Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Co to taka cisza dziś? 🤨

Jak Was ni ma, to idę poprzytulać się z tatusiem 😜.




O tej porze? Przecież Max Was będzie podglądać 🤢


Toć miałam zamiar rzeczywiście się tylko poprzytulać, ojj.. Pinacolada o czym ty myślisz 😉
A synek wyrósł już z podglądania 😜.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - ja tez kupiłam kaszke ryżową (o smaku malinowym) i zamierzam jej dac do butelki. Napisz mi ile dałas kaszki na te 150ml i czy dodawałaś tez Nutriton? I czy te 150ml to sama woda czy juz z mlekiem?


tez jestem ciekawa coz tym nutritonem - bo sama nie wiem jak to robic zeby maly nie ulewal - a kaszka sama nie zwiaze tak pokarmu - a z drugiej strony ciekawa jestem jak to bedzie wygladac - kaszka, nutriton i mleko... 🤢
Jakiej firmy ta kaszka? mnie odradzili smakowe bo podobno sama chemia - ze lepiej zwykla ryzowa i dodac jakis deserek 🤢


zrobiłam bez Nutritonu, bo jakbym go dała to bym mogła to chyba nożem kroić 🤢, cofek nie miała, także chyba ok.
Kaszkę mam Nestle, bezsmakową, ale jest pyszna (wiem, bo podżeram Lenie co się da ☺️ ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja dopiero teraz bo musiałam nadrobić zaległości domowe,pranie,prasowanie,które zalegało od 2 dni i porcjowanie mięska 😜
My też używamy paklanek są rewelacyjne,fakt śmieci jest codziennie full ale tatuś rano wynosi jak wychodzi do pracy 🙂
Jagoda widzę,że ordynator dziś zaplusował i to nieźle,a Ksawciu się wyleczy tylko trochę czasu potrzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - a jak ta furagine mu bedziesz podawac? to gorzkie chyba 🤢


dlatego dal nam w tabletkach i bede rozgniatac i podawac z woda na lyzeczce a jutro kupimy strzykawke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - a jak ta furagine mu bedziesz podawac? to gorzkie chyba 🤢


dlatego dal nam w tabletkach i bede rozgniatac i podawac z woda na lyzeczce a jutro kupimy strzykawke


a co powiedział ten ordynator na te wyniki Ksawcia?
Pewnie to jakiś stan zapalny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - a jak ta furagine mu bedziesz podawac? to gorzkie chyba 🤢


dlatego dal nam w tabletkach i bede rozgniatac i podawac z woda na lyzeczce a jutro kupimy strzykawke


fajne strzykawki są z nurofenem nie mają ostrej końcówki tylko taki walec po całości jest bez żadnych zweżeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
A Nam pediatra odradziła zagęszczanie kaszką czy kleikiem,nie ma takiej potrzeby bo Małgosia dobrze wygląda 😜 więc nie będę narazie podawać 😉reszta jak najbardziej,jabłuszko,marcheweczka 🙂dziś zjadła 5 łyżeczek i chciała jeszcze 🙂

ja Agacie nie podawałam kaszek właśnie przez to, że dobrze wyglądała, pewien okres czau zagęszczałam jej na noc ale nie było wyników przedłużających sen więc poprzestałam 🙂 po co tuczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
aniol303 napisał(a):
A Nam pediatra odradziła zagęszczanie kaszką czy kleikiem,nie ma takiej potrzeby bo Małgosia dobrze wygląda 😜 więc nie będę narazie podawać 😉reszta jak najbardziej,jabłuszko,marcheweczka 🙂dziś zjadła 5 łyżeczek i chciała jeszcze 🙂

ja Agacie nie podawałam kaszek właśnie przez to, że dobrze wyglądała, pewien okres czau zagęszczałam jej na noc ale nie było wyników przedłużających sen więc poprzestałam 🙂 po co tuczyć


no właśnie my tez dlatego podawaliśmy koło 23 małej mleczko żeby dłużej spała a ona tak czy siak budzi się o stałej porze 😜więc już nie dajemy,chyba że ma długi odstęp od ostatniego karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
agab napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
ja mam pytanie tak z czystej ciekawości, które mamy karmia jeszcze cysiem??


z tego co pamiętam to chyba Dusia, Syla i......nie wiem 🤢.


i Ania jeszcze 🙂 karmiła jeszcze Megi ale jej dawno nie było wiec nie wiadomo....


hmmm strasznie mało nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - a jak ta furagine mu bedziesz podawac? to gorzkie chyba 🤢


dlatego dal nam w tabletkach i bede rozgniatac i podawac z woda na lyzeczce a jutro kupimy strzykawke


a co powiedział ten ordynator na te wyniki Ksawcia?
Pewnie to jakiś stan zapalny?


ze sa zle i trzeba szybko dzialac bo nieleczone niszczy nerki [opowiadal mi przypadek rodzicow ktorzy zbagatelizowali to u 16letniej corki - bo to zazwyczaj bezobjawowo przebiega - i corke najpierw zawiozl sam od siebie z domu do szpitala a potem dziewczynka zmarla po 2 dniach i jak sie okazalo z nerek nic nie zostalo :/
Bakteriuria jest u Ksawcia 10 do 6stej potegi a to juz jest zle - norma to 10 do 3ech. 6 tygodni leczenia i powtorne badania moczu - mam nadzieje ze bedzie ok

ps. licze na to mocno bo cala reszta wynikow - morfologia i mocz ogolny sa ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Witajcie!
Ja dopiero teraz bo musiałam nadrobić zaległości domowe,pranie,prasowanie,które zalegało od 2 dni i porcjowanie mięska 😜
My też używamy paklanek są rewelacyjne,fakt śmieci jest codziennie full ale tatuś rano wynosi jak wychodzi do pracy 🙂
Jagoda widzę,że ordynator dziś zaplusował i to nieźle,a Ksawciu się wyleczy tylko trochę czasu potrzeba 🙂


tak, 🙂 dzis mi sie jakos lepiej zrobilo - moze tez dlatego ze bylismy ostatni i jak nie ma nikogo za nami to on lubi pogadac, poopowiadac, pogadac tez z Ksawciem 🙂 no i tez bardzo sie ucieszylam bo od pt Ksawciu przytyl 200 g 🙂 i wazy juz 6,5 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz spadam bo znowu mialam sie polozyc wczesniej a tu polnoc za chwile..a jeszcze pranie powiesic i spakowac sie na jutro bo jedziemy na caly dzien do krakowa 🙂 a teraz to doszly jeszcze leki, sloiczki,talezyki, lyzeczki,sliniaki... 🤪
Milej soboty wszystkim! papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...