Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniss77- w Irlandii z położną widujesz sie w szpitalu i za każdym razem z jakąś inna- tzn ja tak mam. I to ona sprawdza mocz, mierzy ciśnienie i brzuszek centymertem i tyle. A co do "książki" to mam coś takiego ale tam nie pisze kiedy mam wizyty. Zawsze polożna mówi za ile się widzimy, a poznije na recepcje do zapisu. Co prawda są "niby" ustalone wizyty, ale tak jak pisalam czasem nie ma miejsc u GP i zamiast pojsc w 34 idę dopiero w 37 tyg, a w szpitalu powinnam mieć w 36 a mam w 35. Więc sama widzisz jak to tu jest z tymi wizytami.
Gunia- powiem Ci ze ja też nie jestem za leżeniem. Nadal chodzę do pracy i dobrze się z tym czuje. Jak mi synuś pozwoli to będę chodziła do końca, czyli do końca grudnia bo poźniej już muszę iść na macierzyński. Ale skoro się dobrze czuje to po co mam rezygnować? Zwłaszcza ze ja w pracy sie zbytnio nie przemeczam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna malutka tez bym chciała taka pracę co się człowiek nie przemęcza 🙂 ja jestem na zwolnieniu od 28 maja, ale dlatego że kazali 😞 ale jakby nie kazali to i tak bym poszła najpóźniej we wrześniu, bo u mnie w pracy za dużo roboty i za dużo delegacji.... więc szkoda by było mi maluszka w brzuszku wozić co tydzień do innego miasta i ciężko pracować przy niezbyt dobrej diecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee powiem Ci ze ja tez sie ciesze ze moja praca nie wymaga odemnie za duzo 🙂 Zreszta nieraz pracuje tylko jeden dzien w tygodniu albo połtora więc nawet tego nie odczuwam, a chociaż wyrwę się z domu. Ten miniony tydzień miałam ze tak powiem ciężki ale jak czegos nie moge robic to mówi i jest ok. Zawsze mi ktoś pomorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myycloud- justyna Ci to opisała. Oczywiście są tu tez instruktorzy i większość sobie wykupuje normalnie jazdy, ale tylko tyle. Nie jest to konieczne.Ja umiem jezdzic, na lewo się jezdziło tylko strach był że złapią. A czasu na latanie do Polski co chwile i funduszu na to nie ma 🙂 Mi odpowiada. Jest łatwiej zdać prawo jazdy. Ale potem żeby dostac prawko gdzie moge sama jezdzic musze zdac egzamin taki sam jak w Polsce. Z instruktorem po mieśccie. i tylko takie prawko liczy mi się w PL 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Syla 😁 DZIĘKI I GRATULUJE!!!! Uważaj na drogach!!! jezu nie dosc ze tylko ustny to jeszcze ruch lewostronny...miej oczy szeroko otwarte !!!:P
A co do moich piersi :P to wyobraz sobie ze cale moje zycie (odkad mam piersi 😉 ) mialam lekki kompleks malego biustu:laugh: 😎


bede uwazac hehe 😁 a co do kompleksuu ☺️ znaam to 😁 ale mam mniejsze hehe mam mniejsze D:P a Ty to chyba DD:P ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monis77- tu też jest łatwy(ale bez przygotowania go nie zdasz, frekwencja zdawalności była 50 na 50. Co do jazdy z instruktorem, to nie potrzebuje. Bo to nie pierwsze chwile moje za kierownicą. Tylko wczesniej było to nielegalnie:P hehe ale do głownego egzaminu podejde dopiero po urodzeniu. Bo po dzisiejszym dniu stwierdzilam że jeszcze dziecko mnie znienawidzi za ten stres ślub egzamin :P za duzo jak na jedna ciąże 🙂 ale oni są fajni i przymykaja oko na kobiety w ciąży z reszta w Polsce tez hehe 🙂 aaa i nie wazne ile ma lat kierowca. Wazne zeby mial full ale to i tak sie(jeszcze) tu nie przestrzega bo jeszcze jakis czas temu nie było tego ograniczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aa i próba wątrobowa wyszła mi dobrze. Nie mam cholestazy. Cos mam minimalnie podwyzszone. A rozmawialam dzis z mama! i wyszlo szydlo z worka. Musze byc uczulona na oliwke z gonsona! bo jak bylam mała , mama mnie raz posmarowała i powiedziala ze sie "zapaliłam"po niej. Uczulila mnie. Wiec pewnie to przez tą, jutro ide po specjalny balsam z oilatum 🙂 powinno pomoc. A wapno tez pije i nic , swedzi nadal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zapomniałam Wam powiedzieć mogę sobie postawić na brzuszku kubek z herbata i się nie przechyla i nic się nie wylewa...w pierwszej ciąży mogłam tak zrobić 3tyg przed porodem...czyżby jakiś OMEN??? mąż się śmieje, że będę prosiła położną żeby przetrzymała małą w sylwestra do północy - żeby w karcie zapisali godz 00:01 01.01.2010 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Ja już spadam laseczki.

Kręgosłup mi tak napierdziela ze juz nie wiem jak siedziec - mimo ze siedze/leze caly czas w łożku oparta o stosy poduszek!
Bede jutro z rana, do zobaczenia


Miłej nocki 🙂


To może spacerek by Ci dobrze zrobił, trochę rozruszać ten kręgosłupi biodra :P
Ja miałam wolne 3 dni to te leżałam i biodra już mnie od tego leżenia bolały, hehe. A jak chodze do pracy, to bolą tylko w nocy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie skonczylam ukladac w pudełeczku wszystkie wyprane skarpetunie 🙂 🙂 🙂 booshe jakie to słodkie jest 🙂
Ogladałam tez TERAZ MY o surogatkach i tak żartujac mowie - moze my sprzedamy Ksawcia hihi a mały jak kangurek - tak mnie nozkami zboksowal ze szok :laugh: synek nie ma poczucia humoru :P


Ide lulu bo jutro o 7.00 do szpitala na krew i mocz


papa
spijcie bezbolesnie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂)
Noc była ciężka ale przestało boleć. Dziś na 15,45 idziemy do lekarza więc o wszystkim mu powiem bo czegoś takiego to jeszcze nie miałam.Żeby aż tak brzuch mnie bolał żebym przez to płakała i cały wieczór się męczyła.
znalazłam pozycję do spania w której mniej bolało i zasnęłam.

Megi na stronie TAKO
jest większy wybór 🙂wózków http://www.tako.net.pl/
w rzeczywistości są o wiele ładniejsze
JAgodaWszystko już teraz nas będzie cieszyło.JA się biorę dziś za prasowanie pieluch 🙂
SylaU nas tak łatwo z prawkiem by ci nie poszło::P czekałabyś na sam egzamin z 4 miesiące 🙂a prawko zdałabyś za 4 pewnie....eh ten nasz kraj 🤢
Zaraz idę po wyniki badań ...miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ten czas leci 😉 jeszcze troche i bedziemy sie "sypac":P:P heh
My witamy sie wtorkowo 😉 mezuś poszedl do pracy to i my od 5 na nogach, pierwsze śniadanko zaliczone 🙂 Dzis jakos spac nie moglam.. nie umiałam zasnąć. Ale to chyba dlatego ze wczoraj spałam do 10.00. Buziole mamusie i miłego dzionka zaglądnę pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki

Ja dziś spałam wyjątkowo dobrze. Jula i mąż już poszli a ja przed laptopem i tv jak codzień 😉

Będę dziś robić łazanki, mniam, wszyscy je uwielbiamy 🙂
I licytować odciągacz pokarmu na allegro 🙂

No i oczywiście śledzić na bieżąco brzuszek :P

Syla - gratuluję prawka bo zapomniałam wczoraj. Ja jeżdżę już od ponad 15 lat no ale ja to juz "stara" jestem:P

Megi - byłam wczoraj na spacerku, to jak się spotkałam z koleżanką na mieście i przystanęłam żeby z nią pogadać to nie wiedziała czy mnie łapać (wyglądałam jakbym miała "zejść" 😉 czy pogotowie wzywać. Szłam tempem starej babci a zadyszkę miałam jak maratończyk na mecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...