Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór mamusie!
Jestem zmechacona na maksa,od rana latanie a wieczór sprzątanie.
Dziś byłam u siebie w pracy przypomnieć się 😜nawet prezesowa poprosiła mnie o chwilę rozmowy-myślała że wrócę do pracy w sierpniu 🤪uświadomiłam ją,że najwcześniej w styczniu 🙂ale się cieszę bo wiem,że mam po co wrócić i mnie oczekują 😉
Potem byliśmy na ślubie naszych znajomych,Małgośka była najmłodszym gościem 🙂
A wieczorem zabrałam się za zaległości w prasowaniu-2h przy desce-nogi mi umierają,a jeszcze czeka mnie jutro i pojutrze wielkie sprzątanie bo w sobotę chrzciny,nie wiem czy dam radę.
Umówiłam się już na piątek do fryzjera i kosmetyczki,żeby odświeżyć swój wizerunek,a najgorsze jest to,że tatuś mi niestety w domku nic nie pomoże bo pracuje 😞

A na polepszenie nastroju tatuś zrobił Nam drineczka 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
a gdzie agab się podziała ? Zdjątko jakieś by wkleiła od razu by się weselej zrobiło.... 😜


😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

nie chce mi się pisać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagódka byłam dziś u lekarza i pytałam czy nadal mam dziecku podawać wit.d?tak do roku i zapisała mi inną wit.Vigantol i kazała podawać po jednej kropli,bo w tych kapsułkach vitaD jest ich za dużo 😞to po jaką cholerę je przepisują???????????


uwierz mi aniolku ze ja tez nie wiem po co...podobno sa takie zalecenie teraz, my natomiast odstawilismy ta witamine - poki co uwazam ze jest jest jej wystarczajaca w mleku. Dopytam jeszcze jutro ale jesli juz to moze bede dawac np. raz na tydzien.

Ja tez skonczylam prasowanie 😉 a w ogole jakby gora ciuchow sie nie zmniejszyla.
Zazdroszcze za masz czas na kosmetyczke i fryzjera, ja jutro mam jechac do krk po ciuchy i buty - jesli nie kupie to chyba odwolam chrzest.

Rano idziemy z Ksawciem do wazenia i mierzenia, strasznie mnie to stresuje.
Trzymajcie kciuki
buziaki i do poznego wieczora jutro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu przestraszyłaś mnie bo Piotrusiowi ten guzek nie znika, ale juz dwóch lekarzy go od tego czasu badało i nic nie powiedzieli ze coś nie tak;/ Teraz ja bede miała nabitą głowe;/
Jagódka bidulko współczuje Ci. Powiem Ci że ja pierwszy raz słysze ze krochmal wysusza;/ Mi zawsze mówiona ze nawilża skórę. Ehhh i kogo tu słuchać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagódka byłam dziś u lekarza i pytałam czy nadal mam dziecku podawać wit.d?tak do roku i zapisała mi inną wit.Vigantol i kazała podawać po jednej kropli,bo w tych kapsułkach vitaD jest ich za dużo 😞to po jaką cholerę je przepisują???????????


uwierz mi aniolku ze ja tez nie wiem po co...podobno sa takie zalecenie teraz, my natomiast odstawilismy ta witamine - poki co uwazam ze jest jest jej wystarczajaca w mleku. Dopytam jeszcze jutro ale jesli juz to moze bede dawac np. raz na tydzien.

Ja tez skonczylam prasowanie 😉 a w ogole jakby gora ciuchow sie nie zmniejszyla.
Zazdroszcze za masz czas na kosmetyczke i fryzjera, ja jutro mam jechac do krk po ciuchy i buty - jesli nie kupie to chyba odwolam chrzest.

Rano idziemy z Ksawciem do wazenia i mierzenia, strasznie mnie to stresuje.
Trzymajcie kciuki
buziaki i do poznego wieczora jutro 😘


No właśnie nie za bardzo mam czas i ochotę ale muszę jakoś wyglądać,moja mama przyjedzie zajmie się dzieckiem a ja letę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

Ale ten czas leci. Juz czwartek a w niedziele chrzciny 🥴
Odebrałam wczoraj kocyk od cioci - jest przesliczny, ale opaska niestety do D...y. Ciocia zrobiła za szeroką i młoda brzydko w niej wygląda. Jutro muszę męża pofatygowac do kraka do sklepu Abrakadabra, w którym kupowałam sukienke i całą reszte i trzeba będzie dokupic - trudno. Nie chciałam cici robic przykrosci i mowic ze nie o taka mi chodziło 😞

Ja juz obiadek przygotowałam, jak młoda sie wyśpi - a juz ziewa, zaraz ją położę - to pojdziemy na spacerek bo ślicznie świeci dzis słonko. Oby chciało świecić tak do niedzieli włącznie 🙂

Dzis o 18 mam spotkanie ze stażystką - okaze sie czy kumata - z oczu jej patrzyło dobrze, zobaczymy czy to była zmyła czy nie 😜. Przeszkole ją dziś z podstaw, resztę zostawie na pozniej zeby sie dziewcze nie zniechęciło od poczatku 😉

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a gdzie agab się podziała ? Zdjątko jakieś by wkleiła od razu by się weselej zrobiło.... 😜


😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

nie chce mi się pisać 😜



a ja wcale nie liczyłam na pisanie! "Cza" było tylko zdjęcie jakieś fajne wkleić 😉 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 😉
dziękuje za wsparcie mam nadzieję że jakoś to będzie i wszystko się ułoży trzeba byc dobrej myśli 😉
Jadę zawieść małego do mojej mamy bo muszę jechać załatwić praktyki tak mi się nie chce że masakra jakaś. jeszcze jak pomyslę ze mam małego zostawiac przez 2 tyg. na 4 godzinki to mnie trafia od środka coś...na szczęście z tatuskiem będzie 🙂 🙂 🙂
Bo od teściowej z daleka...po prostu nie mam zaufania do niej pewnie kupiłaby mleko i faszerowala by go tym dziadostwem a nie moim odciągniętym 😠
buźki będę później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Witam.

Ale ten czas leci. Juz czwartek a w niedziele chrzciny 🥴
Odebrałam wczoraj kocyk od cioci - jest przesliczny, ale opaska niestety do D...y. Ciocia zrobiła za szeroką i młoda brzydko w niej wygląda. Jutro muszę męża pofatygowac do kraka do sklepu Abrakadabra, w którym kupowałam sukienke i całą reszte i trzeba będzie dokupic - trudno. Nie chciałam cici robic przykrosci i mowic ze nie o taka mi chodziło 😞

Ja juz obiadek przygotowałam, jak młoda sie wyśpi - a juz ziewa, zaraz ją położę - to pojdziemy na spacerek bo ślicznie świeci dzis słonko. Oby chciało świecić tak do niedzieli włącznie 🙂

Dzis o 18 mam spotkanie ze stażystką - okaze sie czy kumata - z oczu jej patrzyło dobrze, zobaczymy czy to była zmyła czy nie 😜. Przeszkole ją dziś z podstaw, resztę zostawie na pozniej zeby sie dziewcze nie zniechęciło od poczatku 😉

Pozdrawiam


Przeszkol przeszkol ...w końcu w twoim zakładzie będzie pracowała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam czwartkowo!
Lalunia śpi nam coraz lepiej przed 6 dostała mleczko i spała do 8.40 tak to możemy sypiać 😜
Za oknem pięknie świeci słonko więc pewnie do wieczorka nam zejdzie na spacerkach,musimy korzystać bo na weekend zapowiadają do 10 stopni i deszcz 🙂by to szlag trafił z taką pogodą,chrzest w deszczu 😠

pinacolada oby dziewczyna spełniła Twoje oczekiwania 🙂trzymam kciuki
aniu ja też bym nie powierzyła niuni mojej teściowej bo ona to z kolei by wciskała w nią albo żarcie albo smoczek-brak mi słów czasami ale zagryzam zęby ze względu na mojego M.Może z czasem będzie lepiej-zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
nie piszcie tyle o drinach bo Wam zazdroszczę i jeszcze przez Was przestanę karmić : 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
my chrzciny robi 😜my raczej 2maja a te raczej przez to że teść ma problemy z prostatą i może będzie miał operację, on mnie wq...a na max bo teściowa zapowiedziała mi, że i tak i tak on nie przyjedzie!na nasz ślub przyjechał 2godziny przed i o 20 już chciał wracać!!!a ona teraz sobie wbiła, że jak ona gdzieś jedzie (czytaj do nas) to on ma zawsze napad tych bóli i zatrzymanie moczu, i że ona też raczej nie przyjedzie!!!! oj ale się Wam naskarżyłam ale komuś musiałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam wielkie kciuki za Jagodę i Anię.

U nas usypianie w dzień to ciągła walka ,co ją uśpię a widzę,że jest zmęczona po 5min.oczy otwarte.
Przerzuciliśmy się już na spanie w łóżeczku bo zdaje mi się,że w kołysce miała już za mało miejsca.W łóżeczku śpi chętnie ,ja od razu dokupiłam kolejną pościel a kołyska idzie na sprzedaż.
Użyłam już smoczka 3+,ale nie widzę większej zmiany w jedzeniu tzn.żeby chętniej zjadała.Ciągle musi zostawić 10-30ml tak dla zasady.Zakupiłam wagę i jutro powinna przyjść-zobaczymy ile waży.
Przyszły nam też pieluchy sztuk uwaga....492 🤪rozmiar 3.
Wyobraźcie sobie,że wczoraj ja młodą kąpałam i wiecie,że nawet nie pisnęła...mężowi było trochę smutno bo jemu wrzeszczy,a do mnie się śmiała.
Na dwór wyjść nie możemy bo ojciec gumę złapał i musi nam naprawić koło w wózku bo dziura.
Ja mam wit.D o nazwie Devikap na receptę i podaję co drugi dzien 1kropla.
No i niestety walczymy z ciemieniuchą co prawda malutka i mało widoczna,ale jednak 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
współczuje wam tych problemów z maluszkami, ale dacie radę!! 🙃 u nas spokój, mała po powrocie od dziadków szybko się zaklimatyzowała w domku 🙂 niestety gorzej u nas z mlekiem 😞 chyba nam się w cysiak skończyło 😞 wczoraj przez cały dzień ściągnęłam tylko 50 ml i od wczoraj nic 🤨 taka ilością to by się nawet mucha nie jadała 😮no i dostałam okres więc pewnie to nie jest kryzys laktacyjny tylko niestety koniec mleka, a jak małą przystawiam i troche pocyca to i tak nic nie leci więc od dziś już na stałe do menu wchodzi Bebilon 🙂 mała właśnie się przebudziła w leżaczku i robi kupę.... chyba aż u sąsiadów słychac tak pierdzi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Dziękuje Justynko spróbuję na pewno,ale powiedz zczesywałaś potem po kąpieli? czy zostawiałaś tylko nasmarowaną główkę?


Nic nie zczesywałam bo to podrażnia główke jak za mocno się czesze i wolałam tego uniknąć. Tylko smarowałam i na to odrazu czapeczka zeby kremisiu nie pozostawiać nigdzie tylko na czapeczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

wróciłysmy ze spacerku - troszke za ciepło ubrałam małą ale jak wyjezdzałysmy to było w cieniu tylko 12 st. A ze w sloncu dochodziło do 30 to mi sie dziecko zgrzało. Zrobiłam przystanek w 5-10-15 rozebrałam ja troszkę i napoiłam - wyduldała 100ml herbatki 🤪
Teraz Julka z nia spaceruje wokół bloku a ja mam wolne 🤪

Uciekam cos zrobic zeby nie było ze sie lenię 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. CZytam forum i wyczytalam ze Ksawciu Jagody nie je i nie przybiera... Mialam to samo 😞 Po kontroli u lekarza stwierdzili ze moze sie tak dziac przez infekce ukladu moczowego. No i mieli racje. Dostalismy skierowanie na mocz. Wynik fatalny, Leukocytow13800 Erytrocytow 3550000 Bialko w moczy i do tego bakteria E-Coli. Skonczyło sie to tygodniowym pobytem w szpitalu, leczenie dozylne, potem tydzien w domu na biseptolu i kolejny miesiac na furaginie. Do tego masa innych lekow na morfologie, zageszczacz do mleka witaminy, oslony do antybiotyku. W spzitalu doszedl katar i teraz kaszel wiec syrop i krople do nosa. DOdam ze moja mala od porodu przybyla zaledwie 1300 gram. To bardzo malo. Teraz jestesmy w trakcie leczenia i mam nadzieje ze bedzie poprawa z jej waga. JAgoda robiłas moze mocz Ksawciowi? Moze warto zrobic jesli nie byl kontrolowany? I Fenistil tez uzywałam po wysypce. Mala przez 2 i pol misiaca zycia byla wiecej razy w szpitalu niz ja z mezem do kupy 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...