Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz co to było tak że poszłysy na urodziny moojego siostrzenca(chrzesniaka) i tam było glosno moja siostra ma trójke dzieci plus do tego 10gości. No i ona lezała sobie na lezaczku (juz taki dzionek był dziwny bo jesc nie chciala za bardzo no i ta piers tez nie bardzo) i po chwili chluslo tak strasznie z niej dwa razy jakbys dwie szklanki przetrawionego mleka wylala mi na lewa noge. Ja ja od razu wzielam na raczki i poszłam do drugiego pokoju przebrac. A ona zaczeła sie zaciagac robi borodowa od razu cały do postawilam na nogi! Ona potem zaczeła coraz czesciej dalej wyiotowac a nie miała czym.. myslalam ze zyga flegmą(bo miala straszny katar) ale to nie bylo tak wiesz ze zaciagala z noska i wymiotowala.. byłysmy zdezorientowane. Ja płakałam jak dziecko! Boze tak sie bałam! ona przy wymiotach ropbila sie bordowo sina! i to tak długo trwało a ja musialam po prostu ja trzymac zeby z niej leciało. Duzo razy wmytowowala jak bylysmy juz na pogotowiu to tez wymiotowała im juz żółcią. Doktorka powiedziala ze od razu na oddział bo jest odwodniona i podlczyli ja pod kropolwke , ponoc nawet nie zapłakała. Jak juz przyszłam do niej na sale to spała sobie na boczku z tym okropnym wenflonem w raczcce. I taka byla moja pierwsza nocka. Siedzialam przy lozeczku do 3. Skonczyla sie kropolwa wzielam ja lozka swojego. I wstawalam co30min co 1h i dawałam jej cycusia na min ona płakala bo chciala wiecej a ja nie moglam jej dac bo by mogla zwrocic.. 😞 A rano byla jak nowo narodzona. Nie bylo po niej nic widac zeby jej cokolwiek dolegalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do lotu to powiem Wam ze spoko. Lot do Polski był ok. Mała starat i ladowanie przespala. A w powietrzu obserwowala dzieciaki jak sie ganiaja i bawia hehe. Miałam spokoj. Chyba dobrze odczula 🙂 najgorsze bylo to ze ja ja mialam w chuscie a wzielam wozek ze soba nie zdawalam go od razu! i nikt mi nie pomogl go zlozyc wszyscy kto pierwszy ten lepszy w samolocie 😞 musialam Pania z płyty lotniska sciagac zeby mi pomogla;/ a nikt sie nawet nie ruszyl wszyscy stali i sie patrzyli... masakra a wialo strasznie ja trzymalam na niej kocyk zeby jej nie przwialo i nie umialam sobie poradzic! boze jak mi sie płakac chcialo!!! szoook

Z powrotem bylo lepiej zdalam od razu wozek. I sobie spokojnie weszlam do samolotu mała byla troszke marudna ale ogolnie dobrze cisnienie ej nie dokuczalo;] ale mi bardzooo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Witaam was mamusie z powrotem 😉 my juz wrocilysmy a tutaj tak brzydko dzis 😞 a ja Cierpiee zatoki mnie bola głowa nawet nie umiem ruszac 🙂

co sie dzialo jak mnie nie było;D? moze w skrocie ktoras opowie 🙂?

SYLA 🤪 😉
Cześć kochana 🙂 🙂 🙂 Dobrze że u was juz wszystko oki 🙂 🙂 Łap oklaska dla Nelci za 3 miesiąc spóźnione ale was nie było a my przecież razem świętujemy 😜 🙂 🙃

AGAB pytałaś które karmią cycem 😉 Ja karmię i nie wyobrażam sobie że mogłabym przestać.

My całymi dniami spacerujemy z przerwą na karmienie i przebranie Kacperka 🙂 🙂 Może uda się zrzucić zbędne kg! 🤪 😮 I tak sobie uświadomiłam że jestem strasznie zaborczą mamą.która nie da sobie żeby ktoś się wtrącał do synusia. On jest mój i koniec ja wiem najlepiej co mu potrzeba,czego brakuje,jak lubi leżeć ,spać. kiedy płacze wiem lepiej o co chodzi...itp Powiedzcie mi czy to jest złe???Czy wy też tak macie ze swoimi dzieciaczkami??? Bo ja sie właśnie dowiedziałam że krzywdzę tym swoje dziecko 🤢
może jestem złą mamą 😞?nie wiem już sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Witaam was mamusie z powrotem 😉 my juz wrocilysmy a tutaj tak brzydko dzis 😞 a ja Cierpiee zatoki mnie bola głowa nawet nie umiem ruszac 🙂

co sie dzialo jak mnie nie było;D? moze w skrocie ktoras opowie 🙂?

SYLA 🤪 😉
Cześć kochana 🙂 🙂 🙂 Dobrze że u was juz wszystko oki 🙂 🙂 Łap oklaska dla Nelci za 3 miesiąc spóźnione ale was nie było a my przecież razem świętujemy 😜 🙂 🙃

AGAB pytałaś które karmią cycem 😉 Ja karmię i nie wyobrażam sobie że mogłabym przestać.

My całymi dniami spacerujemy z przerwą na karmienie i przebranie Kacperka 🙂 🙂 Może uda się zrzucić zbędne kg! 🤪 😮 I tak sobie uświadomiłam że jestem strasznie zaborczą mamą.która nie da sobie żeby ktoś się wtrącał do synusia. On jest mój i koniec ja wiem najlepiej co mu potrzeba,czego brakuje,jak lubi leżeć ,spać. kiedy płacze wiem lepiej o co chodzi...itp Powiedzcie mi czy to jest złe???Czy wy też tak macie ze swoimi dzieciaczkami??? Bo ja sie właśnie dowiedziałam że krzywdzę tym swoje dziecko 🤢
może jestem złą mamą 😞?nie wiem już sama...


To ja się pytałam która mamusia karmi jeszcze cysiem a nie Agab 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kur... mac - napisłam posta i go wjeb.... 😠 Sorry za słownictwo ale mam dzis strasznie nerwowy dzien. Okropnie pokłóciłam sie z moim mezem, poleciało wiele przykrych słów w jedna i druga strone, beda ciche dni, oj beda.....

Przed ,momentem wyszli goscie - była "nasza fotograf" i Lenka ma znów piękna sesję. Przebierana była 3 razy ale zniosła to jak prawdziwa modelka 😉 jak dostane płytke to sie pochwale. dzis natomiast dostałam zdjecia lenki z ich ostatniej wizyty u nas - jaka niunia była jeszcze malenka - zaraz cos wrzuce 😉

Syla - witaj kochana . jak dobrze ze jestescie juz w domciu i ze bedziecie na forum. Brakowało nam was 🙂


Zaraz wracam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Witaam was mamusie z powrotem 😉 my juz wrocilysmy a tutaj tak brzydko dzis 😞 a ja Cierpiee zatoki mnie bola głowa nawet nie umiem ruszac 🙂

co sie dzialo jak mnie nie było;D? moze w skrocie ktoras opowie 🙂?

SYLA 🤪 😉
Cześć kochana 🙂 🙂 🙂 Dobrze że u was juz wszystko oki 🙂 🙂 Łap oklaska dla Nelci za 3 miesiąc spóźnione ale was nie było a my przecież razem świętujemy 😜 🙂 🙃

AGAB pytałaś które karmią cycem 😉 Ja karmię i nie wyobrażam sobie że mogłabym przestać.

My całymi dniami spacerujemy z przerwą na karmienie i przebranie Kacperka 🙂 🙂 Może uda się zrzucić zbędne kg! 🤪 😮 I tak sobie uświadomiłam że jestem strasznie zaborczą mamą.która nie da sobie żeby ktoś się wtrącał do synusia. On jest mój i koniec ja wiem najlepiej co mu potrzeba,czego brakuje,jak lubi leżeć ,spać. kiedy płacze wiem lepiej o co chodzi...itp Powiedzcie mi czy to jest złe???Czy wy też tak macie ze swoimi dzieciaczkami??? Bo ja sie właśnie dowiedziałam że krzywdzę tym swoje dziecko 🤢
może jestem złą mamą 😞?nie wiem już sama...


A kto Ci takich głupot naopowiadał????
Nie Aniu ja postępuję podobnie,bo kto jak nie matka wie najlepiej jakie są w danej chwili potrzeby i oczekiwania dzieciaczka.Wiadoma rzecz,że zawsze się znajdzie ktoś z dobrą radą i będzie próbował podważyć twoje zdanie,możesz z niej skorzystać albo nie.
Ja słucham ale i tak robię to co uważam za słuszne,szczerze mówiąc mam w d.... co sądzi o moim wychowaniu teściowa 😜a w szczególności o rozszerzaniu diety 🙂najchętniej to już by wpakowała w Małgosię jakąś gęstą kachę 🙃po moim trupie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada a powiedz mi jak twoje samopoczucie,bo pisałaś ostatnio że nie miałaś w ogóle siły itp.przeszło już,wiesz co było powodem?

bo ja od paru dni jestem cholernie zmęczona rankiem,brak mi sił aby wstać z łóżka a dziś rano robiłam 3 podejścia bo cały czas kręciło mi się w głowie i miałam ciemnicę przed oczami,aż się wystraszyłam.no i paskudny ból głowy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Ja tylko na chwilkę, jestem padnięta, chyba za dużo świeżego powietrza 😉.

Syla - witaj kochana! Buziaki dla niuni 😘.

pinacolada - nie kłóćcie się z mężem, szkoda czasu 🙂.

aniołku - też ostatnio nie najlepiej się czuję i myślę że to ta wiosenka nas tak męczy. Głowa też mnie ostatnio często boli 🤨.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kobitki

ja tez padnieta...wypady z dzieckiem nie sa absolutnie odpoczynkiem...a czas leci ja szalony! miedzy karmieniami udalo na sie zaliczyc kilka sklepow ale kurteczki nie kupilismy dla Ksawcia - uwazam ze 120 pln za kurtke dla niemowlaka to lekka przesada...najtansza jaka znalazlam to 80 pln - i ile on w niej pochodzi? miesiac...? moze 2 jak bedzie zimno...bez sensu.
Ale fakt faktem ze jak weszlismy do ZARA kids to nie wiedzielismy gdzie patrzec i co macac - takie cudenka!!! 😉 po prostu totalny ODLOT! ale jakie ceny... 🤢 wypatrzylismy trampki dla Ksawcia ale 79,90...kurcze duzo. nie kupilismy.
Za to tatuś kupil w smyku sliczna czapeczka, szkoda tylko ze za mala..grrr... ja od razu na nia popatrzylam i mowie ze za mala - maz stwierdzil ze wydala mu sie duza - zakladamy na glowke a tu ups, nei da sie...wiec musimy ja komus podarowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba też pójdę lulać,troszkę się dziś napracowałam w domku,a jutro rano muszę jeszcze upiec placek bo znajomi przychodzą 🙂
Zapomniałabym chcemy małą zapisać na basen i jedziemy jutro obadać sprawę co i jak i dlaczego tak drogo? 😜

DOBRANOC DO JUTERKA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miłooo 😉 dziekuje za tak cieplutkie przywitanie 😉 ahh jak mi was brakowało szok!:P

Całuski dla każdej 😘

Aniołku chrzciny super 🙂 powiem Wam ze nie żałuje że zrobiłam w lokalu. Zarezerwowałam stolik na 14osob. Wziełam rosół dla każdego i my tu mamy tzw kopanki że jest kilka rodzai miesa. Wziełam duza i małą. Jeszcze mnostwo miesa zostalo do tego byly w tym kluseczki, zapiekane ziemniaczki i pyszna kapusta zjadlam troszke i małej nic nie było. Juz pomału wszystko jem i wprowadzam smazone 🙂 ale oczywiscie malo oleju itd. i jak co to staram sie na oliwie.
Potem kto chcial to kawe czy piwko i oczywiscie deser byla szarlotka na cieplo z bita smietana i lodami 🙂 pychaaa! wszyscy sie objedli byli zadowoleni ja nie musialam uslugiwac i wszystko bylo pod nos podtykane! a zaplacilam 500zl wiec uwazam ze mało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilismy tez parasolke do wozka - jest dziwna...jutro powtorzymy probe.
W ogole dzis w aucie Ksawciu byl bordowy z goraca...jak go przebieralismy to bodziak byl calusienki mokry 🤢 no i dzis pierwszy raz nie ubralam mu rajstopek :P i byl w samej bluzie 🙂
Kupilam taka oslonke na szybe w aucie ale dziadostwo kompletnie nic nie daje i musielismy wieszac na oknie bluze męza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
pinacolada- po takich cichych dniach jest głosno w sypialni 🤪

Jagoda- po moim wypadzie do Polski juz wiem jakie wy tam macie kosmiczne ceny, masakra.


jesli chodzi o ubranka, kocyki i w ogole akcesoria odziezowe dla dzieci ze tak sie wyraze to tego wam zazdroszcze bo na wyspach taniej i bardziej kolorowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
kupilismy tez parasolke do wozka - jest dziwna...jutro powtorzymy probe.
W ogole dzis w aucie Ksawciu byl bordowy z goraca...jak go przebieralismy to bodziak byl calusienki mokry 🤢 no i dzis pierwszy raz nie ubralam mu rajstopek :P i byl w samej bluzie 🙂
Kupilam taka oslonke na szybe w aucie ale dziadostwo kompletnie nic nie daje i musielismy wieszac na oknie bluze męza...


no właśnie my też kupiliśmy już kolejne osłonki i nic nie dają 😞 a jedna i druga panna chce mieć chyba alabastrową skórę bo sie słońca jak ognia boją 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...