Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hallo...hallo...jest tu kto??? 🙂 🙂 🙂
CHyba w Polsce super pogoda i spacerujecie...u mnie taka sobie,Gracjan spi to mam troche spokoju... 🙂 🙂 🙂zrobilam tortille wyszla pyszna ale sie obzarlam,chyba zaraz pekne...hihihi ☺️ ☺️ ☺️
Co u was slychac??
Moniczko dzidzia juz pewnie cie ladnie obkopuje???
Martwie sie o Gracjana...od trzech tygodni mial kaszel i katar i teraz mu niby minelo...ale caly czas charczy mu w gardle i cos tam odkaszluje jeszcze...dziwne ze takdlugo go trzyma... 😞no iciagle mu z nosa leci... 🥴 🥴 🥴nie wiem juz sama... 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Malinko rozumie Cie,bo Oli też najpierw brzuch go bolał....2 tyg i lekarstwa....pozniej zęby sie zaczeły dolne 3 tak ryczał w nocy,ze go z Mężem uspokoić nie mogliśmy....smoczek tarmoosił...gryzł wszystko....a w 1 szy dzień świąt katar ,kaszel i juz w sumie lepiej jest ale jeszcze leki bierze i tez mu charczy....Podejrzewam,ze Oli i Gracjanek moze to alergiczne maja,bo mnóstwo dzieci teraz własnie ma takie historie jak nasze,a wszystko kwitnie przeciez....
Ja spaceruje,bo nie ma goraczki,a na Dworku ślicznie,wiatru nie ma
Oby te choróbska w końcu sie skończyły
Buziaki dla wszystkich Dzieciaczków
Ps.no wlaśnie Moni jak sie czujecie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie czuję się dobrze a malutka dokazuje 😉 coraz ciężej mi tylko a jak ciepły dzień to nogi puchną 😲 a jeszcze całe lato przede mną 😮 😮 😮
w sobotę świąteczną dopadł nas jakiś wirus i wszyscy mieliśmy bliskie spotkania z kibelkiem 🤢
a Bartoś też zakatarzony już drugi tydzień chodzi,ale u niego to znów zęby idą - ładuje go wit.c i wapnem i nic poza katarem się nie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Wpadłam się przywitać 😘
Pogoda dopisuje więc pewnie dzisiaj znowu cały zień na podwórku 😉
Urwis mały w ogóle nie chce siedzieć w domu....ucieka w pantoflach....piżamce....
Zaraz rano jak schodzimy z góry to biegnie do wyjścia.....Dobrze,ze mam podwórko i nie muszę sie specjalnie szykować do wyjścia.......Mały ma swój placyk...piaskownice ,zjezdzalnie.huśtawkę....tylko piasek musze mu kupic 😁....
Ale i tak szaleje...włazi tam gdzie mu nie wolno....szaleje jak wściekły....już ma nogi zobijane i ze strupami.....CO BĘDZIE W LECIE? 🤨
Buziaki Kochane
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...kurcze Gracjan siedzi juz prawie godzine w kojcu i nie chce zasnac...drugi raz juz mitaki numer wykreca... 😮 😮 😮kiedys prawie trzy godziny go usypialam aon nic lezal sobie i gadal do siebie... 🤪 🤪 🤪moze juz mu sie znudzily popoludniowe drzemki???oby nie....bo zawsze chwila spokoju jest.... 😆 😆 😆
Maxaro zazdroszcze wam ogrodka... 😆 😆 😆my tu nie mamy,wiec codziennie jak jest pogoda to chodzimy na plac zabaw i do parku... 🙂 🙂
Moj maz wkoncu dostal kontrakt...wczesniej pracowal przez agencje pracy...a teraz ma umowe na stale....i oczywiscie wieksze pieniazki,ale teraz pozabieraja nam dodatki...wiec zdecydowalam sie ze wreszcie pojde do pracy...we wtorek mam rozmowe,trzymajcie kciuki... 🙂 🙂 🙂mam wyrzuty sumienia ze zostawie Gracjana...normalnie jestem od niego uzalezniona... 🤨 🤨 🤨bedzie przez jakis czas z moja siostra a potem musze poszukac jakiejs odpowiedniej niani.... 🤨
Z jednej strony sie ciesze a z drugiej chce mi sie plakac.... 🥴wydaje mi sie ze beze mnie bedzie mu zle i bedzie sie zastanawial gdzie ta mama zniknela... 🥴 🥴 🥴glupia jestem,wiem... 😮 😮mam nadzieje ze dobrze zniesiemy te zmiane oby dwoje... 🙂
Maxaro powiedz mi jak tam wloski Oliwierka po obcieciu???sa grubsze??bo gracjan to ma dalej takie piorka...moj marek mowi ze wyglada jak po chemioterapi...glupi 😲
Pozdrowionka i buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Malinko ja jestem w szoku jak szybko mu włoski odrosły....już ma takie,że na gelu można postawić i faktycznie grubsze sie zrobiły..już nie taki niemowlęcy puszek
A ja Ci Malinko pracy zazdroszczę ☺️.....chętnie bym się ruszyła z domu,bo już oc....można z tym siedzeniem....ale pewnie też bym sie o Małego tak ja Ty martwiła,bo dle Nas Mamusiek nikt nie jest wystarczająco dobry dla Naszego Dziecka....No ,ale musimy sie pogodzi z faktem,ze brzd ące nam rosna i coraz mniej opieki będa od Nas wymagać...muszą sie samodzielnosci uczyc.....Ja jestem na etapie rozpytywania o prace,bo szczerze cięzko o pracę w moim zawodzie....wszystko załatwiane 😞...ale ja się trafi etat to tez się nie będe zastanawiać i będe musiała coś z Olim zrobić i wtedy albo moja Mama na emeryture albo Niania 🙂
Chciałam Was zapytac o ząbki...Czy Wasze Szkraby juz wszystkie mają?...Bo ja miałam cyrki chyba z miesiac z dolnymi 3 i w końcu nie wiem czy juz wyszły czy nie,bo nie da sobie zobaczyć....mówi BOLI,bo ja sie go pytałam jak mu tam dotykałam BOLI OLISIA?i on teraz jak mu buzie otwieram mówi BOLI?...takim pytającym tonem 😁....Ale jaja były z tymi zębami jak nie wiem ...inne dość bezboleśnie wyszły,a te ostatnie masakra....w nocy sie budził,płakał,smoczek,koc gryzł...w dzień maruda na rekach...smoczka sie oduczył przez te zęby,bo nie chciał doić...niby dalej mu do rączki smoka daje jak kłade spac,ale widze,ze juz nie chce.....
Poza tym to już wsystko sam chce robic....jak mu zupe daje to mówi SIAM.....a ja sie z nim kłucę ,bo przeciez zupy sam nie zje....za to parówki,danonki sam je....Po schodach też SIAM woła głupek ,a przecież go nie puszcze to sie wyrywa i SIAM sie drze....wszystko siam...
Na koniec jeszcze moje wielkie odkrycie....Kupiłam juz jakiś czas temu ,ale zapomniałam Wam napisac...Polecam Wam ten kubek Lovi 360 od 18 miesiąca....Za..... sprawa....Oliwier w 5 minut załapał o co chodzi i teraz tylko z tego kubka pije...no w nocy tylko butelka z piciem....
buziaki i słonecznego dnia zycze
PS.Piszcie Dziewczynki choć 1 posta dziennie,bo nasze forum zdycha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan mi pije z kubka niekapka....i co chwile go przechyla i polowa na dywan idzie....chcialam mu zmienic kubek na inny ale tu nic ciekawego nie maja.... 🥴 🥴 🥴jak bede w polsce to muinny kupie....a powiedz mi Maxaro czy z tego kubka Lovi cos wylatuje???
Wczoraj moja maruda nie spala w dzien....caly czas latal jak opetany,bylismy w parku to tak sie nabiegal ze szok....skad on ma tylesily??hi 🙂
A dzis 3.00 w nocy a ten juz siedzi i sie drze omleko....no kurde myslalam ze szlag mnie trafi...i do 4.00 tak siedzial i dopiero jak mu dalam mleko to siepolozyl i spal dalej...normalnie uzaleznienie na te nocne zarcie.... 🙂 😁najlepsze jest to ze przed spaniem butle kaszki wciagnal...i wdzien ciagle je... 😁wazy juz chyba z 15kg...przytyl mi ostatnio... 🙂a wczoraj mu wloski nozyczkami podcielam....bo dupa nie mam maszynki...i schodki ma na wlosach....chyba musze wyczarowac maszynke i go opitolic na lyso...bo te jego wloski to pozal sie boze...po ojcu ma takie liche.... 🤪 🤪 🤪
Maxaro to Oliwierek super musi wygladac mowiac to ...siam... 🙂
Gracjan to duzo po swojemu gada...i najwiecej tate wola....caly czas tylko do mojego chodzi i go szturcha i tata i tata.... 😁 😁i ksiazeczki uwielbia trzeba mu ciagle opowiadac co jest na obrazkach...wszystko zapamietuje az jestem w szoku... 🙂
My narazie z zebami mamy spokoj...chyba tylnich nie ma,nie wiem nie moge sprawdzic bo zaciska zeby i sie wkurza jak mu tam chce zajrzec... 😲

A dzis ide do fryzjera.... 🙂 🙂 🙂juz nie moge sie doczekac... 🙂 🙂 🙂przynajmniej na jutrzejsza rozmowe o prace bede wygladac jak czlowiek.... 😁 😁 😁

Buziaki kochane 😘 😘 😘wlasnie gdzie jest reszta kobietek??? 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxaro Gracjan to mi ze smoczkiem zasypia...i jak go klade to wola dydy....i kurcze cos czuje ze bedzie klopot zeby go od smoczka odzwyczaic.... 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Z tym żarciem 😁 to Ci powiem Malinko,ze mój tez ciągle je...ja nie wiem gdzie sie to w tym dupsku mieści 😁
A co do tego kubka to powiem Ci,ze nawet nie leci,bo tam jest taka guma,ze musi ssać i wtedy leci....czasem sie troszkę wyleje jak go połoze na ziemi ale w sumie to b.zadowolona jestem
Zaraz znajdę linka na aalegro....bo ja kupiłam ten najwiekszy od 18 m,ż
A maszynkę sobie kup argosie...taniutkie są i juz będziesz miała w domku
Buziaki i miłej wizyty u fryzjera,bo dla nas Mamusiek taki wypad to mozna porównać do wycieczki na wyspy kanaryjskie....chwila wytchnienia od tych papli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maxaro za linka...kurcze wypasny ten kubek...tu takich nie ma...musze go poszukac gdzies... 🙂
zaraz ide mlodego polozyc....zasnie czy nie....hmmm...o to jest pytanie... 😁 😁 😁
A i bylismy u fryziera z gracjanem dzisiaj...oczywiscie troche plakal...ale teraz przynajmniej lepiej wyglada... 🙂 🙂tylko troszke mu wczoraj za duzo wlosow z przodu wycielam...ale odrosna hi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje baby spi....jest!!!! 🤪 🤪 🤪A juz myslalam ze mu sie drzemki popoludniowe znudzily.... 🙃 🙃 🙃przynajmniej jak jego tatus wroci z pracy to bedzie mial wyspanego synka...a ja w spokoju polece do fryzjera... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Melduje się
Pogoda do d....tzn słońce niby praży,ale co co chwilkę zachodzi i kropi ,a jak wejdziemy do domu to przestaje tak więc boje sie gdzies dalej na spacerek wyjśc.....i Oli sie nudzi..
Ja siedze na kompie,a ten dowodzi ,puszczam mu piosenki dla dzieci......
to jego ulubiona
http://www.youtube.com/watch?v=2uyKYpve8Fg
puście dzieciom na fulll.troche disco polo ,ale jemu pasuje 😜....mały czerep mi rośnie
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....i ja sie melduje...Gracjanek spi a ja leniuchuje...obiadek ugotowany...co tu robic... 😁 😁 😁
Gracjan tez lubi taka muzyczke...on to wrecz uwielbia tanczyc...tak to swietnie wyglada a my z moim czasami nie mozemy wytrzymac ze smiechu jak on daje czadu... 🤪 🤪 🤪
Kurde cos czuje ze tylko dwie zostalysmy tutaj.... 🥴 🥴
Chyba musimy zajsc w ciaze i nowy watek otworzyc.... 🙃 🙃 🙃
Pozdrawiam i buziaki zostawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko
U mnie pogoda do d....leje jak z cebra...
Byłam rano z Oliśkiem i Kacprem na badaniach krwii....tylko siurków Olisia nie zaniosłam ,bo ubrałam mu ten woreczek na sisiorka...na to pampersa i ściągam,a tu worek pusty,a pampers zesiurany 😁...a do pojemniczka nie chciał sikać bał sie 😁
Teraz położyłam go do łóżka,a ja mam chwilkę relaksu
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...ja w dolku...normalnie ryczec mi sie chce od kilku dni....tak sie cieszylam na wizyte u fryzjerki....o to ze bede super wygladac...i co mam popalone wlosy....!!!!siano z ktorym nic sie nie da zrobic...!!!ta fryzjerka zrobila mi dekoloryzacje...mial byc super balejaz...no i mam popalila mi wlosy....!!!poszlam do niej i jej pokazalam jak to wyglada....to ona ze to moja wina bo wlosy prostuje....tak prostuje odkilku lat i nigdy nie wygladaly tak jak teraz...!!! 😞 😞 😞 😞co mi pozostaje znowu obcinac wlosy...kur...a normalnie mamdosyc.... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Biedna Malinka......Dlatego ja od wielu lat mam jedną i tą sama fryzjerke....ale Ty bidulko na obczyznie miałabyś z tym problem....Nie martw się odrosną....zrób sobie jakąś extra krótką fryzurkę....mąż sie na pewno ucieszy 😉....bo faceci lubią takie zmiany 😉
Oli skurczybyczek jaja robi caly dzień....normalnie nie nadążam...i ciągle jesć chce i jak mu daje cokolwiek....to sie pyta MIESIO?......bo on tylko miesko by jadł 😁
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc... 🙂 🙂 🙂Oj Maxaro chyba zostalysmy tutaj same... 😞 😞 😞Moniczek nie zaglada... 😞 😞 😞a mnie wzielo na wspomnienia i poczytalam sobie jak przezywalysmy ciaze razem....i jak czekalysmy na porod... 😲bylo nas tu troszke....a teraz zostalysmy we dwie... 😞 😞 😞no coz takie zycie... 🥴 🥴 🥴
Smutno tu sie zrobilo... 🥴 🥴 🥴
Mi juz troche zlosc minela po wizycie u fryzjerki...ale fakt faktem...nie moge patrzec na moje wlosy w lustrze... 😞 😞 😞obciac mi szkoda...juz i tak sa do ramion...a grzywke mi tak wyciela no szok normalnie... 🤨 🤨nie wiem kiedy mi te wlosy odrosna,zawsze mialam takie srednio dlugie...nie moge przebolec...siano mam na glowie,coja mam z tym zrobic...?chyba na lyso sie zgole... 😠 😠 😠
Buziole 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha z moim ostatnio rozmawialismy o drugiej dzidzi...dziewczynka mi sie marzy hihi...powiedzial ze jak chce to nie ma sprawy... 😁 😁 😁ale po krotkiej naradzie stwierdzilismy ze zaczekamy jeszcze z rok,jak Gracjan podrosnie.... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też teraz nie wyobrażam sobie noworodka przy Oliwierze.....Strasznie bije inne dzieci ☺️....proszę go,tłumaczę,a on swoje....a najgorsze jest to,ze niczego się Diabeł nie boi....Bratanka 4 letniego tak pierze,ze ten ucieka i mało co już do nas przychodza,bo cały czas sie drze i ucieka przed Oliwierem ☺️....Wstyd mi jak nie wiem co...matka pedagog ,a dziecko bandyta ☺️....Mam nadzieje,ze mu przejdzie....Dzisiaj siedział na nocniku i wołał kupa i siii,ale nic nie zrobił...pózniej w spodniach i pampersie siadał....no i goni cały dzien jak szalony.......Wyniki badań ma dobre...jeszcze tylko na stawowe jakieś tam czekamy i jutro mu znowu mocz spróbuje zebrać do tego woreczka,bo ostatnio sie nie udało
Malinko no ja tez właśnie wspominałam jak 2 lata temu o tej porze paradowłyśmy z lekko już zaokraglaonymi brzuszkami,kompletowałyśmy wyprawkę.....wybierałysmy imiona....piękny czas no nie?....a pamiętacie jak Wam mówiłysmy z Moniczkiem,ze zatęsknicie za tym czasem......hmmmm...Tez bym chciała Dziewczynke,ale ciężko mi sie zdecydowac....na razie jestm zajęta Olim i bardzo zmęczona ☺️......bycie Mama to harówka i podziwiam Monie ,ze sie tak szybko zdecydowała....TWARDA z niej sztuka i swietna Matka....
Buziaki dla Wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
No ja zaglądam,ale nikt nie pisze 🤔
Troche zabalowaliśmy w weekend,bo Mąż kończył 33-Chrystusowy wiek 😜
Pogoda zaje.....więc łazimy duzo z Oliśkiem....bo jak na podwórko wyjdziemy to ucieka do domu,a z domu na podwórko i biegam tak za nim,bo się boje ,ze ze schodów spadnie
Dzisiaj go na drzemkę położyłam o 15 w samym pampersie...wchodze,a ten ściagnął go zlał łózko podłoge i spi jak gdyby nigdy nic z dupa wypietą 😁
Aha i jaja mam ze spaniem wieczorem,bo sam sobie przestawił godz...i jak go kłade o 18.30 jak zawsze to dowodzi w pokoju do 21,ale nie drze sie tylko cos tam sobie robi,alebo z szafy wszystko wywala,a ja go mam w kuchni na podsłuchu 😎
Buziaki i słoneczka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maxaro.... 🙂 🙂chyba my tu dwie tylko zagladamy...moze kiedys reszta dziewczyn sie odezwie.... 🥴 🥴 🥴
U was tak cieplo ze Oliwierek tylko w pampersie spi???tutaj to ciagle zimno i wieje i mam dosyc tej pogody... 🤨 🤨 🤨i dopiero w lipcu do Polski jade... 😞 😞 😞
A wczoraj Gracjanek zrobil siusiu do nocnika...no szok normalnie przezylam...moj marek dzwonil do swojej mamy....a ona patzy na Gracjana i mowi do niego:a gdzie siusiu robisz,no to Gracjan jej nocnik przyniosl.... 😁 😁 😁i ja do niego mowie chcesz siusiu....sciaglam mu spodenki i pampersa...i sobie siedzial na tym nocniku a ja poszlam mu wody do kapania nalac....pochwili wchodzi moj imowi zobacz Gracjan sie zalatwil do nocnika.... 🤪 🤪 🤪ale sie z niego dumna zrobilam.... 🙂 🙂 🙂zobaczymy kiedy bedzie powtorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole to ten moj szkrab to strasznie lobuzuje ostatnio.... 😲 😲 😲jak cos chce a ja mu tego nie dam...powiem Gracjan nie albo nie wolno...to zaczyna tak sie drzec ze nie wyrabiam czasami... 😠 😠 😠wczoraj pilismy piwko wieczorem...to mlody jak zobaczyl butelke to od razy chcial...ze mu nie pozwolilam to beczal i beczal... 😁 😁 😁
Albo ciagnie mnie ze mam sie z nim bawic....jak ja nie chce isc to tez bek...no przeciez mam tez inne zajecia...ale co go to interesuje...maly terrorysta mi rosnie.... 🤪 🤪 🤪
Pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...