Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Siemka
Malinko ja mam z moim to samo...też wiecznie przemęczony jest i ni h...sie dzieckiem nie zajmie...a ja to cały dzień leże do góry c..... 😁......
K.....to moje dziecko to na 100 ma adhd 😁,bo robaki wykluczam ,bo odrobaczaliśmy go jakiś miesiac temu i po tyg powtórka......On biega jakieś 10 godz non stop.....nawet jak sie wywróci i nogę obije albo łape to nawet nie zapłacze tylko wstaje i biegnie dalej....dzisiaj go np.z wodą utlenioną goniłam po podwórku....nosz......
Kurcze burz przeszła dzisiaj straszna i prawie nas złapała jak wracaliśmy do domu z zakupami....przemoczeni dotarliśmy,bo matka matołek parasola nie wzieła ani folii ☺️
Aha i jeszcze moje dzisiejsze odkrycie....malowanki wodne-polecam dzisiaj nawet mój adhdowiec sie nimi zainteresował i pięknoie mu szło...tylko pozniej wode z kubeczka pić zaczął....wstawie Wam zaraz linka z tym jak na all znajde
W ogóle to ja nie wiem co on ostatnio ma z tą woda....z wanny tez pije....bierze kubek albo łódke i se pije 🥴
Piszcie coś
Buziaki
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siemka?
A co tutaj taka cisza?...hmmm....no jak zwykle 😁
Kupiliśmy Oliśkowi akwarium i jest zachwycony....tylko,że na rybki mówi ćwir ćwir 😁3
Upałów puki co nie ma....szkoda,bo tak naprawdę to nie pamiętam kiedy ostatnio tak przypiekało,ze az parzyło skórę.....chyba jak w ciązy byłyśmy to były takie upały 😜
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babeczki....
ja juz wymiękam ☺️ 🤔 ☺️
cięzko,gorąco,nie mogę swobodnie oddychać a brzusio uciska mi żyły i chyba odpadną mi nogi 🙃
no i kręgosłup uch....no cóż starość nie radość - babcia Monika ma dość 😞 😉
dobrze chociaż że Bartek w miarę się zachowuje 😜
raaaaaaaaaaaaany ja chcę żeby był już sierpień !!!!!
Buziaki dla Was i dzieciaczków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂Moniczko no wspolczuje ci chodzenia z brzuszkiem w takie upaly... 🥴ale dasz rade dzielna kobietka jestes.... 🙂 🙂 🙂 🙂jeszcze dwa miesiace nie cale i bedziesz miala Tosie przy sobie... 🙂 🙂 🙂

A ja zla jestem bo walcze z Gracjanem czwarty dzien o spanie w poludnie....ta mala bestia juz mi nie chce spac w dzien wogole... 🤨 🤨 🤨teraz tez go polozylam i slysze ze sobie gada...smoczka wyrzuca,poduszka i kolderka tez laduja na podlodze... 🤨juz nie mam sily do niego...chociaz by rano dluzej pospal to gdzie tam...dzis wstal po 6 godzinie... 🤨no i najgorsze ze juz w poludnie nie moge sobie dzemeczki szczelic... 😠

Maxaro u nas Gracjan zazwyczaj na zwierzatka mowi hau...wszystkie sa pieskiem dla niego... 🤪a ostatnio go nauczylismy mowic ile ma latek....to mowi dwa... 🙃a tak to super brzmi...i wogole jest slodziak.hi duzo zapamietuje...chce sie sam ubierac,jak go myje to mi pokazuje nogi i mowi noga....cos juz zaczyna wiecej gadac wkoncu.... 😜
U nas tez ciagle do kitu pogoda....dzis cos tam sloneczko swieci ale niebo zachmurzone... 🤔
Nic tylko mozna sie depresji nabawic.... 🤨

Cos nastala cisza obok w pokoju...chyba mlody zasnal...oby.... 😆 😆 😆

Buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek też nie chce spać popołudniu 😞 no ale wychodzi ostatnio tak że zasypia koło 15 a wieczorem potem problem...ech
Też mówi coraz więcej 😜 to takie fajne - ma taki słodki głosik hihi...
no i najbardziej na świecie uwielbia zjeżdżalnię 😎 mógłby bez końca....
a kąpiel to jego rytuał - sam wieczorem biegnie do łazienki i krzyczy myju-myju ... tylko do nocnika nie moge go dalej namówić 😞
Buziaki i miłego dnia !!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Ah te nasze slodziaki........Mój też nauczył sie jak sie go pytamy....JAK TY MASZ CHLOPCZYKU NA IMIE?....to mówi OLIŚ.....a NAZWISKO?....pOĆKI ODPOWIADA....A ILE MASZ LAT?....MÓWI DWA 🤪......A my dumni jakby mgr właśnie obronił 😜.....
A najgorsze,ze przeklinać zaczyna ☺️.......Usłyszał jak ktoś mówi gówno......i ja mówie do niego co?.....a on mi gówno.....Myślałam,ze sie przesłyszałam ale powtórzył kilka razy ☺️....Podejrzewam kto go nauczył,ale lepiej nie pisać na publicznym forum ☺️....Musimy teraz uwazać ze słownictwem
Wczoraj mi poodgryzał wszystkie smoczki z butelek,a ledwie miesiąc miały...zamawiałam mu na all z tommeego te wieksze i myśle sobie jak taki cwany jesteś to koniec z butelkami,bo w sumie w dzień juz z kubka pił ....tylko w nocy 2 butle herbaty obowiązkowo....no i zrobiłam mu w kubeczku w razie W....o rany jakie jazdy robił ...przebudził sie jak zawsze i zasnąć nie mógł bez butli....więc głupia matka poszłam i mu kupiłam 2 nowe,ale juz takie zwykłe po 8 zeta....jak zgryzia to mi szkoda nie będzie 🤔,,,,,,,,
No....rozpisałam sie
Buziaki
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nasze maluchy chłoną jak gąbka hihi....trzeba trochę pilnować języka bo powtarzają jak echo 😮 🙃
wzięło mnie na przygotowania do obecności Tosi 😜 - prasowanie ciuszków,miejsce w szafce,trzeba zmienić poziom w łóżeczku hihi....i spakować torbe do szpitala
bo ja juuuuuuuuuuuuuż nie mogę się doczekać 😮 😮 😮 🤪
buziaki kochane dla was i szkrabów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Moni,a Barti gdzie śpi?......Ciekawe jak na Dzidzia zareaguje 😎.....
No ,a z przygotowaniami to już najwyższy czas.....wicie gniazdka,co?
Fajnie,fajnie.....dasz rade.....wesoło będzie......Ja jak byłam młoda i urodziłam Kacpra to powiedziałam...nigdy więcej dzieci ☺️.....a teraz to bym chciała mieć kilkoro....tylko wiem ,ze nie dam rady fizycznie.....jakieś niegrzeczne mi sie te dzieci rodza 😉....żertuje oczywiście.....Piekne to jes taka gromadka.....PRAWDZIWA RODZINA.......Szkoda mi młodych małżeństw,tych starszych z resztą też ,które mają wszystko,a jednak brakuje tego najwaniejszego...TUPOTU MALYCH STÓP 😜.....My nawet na Oliśka nie raz mówimy TUPOT 😜
bUZIAKI I WSZYSTKIEGO DOBREGO
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek śpi z nami 😞 😞 😞 już od chyba 2 miesięcy - nie chce iść spać do pokoju do brata - nie wiem jak go przekonać...chociaż łóżko mamy duże i nie przeszkadza ale na dłuższą metę to uciążliwe
No też jestem ciekawa jak zareaguje na Tosię...Tomek Olkę przywitał cieplutko hihi...tutaj obawiam sie że Bartek będzie zazdrosny o ... tatę 😮 🙃 hehe
Ja to od zawsze chciałam mieć dużo dzieci - mam nadzieję że będziemy zawsze się spotykać w wielkim gronie 🤪
no ale na Tosi już koniec planowania haha...fizycznie ciężko mi w tej ciąży 🤔 - boli mnie kręgosłup,drętwieją nogi i jeszcze to moje trzecie pietro mnie dobija ☺️
No ale zaczęły się wakacje i mam starszaki cały dzień w domu - na końcówce będzie mi lżej 😜
ale za to boję się porodu 😮 🤢 🤪 - no szook....
dzisiaj jedziemy na domek do lasu - muszę sie zrelaksować 😉 😜
Buziaki i udanego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Malinko ,a gdzie Ty sie podziewasz?
Niunia też do nas zaglada tak raz do roku przeciętnie 😁
Oli własnie śpi,a ja korzystam,bo jak wstanie to do wieczora armagedon będzie...w dodatku pogoda sie popsuła ....ja nie wiem,ale w ogóle nie czuje ,ze sa wakacje....gdzie te upały sprzed lat....za gówniarza to nad rzeka całe wakacje sie siedziało,bo upały były takie ,ze wysiedzieć w domu nie można bylo....a teraz?....Szczerze to w tym roku jeszcze mi dupki nie przypiekło....ah
Moni zapomniałam podziękować za śliczna karteczke 😘....namiastke morza chociarz mam w domu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 jestem jestem...tylko u mnie brak weny na pisanie... 😞zle sie dzis czuje...duchota u nas i cos mnie glowa boli...a wogole to nie moge ostatnio w nocy spac...budze sie koło 2.00 w nocy i krece z dwie godziny...i kur...a juz mam dosyc...jestem wykonczona...znacie jakies metody na bezsennosc???bo sie normalnie wykoncze,a tu rano trzeba wstac...bo Gracjan woła.... 😞teraz leże,młody spi to chwila spokoju...i nic mi sie nie chce..no rewalacyjne dzis mam podejscie do życia... 🥴ale jeszcze ponad trzy tygodnie...i Poland hihi... 🙂
Pozdrowionka i buziole 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko no ja niestety nic poza prochami na bezzsenność Ci nie mogę polecić.....Ja nie mam problemu ze spaniem....zwalić z wyrka jest mnie w stanie tylko płacz mojego syneczka 😉......a drze sie juz od 6 rano...ściąga ze mnie kołdre,na głowie siada i na siłe mi oczy otwiera 🤨.....Jak się kładę wieczorem tzn.około 23 to tylko głowe do poduszki przykładam i już śpie.....natomiast mój Mąż w tygodniu zażywa jakieś proszki na spanie....a w weekend juz nie,bo on musi wcześnie sie kłaść ,bo o 5 do roboty 🤔
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxaro kupilam sobie valerin sen...takie ziolowe tabletki...ale nie wiem czy pomagaja czy nie...dwa dni bralam to budzilam sie o 5rano i znowu meczarnia z zasnieciem...wczoraj nie wzielam to znowu obudzilam sie o 2.00 i nie moglam zasnac z dobra godzine...to chyba cos pomagaja te tabletki...ale szkoda ze nie pospie do 7...a jakie twoj maz bierze tabletki??bo ja sie boje bo nie ktore podobno otumiaja... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety on bierze mocne.....clonozepan chyba coś takiego....ale czasem lepiej wziasc jak sie nie wysypiać kilka nocy z rzędu.....Może jak będziesz w Polsce to idz do jakiegoś lek.nawet prywatnie ....biora u nas ok.80 zl i wypisze Ci coś ....Tylko powiedz,ze wyjeżdżasz i potrzebujesz zapas......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie planuje isc do lekarza w Polsce...mam karte nhsu...to na szczescie nie musze placic... 🙂bo ja to ostatnio cala do wymiany jestem...nie moge spac...i mecza mnie bole nog...ale z tym mam problem od dawna...nie wiem czy brakuje mi witamin czy co... 😞boje sie nocki co to bedzie czy znowu sie obudze...kurde mam tego dosyc... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Malinko bóle nóg moga,ale oczywiście nie muszą oznaczac niskiego poziomu żelaza....Moja Mama ma od zawsze anemie i właśnie ja nogi bolą zwłaszcza piszczele i to w nocy......Nie wiem czy Ci sie uda wcisnac w terminy do lekarza....bo niestety taka nasza rzeczywistość...Ja chciałam Kacpra do endokrynologa zapisać i pani mi w rejestracji powiedziała,ze jeszcze są terminy....uwaga....na grudzień 😁....no brak słów....Ale moze Tobie sie uda czego Ci z całego serca rzycze....a jak nie to pi....to i idz prywatnie....50 czy 100 zapłacisz i nie musisz sie prosic o nic,,,czekać w kolejce itd....a i milsi sa na wizytach prywatnych 😁
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Polsce takiego lekarza ze zawsze do niego chodzimy...ja,moj mezulek i Gracjan i zawsze nas przyjmie...jest super... 🙂a my mu potem jakiegos koniaczka za uprzejmosc kupujemy... 🙂

Kur..a moj mnie znowu wku...wia...nie wyrobie z nim normalnie... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc... 🙂
U nas ok...wlasnie probuje uspic mlodego ale chyba na marne...bo juz mi od kilku dni nie spi w dzien... 😞my lecimy 22 lipca...jeszcze 3tygodnie... 🙂a tak to nudy...od jutra bede pilnowac przez godzinke dziennie 3letniego synka kolezanki...poprosila mnie i nie chcialam jej odmawiac...przynajmniej Gracjan troche bedzie mial towarzystwo... 🙂
A co tam u was dziewczynki?
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

ojoj mi to się już dłuży 😮 - brzuch boli,rozwarcie się zaczęło i tak w ogóle chciałabym już utulić Tosię bo mi ciężko - spać nie moge i boli kręgosłup 😞 😞 😞

a Bartuś kochany i grzeczny aż nie dowiary hihi...ostatni kieł mu się przebija i trochę wieczorami marudzi ale smaruję mu dziąsło i jakos to znosi

Pozdrowienia i buziaki od nas 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...ale tu pusto... 😞ja jakas nie wyspana...Gracjan w dzien nie spi to nie mam kiedy sie zdrzemnac... 😠teraz biega jak szalony i mi myszke zabiera... 🙃
Moniczko trzymaj sie kochana jeszcze troszke... 😘 😘 😘
Buziaki
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Chciałam Wam się Kochane pochwalić,ze Oliś tą noc CAŁĄ przespał we własnym łóżeczku 😉.....Od 20 miesięcy pierwszy raz spałam SAMA 😉.....
Pogoda w końcu chyba się wyrabia...na szczęście...bo ja już nie wyrabiałam 😁.......chyba ze 2 tyg padało....no masakra.....Ja Oliwier jeśli już nam się udało wyjść to w kurtkach,a on w czapce na uszy....no i deszcz nas zawsze dopadł także praktycznie nie wychodziliśmy....pranie schło tydz 🤔..A dzisiaj słoneczko od rana...mam nadzieje,ze tak będzie i wyschnął kałuże ,bo Mały juz wytrzymać w domu nie może ,nudzi się jak mops.....
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ NO I POGÓDKI SUPER
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... 🙂
Maxaro gratuluje przespanej nocki...to super ze Oli sam spal.... 🙂ja to wrecz kocham spac sama....jak kiedys mlody sie przebudzil i polozylam go do nas bo cos plakal....to zasnal z nami ale ja nie moglam spac...caly czas mialam wrazenie ze nie moge sie ruszac bo Gracjana obudze...a poza tym to ja lubie sie do mojego meza w nocy przytulic... 🙂gdyby nie to ze Gracjan sie budzi o 5rano na mleko to juz dawno bym mu lozeczko przeniosla do jego pokoju zeby spal sam...ale nie chce mi sie nad ranem do niego biegac hi... 🙂mam nadzieje ze wkrotce da sobie spokoj z tym mlekiem... 🙂
A jak tam u was postepy z nocnikiem...Gracjan walczy...siada na nocnik ale nie umiem jeszcze wylapac momentu kiedy mu sie chce siusiu a on nie powie...hmm...wczoraj mu kupilam nakladke na sedes....ale jak go posadzilam to od razu bylo nie.... 🙂pilnuje synka kolezanki przez godzinke dziennie...i wczoraj zawolal ze chce siusiu no to go szybko posadzilam na kibelku a Gracjan mu sie przygladal i przyniosl swoj nocnik i kazal sie posadzic....ale oczywiscie siku nie zrobil... 🤪 A poza tym ten Kubus co go pilnuje to jest taki grzeczny przy Gracjanie...jakby dziecka nie bylo...a ten moj to taki maly diabel...ostatnio wszedzie mi wlazi...nie daje rady za nim nadazyc....no i nie spijuz w dzien...a szkoda... 😞
Ale sie rozzpisalam....sorki za bledy.... 🙂
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...