Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

No hej...ja tu codziennie zagladam i jestem w szoku ze dziewczyny pogineły gdzies...hmm 😞 😞 😞nawet Maxara...dziwne...bo jej sie to nie zdarzało... 🤨 🤨 🤨
U nas oki,maly dokazuje...dzis troche marudny jest,a teraz spi chwilowo...a chce isc na spacerek a ta mala glizda spi i spi... 😲wczoraj mielismy super pogode,troche sie na ogrodzie opalalam,a maly sie schowal z tata w cieniu... 🙂 🙂 🙂a tak poza tym to po staremu...Gracjan rosnie jak na drozdzach,apetyt ma za trzech... 😁 😁 😁i grubasek z niego... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moniczko na to wyglada ze na forum zostalysmy tylko my dwie... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞ale poczekajmy moze dziewczyny wroca do nas,pewnie zajete są spacerami... 😆

Papapapa 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://th.interia.pl/51,beccc2b2a1963762/dzien_matki_2_duza.jpg

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUNIE !!!

Nadal Was tu nie ma ,normalnie zaczynam sie martwić...nie wiem gdzie mieszkacie ale mam ogromną nadzieje że nie dotknęła Was powódź...NAPISZCIE PROSZĘ 😞

U nas oprócz pierwszego ząbka nic nowego na razie się nie dzieje...Bartuś w miarę grzeczny i mimo dokuczających dziąseł nie jest źle...Apetyt mu dopisuje aż mnie piersi bolą 🤔 A w dzień je już trzy posiłki poza cycem - kaszkę,obiadek i owoce...
Następne szczepienie w 13 miesiącu a w sierpniu na kontrolę wagi...więc na razie spokój.
Próbowałyście może dawać maluszkom takie ryżowe chrupaczki?Mój Bart jakoś sobie z nimi nie radzi hmmm...
Życzę miłego dnia...buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby nasze forum umarło???? 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal piszę sama do siebie hehe 😞 😞 😞

Bartolini wstaje sam w łóżeczku trzymając sie za szczebelki 🤪 🤪 🤪Normalnie szok...tak lubi stać że żadne zabawki go nie skuszą hihi 😁
Wyszedł mu ten pierwszy ząbek i chyba go dziąsło boli bo zaczął mnie gryźć podczas karmienia brrr.... 🥴
A w sobotę smyk mały złapał tatę za brodę spojrzał na niego i powiedział TATA 😁

Pozdrawiamy serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...wszystkiego najlepszego dla naszych pociech z pazdziernika 2009...z okazji Dnia dziecka.... 😘 😘 😘 😘

widze ze tu dalej nikogo nie ma...co sie dzieje z wami dziewczyny.... 🤨 🤨 🤨 🤨???zostalam tylko ja z Moniczką... 😞 😞 😞

U nas ok...maly nauczyl sie robic kosi kosi łapki... 🙂 🙂 🙂no i wkoncu prawie siedzi...a tak to bez zmian... 🙂

AAAA gratulacje dla Bartusia z okazji pojaiwenia sie pierwszego ząbka.... 😘 😘 😘no i zdolny chlopak z niego skoro juz sam stoi w łóżeczku... 😘 😘 😘

No moj maluch tez juz prawie wszystko wcina...tylko cos ostatnio znudzily mu sie chrupki kukurydziane... 😞 😞 😞oki uciekam bo maluda wstala... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie spał pół nocy 😞 😞 😞 bidulek gorączkował mi i musiałam nosić smyka na rączkach...Rano dałam mu nurofen i tera siedzi grzecznie i się bawi...ciekawe tylko czy to od ząbków czy czai sie jakaś infekcja 😞 - oby nie...
A tu tylko Malinka zagląda hmmm....co się stało że nasze forum tak "ostygło"???
Szkoda,bo miło było porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z maluszkami...
Cóż mam nadzieję że jednak tu zaglądacie więc życzę miłego dnia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki jak tam wasze brzuszki 🙂 ehh jakie to było piekne 🙂 a teraz do rzeczy mam 2 kombinezony po moim synku na sprzedaż podrzucam wam linki na allegro

http://www.allegro.pl/item1065951455_sliczny_milutki_prawie_nowy_kombinezon.html

http://www.allegro.pl/item1065963303_sliczny_kombinezon_jesien_zima_0_3m.html

sa naprawde bardzo ładne i zadbane ten pluszowy był użyty moze z 5 razy ponieważ mały sie urodził pod koniec marca a on jest bardzo cieplutki tak do 60cm lekko i 4,5 -5 kg sie zmieści

życze wam duzo siły na te ostatnie miesiące i wytrwałości :* duzo zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna noc nieprzespana 😞 a rano 39 stopni temperatura,bidulek taki był rozpalony....zapakowałam go do auta i pojechaliśmy na pogotowie i okazało się jednak że to początek infekcji wirusowej 😞 No więc lekarstwa i się kurujemy...
A mieliśmy dziś jechać do Chojnic no i nici z planów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny Bartus... 😞 😞 😞przeklete chorobska... 😞 😞 😞a jak sie teraz czuje??? 🤨 🤨 🤨u nas narazie wszystko ok...tylko z gracjana maruda sie robila i ciagle na raczkach by chcial siedziec...a ciezka mala cholerka z nniego...hi 🙂 🙂no a za 5dni konczy 8msc...no szok jak ten czas leci... 🤪 🤪 🤪kurcze gdzie jest reszta dziewczyn....???maxara???zawsze byla na forum,wspierala nas wszystkie a teraz jej ciagle nie ma...moze sie obrazila???hmm...a reszta kobitek...natalia,madzia,niunia...gdzie jestescie????czekam na was i codziennie tu zagladam... 😲 😲 😲
Moniczko czy u was juz lepiej ze zdrowkiem ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...
U nas troszkę lepiej...gorączka trwała 3 dni i była bardzo wysoka 😞 ale Bartuś zniósł to dzielnie...a po trzech dniach pojawiła się wysypka hmmm...pierwszy raz takie coś widzę ale to ponoć gorączka trzydniowa i to zakaźne jest...
No ale Bart czuje się już dobrze,chociaż marudzi strasznie i w nocy budzi się z takim płaczem jakby go ktoś ze skóry obdarł...
Maxara jak się nie myle to mieszka na obszarze dotkniętym powodzią,nie wiem jak reszta dziewczyn ale strasznie się martwię 😞 😞 😞...nigdy tak długo nie bylo tu takiej ciszy....
Chociaż Natala pisała na NK,ale reszta to nie wiem
Pozdrawiam serdecznie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze...a tu dalej pusto...smutno ze zostalysmy tylko we dwie ja i moniczka...co to sie porobilo????
Moniczko to super ze z Bartulkim juz lepiej... 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Malinko!!! Nie opuściłam forum tylko Bartuś ostatnio tak daje mi w kość że chodzę nieprzytomna 🤢 i nic mi sie nie chce 😞...Wychodzi mu następny ząbek i bączek bardzo daje nam to odczuć...
Poza tym to zaczął siadać na kolankach i podciągać się za szczebelki więc nie można go spuścić z oka 😉...
Pogoda też w końcu dopisuje więc więcej spacerujemy,chociaż co prawda tylko popołudniu bo z rana jak jest najgorszy upał to wolę siedzieć w domu...
No i szykuje nam sie wyjazd aż do Jeleniej Góry,mam nadzieję że maluszek dobrze zniesie podróz....jeszcze do tego koniec roku szkolnego więc non stop jakieś zajęcia...
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 8 miesięcy 🤪 🤪 🤪
A wczoraj przebił się drugi ząbek 🙃 a jakie marudzenie przy tym uch...no ale cóż - i ten etap trzeba przejść.
Bartul zrobił sie tak ruchliwy że trudno go utrzymać na rękach 😁...sprawia wrażenie jakby chciał zwiać z kolan hihi...

Pozdrawiam serdecznie,może sie w końcu odezwiecie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...buziaki dla Bartulka na te osiem miesiecy... 🙂 🙂 🙂
U nas pojawil sie trzeci zabek...niunia troszke marudzi z tego powodu... 🤨
Ale juz ladnie siedzi i wstaje w łozeczku no i prawie raczkuje...jeszcze mu trosske nie wychodzi ale robi postepy w tym kierunku...no i gada po swojemu jak najety... 🙂 🙂 🙂a i teraz mam przechlapane bo ciagle wodzi za mna wzrokiem a jak zgine mu z oczu to ryk.... 😞
A za 6dni wyjazd do Polski juz nie moge sie doczekac... 🙂 🙂 🙂
Buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...
Taaa to już 8 miesięcy 😜 szybko co???Pojutrze i Oliś dolączy do 8-mio miesięcznych smyków,ciekawe co u Maxary 😞...tam gdzie mieszka nieźle zalało podczas powodzi i od tamtego czasu nie ma jej na forum 😞,mam nadzieję że jednak wszystko u nich w porządku...

Bartuś tak samo jak zniknę z zasięgu wzroku podnosi larum 🤔 trudno cokolwiek zrobić,tymbardziej że i drzemek mniej w ciągu dnia...Ja mam o tyle dobrze że chociaż trochę zajmą się nim moje starszaki 🙂
Malinko życzę Ci w takim razie przyjemnej podróży i udanego pobytu 😁

Pozdrawiam i buziaki zostawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... 🙂widze ze dalej tu nikogo nie ma...pisalam do maxary na nk co tam u niej...ale nie odpisala....a byla dostepna pozniej...nie wiem co sie stalo,albo nie ma czasu albo zwyczajnie nie chce z nami sie kontaktowac...smutne to troszke...w sumie to sie z wami zzylam bardzo...a teraz zostalysmy we dwie z moniczko...skad te nagle zmiany???buuu...zagladam tu codziennie i przykro sie patrzy na taka cisze...ostatnio czytalam sobie jak to bylo jak bylysmy w ciazy...te zwierzenia,pomagalysmy sobie na wzajem...a teraz to sie skonczylo... 😞 😞 😞szkoda wielka szkoda 😞 😞 😞

Jutro wylot do Polski...ciekawe jak to bedzie...boje sie lotu...po tych tragediach jakie sie ostatnio wydarzyly normalnie mam cykora... 🤨 🤨 🤨
Odezwe sie jak bede na miejscu.... 🙂
Buziaki dla tych obecnych i nie obecnych no i dla waszych osmiomiesiecznych bobaskow 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinko trzymam kciuki za podróż 😁 żebyś się już tak nie bała....no i koniecznie napisz jak dolecisz 🙂
Ja też zżyłam się z Październikiem 2009 i smutno mi że się rozsypało...
A Bartuś dostał nową spacerówkę 🤪 🤪 🤪 typu parasolka,zajmuje niewiele miejsca no i jest lżejsza i teraz mogę śmigać z 3 piętra hihi...
Malinko oklask za wytrwałość i dla wszystkich buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘hej...dolecielismy szczesliwie na miejsce...teraz maly rozpieszczany przez dziadkow a my odpoczywamy...a wczoraj nawet iprezke zaliczylismy... 🤪a jutro weselicho... 😁 😁zrobilam sobie nowy fryz i czuje sie super... 🤪
Gracjan diabelek sie zrobil...raczkuje,super siedzi i wogole to jest bardzo ruchliwy wmiejscu nie posiedi...i zalcza pierwsze guzy... 🥴a dzis id z nim na kontrole do lekarza...mam nadzieje ze wszystko ok... 🙂
uciekam na sniadanko... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie że spokojnie dolecieliście...i życzę udanej zabawy na weselu i koniecznie wklej zdjęcie nowej fryzurki 😜
Ja byłam dziś z Bartim na zakończeniu roku szkolnego i musieliśmy szybciej wyjść bo mu się znudziło i zaczął się wydzierać...no obciach hehe 🙃...On to też nie usiedzi na miejscu,normalnie jak struś pędziwiatr 😉
My na kontrolę idziemy dopiero w sierpniu i wtedy zobaczymy ile waży i czy rośnie 😜
Pozdrawiam serdecznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...