Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

My dzis mamy te nauli w kosciele ale chyba jednak zrobie tak jak PINACOLADA i nei pojde :P
U nas kochane dzis sypie snieg, grad, snieg z deszczem i tak na zmiane!!!! 😠
chcialam Ksawcia werandowac ale jak otworzylam okno to mi snieg na wykladzine padal :/
Teraz sie biore za prasowanie ciuchow na jutro - nie wiem jak ja tego mojego tygryska ubiore - wyszukalam wszystko co ma w kolorze bialym i bede kombinowac - chyba kilka warstw mu ubiore a ewent. potem na ubranko jeszcze kombinezon kremowy:/
Masakra z ta pogoda 🤢

co do pieluch - my lubilismy pampersy i nic nigdy nie wyplywalo. przy huggisach co noc znajdujemy Ksawcia z calymi mokrymi plecami - nie mam pojecia jak to mozliwe ze pieluszka jest cala mokra tylko z tylu na plecach no i cale ubranko a przod pieluchy suchy...
W ciagu dnia w miare ok no i wczoraj na slasku tez ok, tylko w nocy przemakaja. Ale ogolnie nie podobaja mi sie te huggisy - sztywne, twarte i niewygodne. Dzis maz kupil belle - zobaczymy.
Co do zapaskow to my mamy kilkaset pampersow bo maz dostal od kolegow z pracy:/

KATPIO - tak jak pisalam moj wyciaga raczki obie po wszystko. Nawet zauwazylam ze lewa tez bo przed tem jej nie uzywal. Nawet jak go biore na brzuszek na kolana to daje mu zabawki i caly czas je chwyta. Chwyta swoje nogi, moje rece, zabawki obok siebie, nad soba - generalnei wszytko i pcha do buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Basia81 napisał(a):
moja młoda dziś zadzwia
dałam jej takie małe koło z grzechotki- trzyma ostro w raczce- usiłuje zjeść. Ja po chwili patrze a ona ma to założone jka branzoletkę 🤪 i cieszy sie- mala modnisia 😁 😁



a moja nadal nic nie chce chwytać tzn trzyma w rącze grzechotkę przez chwilę jak jej włożę i poruszam rączką by grzechotało. ale na nią nie patrzy bo macha rączką po bokach i dziwi się gdzie to grzechocze, nie trzyma jej przy buźce i nie ogląda, macha tak nieświadomie że uderza się w głowę, więc ją asekuruję 😁 często też się zdarza że jej spada na rączkę tak jak Vanessce, jak bransoletka 😉 i wcale nie wyciąga rączek po zabawki tylko nimi macha jak widzi zabawki 😞 ale brać do rączek nie chce, chyba jeszcze nie wie o co chodzi. napiszcie czy widzicie że wasze maluszki świadomie wyciągają rączki po zabawki?



Katpio - są dzieci które poprostu kochają zabawki i moja do takich należy. każdą zabawkę musi dotykać a najlepiej obślinić. Vanessa przede wszystkim bije miśki. Ma taką mine jakby to był jej wróg-bije, przewraca i do buzi 😁
nie martw się bo kolezanki dziecko zabawkami się nie interesowało wogóle do 5 miesiaca i lekarze zgodnie stwierdzili ze jest ok- teraz z domu nie wyjdzie bez zabawki ,
Moja jest ciut starsza niż Twoja, ja zaczynałam od układania koło niej kolorowych maskotek. a w gondolce zakładam plastikowe miśki- i pierze je non stop-patrze tylko czy jeszcze sa 🙂
Zreszta mała ma taki okres ze furka do wszystkiego- nawet do opakowania z kaszką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh ale Wam dobrze Piotrus dzis spał moze z godzinke ehhh ale moze był podekscytowany bo kupiłam mu nosidełko i musielismy wypróbowac 🙂 Piotrusiowi bardzo sie podobało na takim dziwnym spacerku rozgladał sie na wszystkie strony 🙂
Co do zabawek to Piotrus wyciaga raczki do zwierzatek z karuzeli a tak pozatm to niebardzo. Do buziaka pcha najczesciej raczki i ubranka które po dzisiejszym spacerku były tak mokre ze szok 🙂
Dziewczyny macie nr do Syli polski? bo ja tylko posiadam irlandzki. Ciekawe jak Nelcia przetrwała lot. Mnie za 1,5 tyg czeka to samo. Juz ida do mnie czopki na uspokojenie, mam nadzieje ze pomoga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ehhh ale Wam dobrze Piotrus dzis spał moze z godzinke ehhh ale moze był podekscytowany bo kupiłam mu nosidełko i musielismy wypróbowac 🙂 Piotrusiowi bardzo sie podobało na takim dziwnym spacerku rozgladał sie na wszystkie strony 🙂
Co do zabawek to Piotrus wyciaga raczki do zwierzatek z karuzeli a tak pozatm to niebardzo. Do buziaka pcha najczesciej raczki i ubranka które po dzisiejszym spacerku były tak mokre ze szok 🙂
Dziewczyny macie nr do Syli polski? bo ja tylko posiadam irlandzki. Ciekawe jak Nelcia przetrwała lot. Mnie za 1,5 tyg czeka to samo. Juz ida do mnie czopki na uspokojenie, mam nadzieje ze pomoga.


ja mam 669371367
miałam do niej pisać ale jak Ty bedziesz pisac to pozdrów ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po naukach, Ksawciu wykapany, nasmarowany, maz go karmi mam nadzieje ze synek ladnei pojdzie spac dzis wczesniej bo my mamy mase roboty.
Na naukach uczyli nas co i jak i w jakiej kolejnosci robic przy oltarzu - duzo tego 🤢 Dziadek ktory przywiozl mamę chrzestna czyli moja siorke spacerowal z Ksawciem - uspil go bo b 🤢l marudny [oczywiscie ja siedzialam jak na szpilkach i zastanawialam sie jak sobie dziadek da rede te pare minut 😉 ]
Jutro NASZ wielki dzien 🙂 🙂 🙂 Ksawciu wroci ze skrzydełkami i aureolką :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!!!Jesteśmy już po chrzcinach,wszystko super wyszło 🙂
Małgosia jako jedyna dała głos w kościele,delikatny płacz bo walnęła kupę 😁 😁 😁 😁 😁i było jej niewygodnie 😜
Zaraz wkleję parę zdjęć.
Najgorsza to była dziś pogoda,grad,deszcz,wiatr i słońce na zmianę.
Jak szliśmy do kościoła to świeciło słonko,po 30 minutach wychodząc lał deszcz 😞
Głowa mi pęka od nadmiaru wrażeń,Małgosia cały dzień marudziła a po chrzcie śmieszek na maksa-chyba jej się odmieniło po uroczystości 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Cześć kochane!!!Jesteśmy już po chrzcinach,wszystko super wyszło 🙂
Małgosia jako jedyna dała głos w kościele,delikatny płacz bo walnęła kupę 😁 😁 😁 😁 😁i było jej niewygodnie 😜
Zaraz wkleję parę zdjęć.
Najgorsza to była dziś pogoda,grad,deszcz,wiatr i słońce na zmianę.
Jak szliśmy do kościoła to świeciło słonko,po 30 minutach wychodząc lał deszcz 😞
Głowa mi pęka od nadmiaru wrażeń,Małgosia cały dzień marudziła a po chrzcie śmieszek na maksa-chyba jej się odmieniło po uroczystości 😜


Ale fajnie 🙂.
Buziaki dla Twojego aniołka 😘 😘 😘.
Dawaj zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

jejku, chyba pierwszy raz tak długo mnie tu nie było - no za wyjątkiem porodu i pobytu w szpitalu 😜
Oj, ale ciężki dzis dzien mieliśmy. Rano byłam z Julka w mieście bo chciała siostrze kupic prezent z okazji chrzcin - kupiła śliczny srebrny łańcuszek i do tego aniołka wisiorek. Wydała na to półtoramiesięczne kieszonkowe 🤢
Potem zaliczyłam fryzjera i pojechalismy wszyscy do knajpy na obiad a po obiedzie był deser w kawiarni 😉 No a potem to juz w domciu - młoda troszke spała a ja nie wiedziałam w co rece włożyć. Na 17 maz z chrzestnymi pojechał na nauki - wstydziliby sie ci ksieza , tylko dupe zawracają - 10min to trwało i chrzestna specjalnie dzien wczesniej z Sosnowca przyjezdzała - az mi głupio przed nia było ☺️ Po "naukach" chrzestni przyjechali na kawkę i niedawno pojechali .
Kurcze - mam stresa. Tyle tego musze spakowac do torby,: ubranie na zmiane w razie czego, pampersy, chusteczki, wode w termosie, butelki , mleko, nutriton, sab simplex, herbatke, tetre no i wózek tez trzeba wziąć i wiele innych rzeczy tez. zaraz zrobie sobie liste zeby niczego rano nie zapomniec.

Jesli chodzi o dzisiejsza poranne katastrofe to szkoda gadac. Prezydent mnie w prawdzie draznił dosc mocno ale jednak zal człowieka - no i całej reszty tez .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello

jejku, chyba pierwszy raz tak długo mnie tu nie było - no za wyjątkiem porodu i pobytu w szpitalu 😜
Oj, ale ciężki dzis dzien mieliśmy. Rano byłam z Julka w mieście bo chciała siostrze kupic prezent z okazji chrzcin - kupiła śliczny srebrny łańcuszek i do tego aniołka wisiorek. Wydała na to półtoramiesięczne kieszonkowe 🤢
Potem zaliczyłam fryzjera i pojechalismy wszyscy do knajpy na obiad a po obiedzie był deser w kawiarni 😉 No a potem to juz w domciu - młoda troszke spała a ja nie wiedziałam w co rece włożyć. Na 17 maz z chrzestnymi pojechał na nauki - wstydziliby sie ci ksieza , tylko dupe zawracają - 10min to trwało i chrzestna specjalnie dzien wczesniej z Sosnowca przyjezdzała - az mi głupio przed nia było ☺️ Po "naukach" chrzestni przyjechali na kawkę i niedawno pojechali .
Kurcze - mam stresa. Tyle tego musze spakowac do torby,: ubranie na zmiane w razie czego, pampersy, chusteczki, wode w termosie, butelki , mleko, nutriton, sab simplex, herbatke, tetre no i wózek tez trzeba wziąć i wiele innych rzeczy tez. zaraz zrobie sobie liste zeby niczego rano nie zapomniec.
Jesli chodzi o dzisiejsza poranne katastrofe to szkoda gadac. Prezydent mnie w prawdzie draznił dosc mocno ale jednak zal człowieka - no i całej reszty tez .


a po co Ci to wszystko? Będziesz chrzciła w innym mieście? gdzieś daleko od domu, czy co? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...