Skocz do zawartości

WOŚP | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WOŚP czyli... WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W tym roku zbierane są pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Finał właśnie trwa... oglądacie, wspieracie? 😉

Więcej na stronie WOŚP.

Myślę, że jako matki (i ojcowie 😉) jesteśmy szczególnie wyczuleni na potrzeby dzieci i tego typu akcje. Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście że akcję wspieramy. teraz temat jest bliski mojemu sercu podwójnie. po 1 moja siostra pracuje na oddziale urologii a po 2 to przez te ciągłe infekcje układu moczowego u Olka. właśnie w najbliższym czasie będziemy sprawdzać czemu te choróbska siusiaczkowe go dopadają. miał cystografię mikcyjną i niby wszystko ok w usg też dobrze a infekcje powracają....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Popieram WOŚP, ale.. no właśnie. Gdyby była pewnośc, że wrzucona przeze mnie kasa do puszki trafi rzeczywiście do potrzebujących dzieci.. ale niestety tej pewności nie ma. Bo jak tu zaufac grupie chłopaków ( dresów ) w kapturach przymających puszkę? Przeciez nie jeden taki "wolontariusz" podbiera z puszki.. labo w ogóle jej nie oddaje.
Dlatego też staram się dawać osobom budzacym zaufanie, albo bezpośrednio na skwerach gdzie odbywa się impreza towarzysząca WOŚP.
A wiadomo ile zebrali? więcej niż w tamtym roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 ile zebrali będzie wiadomo jeszcze za kilka tygodni... Chyba np. jeszcze trwają licytacje na Allegro. 37 ml jest jakoś jak do tej pory. 🙂

No tak, ja też staram się dawać albo poprzez znajomych, którym ufam i wiem, że w tym siedzą, albo chociaż osobą wzbudzającym moje zaufanie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):

No tak, ja też staram się dawać albo poprzez znajomych, którym ufam i wiem, że w tym siedzą, albo chociaż osobą wzbudzającym moje zaufanie. 🙂


wczoraj pod kościołem stało 3 dresów, jeden trzymał puszkę i zbierali.. ani identyfikatora ani niczego, tylko puszka..

37 milionów.. z roku na rok coraz więcej 🙂

ja skromnie proponuję, zamiast kupienia kolejnego wojskowego samolotu, niech rząd przeznaczy kase na chore dzieci! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
ja skromnie proponuję, zamiast kupienia kolejnego wojskowego samolotu, niech rząd przeznaczy kase na chore dzieci! 🙂

Właśnie. 🙂

Podoba mi się akcja WOŚP, choć właśnie przykra jest świadomość, że w ogóle konieczne są tego typu akcje, by zakupić (czy kupić nowszy) sprzęt do szpitali... 🥴 Bo inaczej nie ma na to pieniędzy. A życie, zdrowie nie może przecież czekać.

kasia1986 napisał(a):
co nieco o wolontariuszach 😉
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Jedni-kradli-puszki-z-datkami-inni-zbierali-dla-siebie,wid,13017886,wiadomosc.html?ticaid=6b940

Cóż, obawiam się, że przy akcji tego typu skali, cóż, incydenty są nieuniknione... Ale to wina nieuczciwych jednostek, nie organizatorów przecież. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...