Skocz do zawartości

Kiedy dostałyście pierwszą miesiączkę po porodzie karmiąc piersią?????? | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,powiedzcie mi kiedy dostałyście pierwszą miesiączkę po porodzie karmiąc piersią?Ja jestem 3 miesiące i 10 dni po porodzie karmie tylko piersią i nie mam jeszcze miesiączki,przy tamtych dzieciach tez karmiąc tylko piersią dostałam miesiączkę do 8 tyg po porodzie.Z góry dziękuję za odpowiedzi .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi bo już przerażenie mnie bierze w sumie nie wiem dlaczego bo nie ma podstaw 🙂
  • Nie wiedziałam,że można brać już tabletki ,myślałam że muszę czekać aż dostanę okres i dopiero w tedy .Wiec pozostaje mi przejść się do lekarza i działać 😉
  • Pozdrawiam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Szczerze cieszę się,że jeszcze nie mam a zarazem bym już do pewności go chciała dostać 😉Jak dziś czytałam na necie o tych sprawach to szok brał mnie nawet dziewczyny do 22 miesiąca po porodzie nie miały ,mój M już mówi żebym dostała bo nie dozniesienia jestem i nerwowa.Więc pozostaje czekać
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Szczerze cieszę się,że jeszcze nie mam a zarazem bym już do pewności go chciała dostać 😉Jak dziś czytałam na necie o tych sprawach to szok brał mnie nawet dziewczyny do 22 miesiąca po porodzie nie miały ,mój M już mówi żebym dostała bo nie dozniesienia jestem i nerwowa.Więc pozostaje czekać


    Mój za to mówił, zebym już dostała okres, bo wtedy będzie wiadomo kiedy mam dni płodne 😁 😁

    Miesiączki nie przyśpieszysz, przyjdzie w spoim czasie, a na nerwy mozna pic meliskę, nie zaszkodzi dziecku 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja dostałam prawie 6 m-cy po porodzie, to była masakra trwała 3 tygodnie, musiałam narazie odstawić tabletki anty Cerazette (można brać przy karmieniu piersią) i gin przepisał mi wit. K, po 5 tabletkach okres zatrzymał się, teraz zobaczymy czy dostanę czy nie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...