Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Gosia 🙂 🙂 🙂

Po odswiezeniu strony pojawilo sie to:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny13 with Suhosin-Patch Server at www.mamusie.net Port 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie to samo co u malinki 🤢
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Admin kombinuje jak to naprawic... 🙂 🙂 🙂
Ja tez czesto czytam stare posty... 😁 😁 😁
U was roczki koncza maluchy...a u nas dwa latka ida...moj konczy w poniedzialek...ale ten czas zasuwa.... 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chodzi kolo mnie i co chwile kombinuje...wlasnie zabral mi myszke od kompa... 😁nudzi sie biedny bo siedzimy w domu...Gracjan jest na antybiotyku bo ostatnio goraczke mial i mocny kaszel przez 4dni... 🤨teraz juz troszke lepiej...goraczki nie ma...tylko dalej mu charczy... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
Teraz chodzi kolo mnie i co chwile kombinuje...wlasnie zabral mi myszke od kompa... 😁nudzi sie biedny bo siedzimy w domu...Gracjan jest na antybiotyku bo ostatnio goraczke mial i mocny kaszel przez 4dni... 🤨teraz juz troszke lepiej...goraczki nie ma...tylko dalej mu charczy... 🤨
oj biedulek to duzo zdrówka musze isc mojego nakarmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka24 napisał(a):
No pewnie Admin kombinuje jak to naprawic... 🙂 🙂 🙂
Ja tez czesto czytam stare posty... 😁 😁 😁
U was roczki koncza maluchy...a u nas dwa latka ida...moj konczy w poniedzialek...ale ten czas zasuwa.... 😆 😆 😆

Właśnie w tym sęk, że za wiele nie mogę zrobić - albo Wam to w końcu zaskoczy i już będzie strona działała albo muszę zmienić ustawienia jednej rzeczy. Poczekam z tym do jutra, do wieczora. Napiszcie jutro wieczorem czy coś się zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
adminie ja mam jeszcze jeden problem nie moge na czata wejsc wyskakuje mi komunikat ze skrypt powoduje powolne działanie adobe flasha i nie wiem o co komon bo wtedy komp mi sie wiesza no ale nie wazne moze to pomoze rozwiazac Ci zagadke czemu nie mozemy wejsc na mamusie

też tak raz miałem. Musisz zaktualizować wtyczkę flasha w przeglądarce - inaczej mówiąc Flash Playera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka24 napisał(a):
No pewnie Admin kombinuje jak to naprawic... 🙂 🙂 🙂
Ja tez czesto czytam stare posty... 😁 😁 😁
U was roczki koncza maluchy...a u nas dwa latka ida...moj konczy w poniedzialek...ale ten czas zasuwa.... 😆 😆 😆

znalazłem pewne rozwiązanie - nie wiem czy działa, bo u mnie nie ma problemów z dostępem do strony ale wydaje mi się, że strona Mamusiek u tych osób, u których nie była dostępna, już powinna być. Problem w tym, że tylko do odczytu, więc te osoby mogą tylko czytać forum - nie mogą pisać postów 😞 Ale chociaż tyle na razie.

Dajcie znać czy strona pojawiła Wam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...