Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia - bedę pamietać i jeśli nie dzis to jutro dostaniesz na pewno 😉

A teraz info od Guni. Otóż napisałam w końcu dzis do niej bo niepokoiła mnie jej nieobecność. U nich wszystko w jak największym porządku !! Helenka rośnie ale bardzo mało sypia i Aga jest wykończona. Jak mąż wraca z pracy i zajmie się małą to Aga kładzie się żeby się przespać. Ślini się Helenka tak jak większość styczniowych maluszków, dźwiga wysoko głowę co widać na obrazku. Aga pozdrawia Was bardzo serdecznie i obiecała że zaglądnie do nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - chciałam Ci dac wygranego oklaska ale musze czekac 120min. ktos dał sekundę przede mną ? 😠


nie chce kablowac ale to nasz aniołek 😁


Toz diabeł wcielony a nie anioł żaden 😜 Anioły nie są złosliwe, no chyba że od Jagody się zarażą 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - chciałam Ci dac wygranego oklaska ale musze czekac 120min. ktos dał sekundę przede mną ? 😠


nie chce kablowac ale to nasz aniołek 😁


Toz diabeł wcielony a nie anioł żaden 😜 Anioły nie są złosliwe, no chyba że od Jagody się zarażą 😜 😉


ANIOŁ brzmi zdecydowanie lepiej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz troche o krzesełku. Odebrane, przywiezione i juz umyte 😉 bo niestety ale ono czyste nie było 🤢 Działa w 100%, jest super. Ta "skóra" która miała być biała była brudna (ale nie upaprana tylko po prostu nie doczyszczona). Ściągnęłam obicie ze stelażai wyszorowałam to szczoteczką i płynem do mycia naczyń - jest śnieżnobiałe 🤪 Paski, którymi przypina się dziecko też były nieświeże więc je wyprałam i są jak nowe ! jedyny ślad, po którym można się teraz zorientować że sprzet jest używany to logo firmy na przodzie wierzchniej tacki jest przytarte ale widziałam na allegro ze to czesty mankament używanych krzesełek poniewaz te tacki mozna myc w zmywarce i myślę że od tego (od chemii). Super się opuszcza w dół, super się odchyla do tyłu, no i w ogóle jestem zadowolona bardzo. Ja tylko nie wysłałabym brudnego bo by mi wstyd było no ale widac nie kazdemu to przeszkadza 😜
Jutro wkleje fotkę bo niunia dziś padła tak szybko że nie zdążyła zasiąść na tronie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...