Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Siemanko
Dzieciaczki śliczne 🙂
Co do planów na Dzidzi...to ja na razie stop...Może za kilka lat mi sie odwidzi......
A jeśli chodzi o walentynki to My raczej nie obchodzimy...Chyba,ze Mąż coś wymysli,ale szczerze w to watpie.....
Niunia,a jak u Was z planami ślubnymi?......Chcecie się zaobrączkowac,czy na razie nie?Mój Mąż mówi,ze ma GPSa
Buziaczki
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć babolki 😜 🤪 😜
jak miło że niunia dołączyłaś znów do nas 🙂 a amelka jaka pannica śliczna...
tak jak zauważyłaś spodziewam się dzidziusia 😜 bo stwierdziliśmy z mężem że Bartusiowi przyda się rówieśnik hihi...
Malinka ja Bartkowi od grudnia "odcięłam" nocne jedzenie i sypia teraz do 8 rano 😁 a ja w końcu nie muszę wstawać po nocach hehe...
Buziaki i miłego walentynkowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maxara ... powiem ci ze wyjechalismy do tej Irlandiii i nie myslelismy zeby tam sie wiazac ... Zareczeni jestesmy bo oswiadczyl mi sie ale czy ja wiem czy mi sie tak gdzies spiszy ??? 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪Moj jest strasznie zazdrosny kurcze czasem mnie to wkurza szpieggggg 🤨 😠 chcemy siepoprac ale chcemy zeby to wszystko bylo idealne suknie ogladalam ale bede miecc szyta na miare ale nie pali nam sie oj nie raczej tak wszystko bardzzoooo powoli obraczki tez my ogladali i mamy upolowane 🙂za rok za 2 🙂 o ile nie zmienie zdania o panie Detektywie Monk 🙂 no Moniczek to teraz pora na dziewuszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smacznego Malinka 😁
my już po śniadanku i Bartek teraz odkurza 🙃 uwielbia odkurzacz i miotłę - jak tylko biorę się do sprzątania to mi pomaga 🤪
widziałam zdjęcie walentynkowe 😎 nono....my walentynki spędziliśmy bieganiem po autohandlach,bo mąż stwierdził że czas zmienić samochód bo nasz tylko 5-cio osobowy 😉 😜
no i udało się - będziemy mieć rodzinnego sharana 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko
No tak Moniczek rodzinka sie powiększa..to i czas na większy samochód 🙂
Malinko smacznego kochana!!!!Po tej wczorajszej kolacyjce to pewnie sie działo 😁
Mój Mąz nie obchodzi takich uroczystości...tak wiec u Nas dzień jak co dzień....
Oliś zasnał.a ja chyba drugą kawkę wypije
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...wiesz Maxaro kolacyjka byla ok...ale potem juz poszlismy spac...bo mezus do pracy...no ale w przed dzien walentynek troche poszalelismy... ☺️ ☺️ ☺️i ostatnio czesto szalejemy hmmm.... ☺️ ☺️ ☺️oby tylko nic z tego sie nie urodzilo hihi ☺️ ☺️ ☺️
Gracjan zaraz idzie tez spac...i chyba tez kawe spije bo spac mi sie chce,pogoda do d... pada i pada... 😞 😞 😞obiad mam juz gotowy...to co tu robic... 🤨 🤨 🤨
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ja dopiero jestem dostepna po Walentynkach 🙂 U nas bylo milo 🙂 bardzoooo milo ... ino dzis moj mnie zszokowal wiadomoscia bo dostal na meila pismo ze przyjeli go do pracy dobrze platnej w Irlandiii tam gdzie mieszkalismy i zastanawiamy sie czy by tam nie pojechal na chociaz 4 miesiace bozeeee czemu czlowiek musi sie tak nacierpiec zeby cos w zyciu miec .... 😞 😞 😞 😞 juz mam normalnie dosc mamy oszczednosci ale chcemy troszke wiecejo odlozyc bo mamy ponoc dostac mieszkanie od tescia a chcemy przeprowadzic porzadny remont itd jezuuusiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia no takie jest życie...wiem coś o tym,bo ja z Kacprem byłam sama praktycznie 5 lat 😞....i dziecko było bez ojca....dlatego nauczona doświadczeniem nie pozwolę żeby Oliś przechodził przez to samo...no ale u Was to tylko 4 miesiące....Amelka jeszcze malutka...Zastanów się co będzie dla Was najlepsze 🙂
Malinko ,a niech się rodzi 😁...najlepsze są Dzieci z wpadki taki spontan....a nie to co u mnie jak kot za jeża żeśmy sie za robienie Oliśka brali...nie teraz...za rok...jak studia skończę...jak z ANGLII ZJEDZIESZ..I TAK PRZEZ 11LAT 😁...Ale rozumie Was,bo sama przez to przechodziłam...Zreszta Gracjanek jeszcze malutki 🙂
Moni co u Ciebie Kochana...Brzuszek rośnie?
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuszek rośnie 🤪 już odstaje hihi ale ogólnie to schudłąm dwa kilo i na razie waga stoi...no i mam nadzieję że zbyt dużo nie przytyję bo mąż będzie musiał futryny poszerzać 🙃 a jak Twoje odchudzanie Maxarko?
Malinka szalejesz hihi,no i pewno a co? 🙃 🤪 a przecież mówiłaś że chcesz jeszcze dzidziula,a czasami tak jest lepiej niespodzianie bo tak jak napisała Monia zawsze znajdzie się coś na przeszkodzie 😜
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni z odchudzaniem luzik...chciałam jeszcze 5 kg...ale uwazam ,ze wystarczy juz....nie chcę za bardzo chudnac,bo mój Mąż lubi miec za co złapać 😜...a teraz tylko muszę sie pilnować z jojo 🤢...Ale dobrze będzie,bo mam dobra przemiane materi.
Ciekawa jestem strasznie kogo Moni w brzuszku hodujesz 😜...ale myśle ,że Dziopka 😉...Pewnie niedługo sie dowiesz...za 2 ,3 tyg....A kopie juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni z odchudzaniem luzik...chciałam jeszcze 5 kg...ale uwazam ,ze wystarczy juz....nie chcę za bardzo chudnac,bo mój Mąż lubi miec za co złapać 😜...a teraz tylko muszę sie pilnować z jojo 🤢...Ale dobrze będzie,bo mam dobra przemiane materi.
Ciekawa jestem strasznie kogo Moni w brzuszku hodujesz 😜...ale myśle ,że Dziopka 😉...Pewnie niedługo sie dowiesz...za 2 ,3 tyg....A kopie juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas ameliusz zabkuje ma wszystkie zeby oprocz 3 na dole i na gorze 😎 😎 i wyrzynaja sie u gory pierwsze ale spi ja robie zupke a kopytka mam juz zrobionne 🙂 Maxara z czego ty sie odchudzasz :P przestan ja za to chce przytyc a nie umiem 😞 chyba musze zas w ciaze zajsc hehehe - zartuje 🙂 ja 5 miesiecy po porodzie bylam juz swojej wagi nie odchudzajac sie ino jedzac tyle ile chce a teraz waze 51 kilo i chciala bym tak z 55 kilo bo mam 1 64 cm
dziewczyny a jak tam wasze rozstepy bo mi ogolem nie powychodzily ani na peirsiach ani na brzuchu ino na tylku Mialam 3 ale wyb;lakly tak ze nie widac ... ino moja koleznka po pordozie bo urodzila w listopadzie a miala termin na koniec stycznia ma strasznie oszpecony brzuch ale masakrycznie i prosila mnie o jakas rade z komstykami macie jakies takie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia na rozstepy to juz nic nie pomoze...Powiedz kolezance,ze ewentualnie do kosmetyczki niech idzie,bo są jakies zabiegi lasero na zpłycenie rozstepów,ale drogie...a na kremy szkoda kasy 🙂...
Ja mam kilka ,ale to jeszcze po Kacprze mi zostały,ale mam to w d.... 😁...nie widac az tak bardzo...
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Boze ale tu ciszaaa.....!!! masakra dzieopki kaj sie podziewacie??? moja mala od 2 dni siada na nocnik 🙂 i na obkolo musi miec pelono ksiazeczek tak jak tata 😁 ale zrobila juz kupeczke i siurka na nocnik za kazdym razem jak chce robnic jej zdjecie to chce dorwac aparat i wstaje z nocnika ale przechytrze ja i pokaze wam 🙂 jak pieknie siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde moj musi jechac do swojej mamity po ladowarke do apartu bozostawilismy tam ostatnio ...
Ale jutro idziemy do klubu z Moim 🙂 bo nasz znajomy ma urodziny a jest dj 🙂 ale bedziemy sie bawic hahahaha !!!!http://www.youtube.com/watch?v=j6SSTMpIRFI moje dziecko kochga ta nutke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki!
Ja po sniadanku... 🙂
Niunia slyszalas moze o diecie Dukana?Maxara pisze z dziewczynami na forum o tym...i nazywaja siebie dukankami... 🙂 🙂 🙂nie wiem czy dobrze ci to wytlumaczylam... 🙂
Pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamki
Ja mam sajgon przez wekend,bo pilnuje Bratanka 3,5 roku..bo Bratowa jest w szpitalu ma miec dzis zabieg na oku....No jazda taka...jedengorszy od drugiego...Tamten mu wszystko wyrywa...a Oliś włazi na parapet i tam stoi ...ze 20 razy go sciagałam ,a i tak wyłazi 😞....Teraz ryczy i spac nie chce 😞...
A zapomniałam Wam napisac co mi ostatnio zrobił...Bo już sam zasypia tylko,ze w moim łózku...zostawiam go...właczam nianie elektroniczna i on zqasypia...Ostatnio wchodze do pokoju,a on śpi w koszu na bielizna 😁....położył sobie szlafrok i tak sie wyskładał,ze nawet paluszek nie wystawał z tego kosza 😁...Załowałam ,ze nie miałam aparatu,bo zdjecie normalnie na jakis konkurs 😁
Ide ,bo cos ryczy za długo
Miłego dnia
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...