Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Basieńka oj ja nie w temacie to Jarek już w kosmos poleciał ??? to ty biedaku sama z Vaneską? przykro mi


Jareczek do mamusi poleciał, zapomnieli mu pępowiny odciać.
Tak, sama wychowuje Nesie i powiem ci że mimo ze ciezko to i tak jestem najszczęśliwszą mamą na świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
dzięki Kingusia 🙂 żeby sie jednak nie okazało że ten Twój chłop to też mój 🙂 🙃 🙃na zdjęciach wygląda inaczej niż moj ale ....nigdy nic nie wiadomo klonie 🙂



he,he - bedą jaja jak dzieci sie okaza identyczne ! Na wszelki wypadek swoja jakos zaznacze ! Chłopa znaczyc nie bede - a nóż sie któras pomyli i se go wezmie 😉 😜 🤪
to dlugo sama nie zostanuesz bo były w kolejcee 🤪


nie mogłam zakumać (cos jednak z ta żaba dziś bedzie 🙃 ) o co Ci chodzi ale juz wiem: o byłego . Czy w kolejce , hmmmm moze.... zwłaszcza ze zony nadal nie ma a 37lat skonczone! A moze gej z niego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Basieńka oj ja nie w temacie to Jarek już w kosmos poleciał ??? to ty biedaku sama z Vaneską? przykro mi


Jaro jeszcze nie w kosmosie ale cza pomyslec jak go tam wysłac z "one way ticket" 🤪


Trzeba mu wsadzić rakiete w dupe i odpalić...i koniecznie jego mamusię doczepić co by za nia nie tesknił 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A jak my sie poznamy? Moze jakis znak szczególny uzgodnimy? Róża w zębach albo w dupach naszych panów - sory ale przypomniała mi sie scena z Wilczakiem z "usta usta" . A moze identyfikatory z prawdziwymi imionami . bo jak mi pinacolada bedziecie sadzic to sie ze wstydu posram 🤢


co Ty dziś piłaś? no rozwalasz mnie, co post to leje po nogach 😁 😁 😁 jestes wielka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A jak my sie poznamy? Moze jakis znak szczególny uzgodnimy? Róża w zębach albo w dupach naszych panów - sory ale przypomniała mi sie scena z Wilczakiem z "usta usta" . A moze identyfikatory z prawdziwymi imionami . bo jak mi pinacolada bedziecie sadzic to sie ze wstydu posram 🤢


Pinacolada wstydzisz sie "pinacolady"? 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud dziękuję za komplementy w imieniu Majki 🙂
gosiek85 witaj wśród nas 😁
Pinacolada kapelusik widziałam na stoisku u nas w centrum - zapraszam do koszalina 😉 chyba że gdzieś na targu znajdziesz 😜

tak piszecie o kaszkach malinowych truskawkowych a u mnie Majka truskawki próbowała 😜 myślałam że się posikam żeby jej coś nie powyskakiwało - zostawiłam Agacie w miseczce truskawki do zjedzenia, a Majka była razem z nią w pokoiku - mamusia poszła coś zrobić juz nie pamiętam co ale chyba pranie wyciągnąć. Wracam do pokoju a Agata mniam mniam - patrzę na Majkę a ona wokół ust czerwone....pytam się Agata co zrobiłaś? odp : Aga mniam mniam Mai więc dziecko juz poznało nowy smak 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja Wam zazdroszczę tego Krakowa podgaduje mojego M ale chyba nie zafunduje nam LOTu do KRK 😞 omija temat i mówi, że od 1września będą bezpośrednie loty bez przesiadki w Wawie!
ale jedziemy na wczasy 🙂 prawdopodobnie do Karpacza...ale z nami nic nigdy nie wiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Mycloud dziękuję za komplementy w imieniu Majki 🙂
gosiek85 witaj wśród nas 😁
Pinacolada kapelusik widziałam na stoisku u nas w centrum - zapraszam do koszalina 😉 chyba że gdzieś na targu znajdziesz 😜

tak piszecie o kaszkach malinowych truskawkowych a u mnie Majka truskawki próbowała 😜 myślałam że się posikam żeby jej coś nie powyskakiwało - zostawiłam Agacie w miseczce truskawki do zjedzenia, a Majka była razem z nią w pokoiku - mamusia poszła coś zrobić juz nie pamiętam co ale chyba pranie wyciągnąć. Wracam do pokoju a Agata mniam mniam - patrzę na Majkę a ona wokół ust czerwone....pytam się Agata co zrobiłaś? odp : Aga mniam mniam Mai więc dziecko juz poznało nowy smak 😜



Dusia mam nadzieje że jej nic nie będzie 🙂 Boziu jaka dobra siostra z Agatki, swoje truskawki oddała 🙂 A mi się przypomniało jak mi mama opowiadała, jak mnie zostawiła kiedyś z młodszym bratem, a ja go nakarmiłam suchą pietką od chleba. Marcin miał wtedy 2 miech 🙂 Ale chociaż przestał płakać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...