Skocz do zawartości

Chore zatoki w ciąży - co pomaga? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pierwszy raz w życiu mam chore zatoki...już dwa tygodnie i to akurat oczywiście w ciąży. Ginekolog pozwolił na sinupred i paracetamol. Wiecie może jak się z tego wyleczyć po domowemu. Gorączki nie mam. Mam za to zawalone zatoki i mega katar. Może są jakieś sprawdzone metody żeby to wyleczyć, a może trzeba pomyśleć nad antybiotykiem...nie mam pojęcia. Może któraś z was ma jakąś skuteczną metodę?? Czosnek i cytrynka niestety nie działają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys mialm takie krople argol robilo sie inchalacje szlo jak woda. Ale niewiem czy dozwolony jest w ciazy. A teraz jak mialam przywalone zatoki dal mi ascorutical tak na wzmocnienie i jakies do psikania nazwy tylko nie pamietam ale sprawdze. i podam. Mnie przeszlo. Na domowy sposob to maz kazal mi robic inhalavje nalewka bursztynowa. Dawala kopa ale przegryzla ale nie tak dokladnie jak te krople.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u lekarza. Robiłam inhalacje w ten sposób, że garnek z solą gotowałam w kuchni kilka godzin w całym mieszkaniu robiła się parówa (aż mgła wisiała) i przeczyściło mi to zatoki. Dodatkowo wodą morską w atomizerze czyściłam sobie nos. Poza tym dalej jadłami jem sinupred i o dziwo jest lepiej. W porównaniu z zeszłym tygodniem duuużo lepiej 🙂. Obyło się bez antybiotyków i mam nadzieję, że mi przejdzie do nowego roku całkiem. Okropność z tymi zatokami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...