Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sylla a masz możliwosc pojscia do internisty? powinna cie zbadac i osłuchac.

Wiem nalewka wyglada tragicznie.


U mnie z wejsciami nie jest zle,duze osiedle piekny ogrod,podjazdy dla wozkow,a sklep supermarket ma szerokie wejscie.Jednak zawsze mozna idac do sklepu zamontowac fotelik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już kilka razy oglądałam i jeździłam mutsy jednak tylko po sklepach gdzie manewry były ograniczone, i może dlatego dla mnie nie wydaje się niewygodny jeśli chodzi o tylną skrętną oś bo za bardzo nie mogłam poszaleć, minus dla mnie w tym wózku to to że wydaje mi się ciężki, ale takie było tylko moje zdanie, reszta rodzinki bez problemu wjechała by pod krawężnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czy któraś z Was widziała ten wózek na żywo:
http://www.allegro.pl/item828427111_at_x_lander_xq_2009_gondola_torba_gratisy.html

ja widziałam jeden egzemplarz i niestety ślady po spawaniu przy małych kółkach beznadziejnie wykonane i bardzo widoczne, więc nie wiem czy one wszystkie tak wyglądają czy był to pojedyńczy wypierdek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katpio - sprawdz sobie spacerowke - nas ostatecznie to odrzucilo - my chcielismy 4ridera nie wiem czy w urbanie jest to samo - przy rozlozeniu na plasko spacerowki ktora i tak jest mala w srodku powstaje na srodku GARB - warstwa siedzaca nasuwa sie na oparcie i dziecko ma garba pod srodkowym kregoslupem i nic sie nie da z tym zrobic bo pan sprzedawca probowal i mu nie wyszlo...

A co do przystosowania dla wózkow...to moze tylko na nowych osiedlach to funkcjonuje 🙂
U nas najwiekszy sklep spozywczy jest taki ze: wchodzi sie w drzi otwierane na zew. do przedsionka ktory ma jakis niecaly metr na metr i trzeba tam wykrecic pod katem 90 st i jest kolejne wejscie ktore znowu nie wiadomo jak trzeba by bylo najpierw otworzyc...

mycloud-fotelik mi nic nie da bo to stelaz sie nie miesci... 🥴






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie nie taki ale z jednym kółkiem z przodu mamy spacerówkę Agaty i chcę jej się pozbyć bo jest strasznie ciężki i nie prowadzi się zbyt płynnie no i już mieliśmy styczność z reklamacją i żadnej precyzji oraz pozytywnego podejścia do klienta 😞 jak dla mnie minus!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spacerówek to w wielu wózkach pozostawiają wiele do życzenia.Ja bardzo zwracałam uwagę na to o czym teraz wspomniała Jagoda,żeby siedzisko było wygodne i duże oraz rozkładane na maxa,żebym mogła wsadzić dziecko nie tylko po to ,żeby sobie posiedziało,ale też w razie potrzeby mogło wygodnie spać w śpiworku zimą np.

Dlatego wybrałam fyna 4ds.

Dusia ja za tego funa ze wszystkim zapłaciłam jedyne 1600zł.

Idę zaraz poprasować ciuszki małej póki mnie kręgosłup nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio 🙂 ja tez myslalam tak jak Ty ze wozkow jest tyle ze cos sie wybierze 🙂 bo pewnie roznia sie tylko nazwa firmy i kolorem 😉 ale teraz BAAARDZO sie ciesze ze zaczelismy jezdzic za wozkami juz na poczatku ciazy (wszyscy wtedy sie podsmiechiwali ze nam odbilo) i ogladalismy mnostwo wozkow po tysiac razy 🙂 i gdybysmy wtedy musieli sie decydowac to kupilismy zly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ;*
Nie odzywam się ponieważ nie mam chwilowo internetu 😞
U mnie wszystko w porządku chociaż coraz częściej mam w nocy i nad ranem skurcze..Pojedyńcze ale budzą mnie ze snu i teraz jeszcze co raz częściej chodzę do WC..
Tak po za tym dziś byłam w Realu i kupiłam już kosmetyki małej - Szampon , Oliwkę , Krem pielęgnacyjny , Łańcuszek do smoczka i Herbatkę rumiankową z Hippa 🙂i dwa opakowania chusteczek nawilżających..A wczoraj w aptece kupiłam ten naj większy Sudocream ( także kosmetyki mam z głowy 🙂 ) Jeszcze wczoraj kupiłam małej taki śliczny biały komplecik na zimę ( buciki , czapeczka , spodnie i bluzę super cieplutki 🙂 No w zasadzie muszę kupić jeszcze spirytus ( do pępka ) sól fizjologiczną ( do przemywania oczek itd ) Szczoteczkę do włosów bo nie było dziś już na Realu ;/ znaczy były 2 ostatnie z naturalnego włosia za 39 zł .. więc odpuściłam i nie mam jeszcze termometru w domu więc muszę dokupić..Wogule wystałam się w tych kolejkach w kasach..I jeszcze byłam tu w 2 osiedlowych sklepach i 3 warzywniakach mam dość ;/..
I w zasadzie tyle u mnie a jeszcze byłam ostatnio w szpitalu w którym chce rodzić obejrzałam tak ogólnie bo jest zakaz odwiedzin z powodu grypy AH1N1..A tak to siedzę w domu i dużo dużo odpoczywam bo kręgosłup często boli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- szczerze mowiac.. to na upartego szło by iśc do jakiegoś irlandzkiego lekarza.. ale on mi przepisze paracetamol, ktory mam.. zobaczymy bo jak nie popusci to na pewno pojde. Narazie zobaczymy czy syrop z cebuli i zalewajka cos pomoze. Bo paracetamol juz mi prawie zbil goraczke. Jak podskoczy na wiecej to wtedy od razu znajde sie na pogotowiu, choc pewnie i tak dostane paracetamol.. u mnie w domu nikt nie jest chory ahh a ja złapalam coś! a siedze w domku 😞

Basia odemnie tez wszystkiego naj 😁

ktos wyjatkowy- dobrze ze z wami wszystko dobrze. Odpoczywaj to juz lada moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla wypoc się dobrze pod kołdrą,rosołek gorący by Ci się przydał.Jak mąż miał AH1N1 i gorączkę 39 to wsadziłam go pod kołdrę i dwa koce ,zrobiłam rosół z kury gorący zjadł i dostał gorące maliny (bo ja mrożę latem maliny ,żeby potem mieć na wypocenie) i tak się wypocił,że gorączka spadła do 37.Więc wiem,zreszta ty pewnie też ,że paracetamol paracetamolem ,ale trza się mocno spocić;-)
Gdybyś miała kaszel mocny idź do lekarz niech Cię dla spokoju osłucha.Kochana nie musi do domku ktoś grypkę przynieść ,żeby zachorować,zobacz u mnie ...mąż przyniósł,a ja zdrowa.Bywa więc różnie.

Prasowałam 2h i zaraz garba dostanę mimo,że prasuję na siedząco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tu taka cisza???;((
Kochane jestem padnięta wysprzątałam całe mieszkanko ,przeszłam jak tornado 😁 Ale to nic bo jak tak sprzątałam to przypomniało mi się (kilka mamusiek mi to powiedziało )że na kilka dni przed porodem wzięły się za generalne porządki w mieszkanku 🙂 a ja po całym sprzątanku miałam wrażenie jakby Misiek miał ze mnie wylecieć:laugh: ...śmieszne i fajne uczucie już któryś raz z kolei tak miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z kolei mam od kilku dni dziwne bole w dole brzucha...myslalam ze cos zjadlam, bo maz tez cos tam mowil ze go pobolewa...
ale teraz zdalam sobie sprawde ze to bole takie jakie mialam w drugim dniu miesiaczki tylko slabsze. hmm...


ps.te filmiki ktore wam przeslalam sa b fajne. Dziwne obce mi techniki walki z bolami porodowymi sa tam prezentowane.
Mycloud -czesc jest nagrywana w szpitalu sw. Zofii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...