Skocz do zawartości

Szybki puls w ciąży | Forum o ciąży


Lilka29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny chciałam się Was poradzić.Na ostatniej wizycie u doktorki miałam badane ciśnienie i tętno(tetno dopiero pierwszy raz) i cisnienie było w porządku,natomiast tętno wysokie,bardzo się tym nie przejęła,ale powiedział ze to może byc od tarczycy,i dała mi skierowanie na TSH,badania robię w poniedziałek ,ale troche mnie to niepokoi,zaznaczę że jak idę do obojetnie jakiego lekarza to przed wizytą mi serce zawsze szybko bije,tak już mam od dawna,i myślę że to jest na tle nerwowym,bo jak wychodzę od lekarza wszystko się uspokaja,a w domu jak sobie czasem mierzę to jest w porządku,miałyście kiedyś coś takiego? i czy myslicie że to może być faktycznie od tarczycy? tą miałam badaną rok temu i było ok.Moim zdaniem to jest na tle nerwowym ,ale niewiem co o tym myśleć,dodam że jestem w 16 tygodniu ciązy,pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodnie później...
  • Mamusia
😜 w wiec nie jestes sama i to nie zadna tarczyca. ja mam tak samo jak wiem ze moja kolej wejsc do lekarza to serce mi wali i 2 razy mierza cisnienie za pierwszym tetno jest wysokie a jak juez tam sobie pogadam to sie usopoje i jest ok. nie musisz isc na zadne badania to jest tylko stres i nie mart sie . i powiem jedno nie zawsze trzeba sluchac lekarza 🙃 tez jestem w 16 tygodniu ciazy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lilka29 napisał(a):
Dziewczyny chciałam się Was poradzić.Na ostatniej wizycie u doktorki miałam badane ciśnienie i tętno(tetno dopiero pierwszy raz) i cisnienie było w porządku,natomiast tętno wysokie,bardzo się tym nie przejęła,ale powiedział ze to może byc od tarczycy,i dała mi skierowanie na TSH,badania robię w poniedziałek ,ale troche mnie to niepokoi,zaznaczę że jak idę do obojetnie jakiego lekarza to przed wizytą mi serce zawsze szybko bije,tak już mam od dawna,i myślę że to jest na tle nerwowym,bo jak wychodzę od lekarza wszystko się uspokaja,a w domu jak sobie czasem mierzę to jest w porządku,miałyście kiedyś coś takiego? i czy myslicie że to może być faktycznie od tarczycy? tą miałam badaną rok temu i było ok.Moim zdaniem to jest na tle nerwowym ,ale niewiem co o tym myśleć,dodam że jestem w 16 tygodniu ciązy,pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie 🙂



ja w cizy czy tez nie mam 110 ale nigdy zaden lekarz mnie nie kierowal nigdzie wyczytalam tez ze jak nie prowadzi sie aktywnego trybu zycia to czesto jest wyzszy puls u mnie by sie sprawdzilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez zawsze mam puls 100 i powyzej.I to nawet bez ciazy.A do tego jak wchodze do gabinetu,to momentalnie mi sie sie tez cisnienie podnosi.Dlatego zawsze mi je 2 razy badaja,bo jak troche z lekarzem pogadam,to sie uspokaja.Ale puls zawsze bez zmian.I nigdy mi zaden lekarz nic na ten temat nie powiedzial,wiec raczej nie ma zadnych powodow do obaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja mam w ciąży 120/80
ostatnio powiedziałam gin,że robi mi się duszno,ona wysłała mnie to rodzinnego,rodzinny na ekg i do szpitala.
Poszłam prywatnie do kardiologa i okazało się,że mam przyspieszoną akcję serca i jakieś szmery,które ma się przy nerwicy.
Ja się nicczym nie denerwuje,i mam sprzyjające ciąży warunki-a mimo to,mam takie problemy. Pół rodziny ma tarczyce i myślałam,że to ona jest powodem,ale wyniki mam bardzo dobre.
kardiolog powiedział,że tego się nie leczy niczym poza melisą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...