Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziołchy!

U nas znowu leje!! 😠

Jestem padnięta, Lenka co chwilę budziła się w nocy 😞 i nie wiem czemu 😞.

PINACOLADA- ubranka super!!!!
Tylko jak dla mnie ważne są ceny 🙂.

Spadam na chwilę nakarmić niunię.
Aha! I ona wczoraj cały dzień nic prawie nie jadła 😞.
Może ząbki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):


sukienka z majtkami ok 30zł /szt


Pinacolada dokładnie tą sukienke w paski ma moja córcia i powiem Ci ze rewelacja- materiał wykonanie- świetne a kolory takie mocne i nie płowieją w praniu. Młoda dostała paczkę ze stanów od cioci- tylko rozmiary sa inne- bo młoda chodzi w 6-9 miesięcy a kurczaczek malusi z niej, upewnie sie w domu dokładnie bo narazie przez deszcz jestem u mamy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda Przyjaciółka nie musi Ci mówić ze Ksawciu cudo bo ja Ci to mówię 🙂 jest mega przystojniaka i uważam że moja Nesia do niego bardziej pasuje niż Zośka, wiesz jest młodsza, oboje z grudnia, taka drobniejsza, ślini sie do zdjecia jak jej Ksawcia pokazuje- mówię Ci to już miłośc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):


sukienka z majtkami ok 30zł /szt


Pinacolada dokładnie tą sukienke w paski ma moja córcia i powiem Ci ze rewelacja- materiał wykonanie- świetne a kolory takie mocne i nie płowieją w praniu. Młoda dostała paczkę ze stanów od cioci- tylko rozmiary sa inne- bo młoda chodzi w 6-9 miesięcy a kurczaczek malusi z niej, upewnie sie w domu dokładnie bo narazie przez deszcz jestem u mamy 😆



Basienko sprawdz prosze ten rozmiar. z tego co sie orientuje to rozmiarówka jest taka : NB (newborn), 3m, 6m, 9m, 12m, 18m, 24m. ja myslałam zeby zamawiac przede wszystkim 9m bo latem nasze maluchy beda miały miedzy 6-8 m-cy a zawsze lepiej luzniejsze niz za małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagoda Przyjaciółka nie musi Ci mówić ze Ksawciu cudo bo ja Ci to mówię 🙂 jest mega przystojniaka i uważam że moja Nesia do niego bardziej pasuje niż Zośka, wiesz jest młodsza, oboje z grudnia, taka drobniejsza, ślini sie do zdjecia jak jej Ksawcia pokazuje- mówię Ci to już miłośc 😁


😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...