Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Odebralismy powtorne wyniki powsiewu i niestety...Ksawciu ma bakterie i bedzie leczony 😞 Jutro jedziemy do tego ordynatora 😞
A ja sie tylko martwie ze tak jak nasza lekarka mowia w tym laboratorium ZAWSZE wychodzi pozytywny - A JA NIE CHCE ZEBY LECZYLI KSAWCIA ANTYBIOTYKAMI jesli to tylko zly wynik a on jest zdrowy 😞 ((( ale z drugiej strony dwa wyniki w odstepie miesiaca wyszly dokladnie identyczne wyniki 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i Kochane przelom!!! rozebralam Malego weszlam na wage a mam elektroniczna i pokazala 7400 czyli wychodzi ze przytyl 200gram a jutro minie tydzien od ostatniego wazenia...
a zdrowo powinien przybierac 200-225gram na tydzien!
Dzwonilam do innego lekarza i powiedzial ze mam jeszcze poczekac tydzien z tak drastycznym krokiem i obserwowac wage...
bo moglo sie to unormowac wlasnie teraz! Olaf mial 2900 i mowil ze dzieci z niska waga urodzeniowa oczywiscie nie wszystkie czasem tak robie ze jedza jedza aby nadrobic a pozniej juz to sie stopuje...Dalam Olafowi jedna butle 160ml wody 2miarki mleka i wypil tylko 40ml a jadl 2,5godz temu...
Ma racje poczekam jeszcze tydzien...Bo jak teraz zaczne az tak oszukiwac a pozniej wroci do normalnej dawki to wtedy moga sie zaczac cyrki typu zaparcia itd.
MyCloud ma tommee tippee 0+ i avent "1" i zjada w sumie w 10-15 min
Jagoda wspolczuje Ci problemow zdrowotnych Ksawcia 😞 Trzymaj sie tam Kobieto!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ania23 napisał(a):
coś brzuszek wywala;/ nie wiem
Ja idę robić w każdym razie surówkę do obiadu z marchewki 😉.
Dzisiaj ugotowałam kawałeczek marchewki,rozdrobniłam dodałam 3 łyżeczki złocistego jabłuszka i dałam Kacperkowi 3 łyżeczki smakowało mu 🙂 🙂 Mi resztka też:P 🙃 🙃



jejku, nie boisz sie tak mieszac?? 🙂 surowe z gotowanym? i tyle naraz tego wszystkiego 🙂 🙂??? a jak wysypki Kacperka?


Jagódko ja zawsze podgrzewam troszkę to jabłuszko jak mam w lodówce (bo akurat dziś miałam jabłuszko z wczoraj)a marchewkę chcę sprawdzić czy go nie wysypie jutro 🙂Wątpię żeby mu coś było jeśli dostał got.marchewkę z jabłuszkiem 😉

No miałam właśnie pisać do ciebie jak u was z tą wysypką u nas jakby przechodzi 🙂 🙂 nie zapeszam! 😉
odstawiliśmy herbatki w granulkach całkowicie ba ja już dawno mu ich nie robiłam ale tatuś synusiowi podał kilka razy ostatnio no i kupiłam EMOLIUM do kąpieli i Balsam z tej samej serii i pomaga 🙂 🙂 🙂 🙂 nie używam żadnych szamponów i mydełek,oliwek nic nic a nic myje go tylko ta wodą z płynem i smaruję od stópek do głowy tym balsamem.
Ma tylko czerwone plamki koło ust ale to przez to że non-stop wypluwa smoczek i wklada łapki do buzi tak mu smakują 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam wodę koperkową i od jutra odstawiam sab simplex i podaje wode - bo w sumie to ja tylko bączki męczą wiec nie ma sensu faszerowac ja "lekami"

Kupiłam tez marchewkę, zupke jarzynową i cos tam jeszcze ; aaa i kaszke ryzową z malinami - nie wiem kiedy i w jakiej kolejnosci ale bede jej to pomału wprowadzac 🤢 Jutro- marchewka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi się w głowie przewraca jak pomyślę o rozszerzaniu diety, co kiedy podać, co czym zastąpić i co wybrać z tylu artykułów w sklepie.
a i miałam was pytać, czy słyszałyście w tv o aferze że w słoiczkach gerbera konsumenci znaleźli szkło 😮 ? dziś byłam u koleżanki, która ma rocznego bąbelka i karmi słoiczkami, wpadła jakaś jej kumpela i pyta czy się nie boi małej tym karmić, a ona na to że słyszała o tej aferze ale to była jakiś czas temu. a ta kumpela na to, że jej schorowana i bezzębna babcia też te słoiczki sobie wcina i całkiem niedawno znalazła odłamek szkła 🤨 ja o niczym takim nie słyszałam ale się przestraszyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia tez tak zrobie 🙂
Teraz udalo sie przetrzymac 4godz tyle ze saczyl sobie po ok 2,5godzinie to mleko w zasadzie wode zabarwiona na bialo...i teraz po kapaniu obalil 160 i spi 🙂
mysle ze dam rade co 3godz juz tak od rana dajemy rade co 3godz 🙂
bedzie dobrze 🙂

Co do cesarki to fakt nazywaja to peknieciem macicy...dlatego zalecaja 2 a niektorzy lekarze 3lata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
katpio napisał(a):
pinacolada i jak sprzedała się sukienusia czy aukcja jeszcze trwa? ja chyba jutro wystawię swoją




poszła za 140 🤪


to super
a mi dziś przyszła paka z zabawkami dla małej, kupiłam jej zabaweczki z tej firmy lamize co Ksawciu ma konika.
no rzeczywiście fajna firma, zabawki rzetelnie wykonane, kolorowe, fajowe. zaraz wam pokaże co kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item1005289260_lamaze_grajacy_i_swiecacy_kwiatek_rabat_10.html

http://www.allegro.pl/item1005292005_lamaze_zabawna_nakladka_do_wozka_od_6mrabat10.html

http://www.allegro.pl/item1005295199_lamaze_ksiazeczka_do_lozeczka_rabat_10.html

http://www.allegro.pl/item1005303538_lamaze_zaslonka_przeciwsloneczna_rabat_10.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet ie wiedziałam a zabawka która kupiłam dziś Piotrusiowi jest też firmy Lamaze ma coś takiego http://www.allegro.pl/item1004837273_the_first_years_wesole_jabluszko_od_3m_lamaze.html podoba mu się strasznie bo jest czerwona a on lubi czerwony kolor 🙂
K\atpio łap oklaska z okazji 3 miesiecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...