Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mamusie, mam pytanko -
czy Wy czytacie Waszym dzieciaczkom, puszczacie codziennie ta sama muzyke i czy tatusiowe tez jakos je oswajaja ze swoim glosem...? bo ja mam wyrzuty sumienia ze tyle sobie obiecyalismy a teraz zapominamy o tych rytualach... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja robie tak, ze proponuje tyle ile najwiecej jestem gotowa zapłacic za dany przedmiot i potem juz nie siedze i nie pilnuje. Ostatnio wklepałam 50zł za spodnie narciarskie dla Julki a w rezultacie kupiłam za 26 bo w pewnym momencie nikt nie przebił mojej oferty a system zapisuje najmniejsza kwote ktora wystarcza aby wygrac licytacje. Teraz za odciagacz pokarmu wklepałam 30 - zobaczymy za ile kupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Mamusie, mam pytanko -
czy Wy czytacie Waszym dzieciaczkom, puszczacie codziennie ta sama muzyke i czy tatusiowe tez jakos je oswajaja ze swoim glosem...? bo ja mam wyrzuty sumienia ze tyle sobie obiecyalismy a teraz zapominamy o tych rytualach... 🤢



Muzyke puszczam ok 2 x tyg - zawsze ta sama płyte. Co do reszty to Lena zdecydowanie bardziej bedzie kojarzyc głos Julki niz tatusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w szarobury wtorek!
ja dziś niby spałam dobrze bo tylko wstałam o 6 żeby dać mleko Agacie ale jakaś niewyspana jestem!

co do nawilżacza my mamy ultradźwiękowy philips próbowałam znaleźć na allegro ale takich już nie ma kupowaliśmy 3lata temu i jesteśmy zadowoleni-para wydobywa się jak z wulkanu 😁 Agacie się to bardzo podoba, no i jest bezgłośny, wcześniej mieliśmy jakiegoś noname i miał filtr który przez lato jak go nie używaliśmy cały zgrzybiał ...fuj a nigdzie nie można było kupić filtrów!
Jagoda u nas też się para skrapla 😞 i przez to w rogach pojawiła się pleśń 😞 muszę powalczyć z jakimś środkiem jak jutro założą szafę 🙂

co do czytania to bajki czytam bo czytam Agacie 🙂 a tatuś coś ostatnio mało z brzuchem gada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie. Ja staralam sie jeszcze coś zdrzemnąc ale kijowo sie czujemy.. czuje sie jakbym miala rewolucje jelitową 😞 jeżdzi mi po brzuchu i w ogole jakos nie przyjemnie. Mam do Was wazne pytanie

Czy Wam okolice intymne się tak "pocą" tzn. dziś rano mnie zaswedziało tam. I miałam mokro ale tylko miedzy wargami sromowymi.. juz sobie ubzdurałam ze moze wody mi ulatuja.. 😞 i nawet juz mi sie wydaje ze brzuch traci objetość.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla - widać nie tylko z brakiem siary jedziemy na tym samym wózku 😉
Ja mam dokladnie to samo - pocę się TAM 🙂 i to już od dawna i też myslalam ze mi sie wody sączą i nawet zgłosilam to mojemu ginowi i on wtedy dokladnie sprawdzal czy wszystko tam jest szczelnie zamkniete i od tego czasu wszystko ok wiec to na pewno nie wody...
Co do zapachu - to ja juz o tym pisalam - mi sie strasznie zapach zmienil i mnie drażni na maksa... 🤢






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAgoda Na pewno zaraz jak wrócę od ginka dam znać od razu. Co do czytania i puszczania muzyki małemu to tez obiecywaliśmy sobie Bóg wie co...wszystko przez ten remont i przeprowadzkę(trzeba na coś zwalić)a tak naprawdę to jak leci jakaś muzyczka fajna to sobie tańczymy:P
Mówię do małego ale obawiam się że nie tyle co powinnam Tadzik tez mu tam szepnie z tym że on wolałby już mieć małego w ramionach widzieć go i mówić niż GAdać do brzucha!

Co do BAdań to ja właśnie odebrałam Morfologię,mocz,HiV Combi,TSH,HBS, Biochemię i wszystko mam w porządku.
Nie martwcie się tym HIV-em tak na pewno będzie ok. Ja mam już 2 raz robione. Pierwszy raz miałam kilka lat temu w szkole robione z jakiegoś tam projektu 🤢

JAgoda i SylaNA siarę się doczekacie ja mam nadmiar:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdrzemnęłam sie jednak i obudziłam sie cała mokra jesli juz mowa o poceniu. piżama wokól szyi jest cala mokra i w zasadzie tak codzien ale tylko podczas drzemek w ciagu dnia - po nocy nie wstaje mokra - dziwne 🤨
W ciagu dnia zatem jesli nie spie to poce sie miedzy biustem i w pachwinach. majtki w zasadzie cały czas mam wilgotne ale nie w tej czesci od spodu tylko bokami w pachwinach 🤨

Ide pod prysznic a potem do kuchni bo łazanki wzywają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂

ostatnio sie dziwnie czuje 😉 cały dzień wogóle nie czuje że jestem w ciąży!! brzuch ani nic innego mnie nie boli ani nie ciąży, nawet mogę czasem poleżeć przez chwile na plecach i nie kręci mi się w głowie i brzuch nie zgniata kręgosłupa 🙂 czasem jak sie budzę to sprawdzam czy to nie był sen i czy na pewno jestem w ciąży 🤪 ale wystarczy że spojrzę w dół i już wie że to nie był sen 🙃 😁
na szkole rodzenia wprawdzie nam mówili że na 2-3 tygodniu w końcu poczujemy ulgę.... ale to chyba jeszcze nie to 😮 mam nadzieję 😉bo niby wraz z tą ulgą częściej zaczyna się chodzić siusiu 🤨 jeśli w ogóle jeszcze częśćiej można 🤪 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wtorkowo!
Jagódka ja tez mam mokre okna i co najgorsze zauważyłam ze mi się pleśń robi na drewnianych zaluzjach. A tak na marginesie kto wymyslił w tym kraju drewniane zaluzje?? Przeciez tu taka wilgotność że masakra. Najgorsze jest to ze nie wiem czym tą pleśń usunąć bo tu tego nie robią!! Potraktowałam narazie ją domestosem. Zobaczymy na jak długo wystarczy...Na szczęście mi nawilżacz raczej porzebny nie będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNKA - a masz mozliwosc nie domykac okien i robienia takiej mikroszczeliny? pleśń - okropieństwo! i moze byc szkodliwe dla Maleństwa! a jak sie da to wywal te żaluzje i zamień na roletki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam możliwość niedomykania okien ale tak piz.. że nie da sie spać. Zaluzji wywalić nie moge bo to mieszkanie wynajmowane, a na roletkach i tak by się robiła pleśń. Przeżyłam to w poprzednim mieszkaniu. Cóż uroki irlandzkiej pogody...Zobac zymy tylko czy ten domestos coś pomoze. Najwyzej bede czesciej go stosowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiecie co mamusie...
nie wiem jak u Was ale moje stopy juz tak sie rozlaly ze ciezko tam doszukac sie kosci...jest kiepsko nawet rano (dzis nie moglam wcisnac butow jak jechalismy na badania) a wieczorem to juz jest w ogole jakis dramat!
jak patrze na to to takie kulasy normalnie bezksztaltne...ochyda a najgorsze ze zaczynaja bolec i mam takie jakby stluczenia wokol kostek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynka - no wlasnie..tak myslalam...to sa wlasnie uroki wynajmowanego. znam to z doswiadczenia a jeszcze irlandia...:/ nie dosc ze tam mokro i wilgotno to jeszcze slyszalam ze irlandasy to straszne brudasy są! i oni takie rzeczy jak plesn maja generalnie gdzies.fuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
A ja spałam znowu źle,pobudka co chwilę bo jak już długo leżę w jednej pozycji brzuch robi się twardy i to mnie budzi nie wspominając o sikaniu.Nie wiem czy już teraz każda noc będzie taka ciężka? kręgosłup tak bardzo mnie boli jak by mnie ktoś łopatą uderzył w sam środek.Wzięłam teraz kąpiel to trochę mi lepiej.
Czy wy też tak szybko się denerwujecie? bo ja wczoraj przeszłam samą siebie,coś mi się stało z siecią w tel.i nie mogłam się dodzwonić do męża i w ogóle do nikogo po czym wpadłam w taką wściekłość ,że pieprznęłam tym tel.w podłogę i się powyłam.Przy okazji nakrzyczałam na mamę z która gadałam na gg.Zwariuję niebawem 🙃

Co do nawilżacza powietrza my mamy taki na grzejniki i w zupełności wystarcza.
Dziś wieczorem wizyta u lekarza zobaczymy co z moją szyjką.
Badanie na hiv wykonywałam ok.4ms ciąży.
Muszę dziś włączyć drugą turę prania bo moje tempo prania i prasowania ciuszków pozostawia wiele do życzenia.

Sylla wózek pierwsza klasa,jeździmy nim po mieszkaniu;-)bardzo nam się podoba i jesteśmy mega zadowoleni z tego zakupu.Też nie będziecie żałowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja też szybciutko wpadam we wsciekłość i to zazwyczaj z blachych powodów jak np. brak zasiegu netu bezprzewodowego 😠 Wczoraj sie laptopowi oberwało 😠

justyna - w Polsce jest dostepny taki srodek na plesn , ktory sie SAVO nazywa - popros niech Ci ktos z rodziny przysle - jest bardzo skuteczny, a przy malenstwie plesc, hmmmmm, zeby Ci tylko od tego nie chorowało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
mam możliwość niedomykania okien ale tak piz.. że nie da sie spać. Zaluzji wywalić nie moge bo to mieszkanie wynajmowane, a na roletkach i tak by się robiła pleśń. Przeżyłam to w poprzednim mieszkaniu. Cóż uroki irlandzkiej pogody...Zobac zymy tylko czy ten domestos coś pomoze. Najwyzej bede czesciej go stosowac...

Kochaana my tu mamy bardzo dobry i tani srodek na grzyba. Kup sobie jest rewelacyjny wystarszy spryskac 😁 nawet nie ruszac i wygląda jakbys pomalowała ściane. Mi sie robi cały czas grzyb w łazience.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiepski dzień oj kiepski.. ma dzis ochote na kluski slaskie z schabowym i sosem. Ale nie chce mi sie robic. Rewolucja jelitowa trwa nadal.. ehh ale nie mam biegunki czy to normalne? 😞

Jagoda- wspolczuje z tymi kostkami. Za duzo chodzisz. Leż lez i lez

mycloud- mam nadzieje ze tez bede zadowolona 🙂 nie moge sie doczekac. Co do prania, to mam poprane ale musze to poprasować i nie mam sił na to. Zastanawiam sie nad zagonieniem do tego swojego męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze że nie tylko ja mam grzybowy problem 🤔 mieszkamy u mojego ojca i po 1 ma nie ocieplony dom po 2 nie ma dobrej wentylacji no i sie robi przez to grzybek.
a na razie rozgladamy sie za własnym mieszkankiem hehe tylko trzeba miec fundusze - tylko kredycik nas troszke przeraza :P jak każdego z resztą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...