Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj i miałam iść po wyniki i...zapadłam w drzemkę 🙂
Syla ja tam od szpitali jak najdalej jakbym naprawdę już nie mogła wytrzymać to byśmy zajechali ale ważne że usunęłam...

Dziś 1.12!!!Powodzenia im trzeba życzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim,


co za fatalna noc...
wczoraj sie zdrzemnelam 2 godz popoludniu i noc cala do bani... 🤢 ja chyba musze byc mega zmeczona zeby przespac w miare spokojnie nocke.
Dzis wstawalam tak czesto, ze za przeproszeniem nie bardzo mialam czym nasikac do pudeleczka na badanie moczu...
Wstawalam chyba co 30 min...
Dobrze ze mąż byl ze mna bo kolejka taka ze czarno. Maz glosno zapytal - czy ktos przepusci moja żonę? a tu CISZA. Pielegniara tylko powiedziala ze ja wchodze bez kolejki. No i weszlam na szczescie bo nie ma opcji zebym tam wystala...przed nami bylo jakies 15 os. i nawet krzeselek nie bylo... 🤢

Co do termometru to ja z kolei zakupilam takie cudo:
http://www.allegro.pl/item825796878_termometr_na_podczerwien_do_ucha_czola_2sek_9w1.html i jest zarąbisty 🤪 i fajny gadzet tak w ogole - mierzylismy sobie temperature co chwile z mezem hehehe:laugh:





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
ej co jest z tym cholernym glitery... 😞 Pinacolada - Tobie sie caly czas wyswietla napis - jak to robisz? czy nic nie robisz specjalnego :>?




Oj kochaniutka - niewiele Ci pomoge bo ja "debil" w tych sprawach jestem kompletny 😉 Ten mój napis to dzieło i niespodzianka od mojej córy 🙂 A jak ona to zrobiła to mogę zapytać ale dopiero jak wróci ze szkoły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - no prosze! to masz sprytna córe! Rany mam nadzieje ze my starcy nadazymy za swoimi dziecmi w dobie tak szybko rozwijajacej sie elektroniki 🤪
Co do HIVA - ja już robilam jakos w 5 miesiacu, tez mialam lekki dreszczyk 😉 bo zawsze mozna gdzies u lekarza sie zarazic i nie wiedziec 🙂 a wyniki odbierala moja mama i mowila ze myslala ze sie spali ze wstydu hehehe:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie z czego sobie dzis rano na badaniach zdalam sprawe...?
Ze w przyszlym tygodniu MUSZĘ JUŻ ROBIĆ BADANIA DO PORODU!!!! NA ELEKTROLITY, KRZEPLIOWOŚĆ ITD!!!! SZOK!!!! 🤪
JUTRO ZACZYNAM 9 MIESIAC!!! SZOK SZOK SZOK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
PINACOLADA - no prosze! to masz sprytna córe! Rany mam nadzieje ze my starcy nadazymy za swoimi dziecmi w dobie tak szybko rozwijajacej sie elektroniki 🤪
Co do HIVA - ja już robilam jakos w 5 miesiacu, tez mialam lekki dreszczyk 😉 bo zawsze mozna gdzies u lekarza sie zarazic i nie wiedziec 🙂 a wyniki odbierala moja mama i mowila ze myslala ze sie spali ze wstydu hehehe:laugh:



Oj, powiem Ci szczerze, że nie lubie np zmieniać tel komórkowego bo jak pomyśle ze musze sie uczyc nowego menu to mi sie odechciewa. julce za to rozpracowanie nowej komórki zajmuje conajwyzej kilkanascie minut 🙂

A te wyniki HIV-a to powinni poczta wysyłać do domu. Też bede sie bała ich odebrac, brrrr.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGELFIRE WITAJ 🙂
wlasnie ja caly czas mysle, bo sama jestem uczulona na kurzi jak wlacza kaloryfery to ja zasycham w nocy dusze sie i nie mam czym oddychac...ale nie wiem jaki ten nawilzacz kupic.
Zastanawiamy sie z mezem nad takim juz bardziej wypasionym z pochlaniaczem bakterii itd. ale to jest drogie i w sumie nie mam przekonania czy takie sterylne warunki sa dobre dla dziecka bo w sumie zarazki sa wszedzie i potem organizm nie bedzie przyzwyczajony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
Brzuszek mnie pobolewał od wczoraj wieczór, tak że jak się obudziłam po 1 to już usnąć nie mogłam 😞 teraz na szczęście mi przeszło - tylko maleńka ma takie ruchy że mnie na nogi stawia 🙂
Hehe Jagoda widze że mamy podobne termometry http://www.allegro.pl/item823423573_termometr_ultramed_czolo_ucho_podczerwien_9w1.html
one to się jak dla mnie to napisem różnią.
Aha zapomniałam Syla gratuluje prawka 🙂
Mnie to już nikt na prawko nie wygoni, boję się jazdy bo w tamtym roku miałam przeżycie 🤢 wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie spotkałam z negatywnymi opiniami na temat nawilzaczy powietrza - podobno łatwo robi sie grzyb na ścianach zwłaszcza przy nowych- szczelnych oknach! Ja mam takie kamienne na kaloryferach, dolewam wody i w zupełnosci nam to wystarcza. Moja pediatra nie poleca ale kiedys wspomniala ze jesli juz to ULTRADZWIEKOWY!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttinka - a ja nawet nie wiem jaki ja mam napis 🙂 tak dalam linka bo myslalam ze to identyczny :P w kazdym razie 9w1 do ucha i do czola, na podczerwien, gadajacy i wyniki jest w sekunde czy dwie. 🙂

ANIU - zapomnialam, daj znac koniecznie i jak najszybciej co lekarz powiedzial i w ogole co tam z malenstwem i skad te bole?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, no wlasnie.. u nas okna sa tak szczelne ze az boje sie je pozamykac bo nie daj boze jakis czad czy cokolwiek...
Teraz to wszystkie okna maja te unijne wywiertzniki i nawet jak sa zamkniete to oddychaja, a u nas az sie para skrapla takie cholera szczelne.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
ttinka - a ja nawet nie wiem jaki ja mam napis 🙂 tak dalam linka bo myslalam ze to identyczny :P w kazdym razie 9w1 do ucha i do czola, na podczerwien, gadajacy i wyniki jest w sekunde czy dwie. 🙂

ANIU - zapomnialam, daj znac koniecznie i jak najszybciej co lekarz powiedzial i w ogole co tam z malenstwem i skad te bole?!



Miałaś GLITTERY.PL :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
nocka w miarę udana...

Jagoda powstrzymuj się od spania w ciagu dnia, ja miałam tak samo! A odkad przestalam drzemać w dzień to noce o wiele lepiej przesypiam.

Jeśli chodzi o nawilżacz powietrza to ja mam z takich zwyklych z filtrem na kaloryfer i wskaźnikiem wody. Juź nie pamietam dokładnie ale chyba w castoramie go kupowałam. I nawilżenie jest na poziomie 50-60%, także to w zupełnosci mi wystarcza.

Piniacolada ja HIVa robiłam już w czwartym miesiacu ciaży, jak tylko to badanie weszło u nas w szpitalu jako obowiazkowe, bo wcześniej nie było wymagane 🤔 Ale nie bałam sie o wyniki bo kiedyś z mężem (wtedy jeszcze narzeczonym) zrobilismy sobie takie testy, no i w tamtym czasie to był stres gigant 🤪 A teraz bylam spokojna, w końcu mam tylko mam jednego partnera seksualnego :laugh: Chociaz drogi zarażenia są różne, nawet szpital nie jest bezpieczny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...