Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam mamusie! JA oczywiscie nie wyleciałam, byłam na lotnisku przebookowac bilet to mi kazali dzwonić do wizzair a ja sie tam nie moge dodzwonić. Chcieliśmy nawet kupic bilety, tylko wyjdzie nas ponad 1000e, to jakaś kpina, przecież nikt nam tych pieniędzy nie odda. Przeciez się załamie zaraz, rycze od samego rana z bezsilnosci. Żeby to szlag jasny trafił...



o rety Justynko jak mi Cie zal... 😞 Jak ja nie lubie jak cos nie idzie po mojej mysli i musze zmienic plany 😞 No ale coz - pieprzony wulkan nie tylko Tobie namieszał. Ale wazne ze z nami jestes 🙂 Głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab - kochana , wszystko mozliwe choc nigdy wczesniej nie reagowałam w ten sposób na stres. zazwyczaj chudłam w masakrycznym tempoie i teraz kiedy by mi sie to przydało to mam zawroty głowy zamiast spadku wagi 😠 Pije kawe i zazywam Zen szen z nadzieja ze mi troszke doda powera ale poki co marne efekty 😞

Młoda zasneła na boczku w łóżeczku na podusi, która jej własnie dzis w zwiazku z ta cała sytuacja przyszykowałam bo jak spała na brzuszku to podusi nie było. Zasneła sama z cumelkiem o 10:20 jaest 11 i dalej spi - nawet do niej nie...(wlasnie płacze :angry 🙂, lece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Anitek a co ile godz.je?

W dzien co 2godz wypija 100-140 i w nocy co 3godz do 3ciej w nocy a pozniej znow co 2godz.
No a kupka no coz robi jedna na dobe.

to troszkę za często te 2h gdyż ciężko mu strawić taką ilość...spróbuj go przestawić na 3h,idź na dłuższy spacer,zajmij czymś niestety zastąp to herbatą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Anitek a co ile godz.je?

W dzien co 2godz wypija 100-140 i w nocy co 3godz do 3ciej w nocy a pozniej znow co 2godz.
No a kupka no coz robi jedna na dobe.


Ale Nelka je teraz normalnie za każdym razem 140ml i tak nie tyje więc może taka natura Olafka,no ale zjada co 3h a w nocy tylko raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud na spacerze 3godz spoko ale jak ide do centrum handlowego to sie budzyk 😜
probowalam herbate i wode i zyskam 30min i sie drze 😜
wlasnie kupa poszla hehe 🙂
jedna reka pisze bo Maly na kolanach siedzi 🙂
zaraz idziemy na spacer 🙂
no i wlasnie obalil 130ml...
ale sprobuje zmienic mu na co 3h karmienie prosze trzymac kciukasy choc wczoraj Maz nosil i zabawial a Maly plakal bo glodny byl 😮ech moze sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Anitku z tego co wiem żadne styczniowe dziecko nie waży jeszcze 7kg 🤪 chyba,że już Lenka pinacolady,ale nie jestem pewna.

pinacolada-moja w nocy odbija po jedzeniu.
co do podawania wit D 3 kazał lekarz raz w tyg.
Nelka też ma takiego gadulca ,że szok nawet jak je to na chwile przestaje i zaczyna gaworzyć.

Co do stanu zdrowia ....uuu to ja też się o siebie martwię gdyż codziennie o tej samej porze boli mnie żołądek i to naprawdę mocno...być może to od tab.antyk.ale nie jestem pewna.Idę w wt.do gina na wymaz i cyto bo na bank mam jakieś zapalenie też 😠


MÓJ waży 7 kg 😁 ale mnie to nawet nie martwi 🙂 lepiej że przybiera a nie leci z wagi 😉 🙂tyle ze kacper przybiera prawidłowo 1kg na miesiąc jak się urodził 4200 tak sobie teraz je ładnie 🙂 🙂 🙂
a znajomi twoi Anitek to może dodaja troszkę kleiku do mleczka??zapytaj
Ja się widziałam wczoraj w przychodni z koleżanką co razem w szpitalu leżałyśmi i jest Kacper młodszy o jeden dzień od jej synka. A jej maluch waży 7900 🤪z tym że dodaje mu kleik do mleczka bo tak to by nie zjadł wogóle...no chyba że z głodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelka po szczepieniu cały czas śpi,nic ją nie interesuje.A matka zamiast coś porobić to nie mam siły,poczytałam książkę i popijam herbatkę.
My się już przygotowujemy do słoiczków i kasz,kupiłam łyżeczki silikonowe ,miseczkę i na dniach kupujemy krzesło do karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze MyCloud ze bedziesz zaczynac cos z jedzonkiem a Nelcia ma skonczone 3miesiace wiec ja tez jeszcze poczekam te 3tyg i cos juz zaczne dawac...zreszta jutro dzwonie do mojej lekarki co robimy z jego zarlocznoscia...wracalam z centrum handlowego a to jakies 15min spacerem i sie darl ze az bordowy byl 😠 a jadl niecale 2godz przed wyjsciem z centrum...rece mi opadaja bo ile on moze zmiescic w tym zoladku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj to żarłoczek z niego niesamowity.Tak wczoraj mieliśmy wizytę ,ale jedzonko typu kasza+przecierki i soczki dopiero za 2tyg.jak będzie miała 3,5ms.Teraz jeszcze nie.Na koniec maja dopiero zupka i tylko jarzynowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie dobilas hehe czyli jeszcze miesiac musze czekac 😞 ojejkus...
Choc ja jadlam takie rzeczy jak mialam 3miechy bo Mama mi mowila ze wogole mleka nie chcialam pic 😞 ale nie chce mu robic zamieszania...jutro zadzwonie do mojego lekarza i zobaczymy co powie na to bo to juz sie zaczyna robic niezdrowe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Widze MyCloud ze bedziesz zaczynac cos z jedzonkiem a Nelcia ma skonczone 3miesiace wiec ja tez jeszcze poczekam te 3tyg i cos juz zaczne dawac...zreszta jutro dzwonie do mojej lekarki co robimy z jego zarlocznoscia...wracalam z centrum handlowego a to jakies 15min spacerem i sie darl ze az bordowy byl 😠 a jadl niecale 2godz przed wyjsciem z centrum...rece mi opadaja bo ile on moze zmiescic w tym zoladku 😮


a może Olafek ma po prostu potrzebę ssania, próbowałaś oszukać smoczkiem. no faktycznie gdzie on to mieści mały głodomorek 😉 ja w moją muszę czasami wmuszać bo nawet po 5 godzinach się nie upomni, i tak źle i tak nie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...