Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gunia w życiu na myśl by mi nie przyszło że ty jesteś agunia 🙂 ja myślałam że gumisie lubisz bo tam była gunia 🤪 🙂 poważnie
a ty Jagódka to już nic nie powiem aleś dowaliła myślała że jako jedyna napisałaś normalnie swoje imie a tu a kuku kolejna Agnieszka 🙂
Ja mam na imie Ola 🙂
dobrej nocki mamusie a przede wszystkim SPOKOJNEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja się przespałam,a tu się tyle działo 🤪

Co do wód-po ostatnich wydarzeniach wiem ,że wody faktycznie mogą odejść i już,powinny to poprzedzać skurcze,ale są kobiety,które ich nie czują...poważnie!

Czop-kiedy odchodzi wtedy jest dużo śluzu i trza się obserwować.W ogóle pod koniec ciąży jest więcej śluzu i jest bardziej gęsty i u mnie to niestety występuje.

CHOLERA I ZNOWU ZGAGA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dziś na chwilkę u męża w firmie i pracownicy stwierdzili (oczywiscie jak juz wyszłam) ze mi strasznie brzuchol urósł od ostatniej wizyty (jakis tydz temu). Zmobilizowało mnie to do sięgnięcia po centymetr no i przybyło kolejne 2 cm (109!!!).
Wszyscy mówią ,że będzie duże dziecko!!! Zobaczymy co ta moja gin jutro wymierzy na tym swoim przedpotopowym monitorku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzis po wuzycie u gin i po USG 🙂
szyjka sie wydłużyła, więc leżenie z pupa w gorze pomogło 🙂 za półtora tygodnia odstawiamy leki podtrzymujące ciąże...a wtedy niech się dzieje co chce 😉 czyli wiadomo co 🤪 🙃 pani doktor pytała się czy wolę rodzić w sylwestra czy w nowy rok haha ja wole w nowy rok 🙂 no ale mówi że już nie muszę się martwić jakby sie zaczęło coś dziać. Jutro mam jechać do szpitala do mojej gin żeby mnie do jakiegoś kardiolooga na kosultacje posłała i żeby był papier że ma być cesarka 🙂 a na USG wyszło że dzidzia zdrowa i waży 2800 🙂
jutro jeszcze tylko musimy podskoczyc do Urzedu Stanu Cyilnego i wszystko gotowe na przyjście córci 🙂

pytałam się dzis mojej gin czy mogę iść na Wgilie do teściowej gdzie będzie 10 osób, no i powiedziała że nie mogę :/ bo moga mnie czymś zarazić ech trudno, no ale może zaryzukuję 😉
póki co musze się wykurowac bo jestem troszkę przeziębiona 🙂

zmykam leżakować mamusie 🙂 🙃 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:


megi - kiedy masz wizyte u gina?


JA jeszcze nic nie pokupowałam, hehe... Jutro to zrobię.

Wizytę miałam dzisiaj 🙂 Trochę to trwało i przez to nie zdążyłam nic kupić...

Miałam USG 🙂 Sebuś jest zdrowiutki 🙂 Ma już 3300 g. Lekarz mówił, że do porodu będzie miał gdzieś 3500 g. 🙂
Ogólnie wszystkie wymiary prawidłowe, wszystkie moje wyniki dobre 🙂 Nic tylko czekać na poród... A podbrzusze mnie boli już od jakiegoś czasu.. ciekawe kiedy się mały urodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z uzaleznienia wpadlam do Was jeszcze 🙂

megi to Sebus fajna wage ma! mam nadzieje ze moje malenstwo dobije do 3400 chociaz 😞 Mamusia tyje i tyle a synek nie bardzo...
moze dlatego ze tak szaleje w brzuszku to zamiast przybierac na wadze to traci 😉
Dzis natomiast jest taka cisza w brzuszku ze az sie nie moge doczekac tych bolesnych energicznych ruchow...
Dam mu dzis odpoczac ale jutro nie dam! i bede go meczyc 🙂
Zeby sie ruszal 🙂
Dzis maz mu znowu czytal bajke to młody sie troche pokrecil poprezyl i znowu poszedl spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bólu w podbrzuszu to ja wlasnie dzis mam kłucia take ze hoho, ogolnie dzis jestem w rozsypce 🤢 ,kosci bola, miednica strzela i kłuje, oddech jakis taki płytki, dusze sie, fale gorąca itd...no i nie wiem czy Wy tak macie ale ja juz sie czuje jak przed egzaminem tzn caly czas stan takiego poddenerwowania 😲






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
PINACOLADA - KINGA 603 565 484
DUSIA P - KLAUDIA 504 578 894
TTINKA 691278574
GUNIA141 602 472 935
SYLA -669 371 367
ANIA23 693-473-874
ANIOŁ303 / JUSTYNA .691 23 88 14(Justyna)
ALICE 692780521
JUSTYNA MALUTKA 353 868 948 409
mycloud 793-09-31-31


megi 698 027 487... bo jeszcze nie podawałam swojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
co do bólu w podbrzuszu to ja wlasnie dzis mam kłucia take ze hoho, ogolnie dzis jestem w rozsypce 🤢 ,kosci bola, miednica strzela i kłuje, oddech jakis taki płytki, dusze sie, fale gorąca itd...no i nie wiem czy Wy tak macie ale ja juz sie czuje jak przed egzaminem tzn caly czas stan takiego poddenerwowania 😲








Mam identycznie tak samo... Przed obroną się tak nie stresowałam 😉 może to jakieś objawy naszego tygodnia :P

A co do wód płodowych, to się nie martw. Rozmawiałam z koleżanką, które się sączyły właśnie i powiedziała, że nie ma możliwości, żeby pomylić sączenie wód z czymkolwiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie my wczoraj prze leżakowaliśmy z moim Kochanym i naszym synkiem, który się nieźle popisywał :laugh: A na wieczór układał się przecudnie do snu 🙃
Jagoda i Guniau nas też taka tradycja że w dzień wigilii ubieraliśmy choinkę no chyba że pracowaliśmy w ten dzień to dzień wcześniej ale w tym roku wyjątkowo tak wcześnie ubrałam bo w naszej sytuacji różnie bywa 🤨
JAgoda jak tak czytałam to niezłego stresiora dałaś tu dziewczyną no i pewnie sama też się bałaś nie dziwie się.zresztą ty chyba jako pierwsza możesz jeszcze rodzić teraz ale niech Ksawciu jeszcze sobie podrośnie u mamusi 😉


Muszę iść na Rynek do nas a tak mi się nie chce jak widzę ten śnieg i jak jest tak zimno że poleżałabym cały dzień w łóżku 🙃 🙃 🙃 .A nauki tyle że nie wiem czy się wyrobie do soboty 🤪 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jeśli nie macie jeszcze śpiworka to polecam wam ten http://www.abobo.pl/index.php?products=product&prod_id=170
JA mam go jest rewelacyjny można go skrócić lub wydłużyć na pewno nam się przyda na kilka fajnych zim. Zwłaszcza jak mały podrośnie 🙂 Jest milusi 🙂 polecam wam naprawdę warto.
Ja go otrzymałam gratis do wózka i myślałam że to jakiś szajs (znając polskie gratisy) ale się myliłam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka z rana mamusie.
Hehe ja się ładnie wczoraj pożegnałam z wami, a zapomniałam się wylogować, komputera wyłączyć normalnie biedak chodził i chodził.
My usneliśmy po godz 1, mąż o 5 musiał wstać do pracy biedny.
Brzuś mnie znowu pobolewa i wogóle to ja już nie wiem, heh.. M próbował rano wytłumaczyć maleńkiej że ma poczekać do stycznia i grzecznie w brzusiu siedzieć - mam nadzieje że się posłucha.
Chyba wczoraj za dużo się o sprzątałam i stąd te bóle 😞
Mam ochote na cornflaksy więc ide na śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megi - rzeczywiscie chyba czujemy sie bardzo podobnie.
Ja juz siedze jak na szpilkach i wsluchuje sie w swoj organizm, panikuje - dzis np. maz zawiozl auto do mechanika i jakby sie cos wydarzylo to nie mamy dzis auta!!! i mam stresa 🙂
Poza tym tak bym chciala wytrzymac chociaz do poniedzialku do wizyty u gina i w szpitalu na ktg bo mam jeszcze tyle pytan do lekarza i poloznej a nie chce im zawracac glowe przez tel.

Ania - ja odslonilam rolety i az mi ciarki z zimna przeszly 😉 ZIMA! 🤪 Ja nigdzie nie wychodze.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole to dzien dobry wszystkim 🙂


Ania - sama mialam niezlego stresiora..bo to juz tak chybabedzie do rozwiazania - najgorsze jes to wyczekiwanie i wsluchiwanie sie w siebie CZY TO JUŻ CZY NIE JUZ...
Boje sie czegos przeoczyc.
Na szczescie dzis Ksawciu wariuje i poszerza mamusi brzuszek jesli to jeszcze jest mozliwe. Brzuch mam olbrzymi ale co dziwne ani jednego ftu tfu rozstepu.
Wczoraj mi sie skonczyl krem przeciw rozstepom i nie wiem czy kupowac czy nie kupowac 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do śpiworka - to nam w tym sklepie gdzie wsystko hurtem kupilismy zaproponowali taki:
http://www.allegro.pl/item842698010_luksusowy_spiworek_z_welny_owczej_sophie_w_wa.html
tylko za 84 pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z ranka,
rety Jagoda tak się przejęłam tym twoim pytaniem o wody płodowe, że dziś w nocy miałam koszmary jakieś. śniło mi się że podczas kąpieli odeszły mi wody, więc będąc sama w domu pojechałam do szpitala. Pierwszy raz (nie ważne że we śnie 😉 )miałam ktg, nie mogłam się dodzwonić do męża, teściowa nie chciała przywieźć mi podkładów poporodowych i w ogóle wszyscy mieli mnie gdzieś, a na dodatek nie wiem czy oglądacie serial DR HOUSE- wczoraj w odcinku był starszy bezdomny facet który chciał umrzeć w cierpieniach i właśnie on mnie w szpitalu dręczył żebym kupiła od niego jakaś ręczną robótkę za 10 zł a kiedy odmówiłam powiedział że się zemści.
koszmar jakiś.
ja śpiworka do wózka nie kupuję, myślę że na początek ciepły kombinezon, koc i osłonka w zupełności wystarczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...