Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja rozmiar pościeli mam dopasowany do łóżeczka.
Kurier dopiero co przywiózł mi paczkę z butelkami, smoczkami, itd itp
Jeszcze aby został nam do kupna wózeczek który upatrzył sobie mężuś w sklepie 🙃 i praktycznie mam wszystko dla mojej niuni :P
Aby zakupy dla mnie pozostały, ale mi się już nie chce ich robić - jestem leń 🙃 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda chyba petycje napiszę do spółdzielni 😉 przy dobrej wyobraźni pewnie zobaczy się morze, w weekend jak mąż popił ze swoim szwagrem to się zastanawiali czy z okien w kuchni widać wiatraki w stronę Kołobrzegu czy raczej te w Darłowie, aż biedactwa kompas wyciągnęli 🤪 🤪 🙃 🙃

mycloud ten Twój wózek to fyn4d czy 3ds?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał:
Jagoda chyba petycje napiszę do spółdzielni 😉 przy dobrej wyobraźni pewnie zobaczy się morze, w weekend jak mąż popił ze swoim szwagrem to się zastanawiali czy z okien w kuchni widać wiatraki w stronę Kołobrzegu czy raczej te w Darłowie, aż biedactwa kompas wyciągnęli 🤪 🤪 🙃 🙃

mycloud ten Twój wózek to fyn4d czy 3ds?


Fyn 4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka niestety nie wracamy w kwietniu do Polski ale mam zamiar przyjechać na troszke dłuzej ( może nawet miesiąc) zeby dziadkowie sie nacieszyli 🙂 Na pewno nie wrócę wczesniej niz w lipcu bo do lipca mam maciezyński. A później to nie wiem jak mi się z pracą ułoży. Zobaczymy. Pewnie nie...
Mycloud super wózeczek. Mam pytanko do Ciebie. Czy tą nalewkę czosnkową to trzeba przecedzić?? i pic tylko ten "syropek" czy wszystko razem z czosnkiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - babcia była tak zestresowana tym wywiadem, tym że Julka jej kazała mówić do jakiegoś radyjka (MP3) że się jej dzieci z wnukami zaczęły mylić 🤪 Musiałam to odsłuchać, nanieść poprawki, uporządkować dzieci, wnuki i prawnuki i całą reszte, tak więc babcia udzieliła wywiadu a ja go autoryzowałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka pić należy ten czosneczek też,najlepiej od razu połknąć niż gryźć.Chyba ,że ktoś uwielbia tą naleweczkę tak jak mój mąż;-)

Dziękuję Basiu za link do tych naklejek ,przy okazji znalazłam wiele innych pięknych rzeczy i już wiem jak urządzę pokój córci już w domu bo teraz mi się nie opłaca już w mieszkaniu.Co róż to róż;-)A naklejkę kupiłam duża jedną różowego kucyka pony ah normalnie można spełnić przy córci swoje niespełnione marzenia o takim pokoju bo kiedyś nie było szans na takie cudeńka jakie są teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie,

jestem cały czas pochłonieta szyciem firanek dla mamy, jak dobrze to jeszcze jutro i skończę. Sprawia mi to niezłą frajdę, może mała będzie krawcową? 😁
W sobotę jedziemy na parapetówę 🙃
Jagoda a Ty robisz imprezę na otwarcie mieszkania??? Pewnie nie masz sił, co? 🤢

Jakiś czas temu też byłam napalona na kupno tych naklejek na scianę, ale że mam zdolnosci artystyczne to sama namalowałam zwierzątka (wesoła polana) wzorując się na tych internetowych. No i wyszedł mi obraz wielkości dużego brystolu, dobrze że w castoramie mieli na taki wymiar antyramę 🤪 Jutro pstryknę zdjęcie i się pochwalę 🙂

A teraz zmykam szamać obiadek i przygotować się do lekarza, nie mogę się doczekać dzisiejszego USG 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dzwoniłam własnie do mojego lekarza Gp zeby się umówic na wizytę w następnym tygodniu a on mi mówi ze najwczesniej to 29 grudnia!! Masakra jakaś! Ja nie wiem czy do tego czasu nie urodze a on mi mówi o końcu grudnia. Dobrze ze wczesniej mam wizytę w szpitalu. Ehhhh normalnie rozwala mnie ta tutejsza słuzba zdrowia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku faktycznie Justynka też bym się wkurzyła.A ja widzę swojego lekarza co 2tyg i szczerze mam już dość,ale to już końcówka.Ja mam wizytę jutro usg,wymaz i sprawdzanie podwozia jak się miewa szyjka.

Idę odgrzać obiadek mam dziś pierożki z mięsem od teściowej bo sama nie mam już siły kleić.Wiecie co Warszawa już przyozdobiona świątecznie szok i wielki bum zakupowy rozpoczęty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny umówiłam się na USG na piątek. Udało mi się do tej samej pani doktor co robiła mi 3D- bardzo miła, cierpliwa i dokładna. Zobaczymy co jej wyjdzie - czy mniejsze jak mojej gin, czy wieksze jak tej z Bochni? Jka wyjdzie większe do bedę walczyć o termin cc choć obawiam się ,że wtedy nasza maleńka może z nami spędzić sylwestra bo cc zazwyczaj sie planuje na 2 tyg przed terminem!

Justyna - ja bólu w pachwinach nie mam jakiegoś wyjątkowego! Boli czasami ale tak jak wszędzie: boli w krzyżu , bolą żebra bolą i pachwiny ale tak normalnie. Nie mam pojęcia jak sie objawia przepuklina ale masz rację - Syla będzie wiedzieć

Gunia - podziwiam Cię dziewczyno, że Ty możesz przy maszynie do szycia wysiedzieć! Ja to nawet przed tv w pozycji prawie leżącej. Jak posiedzę w normalnej pozycji to zaraz mi żebra tak napier....., że szkoda gadać 😠

Moja gin liczy tak jak ja: czyli jak mam np dziś 34tyg i 2 dni to dla niej jest to 35tytydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada zapomniałam Ci napisać ,że masz super brzuch.Duży,ale zgrabny!

Powiedz ty mi kochana czy fajnie jest mieć drugie dziecko po 10latach po takiej przerwie? pytam gdyż zastanawiamy się mocno czy lepiej mieć drugie dziecko jakieś 2,3 lata po pierwszym czy też tak jak ty po 10latach kiedy już córcia jest bardziej świadoma tego ,że będzie miała rodzeństwo,jest już trochę odchowana? bo ja widzę coraz większe zalety posiadania drugiego dziecka dużo później,zwłaszcza,że lata mnie nie gonią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w momencie się tak źle poczułam... Brzusio mam twardy strasznie mi się stawia,już leżę i nic...jutro jedziemy do lekarza muszę mu powiedzieć o tym ...uczucie jakby coś mnie chciało rozerwać,jakby zabrać igłę i przebić ...masakra i ten ból 😞martwi mnie to bo wzięłam niechętnie ale wzięłam NOSPĘ i nie ma żadnej poprawy 🤨...poleżę oglądniemy brzydulę i zobaczymy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77- tu jest inaczej(czyt Irlandia) teraz zdałam L. Moge jezdzic autem i sama sie uczyc do egzaminu na full licence , zapisuje sie i czekam na glowny egzamin i potem mam pelne prawko, bo narazie mam tak jakby polowe ale moge jezdzic;D i 2tyg zapisalam sie na egzaminy poszlam zdalam i koniec 😜 heeh teraz wstepnie po 2m jazdy samej, zapisze sie na jazdy(egzamin) tu nie trzeba jezdzic z instruktorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...