Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
CZESC DZIEWCZYNKI

agab moj synek 🙂 ma 14 lat 😆
pinacolada super ten fotelik, sama chyba nad takim pomysle. od ilu moznoa sadzac w nie dzieciaczki?

justyna te strony to troche przeze mnie bo troche wczoraj kombinowalam 🙂



siedzisko jest regulowane chyba w 3 albo 4 nawet pozycjach wiec juz mozna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojechałam z niunia na spacer do moich rodziców. siedimy w kuchni, niunia jeczy jak najeta, mama pyta czemu ona tak skuczy a ja na to ze ona popołudniami tak ma. Przyszedł sąsiad, gada do niuni (widział ja 1 raz) a ta jeczy i jeczy. I nagle mowi : "moze ona głodna jest?". A ja: " o jezu, jesc jej nie dałam !!! ". A wychodzac oczywiscie nic nie wziełam bo ona juz jeczała a poza tym to niedaleko od domu , nawet gdyby kupe walneła to 10 min szybkim marszem i jestesmy w domu. No i na sygnale wracałysmy! 🤪 🤪 🤪 Niezła ze mnie matka, nie ma co 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Pojechałam z niunia na spacer do moich rodziców. siedimy w kuchni, niunia jeczy jak najeta, mama pyta czemu ona tak skuczy a ja na to ze ona popołudniami tak ma. Przyszedł sąsiad, gada do niuni (widział ja 1 raz) a ta jeczy i jeczy. I nagle mowi : "moze ona głodna jest?". A ja: " o jezu, jesc jej nie dałam !!! ". A wychodzac oczywiscie nic nie wziełam bo ona juz jeczała a poza tym to niedaleko od domu , nawet gdyby kupe walneła to 10 min szybkim marszem i jestesmy w domu. No i na sygnale wracałysmy! 🤪 🤪 🤪 Niezła ze mnie matka, nie ma co 😉 😜


brawo mamusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - SUPER TEN OCHRANIACZ! bo w sumie dziecko nie ma lowy tylko tam gdzie jest ten polowkowy 🤢 chyba Ci wszyscy producenci dzieci nie maja...

ja też mam ochraniacze na całej długości łóżeczka, ale nie specjalnie mi to potrzebne. z jednej strony na górze mam całkiem bok schowany bo muszę moje maleństwo mieć na oku, z drugiej strony bok jest "zniekształcony" przez karuzelę, a w nogach wystaje za wyskok i mam problem z przewijakiem bo się chwieje jak ochraniaczy nie ścisnę trochę na dół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał(a):
ja kupiłam chicco polly magic i jestem bardzo zadowolona.... mała chyba też 🙂 fakt kosztowało troche ale zrzucilismy sie my i chrzestni 🙂


my chcemy POLLY - bez magic 😉 - ale krzeselko na tle innych w sklepie wypada oszalamiajaco! super materialy, wykonanie, kolory, material no i odchylenie do prawie lezacej pozycji! super! i juz nie chcemy inego - tylko teraz szukamy na allegro - dziadek dzis dzwonil [moj tata] i oczywiscie poweidzial ze funduje 😉 wiec zobaczy sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał(a):
przeraża mnie mój suwaczek że do slubu już tylko 22 dni!!!! 🤢


szczerze powiedziawszy to wspoczuje bo sama to przerabialam tak niedawno 😉 najgorsze sa teraz te dni do slubu i dopinanie wszystkiego 😉 ale sam dzien slubu - oj, maaagiczny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Pojechałam z niunia na spacer do moich rodziców. siedimy w kuchni, niunia jeczy jak najeta, mama pyta czemu ona tak skuczy a ja na to ze ona popołudniami tak ma. Przyszedł sąsiad, gada do niuni (widział ja 1 raz) a ta jeczy i jeczy. I nagle mowi : "moze ona głodna jest?". A ja: " o jezu, jesc jej nie dałam !!! ". A wychodzac oczywiscie nic nie wziełam bo ona juz jeczała a poza tym to niedaleko od domu , nawet gdyby kupe walneła to 10 min szybkim marszem i jestesmy w domu. No i na sygnale wracałysmy! 🤪 🤪 🤪 Niezła ze mnie matka, nie ma co 😉 😜


a jak zaczelam czytac posta to pomyslalam ze wszyscy lepiej wiedza keid yLenka glodna..a jednak widzieli hehehehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie! Jej 31 stron od wczoraj. Powariowały te mamusie chyba 😉 U nas tak sobie Piotrus mi sie chyba gdzieś podziebił bo prycha i ma katarek. Jeszcze do tego trze oczka i nie wiem co na to poradzic ehhh masakra


to zludne wrazenie, polowa to moj samowkejajacy sie post hehehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w biedronce po huggisy - jakies stare babsko stalo milimetr za mna - i co ja sie oddalalam od niej to ta sie dociskala do moich plecow - no wiec zaczelam ostentacyjnie przewracac oczami NIC, WALNELA MNIE W DUPE KOSZYKIEM bo juz musiala wykladac na tasme choc nie bylo miejsca bo byly tam moje zakupy!!! no to juz spiorunowalam ja wzrokiem - przeprosila, syknelam PROSZE, pakuje zakupy do wozka a ta kurwa juz mnie stamtad sila usuwa bo ona tez juz pakuje - nie wytrzymalam i nawrzeszczalam na nia- jak ja nie lubie takich babsztyli!!!!!!w ogole NIENAWIDZE jak ktos obcy sie do mnie "przytula" uhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja i mój mąż takie przypadki "uwielbiamy". któregoś razu stałam w aptece w kolejce a za mną jakiś starszy facet, włazi mi prawi na plecy,więc ja się podsuwam do przodu, on za mną myśląc że kolejka się skraca, więc ja trochę do przodu i w bok, on za mną myśląc ,że opuszczam kolejkę. już mnie nerwy brały, więc jak to ja zaczęłam sobie krzękać pod nosem jakbym kaszlała, w końcu mój mąż do mnie mówi "mam nadzieje, że coś tu znajdą na ą twoja ptasią grypę". Starszy pan niby przygłuchy ale usłyszał, więcej nie wlazł mi na plecy 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aallicee napisał(a):
ja kupiłam chicco polly magic i jestem bardzo zadowolona.... mała chyba też 🙂 fakt kosztowało troche ale zrzucilismy sie my i chrzestni 🙂


my chcemy POLLY - bez magic 😉 - ale krzeselko na tle innych w sklepie wypada oszalamiajaco! super materialy, wykonanie, kolory, material no i odchylenie do prawie lezacej pozycji! super! i juz nie chcemy inego - tylko teraz szukamy na allegro - dziadek dzis dzwonil [moj tata] i oczywiscie poweidzial ze funduje 😉 wiec zobaczy sie 😜



Ty sie ciesz dziewczyno że dziadek kupi 🙂 wie co znaczy wnuk i brawo dla dziadka 🙂
Pseudo babcia Vanesski stwierdziła ze na chu... mi krzesełko bo dawniej ludzie nie mieli takich wynalazków i żyli, szkoda ze nie widzi jaki ona wynalazek wychowała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
aallicee napisał(a):
ja kupiłam chicco polly magic i jestem bardzo zadowolona.... mała chyba też 🙂 fakt kosztowało troche ale zrzucilismy sie my i chrzestni 🙂


my chcemy POLLY - bez magic 😉 - ale krzeselko na tle innych w sklepie wypada oszalamiajaco! super materialy, wykonanie, kolory, material no i odchylenie do prawie lezacej pozycji! super! i juz nie chcemy inego - tylko teraz szukamy na allegro - dziadek dzis dzwonil [moj tata] i oczywiscie poweidzial ze funduje 😉 wiec zobaczy sie 😜



Ty sie ciesz dziewczyno że dziadek kupi 🙂 wie co znaczy wnuk i brawo dla dziadka 🙂
Pseudo babcia Vanesski stwierdziła ze na chu... mi krzesełko bo dawniej ludzie nie mieli takich wynalazków i żyli, szkoda ze nie widzi jaki ona wynalazek wychowała 😁


a nasz dziadek zamiast pomyśleć o wnusi kupił sobie dziś 3 wiertarkę 😞 😞 i cieszy się jak dziecko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
my colud czy Nelcia zachwycona przyrządem gimnastycznym, bo ja chce kupić ale zastanawiam się czy dziecko leżąc na pleckach sięgać będzie wiszących zabawek?

nie kupuj dupa blada,moje dziecko popatrzy krzywą miną i tyle,nie sięga do zabawek,a jak ma humor to wali w to nogami i taka impreza 😠 w ogóle ,zeby znaleźć mądrą zabawkę trzeba się nieżle naszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
elo Lasencje 🙂 🙂 🙂
Ja z ranca szczesliwa - dzieki za kciuki 🙂 🙂

Ksawciu jest boski!!! przy takim badaniu i zagladaniu do gardla ja sama bym plakala a on sie tylko skrzywil.
Przewracal sie na brzuszek, my gadalismy z lekarka na on na brzuszku sobie lezal i gadal 🙂
Pani doktor bardzo szczegolowa co mi sie podobalo - wszystko wyogladala, wszystkie wyniki badan, w zwiazku z leczeniem drog moczowych zajrzala mu do siusiaka - odlosnila mu go bardziej i powiedziala ze mamy to robi min. 2 razy na tydz bo tam sie duzo tego zbiera i wyniki moga byc falszywe od tego [a my mu tak delikatnie to odciagalismy-okazalo sie ze zbyt delikatni] powiedziala ze super sie rozwija i jest bardzo silny 🙂 🙂 posadzila go sobie i tak go badala - powiedziala w sumie zeby nei bac sie go sadzac w ten sposob 🥴
Poobliczala wage biorac pod uwage urodzeniowa - stwierdzila ze idealnie i w zwiazku z tym absolutnie mamy dziecka nie zmuszac do jedzenia bo dziecko wie samo ile ma zjesc.
Na samym szczepieniu Ksawciu plakal moze 20 sekund a potem juz fiknal na brzuszek i caly zadowolony 🙂 🙂
Waga - 6920 na golaska 🙂
Wzrost -sami z mezem go mierzylismy to tak ok 67
NASTEPNE SZCZEPIENIA SANEPIDOWSKIE - 30 GRUDZIEN 2010!!! 🤪 🤪 🤪

Jestem taka szczesliwa 🙂 🙂 🙂


Wiadomości rewelacja 🙂
A powiedz mi dlaczego dopiero w grudniu???I jakie szczepienia?
Bo mi kazali przyjść w lipcu-żółtaczka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...