Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My po spacerku, poszlismy do lasu i w lesie super przyjemnie ale jak tylko wyszlismy to taki wypizd ze szkoda gadac - skostnialy mi łapy tak ze nie moglam trafic kluczem do zamka 🤢

Przed wyjsciem Ksawciu pozarł jabłuszko 🙂 wcina tyko mu sie uszy trzesa - dzis byl Gerber - chyba mu bardziej smakuje niz bobovita.

Czy Wasze pociechy tez jak jedza jabluszka to tak smiesznie miela jezyczkami i jakby raczkami sobie pomagaja co chwile wpychajac lapki do buzi??? 🙂 moj tez zlizuje jabluszko ze sliniaka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam jeszcze jedno pytanko - od wczoraj mi chodzi po glowie - czym przykrywanie dzieciaczki jak spią?

My kocykami i tak ostatnio troche zmarzlismy z mezem w nocy i pomyslalam ze my pod gruba kołdra, a Ksawciu pod tym kocykiem to moze mu zimno...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOŁKU - my robimy tak samo 😉 dla lepszego bilansu doby wpychamy mu na spiocha butle przed 24ta 😉

Wiecie co wczoraj uzupelnialam Ksawciowi ksiazeczke o nim i zajrzalam do swojej i....JA majac 4 mies i 1 tydz wazylam 8100!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i mam jeszcze jedno pytanko - od wczoraj mi chodzi po glowie - czym przykrywanie dzieciaczki jak spią?

My kocykami i tak ostatnio troche zmarzlismy z mezem w nocy i pomyslalam ze my pod gruba kołdra, a Ksawciu pod tym kocykiem to moze mu zimno...:/



właśnie wczoraj wyciągłam normalna kołderke owleczoną w poszewkę bo wczesnie przykrywałam ja taką inna cienka kołderką ale zrobiła sie za mała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe watek GRUDNIOWKI 2010 zalozyla...KWIETNIOWKA 2009 😉 wydaje sie ze szybko a miedzy dziecmi bedzie az 2 lata roznicy!ja tez tak chcialam 🤢 i czasem mi brakuje błogosławionego stanu 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie wlasnie dzwonila lekarka do mnie no i :

Olaf ma dostawac na 100ml wody jedna miarke mleczka i jak sie uda to co 3godz... a w miedzy czasie jak bedzie plakal o jedzenie to woda lub herbatka...aby na noc normalne proporcje zeby mi dal spac...Ech siedze i rycze bo co jesli on ma tak po Mezu? Maz mial 20kg na roczek a bedac w liceum mial 185cm i wazyl 65kg taki chudy byl 😞 pozniej urosl jeszcze i teraz jest normalnej budowy facetem... nie chce glodzic dziecka i normalnie patrze na niego i rycze bo pewnie bedzie glodny biedak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja bym zrobiła tak,że wypróbowała bym wszystkie te sposoby jeśli zadziałają i mały nie będzie się dopominał to super,ale jeśli faktycznie będzie się zanosił od płaczu to dałabym normalnie tyle ile potrzebuje.Ale na pewno przestawić go na co 3h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud no dzis udalo sie go przetrzymac i pil po 3godz i wypil 140ml wiec ok.
Tak myslalam ze moze oszukac go o polowe miarek ale nie az o tyle 😞
normalnie na 90ml sa 3miarki wiec moze tak z 1,5miarki sypac na 90ml serce mi sie kraje normalnie 😞
chyba ze zrobie tak jak ona mowila a jakby sie dopominal to wtedy dam troszke wiecej. Mamy wizyte 10maja i zobaczymy...Boze juz sie nie moge doczekac az Maly zacznie jesc obiadki bo wtedy przynajmniej inne jedzonko i moze wtedy bedzie syty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek moim zdaniem lekarka przesadziła i mały będzie wył z głodu po takim mleku, ja za wszelka cenę starałabym się, żeby mały jadł co 3h spróbuj oszukiwać wodą, herbatką nie bardzo bo w nich jest cukier więc też tuczą. Jak mus to mus - wychodź z nim jeśli śpi na dworze, spróbuj czymś zaciekawić - jeśli przez 3 kolejne dni Ci się uda to potem będzie ok mały się przyzwyczai, a jak nie to widocznie taki jego urok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...