dla mnie to juz gorzej wrrrr!! i jeszcze każę mu kupić kołki do ścian na które czekam od 3 tygodni!! a wszystko dlatego że mnei z rana wkurzył! bo wszystko o co prosze jest na POTEM!! ach ci faceci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alicce z chłopami to normalne wszystko musi nabrać mocy prawnej 🙂 czyli min 3 tyg 😉
pinacolada dziekuje też uważam że imie jest śliczne ja poprostu tego imieni iza nie czułam wogóle tak jakoś ładne było ale .... no cos nie było tak za to Nadia mmmmmmmmmm piekne a ja całe życie ze sportem za pan brat wiec ... sama wiasz imie trzeba pokochac od początku a ja je pokochałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o booshe, ledwno zyje, ale obiad gotowy..

alice hehehe:laugh: aj a myslalam ze tylko moj M. taki jest - a wlasnie o to zrobilam mu w poniedzialek taka awanture ze wczoraj pomalowal pol klatki schodowej wokol naszych drzwi (bo porzedni wlasciciele jakies dziwne rzeczy porobili i bylo paskudnie), poodkurzal, pomyl gary ktore nie weszly do zmywarki, wlaczyl zmywarke, rozladowal ja, wymyl kuchnie (bo go opieprzylam ze jak on sprzata po posilku to zostawia brudne szmaty, okruchy i wszystko nie odstawione na swoje miejsce 😉 )
:laugh: , poszedl na zakupy, wyrzucila smieci, wyniols graty do piwnicy..a dzis myje cala lazienke i podlogi 🙂
Ale nawet moj tata jak mnie ostatnio odwiedzil to sie smial pod nosem jak zobaczyl ile mojemu mezowi zajmuje pomalowanie klatki, dokrecenie zlewu i przyklejenie listewek na rog bo nam tapeta odchodzi...bo moj maz zabiera sie za to od 3 tyg odkad tu mieszkamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy porownania z Iza hehe nie ma wcaLe!!:P A wiem o czym mówisz. bo ja mialam miec Natalia Paulina, i tak wszystko nie bylo az takie żeby nadac to imie swojemu dziecku:P:P no i w końcu napatoczyła sie NADIA 😁 i nie moglam wyjść z siebie 😁 hihih nawet męża nie musiałam przekonywac 😁 a to było duże zdziwienie dla mnie!:P więc jednak mialo być tooo 😉 🙂 🙂 jak będe na drugim kompie to posle Wam zdjęcie mojej siostrzenicy i siostrzenca jak spią! polew na całego 😁 😁 😁

A teraz juz wrócilysmy ze spacerku 🙂 i mamy zamiar cos ugotować , barszczyk z uszkami juz zjadłam przed spacerkiem mniam 🙂 ahh i powiem wam ze len ze mnie ale świeże powietrze to jest jednak RARITAS! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
a mówiłam uprawomocnienie musi być min 3 tyg 🙂 a te cholery i tak wnoszą apelacje 🙂 no taakie sa te chłopy 🙂

dokladnie!! ale co do malowania pokoju mój przechozi samego SIEBIE! 😁 haha jak leciałam do Polski na ślub(lecialam miesiac przed) a slub był 17października. To mial pomalowac nasz pokoj i łazienke! tzn mało tego bardzo 😁 jak mielismy wrocic pokoj mial byc gotowy zebym nie musiała tego wachac! i cooo teraz go ganiee zeby to w koncu zrobil. Bo cholera jak On chcial PS3(pleja) to trzebabyło od razu.. haa i nawet jak go dostal juz do reki a nas ociulali troszke, to juz go nie obchodzilo ze przepłacił nie chcial wypuścic z rąk!!! 😁 ☺️ 🤪 🤪 Faceci to idioci:P ale i tak ich będziemy kochać 😁 bo kogo jak nie ICH 😁 hihi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa jesli chodzi o zbytnie "wciaganie sie" to moj tez tak ma - jak juz zacznie cos robic to sie bawi w szczegoly i np. sterte garow ktore ja bym wymyla w 15 min on potrafi myc ponad godzine! i jak mu zwracam uwage ze jest malo ekonomiczny to mowi ze ja natomiast jestem niedokladna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem wściekła zamówiłam w sklepie wózek i już się cieszyłam już miałam go mieć w domu. 😮 ..ale pani okazała się daltonistką! 😠 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!wózek był ale nie ten co trzeba!!!!!!!!!
JAk można pomylić turkus z granatowym 😠 , i grafit z czarnym!!!!!!!!????? 🤢 tylko ona wie! 🤢 !!!!jeszcze mi wpierała że nie ma takiego jak ja chce bo nie produkują 😠 😠 ! !jak wiem że są na 1000% trochę się zdenerwowałam aż mały się obudził i skopał mnie tak jakby chciał powiedzieć że to mało ważne ...
więc mój kochany powiedział żebym weszła i zamówiła na allegro 😲 prosto od producenta ...zdziwiłam się troszkę i tak zrobiłam...tyle że już nie turkusowy a zielony.
http://allegro.pl/item826742422.html nr 3 A Tadziu się cieszy bo na BP ostatnio wymienił kartę i punkty za zakupy na allegro się nabija też na tą kartę...co za chłop cieszy się jak dziecko heheheeee
Każdy zadowolony:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez się bardziej 4 podobał ale Ojciec mego synusia 😠 stwierdził że jest dziewczęcy 😠
więc nie miałam wyboru...
i chyba dobrze że nie przyszedł tamten turkus bo to jest nowa kolorystyka...i za tydzień już będzie 🙂 w końcu 🙂)
a do tego zamówiłam parasolkę i śpiworek zimowy i za wszystko zapłacimy 1230zł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dopadłam się dziś do Was a tu u mnie już ciemno za oknem! a więc mamy już złożoną szafę u dziewczyn więc będę mogła rozpocząć pranie, przy okazji odświeżyliśmy pokój dziewczyn, dlatego Agata jeszcze jedną noc będzie spać u nas! Nie mam siły na sprzątanie!a nie mogę patrzeć na kurz turlający się po podłodze!męża nie zagonię bo biedactwo ma ostatnio ciężkie dni - odbiera setkę telefonów od ludzi którzy chcą mu chyba specjalnie uprzykrzyć życie...ehhh

co do obiadu to ja dziś poszłam na łatwiznę wyciągnęłam z zamrażarki pierogi z kapustą od teściowej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia ja z obiadem też poszłam na względna łatwiznę :laugh: 🤪 dorobiłam tylko sosu śmietanowo koperkowego do gotowych już klopsów mielonych, surówka z marchewki i jabłka i kasza kuskus..... której sie nie gotuje 🤪 🤪 a obiad pychota 😎 :laugh: 😆


a teraz czas na leżakowanie po obiedzie 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, czy Wasze Maleństwa nadal są bardzo aktywne czy już mniej?
pytam, bo Ksawery w zasadzie CALUSIEŃKI dzień buszuje 🙂 🙂 🙂 ja sie bardzo ciesze tylko mnie to az zastanawia, skad on ma sile na taka aktywnosc!!!
Jest juz naprawde duzy w zwiazku z czym caly brzuszek mi chodzi jak on sie pręży, przeciaga, czka, kopie, rusza nóżkami czy rączkami...czy gotuję czy lezę czy biorę prysznic ON CALY CZAS BUSZUJE 🤪 Chyba ma malo miejsca i naciaga mi ten brzuch i naciaga hehe - dosc mocno odczuwam te jego ruchy bo sa bardzo mocne!!!! 🙂
U was tez tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...